انگلستان, انگلیس, سرمایه گذاری در

هزینه ویزای کار انگلستان

هزینه ویزای کار انگلستان

هزینه ویزای کار انگلستان

انگلستان کشوری است که متقاضیان زیادی برای دریافت ویزای کار دارد. و بسیاری خواستار اخذ اقامت انگلستان هستند.افرادی که به دنبال اخذ ویزای کاری این کشور هستند باید از هزینه ویزای کار انگلستان برای رفتن به این کشور اطلاع داشته و آن را با شرایط مالی خود بسنجند. انگلستان کشوری است که دارای اقتصاد خوب و نرخ بیکاری پایین است، همین ویژگی سبب می‌شود که متقاضیان کار این کشور بیشتر شوند.

افرادی که به دنبال دریافت ویزای کار انگلیس هستند باید در این مورد تحقیق کرده و شرایط خود را وفق دهند.
اخذ ویزای کار انگلستان نیازمند تمکن مالی و یا حمایت مالی کشور است. قبل از درخواست ویزای کار انگلستان باید مطمئن شوید که از طرف این کشور حمایت می‌شوید زیرا هزینه ویزای کار انگلستان زیاد است. این نوع از ویزا معمولا برای مشاغل کم مهارت در نظر گرفته نمی‌شود. بلکه فردی که تقاضای ویزای کار انگلستان را می‌دهد باید شرایط کار در این کشور را داشته باشد.

انواع ویزاهای کار در انگلیس

ویزاهای کاری انگلستان عبارتند از ۱-ویزای Tier1 و ۲-ویزای Tire2 عمومی، ۳-ویزای Tire2 مختص انتقال درون شرکتی 4-ویزای Tire2 مختص ورزشکاران ۵-ویزایTire5 که ویزای موقت نیز نام گرفته است. هزینه ویزای کار انگلستان در هریک از این موارد متفاوت است و باید به طور جداگانه آنها را بررسی کرد. ویزای کاریTire2 عمومی پرمتقاضی‌ترین نوع ویزا است. که برای دریافت آن باید گذرنامه معتبر، تمکن مالی، تسلط به زبان انگلیسی و رسید پرداخت حق بیمه سل در صورت دریافت ویزای Tire2 چنانچه خانواده متقاضی قصد ملحق شدن به وی را داشته باشند باید از نظر مالی حمایت شوند. برای کار در انگلستان باید مجوز دریافت کنند. هزینه ویزای کار انگلستان برای همراهان متقاضی باید مشخص شود و آنها بدانند که هزینه هر فرد متقاضی به صورت جداگانه حساب می‌شود.

ویزای کاری یا اسکیل ورکر نوعی از ویزا است که شرایط خاص خود را دارد. این نوع از ویزا نیازمند مدارکی چون مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی آزاد شده، تمکن مالی بالای ۶۰۰میلیون، داشتن آیلتس ۷، داشتن مدرک تحصیلی و هماهنگی با کارشناس مربوطه جهت ثبت سفارش ویزا است. هزینه اسکان فرد برای ویزای کار انگلستان در طول سه ماه در انگلستان در حدود ۱۰۰۰پوند خواهد بود.

-انواع هزینه ویزای کار انگلیس

فرایند گرفتن ویزای Tire2 عمومی هزینه‌هایی را به فرد تحمیل خواهد کرد. این هزینه‌ها شامل هزینه ویزای کار انگلستان و هزینه مربوط به بخش دولتی و سفارت است. علاوه بر هزینه ویزای کار، فرد باید هزینه بیمه مسافرتی را نیز پرداخت کرده و مدرک آن را آپلود کند. برای پرداخت کردن حق بیمه باید متناسب با طول اقامت یا مدت ویزا هزینه کرد. برای مثال اگر فرد مدت ۲سال را پیشنهاد دهد باید حق بیمه ۲سال را پرداخت کند.

چنانچه مدت زمان ویزای کاری متقاضی سه سال باشد هزینه ویزای کار انگلستان برای وی ۶۱۰ پوند است. اگر زمینه کاری متقاضی مشاغل دولتی لحاظ شود و مدت یک ال سه سال برای وی در نظر گرفته شود، مبلغی در حدود ۴۶۴ پوند هزینه ویزای کار انگلستان متقاضی خواهد بود. اگر ویزای متقاضی مدتی بیش از سه سال را در بر بگیرد، هزینه ویزای کاری ان در حدود ۱.۲۲۰پوند خواهد بود.

هزینه ویزای کار انگلستان، معمولا بالا است. بنابراین فرد متقاضی در مدت اقامت در انگلستان، نیاز به یک اسپانسر، دارد. هزینه‌ ویزای کار انگلستان تقریبا برابر800 هزار پوند برای درخواست کننده ویزا و 5300 پوند دیگر برای هر کدام از اطرافیان یا خانواده او است. که باید 90 روز قبل از درخواست ویزای کار، در حساب بانکی او باشد. بیشترین امتیازات ویزای کاری انگلستان مربوط به پیشنهاد شغلی متقاضی در انگلستان است که تا 50 امتیاز فرد را حمایت خواهد کرد و حداقل ساعت کاری برای وی، 30 ساعت در هفته است.

هزینه ویزای کار انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری post study work

برای دریافت این نوع ویزای کار انگلستان، باید فرد متقاضی ۹۵امتیاز داشته باشد. بنابراین فردی می‌تواند در انگلستان این نوع ویزای کار را دنبال کنند. هزینه ویزای مار انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری در حدود ۵۰هزار پوند سرمایه نقد است که سازمان‌ها و موسسات انگلیس این مبلغ را دریافت می‌کنند. چنانچه متقاضی این میزان از سرمایه را داشته باشد باید ثابت کند سرمایه متعلق به او یا خانواده اوست. اشخاصی که در انگلستان تحصیل کرده‌اند برای دریافت ویزای کار واجد شرایط بوده و با ایجاد یک کسب و کار در این کشور می‌توانند اقامت دائم دریافت کنند. برای دریافت این نوع از اقامت انگلستان، فرد باید مدرک زبان داَشته باشد و مدارک مالی خود را در این زمینه اثبات کند. همچنین فرد متقاضی باید ثابت کند که توانایی پرداخت هزینه‌های شخصی خود در کشور انگلستان را دارد.

برای دریافت اقامت انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری در این روش، باید یک طرح توجیه اقتصادی ارائه کرد. با ارائه‌ی مدارک، فرد می‌تواند برای خود، خانواده و فرزندان کمتر از ۱۸سال خود اقدام کند. مدت این ویزا سه ساله است و فرد در این مدت ۲فرصت شغلی ایجاد می‌کند و ویزای وی برای ۲سال تمدید خواهد شد.

هزینه ویزای کار انگلستان از طریق تاسیس شرکت

ویزای کار انگلستان از طریق تاسیس شرکت و کارآفرینی از ویزاهای پرطرفدار برای سرمایه‌گذاری در این کشور است. چون این ویزا از سیستم امتیازبندی پیروی می‌کند، متقاضی این نوع اقامت باید دارای امتیاز ۹۵ باشد. هزینه ویزای کار انگلیس از طریق ثبت شرکت، هزینه‌ای به ارزش ۲۰۰هزار دلار است که فرد متقاضی باید در بانک‌های معتبر این کشور داشته باشد. داشتن این مقدار پول می‌ت

واند در حدود ۷۵ امتیاز برای فرد تامین کند، بنابراین این مقدار سرمایه باید متعلق به خود فرد و یا خانواده او بوده و متقاضی بتواند مالکیت خود را در این زمینه اثبات کند.
به طور کلی می‌توان گفت ویزاهای کاری انگلستان چون اغلب در زمینه تجاری، ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری اخذ می‌شوند نیازمند هزینه‌های بالایی هستند. بنابراین افرادی که به دنبال اخذ ویزای کاری هستند باید تمکن مالی در زمینه هزینه ویزای کار انگلیس را داشته باشند. بنابراین می‌توان گفت اولین و مهم‌ترین شرط برای دریافت ویزای کاری، داشتن سرمایه جهت هزینه ویزای کار انگلیس است. افراد معمولی و دانشجویان نمی‌توانند در این زمینه اقدام کنند و این نوع از ویزا بیشتر برای کسانی مناسب است که تاجر و یا سرمایه‌دار باشند و بتوانند از عهده هزینه ویزای کار این کشور بربیایند.

 

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت انگلستان

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *