آفریقای جنوبی, مهاجرت

نقش وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی چیست؟

وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی

نقش وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی

وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی

متقاضیانی که قصد مهاجرت قانونی به کشور آفریقای جنوبی دارند باید از یک وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی که نسبت به امورات حقوقی و قوانین آن کشور ﺁشنایی و شناخت دارد استفاده نمایند.
بنابراین اگر شما هم خواهان مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی هستید باید از یک وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی و مشاورین موسسات معتبر مهاجرت، کمک بگیرید.
از آنجایی که انتخاب وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی مساله ای حساس و تعیین کننده است که می تواند بر سرنوشت و ﺁینده متقاضیان تاثیر زیادی بگذارد لذا روزانه ذهن و فکر بسیاری از متقاضیان و هموطنان به سوالات وکالتی و مسائل مربوط به وکیل مهاجرتی مشغول می شود.
 از این رو افراد و متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی دارند باید امورات حقوقی خود را به یک وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی آگاه بسپارند که اطلاعات جامع و کاملی از قوانین و سفارتخانه این کشور داشته باشد و از طریق این وکیل اطلاعات مورد نیاز خود درباره این کشور را به دست آورید.
نقش وکیل به عنوان یک  متخصص به حقوق و امور بین الملل بسیار تاثیر گذار است. چرا که این وکیل در انعقاد قرارداد حضور دارد و باعث دوری افراد کلاه بردار می شوند.
و در نهایت معاملات، امنیت روانى برقرار می شود. بررسى و تنظیم قراردادها توسط وکیل صورت می پذیرد و از ایجاد بسیاری از اختلافات قراردادی جلوگیری می نماید.

وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی

بنابراین شما برای امور بین الملل نیاز به یک متخصص دارید. از این رو افرادی که قصد مهاجرت به هر کشوری دارند لازم است از یک وکیل و مشاور آگاه و معتبر استفاده نمایند تا گرفتار افراد کلاه بردار نشوند و هزینه ای که برای این رسیدن به این هدف صرف می کنند از بین نرود.
از این رو افرادی که قصد مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی را دارند نیز باید از یک وکیل مهاجرت کمک بگیرند تا اطلاعات لازم در خصوص انواع مهاجرت به این کشور و چگونگی اخذ ویزای این کشور را به صورت قانونی کسب کنند.

شرایط مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی

وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی

یک وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی شرایط مهاجرت به این کشور را برای متقاضیان توضیح می دهند. همچنین این وکیل انواع اطلاعات در مورد اخذ اقامت در این کشور را به متقاضیان توضیح داده است.
و آن ها را برای رسیدن به هدف خود راهنمایی می کند و پاسخ گو به انواع سوالات پیش آمده متقاضیان است. این سوالات شامل موارد زیر هستند:
· چگونگی دریافت اقامت و قانون تابعیت، راه ها و روش های اخذ اقامت و شهروندی کشور آفریقای جنوبی
· یا اینکه ﺁیا می شود از طریق تولد نوزاد در این کشور اقامت و تابعیت این کشور را به دست آورد و از اتباع این کشور شد.
· و یا این سوال که آیا ازدواج هم موجب اخذ اقامت و تابعیت در این کشور می شود یا خیر.
این موارد سوالاتی هستند که ذهن اکثر متقاضیان مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی را مشغول می کند و وکیل مهاجرت پاسخگوی این سوالات به متقاضیان مهاجرت است.

قوانین و راه های مهاجرت به آفریقای جنوبی

وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی انواع راه های مهاجرت و اخذ اقامت به این کشور را برای متقاضیان مهاجرت به این کشور تشریح می کنند و قوانین این کشور را برای ﺁن ها بررسی و توضیح می دهند. انواع راه های مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی عبارتند از:
· مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق تحصیل: اخذ ویزای تحصیلی به این کشور حدود 6 هفته طول می کشد. دانشجویان بین المللی برای تحصیل در آفریقای جنوبی باید ویزای مطالعه این کشور را از قبل به دست آورند.
· مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق کار یا مهاجرت کاری: شایع ترین راه برای اخذ ویزای کار در آفریقای جنوبی این است که متقاضیان درخواست اجازه کار در آفریقای جنوبی را دریافت کنند. این مجوز کار اجازه می دهد تا شخص جویای کار در این کشور برای یک دوره طولانی ویزای اقامت موقت را دریافت نماید.
انواع ویزای موقت کار بسته به وضعیت شغلی متقاضی در آفریقای جنوبی وجود دارد که شامل اشتغال بین شرکت، کارآفرین، اشتغال و مهاجرت نیروی کار ماهر می باشد.
· مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق ویزای سرمایه گذاری: تمام متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی برای سرمایه گذاری در کسب و کاری دارند باید اقدام به اخذ ویزای سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی نمایند.
سرمایه گذاری در این کشور شرایط خاص خود را دارد که با کمک یک وکیل مهاجرت می توانید از این شرایط اطلاعات کسب نمایید.

وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی
· مهاجرت به آفریقای جنوبی و اخذ اقامت دائم این کشور از طریق ازدواج: مجوز و ویزای اقامت که به آن ویزای همسر می گویند برای زن و مردی که قصد مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی زمانی صادر می شود که یکی از آن دو نفر شهروند آفریقای جنوبی یا دارنده اقامت دائم این کشور باشند.
این ویزا مقوت است که برای 2 یا 3 سال صادر می شود. همچنین اتباع خارجی که برای بیش از 5 سال ازدواج کرده اند می توانند برای اقامت دائم به عنوان یک همسر اقدام کنند. افراد متقاضی می توانند جزئیات این نوع ویزا را از طریق وکیل مهاجرت کسب نمایند.
· ویزای توریستی آفریقای جنوبی: اهداف این ویزا عبارتند از: اهداف کسب و کار، اهداف گردشگری، ویزای همسر برای پیوستن به شریک زندگی خود که معمولا 90 روزه می باشد.
بازدید از خانواده و دوستان، ویزا برای اهداف وقت مطالعه که حداکثر اقامت آن 3 ماهه می باشد، ویزای پیوستن کودکان به پدر و مادر که مشغول کار یا تحصیل هستند.
برای اهداف پژوهشی و همایش ها، فعالیت های خیرخواهانه و داوطلبانه، کار در صنعت سرگرمی مثلا تولید فیلم، رویدادهای ورزشی و هنری، اهداف و مقاصد پزشکی که حداکثر اقامت 3 ماهه دارند و …
از این رو افراد متقاضی به مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی می توانند اطلاعات لازم در مورد شرایط اخذ این ویزا ها و همچنین مدارکی که برای دریافت آن نیاز دارند را از یک وکیل کسب نمایند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *