شرایط ویزای استرالیا

 شرایط ویزای استرالیا

اولین قدم برای مهاجرت به استرالیا دریافت ویزای این کشور است. با توجه به نوع مهاجرت شما ویزاهای متفاوتی وجود دارد که هر کدام دارای مزایایی هستند. در این مقاله قصد داریم در مورد هر کدام از این ویزاها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.با ما همراه باشید.

خواندن ادامه

ویزای پزشکی

ویزای پزشکی

برای دریافت ویزای پزشکی باید از یک بیمارستان در کشور مقصد یا یک پزشک دعوتنامه داشته باشید. به عبارت دیگر باید برای سفارت کشور مورد نظر اثبات شود که روند درمان شما در کشور محل اقامت شما به طور کامل انجام نمیشود تا برای شما ویزای درمانی صادر کند. در ادامه به جزییات بیشتری در این زمینه میپردازیم.

خواندن ادامه

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا,  اخذ ویزای تحصیلی می‌باشد.  اما باید بدانید که مراحل گرفتن ویزای تحصیلی کانادا به راحتی امکان‌پذیر نیست. بلکه شما باید تمام مراحل را دانسته و با توجه به برنامه‌ریزی که انجام می‌دهید مراحل گرفتن آن را نیز گام‌به‌گام انجام دهید. در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات کاملی را در این مورد در اختیار شما قرار دهیم.

خواندن ادامه

دوره فاند تحصیلی در آلمان

دوره فاند تحصیلی در آلمان

شرایط تحصیل در آلمان با قوانین مختلف مراکز آموزشی این کشور مشخص می­شود. افرادی که دارای مدرک دیپلم هستند در صورتی می­توانند وارد کالج و دانشگاه­های آلمان شوند که در کنکور سراسری شرکت کرده و قبول شده باشند. کالج ­های آلمان دو ترمه هستند و آموزش در این کالج­ ها به زبان آلمانی انجام می­شود. متقاضیان تحصیل در آلمان در صورتی می­توانند مرحله کالج را نگذرانند و مستقیم وارد دانشگاه شوند که دانشجوی سال سوم در یکی از دانشگاه ­های آزاد ایران باشند.

خواندن ادامه

شرایط اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

شرایط اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

قوانین سفارت آلمان در خصوص متقاضیانی غیر آلمانی که زبان آنها آلمانی یا انگلیسی نیست بدین شکل است که این افراد با ارائه مدرک زبان آلمانی در سطح B1 و یا شرکت در دوره های زبان آلمانی یا انگلیسی می توانند اقدام به اخذ ویزای آلمان نمایند و این ویزای تحصیلی را دریافت کنند.
در نتیجه دانشجو ویزای تحصیلی در کشور المان را دریافت خواهد کرد با این پیش شرط که در حین تحصیل و حضور در دانشگاه باید در کلاسهای زبان شرکت کرده تا بتواند سطح زبان آلمانی خود را به سطح مطلوب برساند.

خواندن ادامه

تحصیل رشته پرستاری در آلمان

کشور آلمان به پرستاران خبره نیاز فراوان دارد با نگاهی اجمالی به بازار کار در آلمان مشاهده می کنیم که در بیمارستان ها و خانه های سالمندان نیاز مبرمی به نیروی کار ماهر در رشته پرستاری وجود دارد.

در حالیکه برای هر ده شغل موجود فقط سه متقاضی در این رشته وجود دارد. طبق برآوردی که مؤسسه تحقیقات اقتصادی در کشور آلمان انجام داده است  تا سال ۲۰۲۰ در حدود ۸۴۰۰۰ نفر کمبود برای رشته پرستاری در آلمان وجود خواهد داشت و کمبود در مورد مراقبت های بهداشتی به شدت احساس می شود.

خواندن ادامه