مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

شرایط کار در روسیه 2020-2021

فهرست مقاله
شرایط کار در روسیه 2020-2021
شرایط کار در روسیه 2020-2021

کار در روسیه برای کسانی که شرایط و قوانین را می دانند، دست نیافتنی نیست! روسیه کشوری پهناور با پتانسیل جذب نیروی کاری ماهر است. حتی اگر تحصیلات بالایی ندارید اما به صورت تجربی می توانید خودتان را ثابت کنید، شانس خوبی خواهید داشت.

کار در روسیه در یک نگاه

روسیه در لیست بزرگترین کشورهای دنیا قرار دارد به طوری که اقتصاد این کشور با رشد زیادی همراه بوده است. شرکت های صنعتی، ساخت و ساز، توسعه و امور مالی و همینطور شرکت هایی که در راستای خرده فروشی فعالیت می کنند در روسیه به رشد زیادی رسیده اند.
اقتصاد روسیه و به طبع شرایط کار در این کشور، وابسته به نفت و گاز طبیعی است. کارگزارانی که در زمینه فناوری و علم و اموزش مشغول به کار هستند در این کشور به رشد خوبی رسیده اند. به عنوان مثال یکی از بهترین شرایط کار در روسیه، تدریس زبان انگلیسی است.

قوانین کار در روسیه

طبق قوانین کار در روسیه، افراد مجاز به 40 ساعت کار در هفته هستند و بیشتر از این میزان بسته به نوع شغل بررسی می شود. یک سری گروه های کارگری وجود دارد که مجاز هستند به صورت نیمه وقت یا موقت کار کنند، مثلاً دانش آموزان و یا معلولین در این دسته قرار دارد. حقوق این گروه از صندوق بیمه اجتماعی تکمیل می شود.
درآمد از منابع روسی با نرخ 30 درصد برای مهاجر در نظر گرفته می شود. در صورتی که حداقل 183 روز در یک سال ( دوره 12 ماهه) در روسیه اقامت داشته باشید. تحت قانون، می بایست مالیات را در نظر بگیرید. تمام درآمد با نرخ 13 درصد ارزیابی می شود و این موضوع برای منابع غیر روسی است.

ارزیابی شغل های پر درآمد در روسیه

نرخ بیکاری در روسیه در سال های اخیر کاهش داشته است. یکی از موارد مهمی برای کار در روسیه این است که زبان روسی را تا حد زیادی بلد باشید. جمعیت زیادی در این کشور به زبان روسی صحبت می کنند. افرادی که با ویزای تحصیلی روسیه وارد این کشور شده اند برای کار ضمن تحصیل باید درخواست مجوز از دانشگاه داشته باشند.
طبق آماری که از چند سال گذشته به دست ما رسیده است محبوب ترین کار در روسیه، رانندگی است! این شغل نیاز به تحصیلات ندارد و در لست شغل های آسان برای مهاجران محسوب می شود. روسیه بسیار پهناور است و راننده هرگز در این کشور بیکار نخواهد بود.
رویکرد تجارت در روسیه گسترش داشته است و از این روز نیاز به فروشندگان در این کشور نیز بیشتر شده است و درصد زیادی از مردم این کشور نیز در این عرصه فعالیت می کنند.

شرایط کار در روسیه 2020-2021
شرایط کار در روسیه 2020-2021

تدریس سومین شغل محبوب در روسیه است. به طور کلی مردم روسیه به غیر از زبان روسی، زبان دیگری بلد نیستند و این موضوع سبب شده است که در برخورد با توریست ها دچار چالش شوند. تدریس زبان های خارجی یکی از شغل های درآمدزا در روسیه محسوب می شود. همینطور پزشکی، دندانپزشکی، و داروسازی نیز در لیست شغل هایی قرار دارد که بسیار سودآور است.
کسانی که در راستای حسابداری تحصیل کرده اند در روسیه بازار کار خوبی دارند. یک سری مشاغل هستند که نیاز به تحصیلات ندارند، مثلاً کارگری، باربری، نگهبانی و حرفه هایی که به نوبه خود شامل یک سری متقاضیان خاص می شود.

کار در روسیه با درآمد عجیب و غریب

در این بخش قصد دارید 10 شغل پر درآمد در روسیه را به شما معرفی کنیم که به طور کلی در لیست شغل های درآمدزای نجومی قرار می گیرد.
جراح و پزشک درآمد ماهیانه 389000 روبل روسیه را در نظر گرفته است که به نسبت کشورهای اطراف رویکرد درآمد زایی زیادی دارد. از سوی دیگر قاضی در این کشور به طور متوسط 324000 روبل روسیه درآمد دارد. وکیل نیز در راستای شغل های وکالتی می تواند درآمد 262000 روبل داشته باشد.
یک مدیر بانک در روسیه 247000 روبل درآمد دارد و مدیر عامل شرکت نیز درآمدی 232000 روبلی خواهد داشت. همینطور یک سری شغل ها هستند که در لیست موارد پر درآمد در روسیه محسوب می شوند. مثلاً استاد دانشگاه درآمد 185000 روبل روسیه دارد و خلبان نیز 154000 روبل را دریافت می کند. یک مدیر فروش شرکت در این کشور درآمد 139000 روبل را در نظر می گیرد.

مراحل شروع به کار در روسیه

اولین شرط برای آغاز کار در روسیه تسلط به زبان روسی است. در صورتی که قبول شدید و مجوز کار دریافت کردید بر اساس حرفه ای که دارید، برای شما دوره تخصصی زبان برگزار می شود.

نیاز است که مدارکی به کارفرما ارائه دهید. مثلاً نیاز به انگیزه نامه دارید و همینطور مدارک تحصیلی با نمره قبولی نیاز است. شخص باید سوابق کاری حداقل 2 سال داشته باشد و چندین قطعه عکس نیاز است. افراد باید پاسپورت معتبر داشته باشند.
مدارک می بایست به زبان روسی یا انگلیسی ترجمه شده باشد و رویکرد معادل سازی نیز صورت بگیرد.
برخی از شرکت ها نیاز به مصاحبه حضوری دارند.

پیشنهاد میکنیم نگاهی به مقاله ی شرایط کار در روسیه برای مهاجران ایرانی چگونه است؟ بیندازید.

بهترین شهر برای کار در روسیه

شرایط کار در روسیه 2020-2021
شرایط کار در روسیه 2020-2021

سن پترزبورگ یکی از شهرهای مهم روسیه در راستای کار است. موقعیت های شغلی بسیار مناسبی در این شهر وجود دارد. مراکز کاریابی در سن پترزبورگ زیاد هستند و وب سایت هایی وجود دارند که برترین مشاغل موجود را در اختیار شما قرار می دهند. مدیران فروش و کارمندان متخصص در این راستا موفق هستند.

کدام شغل ها شانس کمی دارند

در روسیه سخت گیری های زیادی در راستای بهداشت و درمان وجود دارد از این روز افرادی که دارای تخصص و سابقه کاری بالا هستند در این زمینه موفق خواهند شد و استخدام می شوند.
وکلا در روسیه به سختی به شغل مورد نظر دست می یابند به طور کلی وکالت در لیست شغل های پر درآمد در روسیه است اما برای ایرانیان گزینه خوبی محسوب نمی شود.

وب سایت های مهم کاریابی در روسیه

 

وب سایت های کاریابی

1

مرکز فرصت های شغلی مسکو

https://themoscowtimes.com/info/jobs-at-tm

2

سوپرجاب

https://www.superjob.ru

3

 هدهانتر

 https://hh.ru/

4

مشاغل در مسکو

  http://www.bkcih-moscow.com/job

5

 اسکیپ آرتیست

 http://www.escapeartist.com/

6

سایت مهاجران مسکو

http://expat.ru/

7

 گروه ارتباطی روس

http://www.russianconnectionsnetwork.com/

8

مشاغل ایکسپات

https://www.xpatjobs.com/

9

مشاغل کریر

https://career.ru/

10

مشاغل کریرجت

 https://www.careerjet.com/

11

مشاغل مسکوجاب

http://moscowjob.net/

12

مشاغل ایندد

https://www.indeed.com/

13

مشاغل لرن فور گود

https://www.learn4good.com/

14

 مشاغل آی آر آر IRR

15

مشاغل جاب رپیدو

 http://ru.jobrapido.com/

16

 مشاغل وبسایت

http://www.job.ru/

17

پنی لین پرسنل

 http://personnel.ru/

18

 رابوتا

https://www.rabota.ru/

19

مشاغل Go Go Jobs

20

مشاغل

https://ru.trovit.com/

21

 وبسایت

https://www.iagora.com/work/en/jobs
 https://antalrussia.com/
 http://www.cee-legal.com/
 http://www.expat.com/en/jobs/

https://www.morganhunt.com/

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!