کاری, مهاجرت

بهترین کشور ها برای زندگی و کار

مهاجرت در دنیای امروز امر آسانی نیست. قبل از اقدام به مهاجرت باید به عوامل بسیاری توجه نمائید. در وهله اول باید با لیست بهترین کشورها جهت مهاجرت آشنا شوید. در ادامه با شرایط زندگی در این کشورها وبهترین کشور ها برای زندگی و کار آشنا خواهید شد.

لیست بهترین کشورها برای زندگی و کار

کشور آمریکا

یکی دیگر از کشور های برتر برای مهاجرت ایرانیان کشور آمریکا می باشد این کشور به دلیل وضعیت اقتصادی پیشرفته و سطح حقوق بالا نیز مورد توجه قرار گرفته است.

آمریکا بی شک جزء کشورهای قوی و توسعه یافته در دنیا محسوب می گردد و مهاجران بسیاری را از سراسر جهان مجذوب خود می¬ نماید. ولی به دلیل شرایط و روابطی که میان این دو کشور(ایران و آمریکا) حاکم است، مسیر مهاجرت به این کشور بسیار مشکل می باشد.

کشور کانادا

کانادا نیز در طی سال های اخیر یکی از کشورهای برتر برای مهاجرت ایرانیان قرار گرفته است. زیرا این کشور به شدت مهاجرپذیر می باشد و قوانین این کشور شرایط بسیار مناسبی را برای اخذ اقامت دائم دارد.

کیفیت زندگی در این کشور بالا است و این کشور از نظر اقتصادی جزء کشورهای پیشرفته محسوب می گردد. در کشور کانادا می توانید پس از 3 سال کار کردن، اقدامات لازم را در خصوص درخواست اقامت دائم انجام دهید. عامل مهمی که به جذابیت این کشور می افزاید این است که فرزندشما به محض تولد در کشور کانادا، تابعیت این کشور را اخذ می نماید.

کشور مالت

این کشور شرایط خوب و مناسبی از لحاظ سطح رفاه شهروندی و کاری، امنیت اجتماعی، درآمدهای بالا برای متخصصین و به ویژه نزدیک به ایران است که افراد زیادی را مشتاق به تحصیل به این کشور نموده است.

بهترین کشور ها برای زندگی و کار

مقاله پیشنهادی:روش های مهاجرت به کانادا چیست؟

کشور عمان

بهترین کشور ها برای زندگی و کار

بهترین کشور ها برای زندگی و کار

عمان یکی از اقتصادهای بزرگ در منطقه خلیج فارس است، و دلارهای حاصل از فروش نفت را عاقلانه در زیرساخت های کشور سرمایه گذاری می کند.

این کشور معرفی ملایم به شرق میانه است که آن را یکی از امن ترین، کشورهای پایدار ترین در منطقه خلیج فارس است و افراد زیادی مشتاق به مهاجرت به این کشور هستند.

 

کشور هلند

بهترین کشور ها برای زندگی و کار

بسیاری از مهاجران از رشد اقتصادی و بازار کار این کشور، بسیار راضی هستند.یکی از کشورهای مورد تقاضا که در اولویت مهاجرت بسیاری از هموطنان ما قرار دارد مهاجرت به هلند است وافراد زیادی مشتاق مهاجرت به هلند می باشند.

هلند یکی از زیباترین کشورهای جهان است که شما می توانید از روش های مختلفی چون اخذ ویزای تحصیلی، سرمایه گذاری کار در این کشور و ازدواج با تبعه هلندی به این کشور مهاجرت نمایید و در ادامه موفق به دریافت اقامت دائم این کشور شوید.

بهترین کشور ها برای زندگی و کار

کشورکاستاریکا

هزینه های زندگی در این کشور زیبا بسیار معقول و مقرون به صرفه است. کاستاریکا کشوری با ثبات سیاسی و مواضع سیاسی روشن است.

بسیاری افراد جهت مهاجرت به کاستاریکا معمولا از طریق تحصیل در کاستاریکا اقدام می کنند، که شما نیز می توانید از این طریق پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیل در کاستاریکا نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی کاستاریکا اقدام کنید.

برای مهاجرت به کاستاریکا روش های دیگر نظیر ویزای کار در کاستاریکا و سرمایه گذاری در کاستاریکا نیز وجود دارند. تابعیت کاستاریکا از طریق تولد فرزند نیز یکی از روش های مهاجرت و اقامت این کشور می باشد.

کشور سوئد

بسیاری از مهاجران در این کشور از چشم انداز شغلی، امنیت شغلی و فرصت های شغلی در دسترس در این کشور، راضی بوده اند.

روش های گوناگونی جهت مهاجرت به یک کشور وجود دارد مانند تولد کودک، ماندن یا اقامت برای مدت معین، ازدواج ، سرمایه گذاری ، خرید ملک و… که به بدست آوردن اقامت شما کمک می کند.

برای مهاجرت به سوئد نیاز است شما اشتغال پایداری را برای دو سال قبل از درخواست اجازه اقامت دائم در این کشور داشته باشید. بعد از آن شما می توانید به زندگی و کار در این کشور برای دو تا پنج سال بپردازید و برای شهروندی این کشور اقدام نمایید.

بهترین کشور ها برای زندگی و کار

کشور نیوزیلند

بهترین کشور ها برای زندگی و کار

بهترین کشور ها برای زندگی و کار

اکثر افرادی که به این کشور مهاجرت میکنند، بجای کار، بدنبال زندگی باکیفیت در آن هستند.راه های مهاجرت به نیوزلند از طریق مهاجرت از طریق تولد فرزند یا ازدواج، مهاجرت از طریق تخصص یا خرید ملک و ثبت شرکت است.

کشور جمهوری چک

کشور جمهوری چک بیشترین ساعت کاری را در بین کشورها دارد.اما با این وجود مهاجرینی که به این کشور مهاجرت کرده اند از کیفیت زندگی موجود در این کشور، راضی هستند.برای مهاجرت به چک می توانید از طریق ازدواج، تحصیل، سرمایه ¬گذاری و ثبت شرکت و کاری اقدام کنید.

کشور نروژ

نروژ از جمله کشورهای بسیار گران و زیبای جهان که همواره افراد بسیاری،مشتاق مهاجرت به نروژ می باشند. روش های مختلف مهاجرت به نروژ شامل ویزای تحصیلی ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری، اخذ اقامت بواسطه ازدواج با تبعه نروژی و پناهندگی می باشد.

کشور بحرین

بسیاری از مهاجران به این کشور از شغل خود و همچنین زندگی در بحرین راضی بوده اند.با توجه به تنش های بین کشورهای عربی و ایران پیشنهاد می کنم که کشورهای حاشیه خلیج فارس را برای مهاجرت انتخاب نکنید.

گرفتن ویزای بحرین از هر نوع ویزای (توریستی و تجاری) باید دعوتنامه ای از شرکت یا سازمانی مستقر در بحرین در اختیار داشته باشید که آن سازمان یا شرکت بازگشت شما را به ایران تضمین کند. در این صورت مسئولیت عدم بازگشت شما به ایران به عهده آن سازمان یا شرکت خواهد بود.

 

کشور دانمارک

کشور دانمارک کوتاه ترین زمان کاری، در بین کشورهای دیگر را دارد.روش های گوناگونی برای مهاجرت به دانمارک شامل:تولد نوزاد ، مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج ، مهاجرت به این کشور از طریق کار ، مهاجرت تحصیلی و ثبت شرکت و سرمایه گذاری می باشد.

نوشته های مرتبط

2 thoughts on “بهترین کشور ها برای زندگی و کار

  1. کامبیز گفت:

    درود.یه توضیح به بنده بابته اقامت از طریق تولد فرزند میدید.ممنون

    1. مدیر سایت گفت:

      با سلام خدمت شما. به صفحه نخست وبسایت مراجعه کنید و در قسمت جستجو اقامت از طریق تولد در کشور مد نظرتون رو جستجو کنید. مقالات کاملی در سایت این مورد منتشر شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *