انگلستان, تحصیلی

تحصیل در رشته حقوق در انگلستان

تحصیل در رشته حقوق در انگلستان

تحصیل در رشته حقوق در انگلستان

چرا تحصیل در رشته حقوق در انگلستان با استقبال بالایی رو به رو شده است ؟؟ Nelson Mandela  و Mahatma Gandhi از معروف ترین  فارغ التحصیلان رشته حقوق ، در جهان هستند و همین طور افراد سرشناس و مطرحی چون Monty Python  نیز در رشته حقوق به تحصیل پرداخته اند.

در واقع ، مطالعه قانون به شما مهارت های مادام العمری می دهد که همه ی کارفرما ها در سر تا سر جهان به این قوانین احترام گذاشته و آن را رعایت می کنند. شاید هیچ رشته دیگری همانند رشته حقوق با زمینه امور سیاسی و روزنامه نگاری مشارکت نداشته باشد و از طرفی هیچ مدرکی حقوق بالا برای این رشته را تضمین نمی کند ولی با این وجود وکیل های حقوقی شرکت های انگلستان از بهترین وکلای جهان هستند و تحصیل در انگلستان بسیار استقبال می شود.

قانون به چالش کشیدن موضوعات و زمینه های مختلف است اما به طور کلی با توجه به زمینه هایی که بعدا به ارمغان می آورد، بسیار اهمیت دارد.

فارغ التحصیلان رشته حقوق در انگلستان به طور سالیان متمادی خدمت با ارزشی را برای کشور انگلستان انجام داده اند.

بسیاری از شرکت ها انجام کارهای حقوق خود را به وکیل می سپارند در حالی که بسیاری از فرایند های مهم سیاسی توسط متخصصان قانونی انجام میگیرد.

تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان در مورد دریافت یک درک عمیق از اصول و مفاهیم اصلی قانون است که شما را تبدیل به یک وکیل بسیار محترم می کند.تحصیل در رشته حقوق در مقطع کارشناسی و در دانشگاه های آزاد امکان آشنایی شما با طیف وسیعی از مهارت ها و دانش با رشته ای مختلف و مسائل مربوط به آن را فراهم می آورند.

علاوه بر تحصیل در رشته حقوق در انگلستان در دانشگاه های آزاد مدارک قانونی دیگری وجود دارد که توسط دانشگاه های دولتی ارائه می شود.چرا قانون تحصیل در رشته حقوق در انگلستان در دانشگاه آزاد گزینه عالی برای دانشجویان بین المللی است ؟

اگر چه بیان تمام دلایل و مزایا در یک مقاله مشکل است اما در ادامه و در پاراگراف های بعدی به پارامتر های دیگر و بیشتری اشاره خواهد شد.شما تا چه میزان در پی کسب شهرت جهانی هستید؟

آیا می خواهید کار فرما به شما به عنوان یک مرد قانون احترام بگذارد؟این همان چیزی است که با تحصیل در رشته حقوق در انگلستان و کسب مدرک به دست می آورید.

مدرک تحصیل رشته حقوق در انگلستان  در میان یکی از معتبر ترین مدارک رشته حقوق در جهان است و شهرت خود را به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان آموز حقوقی و تربیت وکلا حفظ کرده است.

جای تعجب نیست که بسیاری از وکلای مشهور بین المللی در گذشته به تحصیل در انگلستان پرداخته اند. Mahatma gandehi یکی از تاثیر گذار ترین افراد در زمینه حقوق سیاسی بود که دارای مدرک لیسانس از دانشگاه لندن بود.دوره های تحصیلات عالی رشته حقوق در دانشگاه های کشور انگلستان قاطعانه شما را در درک جامع از مسائل حقوقی در زمینه های مختلف به صورت ترکیبی تئوری و عملی آموزش داده و راهنمایی میکنند.

دوره های تحصیل در رشته حقوق در انگلستان تحت بازنگری و اصلاح دائمی هستند تا بتوانند با تغییرات جاری در مسائل حقوقی ، در زمینه های ملی ، جهانی و روش های تدریس پیشرفت کنند.

تحصیل در دانشگاه ای انگلستان

در طول تحصیل در دانشگاه ای انگلستان شما صرفا فقط کتاب نمی خوانید ، بلکه برنامه ریزی کامل ارائه شده شما را با طیف وسیعی از شرایط زندگی آشنا می کند تا تفکر انتقادی خود را به چالش بکشید و مهارت های مورد نیاز در این حرفه را مورد بحث قرار دهید.و سپس به کار در انگلستان بپردازید.

علاوه بر این برنامه های تحصیلی به شما این امکان را می دهند تا سبک اصلی تفکر و تفسیر قانونی را پیدا کنید.

دانشکده های رشته حقوق در انگلستان تشکیل شده از بهترین اساتید و متخصصان در جهان هستند و بسیاری از آن ها تجربه های طولانی در زمینه حقوق بین الملل ، در گیری ها جنگ و توافقات سیاسی بزرگ دارند و با تحصیل در این دانشگاه ها علاوه بر کسب مدرک دانشگاه ی معتبر یادگیری شما به بهترین شک ممکن تضمین می شود.

مدارک مورد نیاز تحصیل در رشته حقوق در انگلستان

کسب مدرک زبان با نمره قابل قبول و داشتن مهارت مکالمه انگلیسی ، مدارک شناسایی ، داشتن ریز نمرات از دوران تحصیلات مدرسه فرد درخواست دهنده

پس از تکمیل اسناد مورد نیاز ، مدت زمان برای درخواست شما تعیین می شود ، تقریبا هیچ دانشگاهی وجود ندارد که برنامه آنلاین را پذیرفته باشد ، بنابراین شما می توانید کل برنامه را از طریق اسکن و آپلود اسناد اجرا کنید.

برای شروع در ابتدا شما می توانید حساب خود را ایجاد و به تمام دوره های ارائه شده در دانشگاه دسترسی داشته باشید، دوره مورد نظر خود را انتخاب و اسناد اسکن شده را آپلود کنید.

هزینه تحصیل در انگلستان

در این قسمت به مهم ترین موضوعی رسیدیم که دغدغه بسیاری از دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلستان است.

با توجه به عوامل متعددی ، هزینه های کل برای یک دانش آموز عادی متغیر است و این موضوع بستگی به شهروند بودن یا نبودن دانشجو دارد، در صورتی که دانشجو شهروند انگلیسی باشد و یا از ایالات متحده اروپا باشد قطعا هزینه کمتری نسبت به دانشجوی ملیت سایر کشور ها می پردازد.

طبق اطلاعات به دست آمده هزینه های بین المللی برای دانشجویان رشته حقوق مبلغی در حدود 12000 تا 20000 پوند در سال تحصیلی می باشد.

معمولا دانشگاه های انگلستان بخش خاصی را در وب سایت دانشگاه برای هزینه های تحصیلی دانشجویان دارند بنابراین توصیه میشود برای اطلاع دقیق از میزان شهریه دانشگاه ها همیشه آن را چک کنید.

منبع: سفارت انگلستان

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *