تحصیلی, مهاجرت

بهترین کشورها برای مهاجرت دامپزشکی

امروزه افراد با توجه به هدف های مختلف اقدام به تحصیل،زندگی ،و کار بهتر در کشورهای مختلف می کنند که یکی از این هدف ها تحصیل دامپزشکی می باشد که در ادامه  با شرایط تحصیل دامپزشکی و مهاجرت دامپزشکی در کشور های مختلف آشنا خواهید شد ، با ما همراه باشید.

شرایط تحصیل دامپزشکی در کشورهای مختلف

مهاجرت دامپزشکی و تحصیل دامپزشکی در اتریش

تحصیل دامپزشکی در دانشگاه وین اتریش یکی از برترین مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی متمرکز بر علم دامپزشکی در سراسر دنیا محسوب می شود. مدت زمان تحصیل در رشته ی دامپزشکی در این دانشگاه، 6 سال است.برای ورود به این دانشگاه علاوه بر پذیرش در آزمون ورودی دانشگاه، باید بر زبان آلمانی مسلط باشید و مدرک زبان هم داشته باشید.

مهاجرت دامپزشکی و تحصیل دامپزشکی در آمریکا

در حال حاضر 28 واحد دانشگاهی دامپزشکی معتبر در کشور آمریکا در حال انجام فعالیت های علمی هستند که هر ساله 2500 دانشجو از مقاطع مختلف این دانشگاه در این رشته فارغ التحصیل می شوند.

برای تحصیل دامپزشکی در مقطع phd رشته ی دامپزشکی ، در دانشگاه های آمریکا باید در ابتدا آموزش های دوره ی دکتری حرفه ای دامپزشکی را پشت سر بگذارید، و بعد از آن به مدت 6 سال مشغول به تحصیل در دوره ی phd شوید. هم اکنون چیزی در حدود 61000 فرصت شغلی مرتبط با این رشته در کشور آمریکا وجود دارد.

مهاجرت دامپزشکی و  تحصیل دامپزشکی در روسیه

دانشگاه دوستی ملل یا همان رودن کشور روسیه، یکی از بهترین انتخاب ها برای تحصیل در دامپزشکی در خارج از کشور در سراسر دنیا، می باشد. تحصیل در این دانشگاه یک دوره ی 5 ساله را به خود اختصاص می دهد و آموزش های آن به دو زبان روسی و انگلیسی صورت می گیرد.

 

مهاجرت دامپزشکی و  تحصیل دامپزشکی در استرالیا و نیوزلند

تحصیل دامپزشکی در استرالیا و نیوزلند نیز امکان پذیر است، اما هزینه ی آن بالا است و امکان ورود به این رشته در این کشور بسیار کم است.

مهاجرت دامپزشکی و  تحصیل دامپزشکی در کالیفرنیا- دیویس

 

مهاجرت دامپزشکی

مهاجرت دامپزشکی

دانشگاه کالیفرنیا یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی است که در سال 1905 تاسیس شده است. در این دانشگاه تعداد زیادی دوره های کارشناسی و دوره کارشناسی ارشد ارائه میشود. هزینه تحصیل در این دانشگاه 43.919 دلار است. دانشکده دامپزشکی دانشگاه کالیفرنیا مطالعات، تحقیقات و خدمات بهداشتی حیوانات، بهداشت عمومی و بهداشت محیط در کالیفرنیا و خارج از آن را ارائه میدهد.هزینه تحصیل دامپزشکی در این دانشگاه 43.919 دلار است.

تحصیل دامپزشکی در دانشگاه کرنل

در این دانشگاه 14.000 دوره کارشناسی و 7000 دوره کارشناسی ارشد ارائه میشود. هزینه تحصیل در دانشگاه کرنل 49.166 دلار است. دانشکده دامپزشکی دانشگاه کرنل بر روی پیشرفت علوم رابطه سلامت انسان و حیوانات فعالیت میکند.هزینه تحصیل دامپزشکی در این دانشگاه 49.116 دلار است.

کالج دامپزشکی سلطنتی دانشگاه لندن

دانشکده دامپزشکی لندن در سال 1792 تاسیس شده است این کالج چندین دوره کارشناسی از جمله کارشناسی دامپزشکی(BVETMED) را ارائه میکند. دوره کارشناسی دامپزشکی کالج سلطنتی یک دوره پنج ساله تمام وقت است.هزینه تحصیل این دانشگاه 32.990 پوند است.

دانشگاه دامپزشکی کمبریج

دانشگاه کمبریج در سال 1208 تاسیس شده است و یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در انگلستان است. این دانشگاه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه میدهد.

هزینه تحصیل در این دانشگاه 21.733 پوند است. دانشگده دامپزشکی دانشگاه کمبریج مرکز آموزش و تحقیقات عالی است.دانشکده دامپزشکی این دانشگاه یک دپارتمان بزرگ است که فعالیت های علمی آن به طور کامل در تمام دانشگاه یکپارچه شده است.هزینه تحصیل این دانشگاه 21.733 پوند است.

دانشگاه دامپزشکی لیورپول

دانشگاه لیورپول یک دانشگاه دولتی است که در سال 1881 تاسیس شده است. در این دانشگاه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه میشود.هزینه تحصیل در این دانشگاه 9.250.00 پوند است. هزینه تحصیل این دانشگاه 9.250.00 پوند است.

دانشگاه دامپزشکی گولف

دانشگاه گلف یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در کانادا است که در سال 1964 تاسیس شده است. هدف این دانشگاه ارتقاء سلامت انسان، حیوان و محیط زیست در سطح جهانی است. دانشگاه گولف طیف وسیعی از رشته ها( علوم فیزیک، هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی، تجارت ،کشاورزی و دامپزشکی) را ارائه میدهد.هزینه تحصیل در این دانشگاه 450.42 دلار است.

دانشگاه دامپزشکی ادینبورگ

 

مهاجرت دامپزشکی

مهاجرت دامپزشکی

دانشگاه ادینبورگ در سال 1582 تاسیس شده است و ششمین دانشگاه قدیمی اسکاتلند است. این دانشگاه یک محیط آموزشی با کیفیت بالا را ارائه میدهد. دانشگاه ادینبورگ رهبر جهانی در زمینه آموزش و تحقیق دامپزشکی وتکنیکهای بالینی در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد است.هزینه تحصیل در این دانشگاه 9000 پوند است.

دانشگاه دامپزشکی در اوترخت

دانشگاه اوترخت یکی از قدیمی ترین دانشگاه های هلند است که در سال 1636 تاسیس شده است. این دانشگاه به خاطر آموزش گسترده و میان رشته ای معروف است.

دامپزشکان و محققان در این دانشگاه آموزش میبینند تا در بخش تحقیقات نوین کار کنند.آموزش دانشکده دامپزشکی دانشگاه اوترخت به خاطر موقعیت خاص آن مشهور است.هزینه تحصیل در این دانشگاه 2.0006 یورو است.

دانشگاه دامپزشکی پنسیلوانیا

دانشگاه پنسیلوانیا یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی در آمریکا است. این دانشگاه یکی از دانشگاه های برجسته تحقیقاتی است.دانشکده دامپزشکی دانشگاه پنسیلوانیا به عنوان رهبر در زمینه آموزش، تحقیقات و مراقبتهای بالینی فعالیت میکند.هزینه تحصیل در این دانشگاه 49.536 دلار است.

دانشگاه A&M تگزاس

دانشگاه A&M تگزاس یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در آمریکا است. این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه برجسته تحقیقاتی شناخته میشود. این دانشگاه طیف وسیعی از برنامه های تحصیلی با کیفیت بالا در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه میدهد و همیشه از طریق تحقیق و نوآوری درکهای جدیدی ایجاد میکنند.هزینه تحصیل در این دانشگاه 36.962 دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *