Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

کار در کشور سوئد

کار در کشور سوئد

ما می خواهیم در ارتباط با چگونگی گرفتن کار در کشور سوئد بحث کنیم و در این خصوص مطالبی مفید برای شما عزیزان ارائه کنیم.کشور سوئد جزء آن کشورهایی است که تقاضای کار برای این کشور بسیار زیاد است

 

چگونگی کار در کشور سوئد

کشور سوئد جزء آن کشورهایی است که به بحث مالیات خود بسیار اهمیت می دهد و اگر شخصی از پرداخت مالیات سرباز بزند مسلما جریمه های سنگینی برای وی در نظر گرفته می شود حالا فرقی نمی کند که این شخص سوئدی اصل باشد و یا یک مهاجر ایرانی باشد.

اولین شرطی که شما می توانید به فکر کار در کشور سوئد باشید این می باشد که یک کارفرمای مناسب از کشور سوئد پیدا کنید که برای استخدام شخصی آگهی زده باشد ممکن است از خودتان این سوال را بپرسید که چگونه ممکن است کارفرمایی آگهی استخدام زده باشد و هیچ فردی در خود کشور سوئد پیدا نشود که این کار را انجام دهد، باید به شما عزیزان بگوییم که این آگهی های استخدامی در بازه زمانی 3 ماهه در خود کشور سوئد منتشر می شود و زمانی که هیچ شخصی برای این کار پیدا نشود این آگهی در کشورهای دیگر هم چون ایران هم منتشر می شود تا فرد مورد نظر شغل خود را  پیدا شود.

پس این بهترین فرصتی است که افراد ایرانی برای گرفتن کار در کشور سوئد می توانند در نظر بگیرند و با غنیمت شماردن این فرصت می توانند به شغل مورد نظر خود در کشور سوئد دست یابند.

چه راه هایی برای مهاجرت به سوئد و  کار در کشور سوئد وجود دارد و چگونه می توان شغلی مناسب در کشور سوئد پیدا کرد که در آن جا بتوان آینده خود و خانواده را رقم بزنیم. قبل از هر کاری بایستی اطلاعاتی درست در این خصوص دریافت کنید تا افراد کلاه بردار از شما سوءاستفاده نکنند به خصوص برای امر مهم کار در کشور سوئد که یک پروسه سخت و زمان بر است و گرفتن ویزای شغلی و اقامت کاری کشور سوئد به همین سادگی ها امکان پذیر نیست.

پیشنهاد مطالعه »
ویزای استارت آپ کانادا

شرایط پیدا کردن شغل در کشور سوئد

اما خود پیدا کردن کار  به همین سادگی ها نیست و یک پروسه زمان بر است و بایستی طبق قوانین سفارت سوئد در کشور ایران هماهنگ باشد.

اولین نکته در خصوص این که چگونه می توان به شغل مورد نظر دست یافت این می باشد که کارفرمای مربوطه تمامی مالیات های مربوط به کار خود را پرداخت کرده باشد و اگر حتی یک دوره مالیات پرداخت نکرده باشد از استخدام فرد در شرکت مربوطه جلوگیری به عمل می آید. هم چنین نکته بعدی در این خصوص این می باشد که کارفرمای مورد نظر کار قانونی داشته باشد و مجوزهای مربوطه و پروانه بهره برداری از دولت کشور سوئد را داشته باشد و کپی تمامی این مدارک را برای شخصی که متقاضی استخدامی در شغل مورد نظر است را بفرستد. در این صورت می توان به پیدا کردن کار  امیدوار بود.

اما این تازه مرحله اول برای پیدا کردن کار است چون هزینه های زندگی در کشور سوئد بالا می باشد قبل از پذیرش این کار بایستی فرد در کشور ایران یک امکان سنجی درست از حقوقی که قرار است دریافت کند با هزینه های کشور سوئد را داشته باشد تا متوجه شود که آیا حقوق این کار کفاف خرج زندگی و پس انداز در کشور سوئد را می دهد یا خیر.

اگر حقوق دریافتی بسیار پایین تر از آن چیری است که برای هزینه های زندگی در کشور سوئد پرداخت شود بایستی شخص قید کار در کشور سوئد را بزند و به فکر فرصت های شغلی دیگر باشد. چون به لحاظ قانونی شخص کارفرما نمی تواند حقوقی که در  ابتدا برای استخدام فرد تعیین کرده است را افزایش دهد.

پیشنهاد مطالعه »
هزینه های زندگی در سوئد

 

 راه های دریافت شغل در کشور سوئد

اما به نظر ما بهترین راه برای پیدا کردن شغل  در سوئد این است که به عنوان دانشجو وارد کشور سوئد شوید و پس از فارغ التحصیلی و یا حتی در طول دوران دانشجویی برای پیدا کردن کار در سوئد اقدام کنیم. این که در خود ایران بخواهیم کاری پیدا کنیم که مورد تایید ما باشد کمی سخت به نظر می رسد.

چون هنوز با آداب و رسوم این کشور آشنا نیستیم و این که نمی دانیم که قرار است چه کارهایی در شرکت مربوطه انجام دهیم، اما اگر به صورت دانشجو وارد کشور سوئد شویم به سادگی می توانیم حتی در طول دوران تحصیل شغل مورد نظر خود را پیدا کنیم و از این طریق هم پس انداز خوبی داشته باشیم و هم به سادگی هزینه های زندگی خود را در کشور سوئد پرداخت کنیم. به هر حال تمامی این مسائل بستگی به نظر شما دارد و این که چگونه و از چه طریقی می خواهید برای شغل در کشور سوئد اقدام کنید.

ما نمی گوییم که پیدا کردن کار  در خود ایران برای شخص شدنی نیست اما به هر حال این گونه بهتر است که شخص برای دانشجویی ابتدا اقدام کند و در طول دوران تحصیل خود برای پیدا کردن کار در سوئد اقدام کند.

برای افراد میانسال که به فکر پیدا کردن شغل  هستند می توان از طریق تخصص و تجربه آن ها در زمینه کاری مورد نظر به سادگی کاری در کشور سوئد پیدا کرد.

چون واقعیت این است که کشور سوئد یک کشور اقتصادی و صنعتی است و رزوانه هزاران آگهی از این کشور برای استخدام مشاغل منتشر می شود و اگر فردی در ایران دارای سابقه مناسب به خصوص در مشاغل فنی و مهندسی باشد به سادگی می توان شغل مورد نظر وی را در سوئد پیدا کرد فقط در این راه سخت بایستی از نظرات کارشناسان و مشاوران موسسات حقوقی معتبر بهره مند شوید تا به شکل کامل بتوانند شما را در این راستا راهنمایی کنند و انشاالله شما را به آنچه که استحقاق دارید برسانند و بتوانید از آینده و زندگی شغلی خود در کشور سوئد لذت ببرید.

پیشنهاد مطالعه »
ثبت شرکت در سوئد

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی ها و مشخصات کار و این که چه مدارک و مراحلی برای این پروسه کاری مورد نیاز است بهتر است با کارشناسان ما در این راستا ارتباط بگیرید.

 

 مهاجرت به سوئد:

  1. تابعیت از طریق تولد در سوئد
  2. تبدیل اقامت به تابعیت در سوئد
  3. شرایط ویزای کار سوئد
  4. شرایط تحصیل در سوئد
  5. پناهندگی در سوئد

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ