انگلستان, انگلیس, تحصیلی

تحصیل در کالج سلطنتی لندن

تحصیل در کالج سلطنتی لندن

تحصیل در کالج سلطنتی لندن

در ابتدا به معرفی کالج سلطنتی لندن می پردازیم و سپس در خصوص تحصیل در کالج سلطنتی لندن صحبت خواهیم کرد.کالج امپریال تنها دانشگاه در لندن و در انگلستان است که به صورت مخصوص به رشته های علوم پایه، پزشکی ، مهندسی متمرکز شده است کالج سلطنتی لندن یکی از مطرح ترین موسسات آموزش عالی در بریتانیا و در کل دنیا در زمینه ‌های مهندسی، علوم پزشکی محسوب می شود.
کالج سلطنتی لندن ، مستقر در مرکز پایتخت است و با اعطا شدن منشور امپریال در سال ۱۹۰۷ باعث ادغام شدن کالج سلطنتی علوم، دانشکده سلطنتی معادن شده است.

رده بندی جهانی کالج سلطنتی لندن

کالج سلطنتی لندن در رده بندی جهانی در سال تحصیلی ۲۰۱۶-۲۰۱۷ با یک پله نزول نسبت به سال قبل در رده ی نهم جهان قرار گرفته است.
آیا شما هم قصد ادامه تحصیل در کالج  را دارید؟ چگونه می توان به ادامه تحصیل در لندن پرداخت؟
و اما در ادامه به چگونگی پذیرش دانشجو و امکان تحصیل در کالج سلطنتی لندن می پردازیم.

جالب است بدانید کالج سلطنتی لندن هم اکنون دارای 9 ساختمان در لندن می باشد که این پراکندگی ریشه در توسعه فعالیت های مهندسی و پزشکی دارد و دانشجویان مقطع کارشناسی سایر رشته ها در پردیس اصلی جنوب کنسینگتون مشغول به آموزش و ادامه تحصیل می باشند.
دانشجویان مقطع کارشناسی این دانشگاه بیشتر از مدارس معتبر و آزاد پذیرش شده‌اند که دارای سطح علمی بالایی می باشند ، این آمار قابل توجه باعث شده است که دانشگاه از کیفیت علمی بالایی برخوردار باشد و امکان ادامه تحصیل در لندن برای دانش آموزان سایر کشور ها و حتی بریتانیا سخت تر شود.

تحصیل در کالج سلطنتی انگلستان بدین صورت است که بسیاری از دوره‌ های آموزش همراه با کاریابی یا امکان تحصیل یک ‌ساله در خارج از کشور می باشد از طرفی دانشجویان دانشگاه امپریال بسیار پر تلاش بوده و مایل هستند که دوره ‌های کار آموزی حضور داشته باشند و فرصت کسب تجربه های عملی و فعالیت در زمینه ای شغلی را به دست آورند.

تحصیل در کالج  به خصوص تحصیل در دانشکده‌ ی پزشکی کالج سلطنتی لندن از نظر تعداد دانشجو و کارآمد بودن و سطح علمی بالای اعضاء هیئت‌ علمی و همین طور از ‌لحاظ دارا بودن بودجه ی مناسب در میان سایر دانشکده های پزشکی کشور انگلستان پیشرفته تر می باشد و تحصیل در لندن در دوره ‌هایی که به صورت آموزش‌ محور می باشند در بیمارستان ‌های مرکز و غرب لندن برگزار می شود و به تازگی مراکزی به صورت کلینیک که جنبه آموزشی برای دانشجویان رشته های پزشکی دارند تاسیس شده است ، این مراکز به ‌خاطر فعالیت و گسترش علم در زمینه های زیست ‌پزشکی، آموزش و مراقبت ‌های بیمارستانی از برترین مراکز بریتانیا محسوب می شوند.

افزایش کیفیت تحصیل در کالج و گسترش جهانی دانشکده‌ ی کسب ‌و کار از برنامه ‌های مخصوص این دانشگاه برای آینده ی نزدیک می باشد . دانشکده های دانشگاه سلطنتی لندن در رده بندی سه مؤسسه‌ ی بزرگ و معتبر، رتبه بسیار تحسین برانگیزی را به خود اختصاص داده‌ است.

دانشکده های زیر نظر دانشگاه سلطنتی لندن

تحصیل در کالج در زمینه رشته های مطالعات زیست ‌محیطی در پردیس دانشگاه امپریال انجام می گیرد که پردیس امپریال در نزدیکی سیلوود پارک و به طور دقیق تر بخواهیم بیان کنیم در بیست و پنج مایلی غرب لندن مستقر می باشد که این دانشکده در سال ۲۰۰۷، زمانی که دانشگاه امپریال کالج در حال بهسازی و توسعه‌ بود به این مکان جدید انتقال یافت .

تحصیل در کالج دانشگاهی که مدعی است بیشترین انجمن ‌ها و گروه‌ های دانشجویی را دارا می باشد شاید آرزوی هر دانشجویی باشد که در این دانشگاه با وسعت زیاد و مجهز به سالن های ورزش مجلل و نوین که امکانات مناسبی را به منظور انواع ورزش هایی چون شنا و بدن‌ سازی و … در اختیار دانشجویان خود قرار داده اند.

دانشگاه امپریال کالج علاوه بر تحصیل در کالج سلطنتی لندن فرصت مناسبی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و با نزدیک کردن و آشنا کردن فضا های فکری دانشجویان به مسائل جهانی مانند تغییرات آب ‌و هوایی کمک به سزایی در رشد سطح علمی کشور می کند.

هزینه تحصیل در کالج سلطنتی لندن

با همه ی این تعاریف و شناختی که از دانشگاه امپریال به دست آوردید باید تا به الان حدس زده باشید که تحصیل در کالج سلطنتی لندن بسیار گران می باشد و دانشجویان بریتانیای و شهروندان انگلیسی برای مقطع کارشناسی مبلغی حدود 14 هزار دلار و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مبلغ 16 دلار را می بایست پرداخت کنند. که البته با توجه به رشته تحصیلی این میزان مبلغ ممکن است کم یا زیاد شود و این اطلاعات و مبالغ اعلام شده طبق آگهی به دست آمده از میزان شهریه دانشگاه ها در سال 2017 می باشد و ممکن است که هزینه تحصیل در کالج با تصویب قوانین جدید شهریه مراکز عالی تغییراتی داشته و افزایش یابد.

اما نکته قابل توجه ی که در درجه بعد از سطح علمی بالا دانشجویان را مشتاق تر ساخته است که به ادامه تحصیل در کالج سلطنتی لندن بپردازند بازار کار مناسبی است که بعد از اتمام تحصیل در انتظار دانشجویان این کالج می باشد.

دانشگاه های معتبر انگلستان از جمله دانشگاه امپریال طی سال های اخیر به صورت سخت گیرانه با پذیرش دانشجویان سایر کشور ها برخورد می کند تا جایی تعداد پذیرفته شوندگان این دانشگاه بسیار کمتر از تعداد متقاضیان می باشد و این شرایط باعث شده است که تحصیل در کالج سلطنتی لندن افتخار بزرگی برای دانشجویان پذیرفته شده در این دانشگاه به دنبال داشته باشد.

بسیاری از دانشمندان اعتقاد دارند تحصیل در کالج سلطنتی لندن اندازه یک عمر تحقیقات و تجربه ثمر بخش را برای دانشجویان و دانش پژوهان دانشگاه امپریال در پی دارد.

اگر بخواهیم به افتخارات دانشگاه سلطنتی لندن یا همان کالج امپریال اشاره ای داشته باشیم دریافت 14 جایزه نوبل توسط دانشجویان این دانشگاه سرآمد دیگر افتخارات می باشد و از سایر افتخارات کسب شده توسط این دانشگاه می توان به تربیت دانشجویانی چون راجیو گاندی نخست وزیر سابق هندوستان ، نویسنده داستان اچ جی ولز و ملکه گیتاریست برایان می اشاره کرد.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت آلمان

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *