شماره تماس : 02191012193 - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

بهترین سفارت برای ویزای شینگن

بهترین سفارت برای ویزای شینگن

فهرست مقاله
بهترین سفارت برای ویزای شینگن

اولین سوالی که برای افراد پیش می آید این است که کدام سفارت برای دریافت ویزای شینگن مناسب و بهتر است؟در این مقاله به تمام سوالات شما در زمینه ویزای شینگن و بهترین سفارت برای ویزای شینگن در کشورهای مختلف توضیحات جامعی را بیان کرده ایم.

 

ویزای شینگن چه نوع ویزایی است؟

 

ویزای شینگن در اصل یک نوع سند و مدرکی است که برای درخواست کنندگانی که خواستار سفر به کشورهای عضو شنگن هستند صادر می شود.

شینگن به مجموعه‌ کشورهای اروپایی گفته می‌شود که تحت یک پیمانی به نام شینگن قوانین یک پارچه ای را در راستای فعالیت ها و مقررات مرزی و مسافرتی خود وضع کرده اند.

 

و مسافران خارج از منطقه شینگن می توانند با اختیار داشتن ویزای شینگن، تحت زمان و شرایط مشخصی، به هریک از کشورهای عضو پیمان شینگن سفر کنند و در آن اقامت داشته باشند.

 

کشورهای عضو پیمان شینگن

 

 

کشورهای اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس و ۲۶ کشور عضو پیمان شینگن هستند.

 

از کشورهایی کوچک تا کشورهایی بزرگ‌تر همگی با پذیرش پیمان شینگن به اتباع خود این امکان را دادند تا بدون نیاز به ویزا وارد خاک کشورهای همسایه شوند.

 

برای مثال اگر فردی از کشور سوئد ویزای شینگن توریستی دریافت کند، با ورود به خاک سوئد و پیش از پایان اعتبار ویزای خود می‌تواند به ۲۵ کشور دیگر این منطقه بدون نیاز به ویزا سفر کند.و قوانین و مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای شینگن تقریباً در تمامی کشورهای این منطقه برای شما یکسان است.

مقاله پیشنهادی:دریافت ویزای شینگن

 

سفارت کشورهایی مناسب اخذ ویزای شینگن

 

بهترین سفارت برای ویزای شینگن
بهترین سفارت برای ویزای شینگن

کشور ایسلند

 

 

اولین و بهترین کشور برای اخذ ویزای شینگن کشور ایسلند برای اخذ ویزای شینگن است.در چهار سال گذشته این کشور منطقه اسکاندیناوی هیچگاه بیش از ۱ درصد درخواست‌های ویزا را ریجکت نکرده است. ایسلند یکی از راحت‌ترین کشور های اروپایی برای دریافت ویزای شینگن است.

 

ایسلند یکی از بهترین کشورهای اروپایی حوزه شینگن است که در رتبه دوم از نظر صدور ویزا قرار دارد که با درخواست ویزا از سفارت این کشور به احتمال 99.1 درصد ویزا خواهید شد و اگر می خواهید برای دریافت ویزای شینگن اقدام نمایید برای این که به راحتی ویزای شینگن را دریافت نمایید پیشنهاد من به شما این است که از طریق سفارت ایسلند اقدام کنید.

 

 

کشور فنلاند

 

 

کشور فنلاند یکی دیگر از کشورهای بسیار زیبای اسکاندیناوی است که سالانه مسافران زیادی را به سمت خود می‌کشاند. بعد از ایسلند بهترین کشور برای دریافت ویزای شینگن است.

 

کشور فنلاند یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان به شمار می رود و جمعیت بسیار کمی هم دارد ، فنلاند هم از دسته کشورهایی است که سفارت خانه آن خیلی سختگیری نمی کند و برای 99 درصد از افرادی که درخواست ویزا می دهند ، ویزا صادر می کند.

 

 

کشور لیتوانی و استونی

 

 

کشور لیتوانی با ۱٫۱۹% و استونی با  ۱٫۲۱% راحت‌ترین کشورها برای دریافت ویزای شینگن هستند. یکی از کشورهای دیگر برای دریافت ویزای شینگن با تنها ۱٫۵۵% نرخ ریجکتی ویزا کشور لتونی است که سخت گیری کمتری در سفارت آن و برای اخذ ویزای آن وجود دارد .لتونی و لیتوانی راحت‌ترین کشورها برای دریافت ویزای شینگن هستند.

 

کشور لیتوانی در بالاترین رتبه از نظر صدور ویزا قرار دارد و اگر شما از طریق این کشور اقدام به اخذ ویزای شینگن نمایید 99.3 درصد صاحب این ویزا می شوید.سفارت لیتوانی تنها 0.7 درصد تقاضانامه و فرم های درخواست ویزای شینگن را ریجکت می کند و یکی از بهترین سفارت ها برای تقاضای ویزا به شمار می رود که پیشنهاد می کنم این کشور را نیز در لیست انتخاب های خودتان داشته باشید.

 

 

استونی هم یکی از بهترین سفارتخانه ها را از نظر صدور ویزا دارد با درخواست ویزا در سفارت خانه این کشور به راحتی می توانید ویزای شینگن را دریافت نمایید و به کشورهای حوزه شینگن سفر کنید.

 

 

کشور اسلواکی

 

 

کشور اسلواکی که قبلا جزئی از جمهوری چک بود امروزه خود کشوری مستقل و از کشورهای حوزه شینگن محسوب می شود که به کشورهای اتریش و مجارستان بسیار نزدیک است ، از طریق سفارت اسلواکی هم می توانید با شانس زیادی با نرخ 98.4 درصد ویزای شینگن تان را دریافت نمایید.

مقاله پیشنهادی:راحت ترین کشور ها برای ویزای شینگن

 

 

کشور لهستان

 

 

کشور لهستان برای اخذ ویزای شینگن گزینه خوبی است و به راحتی می توانید درخواست ویزای خود را برای این کشور  ارسال کنید سفارت این کشور تنها 1.7 درصد از فرم های درخواست ویزا را ریجکت می کند و به مابقی ویزا می دهد.

 

 

کشور یونان

بهترین سفارت برای ویزای شینگن
بهترین سفارت برای ویزای شینگن

 

کشور یونان هم جزئی از اتحادیه اروپا است که ویزای شینگن صادر می کند و نرخ صدور ویزا از طریق سفارت یونان 98 درصد می باشد ولی این سفارت را برای دریافت ویزای شینگن به شما پیشنهاد نمی کنم زیرا در سال های اخیر پناهندگان بسیاری برای رسیدن به دیگر کشورهای اروپایی در یونان هستند که بسیاری از آن ها ایرانی هستند و به همین دلیل ممکن است جزو 2 درصد از افرادی باشید که درخواست ویزایتان قبول میشود.

 

 

کشور لوگزامبورگ

 

 

لوگزامبورگ کشور کوچکی در اروپای غربی و حوزه شینگن است که جمعیت بسیار کمی دارد ، از طریق سفارت این کشور نیز می توانید برای اخذ ویزای شینگن اقدام نمایید ، نرخ صدور ویزا از طریق این کشور 97.9 درصد می باشد.

 

 

کشور جمهوری چک

 

 

کشور جمهوری چک نیز در آخرین رتبه از نظر صدور ویزا در بین 10 کشور با نرخ 97.8 درصد قراردارد و سفارت این کشور تنها 2.2  درخواست ها را ریجکت می کند شما به راحتی می توانید از طریق این سفارت برای اخذ ویزای شینگن اقدام نمایید .

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
02191012193 تماس جهت مشاوره تلفنی