کاری, مهاجرت, ویزای کار

بهترین کشور برای مهاجرت کاری

یکی از راه های مهاجرت و اقامت در کشورهای مختلف از طریق ویزای کاری می باشد. زمانی که شما قصد کار در خارج از کشور را دارید باید ابتدا ویزای کاری آن کشور را اخذ کنید وسپس با مطالعه درباره ی قوانین آن کشور و آداب و رسوم آن کشور و با توجه به شرایط آن اقدام به مهاجرت از طریق راه های مختلف بنمایید که یکی از راه های مهاجرت که امروزه پرطرفدار تر می باشد مهاجرت کاری می باشد.

مزایای مهاجرت کاری

از مهم ترین مزایای ویزای کاری امکان اخذ اقامت دائم از طریق آن می باشد.زمانی که شما مدت مشخصی در یک کشور به کار مشغول می شوید می توانید برای اقامت دائم به اداره مهاجرت آن کشور درخواست بدهید.

یکی دیگر از مزایای مهم داشتن ویزای کاری درآمد در ابتدای ورود به کشور مقصد می باشد. بدین ترتیب شما با آرامش خاطر بیشتری می توانید به کشور مورد نظر مهاجرت کنید.

مزیت بسیار مهم ویزای کاری این است که در مدت کوتاهی امکان همراهی خانواده تان با شما نیز وجود دارد.بدین ترتیب در مدت زمانی چند ماهه می توانید برای اعضای خانواده خود نیز اقامت دریافت کنید.

مقاله پیشنهادی:مهاجرت کاری در کشورهای مختلف

شرایط اخذ ویزای کاری

شرایط اخذ ویزای کاری مانند مدارک مورد نیاز آن تا حدودی بین کشورهای مختلف مشترک می باشد. برای اطلاع دقیق از شرایط اخذ ویزای کاری کشور موردنظرتان باید راجع به قوانین و شرای اخذ ویزای آن اقدام نمایید.

 

یکی از شرایطی که تقریبا بین کشورها مشترک است داشتن سابقه کاری مناسب در زمینه کار مورد درخواست می باشد.یکی دیگر از شرایط اخذ ویزای کاری داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با شغل درخواستی تان می باشد. که در این صورت سابقه کاری شما باید با مدرک تحصیلی تان یکی باشد.

شرایط مهاجرت با ویزای کاری

همیشه افراد زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که برای کار، تحصیلات و زندگی بهتر قصد مهاجرت دارند. این روز ها موضوع مهاجرت کاری طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده است.

برای مهاجرت به کشور های دیگر برای کار، علاوه بر شناخت کشور مورد نظرتان باید ابتدا اقدام به دریافت ویزای کاری نمایید.

شرایط دریافت ویزای کاری

مهاجرت کاری

مهاجرت کاری

شرایطی که برای دریافت ویزای کاری در کشور های مختلف وجود دارند عبارتند از:

سلامت جسمی و روحی
تاییدیه عدم سو پیشینه ی ۱۰ سال اخیر شما
دریافت پیشنهاد شغلی از سمت یک شرکت معتبر داخلی در کشور مقصد( به این صورت که ابتدا آگهی کار باید به مدت ۳ ماه در کشور مقصدتان درج شود و چنانچه فرد مناسبی برای این شغل پیدا نشد از افراد خارجی برای مهاجرت کاری به آن کشور و دریافت این کار دعوت می شود.

روش دیگری که برای دریافت ویزای کاری وجود دارد آن است که فرصت ۶ ماهه ای به شما داده می شود تا در این مدت زمان به آن کشور وارد شوید و به جستجوی کار مناسب بپردازید.

شرایط بهترین کشورها برای دریافت ویزای کاری

مهاجرت کاری به استونی

مهاجرت به استونی یکی از بهترین کشورها برای انتقال کارگران ماهر می باشد.در حقیقت، برای افراد که از کشورهایی که نیازی به ویزا ندارند، ظرف 24 ساعت پس از اینکه به صورت دیجیتالی قرارداد را با یک شرکت استونیایی امضا کردند، مجوز کار صادر می شود.

 

مقاله پیشنهادی:با چقدر پول می شود مهاجرت کرد؟

 

مهاجرت کاری به فنلاند

دولت فنلاند اجازه می دهد تا کارکنان متخصص از کشورهای بدون روادید به مدت سه ماه بدون نیاز به مجوز مسکونی در فنلاند کار کنند، حتی یک فرآیند ساده ای را برای درخواست اقامت برای شما اگر به دنبال اقامت طولانی تر هستید، فراهم می کند.

روند مهاجرت برای کارکنان متخصص خارجی به این کشور بسیار ساده است و به طور کلی دو تا چهار هفته برای صدور ویزای کار در این کشور طول می کشد.دانمارک به عنوان یکی از شادترین کشورهای جهان شناخته شده است.

مهاجرت به دانمارک راه را برای متخصصان خارجی آسان ساخته است. کارفرمایان معتبر می توانند در مدت دو هفته با استفاده از یک سیستم پیگیری سریع، ویزای چهار ساله را برای اخذ جدید استخدام کنند.

 

مهاجرت کاری به سوئد و سنگاپور

 

سوئد با جمعیت 10 میلیون و تولید ناخالص داخلی 511 میلیارد دلار یک کشور با درآمد بالا است، که شرکت ها را تشویق می کند تا مزایای سخاوتمندانه و زمان تعطیلات را برای کارکنان فراهم کند.

سوئد دارای پروسه ویزای سریع است که به سرعت اجازه کار را می دهد، تا کارکنان آینده نگر به جای شش تا دوازده ساله، یک ویزا دریافت کنند.

با توجه به اکوسیستم قوی تکنولوژی، کیفیت خدمات بهداشتی عالی و سرمایه گذاری بالا، جای تعجب نیست که سنگاپور به عنوان بهترین شهر راه اندازی توسط Nestpick نامگذاری شد.
در حالی که بسیاری از کشورهای آسیای جنوب شرقی تلاش می کنند تا مهندسین را استخدام کنند، سنگاپور همچنان یک گروه از جوانان و برنامه نویسان حرفه ای را جذب می کند.این کشور را به عنوان گزینه مناسبی برای مهاجرت کاری به شما پیشنهاد می کنم.

 

مهاجرت به کلمبیا و آلمان

 

دولت کلمبیا در نظر دارد تا حدود 12 میلیون دلار برای کارآفرینان این کشور به منظور حمایت از آنها در راه اندازی کسب و کار خودشان برنامه ریزی کند. با سرمایه گذاری مناسب، مقررات و البته استعداد، این کشور می تواند خود را در جایگاه قطب قرار دهد تا اولین قدرت فناوری آمریکای لاتین شود.

در طول سال ها برلین به عنوان یکی از بهترین مراکز راه اندازی در جهان به طور مداوم رتبه بندی شده است.خوشبختانه برای هر دو کشور، فرآیند مهاجرت ساده و ارزان است، اگرچه بهتر است بدانید یک مدرک تحصیلی برای کار در آلمان از موارد ضروری است.

 

مهاجرت به ژاپن

مهاجرت کاری

مهاجرت کاری

مواردی از قبیل طبیعت خالص، میراث فرهنگی غنی و تکنولوژی پیشرفته، ژاپن را به عنوان یک مقصد هیجان انگیز برای شروع یک زندگی جدید تبدیل می کند.در ابتدا باید از یک کارفرما درخواست مجوز کار بگیرید،که روند تصویب آن تنها 2-4 هفته طول می کشد.

پس از تکمیل آن، می توانید درخواست ویزای مسکونی را در نزدیکترین سفارت ژاپن درخواست کنید، که معمولا باید سه روز دیگر برای صدور آن صبر کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *