انگلستان, انگلیس, تحصیلی

تحصیل در ابی کالج انگلستان و مزایای آن

تحصیل در ابی کالج انگلستان و مزایای آن

تحصیل در ابی کالج انگلستان و مزایای آن

در این فرصت قصد داریم به بیان مطالبی در زمینه تحصیل در ابی کالج انگلستان و مزایای آن بپردازیم. کسانی که تمایل دارند جهت ادامه تحصیل در کشور انگلستان به این کشور سفر کنند می توانند با توجه به شرایط موجود در رابطه با تحصیل در ابی کالج انگلستان و مزایای آن تصمیم گیری نموده و به منظور دستیابی به اهداف تحصیلی خود اقدام نمایند.

درباره ابی کالج انگلستان

ابی کالج انگلستان از جمله برترین کالج های کشور انگلستان است که در سال ۱۸۷۴ در یکی از زیباترین و امن ترین مناطق موجود در کشور انگلستان تاسیس گردیده است. ابی کالج انگلستان فضای زیبایی را به منظور مطالعه دانش آموزان ایجاد کرده است تا این افراد قادر باشند با تمرکز بیشتری در این مکان به ادامه تحصیل مشغول شده و نیز به اموری همچون فعالیت های ورزشی و اجتماعی بپردازند. افراد متقاضی می توانند با برخورداری از امکان تحصیل در ابی کالج انگلستان و مزایای آن تجربه بسیار موفقی را جهت مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان داشته باشند.

ابی کالج کشور انگلستان شرایطی را برای افراد متقاضی فراهم می سازد که افراد قادر باشند از طریق برنامه ریزی مناسب در زمینه رشته های پزشکی و دندانپزشکی در این کالج به ادامه تحصیل بپردازند. ابی کالج انگلستان مدرسه ای شبانه روزی است که متنوع و کاملا سنتی بوده و در رابطه با دانشجویان خارجی به گونه ای عمل می کند که زمان ورود و خروج این افراد به طور کامل مشخص است.

دانشجویان بین المللی می توانند جهت بهره مندی از فرصت تحصیل در انگلستان سبت به احراز شرایط لازم جهت پذیرش تحصیلی در این مرکز آموزشی اقدام به عمل آورند.

امکان تحصیل در ابی کالج انگلستان و مزایای آن شامل چه مواردی می باشد؟

از جمله موضوعات مهمی که در رابطه با تحصیل در ابی کالج انگلستان می توان بیان کرد امکان ادامه تحصیل در برترین دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی دنیا می باشد. به بیان دیگر کسانی که فرزندان آنها در کالج هایی نظیر ابی کالج انگلستان به تحصیل می پردازند از این مزیت ویژه برخوردار خواهند بود که به منظور اشتغال به تحصیل در زمینه رشته تحصیلی مورد علاقه خود در یکی از دانشگاه های معتبر جهان اقدام نمایند.

از همین رو تعداد زیادی از خانواده ها به دنبال آن هستند که امکان تحصیل فرزندشان را در رشته های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در کشور انگلستان کسب نمایند اما به دلیل هزینه های کالج دچار نگرانی می باشند که با وجود تقبل هزینه های مربوط به تحصیل فرزندشان اما وی در نهایت قادر نباشد که به منظور ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر پزشکی به موفقیت دست یابد. در رابطه با این مساله باید گفت با توجه به موقعیت خوبی که به لحاظ برخورداری از امکان تحصیل در ابی کالج انگلستان و مزایای آن برای افراد متقاضی ایجاد می گردد این کالج به کمک سابقه و اعتبار بالایی که دارد از دانش آموزان خود پشتیبانی می کند. در همین راستا در صورتی که دانش آموزان قادر نباشند که پس از سپری نمودن دورهA level و Foundation نمرات بالایی را اخذ نمایند باز هم این فرصت را در اختیار خواهند داشت که در برترین دانشگاه ها به ادامه تحصیل مشغول شوند.

دوره های تحصیلی ابی کالج انگلستان

آنچه که بیان آن در رابطه با تحصیل در ابی کالج انگلستان و مزایای آن حائز اهمیت می باشد آن است که این کالج دوره های تحصیلی گوناگونی را جهت اشتغال به تحصیل افراد متقاضی تحصیل در کشور انگلستان فراهم می نماید. در ادامه به معرفی انواع دوره های تحصیلی که امکان برخورداری از تحصیل در ابی کالج انگلستان و مزایای آن را برای مهاجران خارجی مهیا می سازد می پردازیم.

دوره GCSE در ابی کالج انگلستان

این دوره تحصیلی برای متقاضیانی که بین ۱۴ تا ۱۷ سال دارند ارائه می گردد و بیشتر مناسب حال دانش آموزان بین المللی است به این دلیل که کلیه دروس مربوط به علوم پایه را در بر می گیرد و فرد متقاضی را به طور کامل جهت ورود به مقاطع تحصیلیFoundation و A level آماده می کند. در این دوره دروسی همچون ریاضی و زبان انگلیسی اجباری می باشد اما دروسی نظیر بیولوژی، شیمی، اقتصاد و فیزیک به صورت اختیاری خواهد بود.

دوره های A level در ابی کالج انگلستان

این دوره مناسب دانش آموزانی می باشد که حداقل ۱۶ سال دارند و هنوز مدرک پیش دانشگاهی را اخد ننموده اند و لازم است که جهت کسب آمادگی لازم برای ورود به دانشگاه این دوره را بگذرانند. در این دوره کلیه دروسی که فرد جهت ورود به دانشگاه می بایست به شکل آکادمیک و تخصصی بداند برای او ارائه شده و نیز مهارت های مرتبط با درس خواندن در هر یک از کلاس ها به او تعلیم داده می شود. دانش آموزان این امکان را خواهند داشت که از کتابخانه کالج، اتاق کامپیوتر و آزمایشگاه مجهز استفاده نمایند.

از جمله دروسی که در حال حاضر در این دوره ارائه می شود می توان دروس روانشناسی، بیولوژی، شیمی، حسابداری و ریاضیات را نام برد. چنانچه دانش آموزان درخواست ارائه دروس دیگری را داشته باشند در صورت کافی بودن تعداد افراد متقاضی درس مربوطه ارائه می گردد. بنابراین باید گفت از جمله امتیازاتی که راجع به تحصیل در ابی کالج انگلستان برای افراد متقاضی وجود دارد کسب آمادگی و آموزش مهارت های لازم به منظور ورود به دانشگاه در این دوره تحصیلی است.

دوره های Foundation در ابی کالج انگلستان

این دوره به متقاضیاتی اختصاص پیدا می کند که مدرک پیش دانشگاهی را در کشورشان دریافت نموده اند اما مدرک آنها از صلاحیت لازم جهت ورود مستقیم آنها به دانشگاه برخوردار نیست. از همین رو لازم است که فرد متقاضی این دوره را طی نموده و پس از کسب آمادگی و اطلاعات کامل تر جهت ادامه تحصیل در دانشگاه گام بردارد. این دوره به سه بخش به نام های General science، Medical dentistry و Engineering تقسیم می گردد.

General science: در این دوره تحصیلی فرد متقاضی پایه علوم محض و نیز علوم کاربردی همچون فیزیولوژی و داروسازی را به صورت کامل آموزش می بیند.
Medical dentistry: در این دوره بیشتر تمرکز دانش آموزان در زمینه علوم و مباحث مرتبط با بیولوژی، شیمی، فیزیک و … است. از جمله شرایط موجود در رابطه با تحصیل در ابی کالج انگلستان و مزایای آن در این دوره آن است که فرد متقاضی قادر خواهد بود پس از اتمام تحصیلات در دانشگاه های معتبر اروپایی مورد پذیرش قرار گیرد.
Engineering: این دوره مختص دانش آموزانی است که به رشته های فنی مهندسی علاقه دارند و مباحثی همچون ریاضیات، فیزیک، الکترونیک و مکانیک در آن تدریس می گردد.
شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت انگلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *