مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

فهرست مقاله

اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت برای افرادی که سفری به یکی از ۲۶ کشور اروپایی عضو پیمان شینگن دارند بسیار مهم است.این ویزا شرایط مختلفی دارد که یکی از این شرایط اخذ ویزای شنگن بدون ضمانت بازگشت است که در ادامه به مشکلاتی که ممکن است بابت گذاشتن ضمانت بازگشت برای شما به وجود بیاید میپردازیم.

 

 

ویزای شینگن فوری بدون ضمانت بازگشت

 

 

ارائه وجه نقد به آژانس‌های مسافرتی

 

اولین کاری که برای این مرحله باید انجام دهید این است که به این موضوع توجه داشته باشید اغلب شرکت‌های مسافربری در ازای سفر مسافران به اروپا از آن‌ها وجه نقد قابل توجهی دریافت می‌کنند.

 

برای اولین راه  این موضوع کاملاً قانونی و منطقی به نظر می‌رسد؛ زیرا این مبلغ برای مسافران دریافت می‌شود در صورتی که مسافر از مدت تعیین شده بیشتر در کشورهای این خطه سکونت داشت، شرکت مسافرتی بتواند طبق قوانین تعیین شده توسط کشورهای هم پیمان شینگن مبلغی را به عنوان جریمه از پولی که مسافر نزد وی به امانت گذاشته به کشور مقصد پرداخت کند.

 

با وجود این که مبلغ مورد نظر نزد صاحب آژانس به امانت گذاشته شده است، به محض مراجعه مسافر باید کلیه مبلغ بدون کم و کاست به وی ارائه شود. این در حالی است که برخی از آژانس دارها به بهانه‌های مختلف بخشی از مبلغ مورد نظر یا همه آن را تصاحب می‌کنند و به مشتری هیچ وجهی را پس از مراجعه نمی‌پردازند.

 

 

شرایط اخذ ویزای شنگن بدون ضمانت بازگشت

ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت
ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

 

ارائه چک تضمینی به آژانس‌ها

 

اولین کاری که باید انجام دهید این است که هنگام اخذ ویزای فوری شنگن باید چکی به آژانس‌های مسافرتی به عنوان تضمین بازگشت ارائه کنید چک‌هایی که به آژانس‌ها تحویل می دهید هم می‌تواند به صورت چک سفید امضا باشد و هم اینکه ممکن است از شما بخواهند مبلغ مشخصی را در آن درج کنید.

 

در ادامه باید چک سفید امضا یا چک با مبلغ مشخصی را به صاحب آژانس تحویل دهید.افرادی که برای بار اول است که به کشورهای حوزه شنگن سفر می‌کنند، ممکن است در این باره اطلاعات کافی نداشته باشند و چک را بدون تاریخ یا درج مبلغ مشخص به مالک آژانس ارائه کنند و با مشکلات زیادی مواجه شوند.پس در این مرحله بسیار دقت کنید.

 

ارائه سند ملک به آژانس دارها

 

برخی از آژانس دارها برای اخذ ویزای شنگن ممکن ایت از شما بخواهند که سند خانه یا مغازه‌ای را برای تضمین نزد آن‌ها به امانت بگذارید. با توجه به این که آژانس‌ها امکان اخذ ویزای شنگن بدون ضمانت بازگشت را برای مسافران فراهم نمی‌کنند، افرادی که با تور همسفر می‌شوند مجبور هستند هر شرایطی که آژانس دارها معین می‌کنند را بپذیرند.با مدارک لازم جهت اخذ ویزای شنگن نیز می توانید مراحل اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت را به آسانی طی کنید.

 

دریافت خدمات اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

 

اگر برای  اولین بار است می خواهید وارد حوزه شنگن شوید و نمی‌خواهید تضمینی را برای سفرتان بپردازید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کمک مشاورین باتجربه و متخصص سازمان مهاجرت آوات برای اخذ ویزای شنگن بدون ضمانت بازگشت کمک بگیرید.

 

اگر کلیه امور اخذ ویزای شنگن بدون ضمانت بازگشت را به مشاورین لازم این مرکز بسپارید، بدون این که دغدغه‌ای از بابت مبلغ قابل توجهی که برای تضمین در نظر گرفته شده داشته باشید، این امکان برایتان فراهم خواهد بود که سفری به هر یک از کشورهای شینگن که مورد نظرتان است را داشته باشید.

 

دریافت ویزای شنگن بدون وثیقه

 

دریافت ویزای شنگن بدون وثیقه برای شما اگر به سفر به کشورهای عضو شنگن علاقه مند هستید این امکان را می‌دهد که با مبلغ بسیار کمتری به کشورهای هلند، بلژیک، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اتریش و… سفر کنید.

 

ویزای شنگن به شما کمک می‌کند تا بتوانید دور تا دور اروپا را در ۹۰ روز طی کنند. این سفر سه ماهه برای تماشای کلیه جاذبه ‌هایی که در قاره سبز نهفته مناسب است مناسب می باشد.

 

شاید تصور کنید که بازه زمانی سه ماهه توسط آژانس دارها برای ویزای شنگن تعیین شده است، اما لازم است بدانید این قانون را کشورهای هم پیمان شینگن تصویب کرده‌اند تا رفت و آمد مسافران به این منطقه نظم مناسبی داشته باشد.

 

 

دریافت ویزای شینگن بدون ضمانت

ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت
ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

عموم آژانس‌های مسافرتی تورهای خارجی  از تمام مجوزهای لازم برای دریافت و پیگیری امور مربوط به دریافت وقت سفارت، پیکاپ ویزا، اخذ ویزای شینگن و موارد مرتبط اطلاعات کافی دا دارند و به همین خاطر بنابر قوانین اعلام‌شده، ملزم به دریافت ضمانت مالی برگشت مسافر از سفر به اروپا و کشورهای حوزه شنگن هستند.

 

شاید برخی از افراد بخواهند خودشان به صورت شخصی برای دریافت ویزای شنگن اقدام کنند، اما نبود تجربه و اطلاعات کافی در رابطه با مراحل مختلف وقت سفارت، آماده‌سازی مدارک ویزا و گذراندن بدون نقص مصاحبه و سایر مراحل، زمان بسیاری از متقاضیان را گرفته و در نهایت آن‌ها را با شکست مواجه می‌کند.

 

در عین حال ممکن است برخی افراد فریب تبلیغات بعضی از مراکز برای دریافت ویزای شنگن بدون ضمانت را بخورند  و به این نوع از آژانس‌ها اعتماد کنند که علاوه بر ضرر مالی، ممکن است با عدم موفقیت در دریافت ویزای شینگن و ریجکت درخواست از سوی سفارت مربوطه مواجه شوند.پس می توانید در تمام مراحل با دقت و با کمک موسسه مهاجرتی آوات تمام  مراحل  اخذ ویزای شنگن بدون ضمانت بازگشت را با موفقیت پشت سر بگذازید.

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!