مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

خلاصه مقاله : در سال های اخیر به دلیل اقتصاد پویای کشور استرالیا و وجود فرصت های استثنایی در این کشور شاهد افزایش مهاجرت های مختلف به سوی این کشور هستیم. از جمله مهاجرت های که به سوی این کشور در حال اتفاق است مهاجرت تحصیلی است. یکی از سوال های متداولی که از ما پرسیده میشود در مورد ادامه تحصیل با مدرک دیپلم است که در این مقاله به آن میپردازیم.
تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

فهرست مقاله
تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم
تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

در ادامه این مقاله اطلاعاتی در مورد تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم و مدارک مورد نیاز تحصیل در استرالیا و هزینه ی تحصیل در استرالیا ارائه شده است. که امیدواریم با مطالعه ی آن به آگاهی خود در این زمینه بیفزایید. با ما همراه باشید.

کشور استرالیا یکی از پهناورترین و بزرگ ترین کشورهای جهان می باشد. که با داشتن اقتصاد بسیار قوی و قدرتمند خود توانسته است یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان به شمار بیاید. استرالیا با داشتن دخایرهای معدنی بسیار زیاد خود از ثروتمندترین کشورهای جهان نیز می باشد.

 

مهاجرت تحصیلی

یکی از راحت ترین راه های مهاجرت به کشور استرالیا، مهاجرت تحصیلی می باشد. چرا که در این مدل از مهاجرت ها هیچ گونه محدودیت سنی وجود ندارد و کشور استرالیا نیز از افرادی که به دنبال علم و دانش هستند به خوبی استقبال می کند.

دانشگاه ها و موسسات اموزش عالی بسیار زیادی در این کشور وجود دارند. که هر یک از این موسسات از رتبه های علمی بسیار بالایی در سطح جهان برخوردارند. شما می توانید مهاجرت های بسیار مختلفی از سراسر کشورهای جهان را به سوی استرالیا را مشاهده کنید. که هر کدام از این مهاجرت ها هدف خاصی را دنبال می کند.

دانشگاه های استرالیا

در رتبه بندی های صورت گرفته دانشگاه های کشور استرالیا توانسته است گرید و رتبه بندی بسیار خوبی را به دست بیاورد. کشور ما نیز مدارک تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور استرالیا را قبول دارد و آن ها تایید می کند. بنابراین هیچ گونه نگرانی از بابت آینده ی شغلی خود نداشته باشید.

لازم به ذکر می باشد که کشور استرالیا برنامه های بلند مدتی را برای دانشجویان بومی و غیر بومی خود در نظر گرفته است. به طوری دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی بتوانند به راحتی در یک شغل و کار مناسبی استخدام شوند.

 

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم
تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

افرادی که مهاجرت های تحصیلی را برای سفر به این کشور انتخاب می کنند می توانند در مقاطع بسیار مختلفی ادامه تحصیل دهند. از جمله این مقطع ها می توان به دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا اشاره کرد.

تحصیل در استرالیا  یکی از پر طرف دارترین و پر متقاضی ترین مهاجرت های امروزی می باشد، چرا که جوانان ما پی به این موضوع برده اند که بعد از اخذ دیپلم خود ، برای ورود به دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های جهان را انتخاب کنند.

به همین دلیل نیز بیشتر افراد بعد از اخذ مدرک دیپلم خود سعی بر آن دارند تا در یکی از دانشگاه های کشور استرالیا ثبت نام کرده و دوره ی کارشناسی خود را شروع کنند.

تحصیل در استرالیا  از برخی جهات نیز مفید می باشد بدین صورت که افراد در سنین کم می تواند مدرک تحصیلی معتبری را دریافت نموده و زودتر از همسالان خود کار موفقی را به دست بیاورد.

یکی از مهم ترین نکته ای که تمام دانشجویان و افراد متقاضی بایستی به آن توجه داشته باشند این است که زبان انگلیسی خود را گسترش دهند و بتوانند به راحتی به این زبان صحبت کنند.

اهمیت این موضوع به قدری می باشد که کشور استرالیا کلاس ها و دروه های آموزشی رایگان زبان انگلیسی را برای مهاجران تحصیلی خود برگزار می کند و شما می توانید با شرکت در این کلاس ها و دوره ها اطلاعات بسیار خوب را به دست بیاورید. هم چنین زبان انگلیسی زبان اصلی مردم استرالیا بوده و شما برای داشتن ارتباطات موثر به مردم محلی این کشور نیز بایستی از گویش خوبی برخوردار باشید.

شرایط لازم جهت تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم مسلتزم یک سری شرایط بسیار خاصی می باشد که از جمله شرایط لازم جهت تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شرایط لازم

1

اخذ ویزای تحصیلی استرالیا

2

ارائه گواهی مبنی بر عدم داشتن هر گونه سوء پیشینه

3

ارائه گواهی مبنی بر عدم داشتن هر گونه بیماری

4

ارائه مدارک دیپلم

5

اصل پاسپورت

6

اصل مدارک شناسایی

7

پر کردن فرم درخواست تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر از مدارک و شرایط تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم با همکاران ما در بخش پشتیبانی هماهنگ باشید برای این کار بهتر می باشد با مراجعه حضوری و گرفتن وقت مشاوره از مشاوران با تجربه ما، اطلاعات دقیق تری را به دست بیاورید.

توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین مدارک و شرایط لازم برای تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم اخذ ویزای تحصیلی استرالیا می باشد که در صورت عدم دریافت آن از کنسولگری مربوط به استرالیا اجازه ی ورود به کشور استرالیا را نخواهید داشت.

سعی بر آن داشته باشید که در ارائه هر گونه مدرکی دقت داشته باشید که اصل مدارک را تحویل دهید در صورت به وجود آمدن هر گونه مغایرتی طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد.

هزینه ی تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

از مهم ترین سوال های که برای افراد متقاضی به وجود می آید، هزینه های تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم می باشد. کشور استرالیا یکی از کشورهای می باشد که سطح زندگی و استاندادرهای زندگی در آن بالا بوده و نیازمند هزینه های زیادی نیز می باشد.

اما جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که افراد متقاضی برای ادامه تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم می توانند کارهای پاره وقتی را در این کشور پیدا کرده و مشغول باشند تا بتوانند به راحتی از پس هزینه های خود بربیایند.

همچنین دانشگاه های کشور استرالیا نیز تسهیلات خوبی را به دانشجویان خود ارائه می دهد که از جمله این تسهیلات می توان به خوابگاه های خود گردان دانشگاه ها اشاره کرد.

تحصیل پزشکی در استرالیا

تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم
تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم

افراد متقاضی تحصیل پزشکی در استرالیا و تحصیل میخواهند با شرایط تحصیل پزشکی در استرالیا و مدارک مورد نیاز برای تحصیل پزشکی در استرالیا که چه میباشد. آشنا شوند و بدانند که آیا امکان تحصیل پزشکی در استرالیا وجود دارد یا خیر؟ و یا اینکه قوانین تحصیل پزشکی در استرالیا چه چیزهایی میباشد. به همین خاطر موسسه ما مقاله ای در خصوص شرایط پزشکی در استرالیا و قوانین تحصیل پزشکی در استرالیا و مدارک مورد نیاز تحصیل پزشکی در استرالیا تهیه کرده ایم. تا شما عزیزان به راحتی بتوانید اطلاعات خود را در زمینه پزشکی در استرالیا تکمیل کنند.

زمانی که شما برای پزشکی در این کشور وارد می شوید باید یک دوره سه ساله کارشناسی عمومی سلامت را بگذرانید. بعد از گذراندن این دوره وارد دوره های کارشناسی ارشد دکترای پزشکی  خواهید شد. برای ورود این کشور باید ابتدا امتحان ورودی گمست را گذرانده باشید.

برای تحصیل پزشکی در استرالیا باید مدرک پیش دانشگاهی و دبیرستان به همراه مدرک آیلتس را حتما داشته باشید.

هزینه تحصیل پزشکی استرالیا

با توجه به افزایش سالانه ۵ الی ۸ درصدی نرخ شهریه در استرالیا در ده سال اخیر و با درنظر گرفتن ارزش بالای دلار این کشور. تحصیل پزشکی استرالیا برای دانشجویان خارجی کمی پرهزینه و بعضاً دشوار به نظر می آید.

اما این هزینه ها به چه میزان هستند؟ بر طبق تخمین انجام شده. هزینه های میانگین برای اخذ مرک پزشکی چیزی در حدود ۴۰۰ الی ۴۵۰ هزار دلار استرالیا خواهد بود .

برای سال اول تحصیلMonash university برای مثال هزینه های دریافتی از دانشجویان خارجی در دانشگاه در حدود ۵۶ هزار دلار می باشد. لازم به ذکر است که این مقادیر ثابت نبوده  و افزایش ۵ درصدی سالانه این مبالغ را نیز می بایست لحاظ نمود.

این طور می توان برداشت کرد که هزینه کل تحصیل پزشکی استرالیا برابر با قیمت یک منزل سه خوابه در شهرک ویکتورین می باشد. (بر خلاف این مدرک ، ارزش منزل یاد شده در نزد استرالیایی ها بسیار زیاد و همین طور گزینه ای لوکس می باشد)

برای مطالعه ی بیشتر در این زمینه به مقاله ی  تحصیل پزشکی در استرالیا نگاهی بیندازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

سوال های متداول

🙋‍♀️1.امکان تحصیل دانش آموزان زیر 18 سال در استرالیا وجود دارد؟

  • برای مهاجرت تحصیلی افراد زیر 18 سال داشتن یک قیم و حداقل 6 سال تمام ضروری است.

🙋‍♀️2.تحصیل پزشکی در استرالیا به چه صورت است؟

  • تحصیل پزشکی در این کشور به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم است. در روش مستقیم فرد بلافاصله وارد مقطع کارشناسی پزشکی خواهد شد. در روش غیر مستقیم ابتدا باید یکی از رشته های کارشناسی مانند علوم پزشکی پذیرفته میشود.

🙋‍♀️3.هزینه ی زندگی برای یک دانشجو در کشور استرالیا چه میزان است؟

  • هزینه ی زندگی یک فرد با توجه به شرایطی مانند سبک زندگی یا شهری که دانشجو در آن ساکن است. به طور متوسط به صورت سالانه 20 هزار دلار میباشد.

🙋‍♀️4.بورسیه های استرالیا چه هزینه هایی را تقبل میکنند؟

  • بورسیه های مختلفی وجود دارد که برخی از آن ها فقط شامل هزینه های تحصیلی و برخی دیگر شامل هزینه های زندگی نیز خواهند شد.

🙋‍♀️5.شرایط دریافت بورسیه ی تحصیلی چیست؟

  • از جمله این شرایط میتوان به داشتن مدرک زبان /داشتن معدل بالا/برقرای ارتباط مستقیم با دانشگاهی که متقاضی قصد ادامه ­ی تحصیل در آن را دارد و ثبت نام در زمان تعیین شده, اشاره کرد.

🙋‍♀️6.امکان  کار پس از تحصیل در استرالیا وجود دارد؟

  • تا 18 ماه پس از پایان تحصیلات, دانشجویان میتوانند به دنبال کار بگردند و مشغول به کار شوند .

🙋‍♀️7.متقاضی تحصیل در استرالیا میتواند همراه داشته باشد؟

  • بله این امکان وجود دارد. حتی اگر همراه متقاضی مدرک زبان و سابقه ی کاری داشته باشد میتواند مشغول به کار هم شود.

🙋‍♀️8.تحصیل پزشکی در استرالیا چه مدت طول میکشد؟

  • مدت زمان تحصیل پزشکی در استرالیا بین 5 تا 7 سال می باشد

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!