مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

دریافت ویزای کشور های اروپا

دریافت ویزای کشور های اروپا

فهرست مقاله

در حال حاضر به واسطه هزینه های بالای روش های سرمایه گذاری و تحصیل،افراد زیادی به دنبال مهاجرت کاری می باشند تا در ابتدای کار بدنبال کسب درآمد در کشور مقصد باشند.این نکته بعنوان خواسته اولیه بسیاری از افراد برای مهاجرت می باشد و بعنوان برترین روش ممکن در نظر گرفته می شود که در ادامه با شرایط دریافت ویزای کشور های اروپا آشنا خواهید شد.

 

معرفی کشورهای اروپایی برای ویزای کار

 

بلژیک

 

این کشور یک ویزای موقت شش‌ماهه برای کار در بلژیک صادر می¬نماید که به‌واسطه آن، شما فرصت خواهید داشت کاری متناسب با رشته تحصیلی خود بیابید.فرآیند اخذ ویزای کار بلژیک طولانی می¬باشد.بهتر است بدانید بلژیک در مدت‌زمان کوتاه¬تری نسبت به سایر کشور¬های اتحادیه اروپا، به شما اقامت دائم ارائه می¬دهد.

 

اتریش

 

این کشور بر اساس ارزیابی مبتنی بر سیستم امتیازبندی به شما ویزای جستجوی کار ۶ ماهه ارائه می¬دهد. اگر موفق به دریافت ویزای کار اتریش شوید، پس از حدود ۴ سال کار در اتریش و پرداخت مالیات امکان اخذ اقامت دائم اتریش را نیز خواهید داشت.

استرالیا

 

فضای کاری در کشور استرالیا غیررسمی و آرام به نظرتان می‌آید، اما درعین‌حال احترام و رفتار حرفه‌ای برای موفقیت شغلی، بسیار اهمیت دارد.

 

مهاجران بسیاری در بخش خدمات، مهمانداری، پرستاری و مشاغل دفتری در استرالیا کار می‌کنند. این کشور همچنین پر از مزارع و دامداری‌ها برای کسانی است که مشکلی باکار فیزیکی و گردوخاک ندارند و حیوانات را دوست دارند.

 

استرالیا ازنظر امنیت شغلی، توازن کار و زندگی، پیشرفت حرفه‌ای و میزان افزایش دستمزد به ترتیب رتبه‌های ۱۷، ۱۰، ۱۱ و ۱۲ را دارد.

ویزای کشور های اروپایی

 

آفریقای جنوبی

ویزای کشور های اروپایی
ویزای کشور های اروپایی

ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی در جهت ارتقای و رشد اقتصادی این کشور صادر میگردد. هنگامی‌که شما موفق به یافتن کاری در رشته تحصیلی خود در استرالیا شوید، می¬توانید کارت اقامت یک‌ساله اخذ کنید و با پرداخت مالیات پس از ۴ سال، اقامت دائم دریافت نمایید.

 

مقاله پیشنهادی:شرایط ویزای کاری

 

نروژ

 

صنایع قدرتمند و روبه رشد نروژ ازجمله معدن‌کاری، نساجی، صنایع غذایی و تولید چوب و کاغذ فرصت‌های شغلی بسیاری را برای شما با مهارت‌ها، قابلیت‌ها و تخصص‌های مختلف فراهم می‌کند.

 

متوسط نرخ بیکاری در ۱۰ سال گذشته در نروژ ۳.۶۶ درصد بوده است. نروژ ازنظر امنیت شغلی، توازن کار و زندگی، پیشرفت حرفه‌ای و میزان افزایش دستمزد به ترتیب رتبه‌های ۱، ۱، ۲۳ و ۸ را دارد.برای اخذ ویزای کار نروژ حتماً باید پیشنهاد شغلی داشته باشید، به عبارتی باید از قبل شغلی پیداکرده باشید.

 

ویزای کشور های اروپا نیوزیلند

 

این کشور به خاطر صادرات محصولات کشاورزی معروف است اما خدمات مالی، گردشگری و تولید هم از صنایع کلیدی آن هستند.بیشتر افراد در این کشور در حوزه‌ی آموزش، بهداشت، سلامت و جنگلداری مشغول به کار هستند.

 

نیوزیلند ازنظر امنیت شغلی، توازن کار و زندگی، پیشرفت حرفه‌ای و میزان افزایش دستمزد به‌ ترتیب رتبه‌ها‌ی ۲۱، ۶، ۱۹ و ۳۳ را دارد.

 

رایج‌ترین ویزای کاری نیوزیلند ویزای کار مهارت‌های ضروری است که یک ویزای موقت است اما امکان دریافت اقامت دائم نیز از طریق آن وجود دارد.

 

برای دریافت این ویزا باید شغلی پیدا کنید که در فهرست مهارت‌های ضروری کشور نیوزیلند باشد. راه دیگر دریافت ویزای کاری از این کشور این است که پیشنهاد کاری از طرف کارفرما داشته باشید.

 

که در این روش کارفرما باید مدارکی ارائه دهد مبنی بر اینکه پس از اقدامات لازم نتوانسته است از میان شهروندان نیوزیلند فرد مناسبی برای شغل موردنظر بیابد تا شما بتوانید در این کشور مشغول به کار شوید.

ویزای کشور های اروپایی

 

ویزای کشور های اروپا آلمان

 

بازار کار آلمان تخصصی است شناخت قواعد و اصول کاری در این کشور نقش مهمی در موفقیت شغلی شما دارد. آلمان ازنظر امنیت شغلی، توازن کار و زندگی، پیشرفت حرفه‌ای و میزان افزایش دستمزد به‌ ترتیب رتبه‌ی ۳، ۸، ۸ و ۱۵ را دارد.

 

امکان کار در آلمان در پوشش اجازه‌ی اقامت برای شما فراهم می‌شود و ویزای کار آن جداگانه ارائه نمی‌شود.اجازه‌‌ی کار در آلمان در سه‌طبقه‌ اشتغال عمومی، نیروی متخصص و خوداشتغالی ارائه می‌شود.

 

دریافت اجازه‌‌ی کار در طبقه اشتغال عمومی بستگی به نیازهای اقتصادی آلمان دارد و نیازمند مهارت فنی و پیشنهاد شغلی است.

 

برای کسب اجازه‌‌ی کار در دسته‌ی نیروی متخصص باید مدرک دانشگاهی معتبر، مهارت و تخصص در رشته‌ی موردنیاز و پیشنهاد شغلی داشته باشید.و اجازه‌ی کار با خوداشتغالی از طریق راه‌اندازی کسب‌وکاری که برای آلمان منافع اقتصادی داشته باشد، ممکن می‌شود.

مقاله پیشنهادی:اخذ ویزای کاری آلمان

 

کانادا

ویزای کشور های اروپایی
ویزای کشور های اروپایی

کانادا سرشار از منابع طبیعی ازجمله نفت و گاز است و فرصت‌های شغلی فراوانی در بخش انرژی دارد.همچنین خدمات مالی، املاک و ارتباطات آن در حال شکوفایی و دارای فرصت‌های شغلی بسیاری هستند.

 

کانادا ازنظر امنیت شغلی، توازن کار و زندگی، پیشرفت حرفه‌ای و میزان افزایش دستمزد به ترتیب رتبه‌های ۱۶، ۱۷، ۱۰ و ۱۹ را دارد.

 

جذب نیروی متخصص و ویزای خوداشتغالی از رایج‌ترین انواع ویزای کاری کانادا هستند که برایتان اجازه اقامت هم فراهم می‌کنند.

 

در روش اول داشتن پیشنهاد (دعوت‌نامه) شغلی اهمیت بسیاری دارد و بدون آن معمولاً شانس چندانی برای دریافت ویزا ندارید.

روش دوم و پرطرفدارترین روش دریافت اقامت کانادا جذب نیروی متخصص یا Skilled Worker، است.

 

علاوه بر شرایط ذکر بالا باید دارای یک سال سابقه‌ی کار تمام‌وقت دریکی از مشاغل موجود در طبقه‌بندی ملی مشاغل کانادا باشید.

 

درروش ویزای خوداشتغالی باید دارای سابقه‌ی فعالیت در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی باشید و بتوانید در این حوزه‌ها سود چشمگیری خلق کنید.

 

ویزای کشور های اروپا کامبوج

 

این کشور جزء یکی از کشورهایی است که ویزای کار آن را به راحتی می توان دریافت کرد.برای گرفتن ویزای کار از این کشور شما نیازی به اسپانسر کاری ندارید. تنها باید اجازه کار و یا همان مجوز کار را داشته باشید.

 

چین

 

اگر به دنبال جایی هستید که به راحتی بتوانید کار موردعلاقه خود را پیدا کنید،کشور چین گزینه مناسبی است.علاوه بر این‌که تعداد زیادی شغل با تنوع زیاد در این کشور پیدا می‌شود.

 

شما می‌توانید به راحتی نیز ویزای کار را دریافت کنید.پیدا کردن شغل در چین ممکن است کمی زمان‌بر باشد اما به‌محض این‌که شما حامی کاری خود را پیدا کنید می‌توانید ویزای کار را دریافت نمایید.

 

ویزای کشور های اروپا سنگاپور

 

شما می‌توانید به مدت 6 ماه در سنگاپور کارکنید. شاید این مدت میزان کم به نظر برسد ولی با توجه به این‌که دریکی از بهترین مراکز مالی کارخواهید کرد بسیار باارزش است.

 

گرفتن ویزای کار سنگاپور راحت است ولی اگر شما اخیراً فارغ‌التحصیل شده اید به سراغ این کشور نروید.چراکه حدود 1 سوم جمعیت این کشور افرادی هستند که به دنبال شغل نیمه‌وقت می‌گردند و شما شانس کمی خواهید داشت.

مقالات پیشنهادی:

بهترین کشور ها برای زندگی و کار

ارزان ترین راه مهاجرت

بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *