مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

موسسات کاریابی بین المللی و داخلی روسیه

خلاصه مقاله : مراجعه به موسسات کاریابی در روسیه یکی از شیوه های پیدا کردن شغل در این کشور است. موسسات کاریابی در این کشور هم مانند بیشتر کشورهای دیگر به طور انحصاری در استخدام نقش مهمی دارند و سعی می‌کنند بین کارمند و کارفرما یک مدیریت میانی داشته باشند. هموطنان زیادی هستند که برای مهاجرت سوالاتی درباره موسسات کاریابی در روسیه دارند. در این مقاله قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم.
موسسات کاریابی بین المللی و داخلی روسیه

موسسات کاریابی بین المللی و داخلی روسیه

فهرست مقاله
موسسات کاریابی بین المللی و داخلی روسیه
موسسات کاریابی بین المللی و داخلی روسیه

مراجعه به موسسات کاریابی روسیه یکی از شیوه های پیدا کردن شغل در این کشور است. موسسات کاریابی در این کشور هم مانند بیشتر کشورهای دیگر به طور انحصاری در استخدام نقش مهمی دارند و سعی می‌کنند بین کارمند و کارفرما یک مدیریت میانی داشته باشند.
هموطنان زیادی هستند که برای مهاجرت سوالاتی درباره موسسات کاریابی روسیه دارند. در این مقاله قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم.

درباره کشور روسیه

کشور روسیه که از آن به نام فدراسیون روسیه نیز یاد می‌شود در شرق اروپا و شمال آسیا قرار دارد و به خاطر آب و هوای سرد آن معروف است. روسیه همچنین از لحاظ وسعت بزرگترین کشور جهان است و در سال ۲۰۰۵ حدود ۱۴۴ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت داشته است. مساحت این کشور ۱۷۰ میلیون و ۹۸۲ هزار و ۴۶۶ کیلومتر مربع است و مسکو پایتخت این کشور صنعتی جهان است. روسیه رتبه 9 اقتصاد جهان را دارد و از بازار کار خوبی برخوردار است. به همین دلیل موسسات کاریابی روسیه نقش موثری در پیدا کردن کار دارند.

کاریابی و شرایط کار در روسیه

موسسات کاریابی بین المللی و داخلی روسیه
موسسات کاریابی بین المللی و داخلی روسیه

برای پیدا کردن کار در روسیه می توانید به چندین روش اقدام کنید. تماس تماس مستقیم با شرکت های بین المللی، وب سایت های شغلی، نیازمندی های روزانه روزنامه‌های این کشور و موسسات کاریابی در روسیه از جمله این شیوه ها هستند. کاریابی در روسیه برای خارجی ها ممکن است کمی دشوار باشد در این کشور برای افراد ماهر تقاضای کاری زیادی وجود دارد اما به بخش های خاصی محدود می شود.

مشاغل مربوط به توسعه تجاری و امور مالی و فناوری اطلاعات در اولویت قرار دارد. مشاغل دیگر مانند آموزش زبان عمومی، پرستار بچه و همچنین شرکت در شرکت های چند ملیتی برای کارجویان خارجی گزینه های خوبی محسوب می شوند.

برخی از کارفرمایان شرکت ها هم فرصت‌هایی برای کارجویان ارائه می دهند. این شغل ها مثلاً می تواند شامل این موارد باشد فروشنده، مدیر فروش، مهندس ماهر و راننده باشد.
بخش پزشکی و دارویی در کشور روسیه هم تقریباً با کمبود نیروی کار مواجه هستند. سن بازنشستگی در کشور روسیه برای آقایان 60 سال و برای خانم ها 55 سال است.
مشاغل بسیار رقابتی در این کشور در موسسات دولتی و شرکت‌های انتشاراتی و همچنین در رسانه های جمعی است که به دنبال افراد مسلط به زبان انگلیسی هستند. مشاغل تدریس زبان انگلیسی و کار ترجمه در این موسسات و شرکت ها بسیار رقابتی است.

شرایط موسسات کاریابی روسیه

موسسات کاریابی در روسیه با هدف تامین نیاز کارجویان در این کشور پهناور تشکیل شده‌اند. شما می توانید به موسسات معتبر کاریابی در روسیه مراجعه کنید تا بدون اتلاف وقت شغل مورد نظر خود را پیدا کنید یا حتی می توانید کار جدید را قبل از ترک شغل قبلی پیدا کنید. موسسات کاریابی در روسیه می‌توانند موقعیت‌هایی برای کار در خانه یا شرکت‌های مختلف پیدا کنند.

روش کار به این ترتیب است که شما باید رزومه کاری خود را به زبان انگلیسی به آنها ایمیل کنید یا در وب سایت آنها فرم مربوطه را کامل کنید. موسسات کاریابی در روسیه کانال خوبی برای پیدا کردن مشاغل روسی هستند و ثبت نام در این موسسات معمولاً آنلاین است.نام برخی از موسسات کاریابی روسیه

موسسات کاریابی در روسیه زیاد است اما می توان از موسسات زیر به عنوان موسسات کاریابی معتبر در روسیه نام برد:

موسسه کاریابی Anchor

این موسسه هم برای شما پیدا می کند و هم به کارفرمایانی که به دنبال کارمندان با استعداد هستند موارد خوب را پیشنهاد می دهد. همچنین این موسسه شما را تست و ارزیابی می کند. موسسه Anchor روندها در دستمزد و حقوق را هم پیگیری می کند.

موسسه کاریابی Kelly Services

این موسسه در زمینه حسابداری، آمار و برنامه ریزی، استخدام کارکنان اداری، فروش و بازاریابی و همچنین متخصصان مالی کار می کند. موسسه ی Kelly Services شرکت های صنعتی را انتخاب و به طور مستقیم با آنها کار می کند.

موسسه کاریابی Empire of cadres

این موسسه کاریابی در روسیه در سال ۱۹۵۵ تاسیس شده است. این موسسه تنها موسسه است که قوانین خاص خودش را دارد و تنها به توانایی‌های امروز شما بسنده نمی کند. Empire of cadres هم شما را با توجه به معیارهای خود انتخاب می کند و هم توانایی هایی را که شما استعداد فراگیری آن را در آینده دارید لحاظ میکند.

موسسه کاریابی Consrt

یکی دیگر از موسسات کاریابی روسیه موسسه کاریابی Consrt است در بسیاری از شهرهای روسیه شعبه دارد و مستقیماً به انتخاب مدیران ارشد و مدیران شرکت‌های بزرگ می پردازد.

موسسه کاریابی ماکسیما

موسسه ماکسیما با هدف انتخاب افراد متوسط و سطح بالا تشکیل شده است این شرکت هم کارکنان را انتخاب می‌کند و هم درباره دستمزدها و بازار کار تجزیه و تحلیل می‌کند.

موسسه Viva Staff

Viva Staff یک موسسه کاریابی جوان و بزرگ است که فعالیت خود را در زمینه انتخاب پرسنل کارمندی و منابع انسانی و همچنین مدیران اجرایی ارشد در روسیه انجام می دهد.

موسسات بین المللی کاریابی در روسیه

موسسات کاریابی بین المللی و داخلی روسیه
موسسات کاریابی بین المللی و داخلی روسیه

برخی موسسات بین المللی کاریابی در روسیه نیز وجود دارند که معروف ترین آنها عبارتند از:

موسسه کاریابی NefteGas Kadry

موسسه NefteGas Kadry در حوزه نیروی انسانی برای مشاغل در کشور قزاقستان، مشاغل در کشور روسیه و مشاغل حوزه گازی فعالیت می‌کند. لازم است بدانید که این موسسه بین المللی کاریابی در روسیه برای سطوح شغلی مدیریت ارشد و خدمه حفاری تنها از شهروندان روسی استفاده نمی‌کند، بلکه مهاجرین بین المللی را هم در نظر می‌گیرد.

موسسه G-NIUS RUSSIA

G-NIUS RUSSIA یک موسسه کاریابی هلندی است که در سال ۲۰۰۶ کار خود را در روسیه آغاز کرده است. G-NIUS RUSSIA در زمینه بازار کار روسیه و تیم کاریابی بین بسیار مجرب است و شیوه خاص خود را در فرآیند انتخاب کارمند دارد.

موسسه کاریابی HRPART

یکی دیگر از موسسات کاریابی در روسیه که یک شرکت بین المللی نیز هست موسسه HRPART . موسسه کاریابی HRPART در استخدام مدیران ارشد، استخدام در زمینه آی پی و کاریابی خطی فعالیت می‌کند و بیشتر فعالیت آن در حوزه کاریابی پرسنل کامپیوتر است.

موسسه بین المللی کاریابی Barona

آخرین موسسه بین المللی کاریابی در روسیه که می خواهیم درباره آن حرف بزنیم Barona است که یک موسسه کاریابی فنلاندی است. موسسه کاریابی Barona برای شرکت های بین المللی مستقر در روسیه خدمات معتبر کاریابی ارائه می دهد. این موسسه از کشورهای خارجی نیز منابع انسانی خود را تامین می کند.

برای مطالعه ی در مورد سایر روش های مهاجرت به روسیه به مقاله ی معرفی راه های مهاجرت به روسیه مراجعه کنید.

سوال های متداول

🙋‍♀️1.آیا با ویزای توریستی میتوان در کشور روسیه به کار مشغول شد؟

  • تنها راه پیدا کردن کار در روسیه دریافت ویزای کاری این کشور است.

🙋‍♀️2.آیا با ویزای کاری میتوان تابعیت کشور روسیه را به دست آورد؟

  • اگر بتوانید به مدت ۵ سال در این کشور اقامت خود را حفظ کنید می توانید درخواست تابعیت کشور روسیه و اخذ پاسپورت آن را داشته باشید.

🙋‍♀️3.با ویزای کاری روسیه میتوان همراه داشت؟

  • افرادی که ویزای کاری روسیه را دریافت کرده اند میتوانند فرزندان زیر 18 سال و همسر خود را به عنوان همراه با خود ببرند.

🙋‍♀️4.دلیل استقبال روسیه از مهاجران کاری چیست؟

  • روسیه به دلیل نیروی کار کم و رشد پایین جمعیت برای تامین نیروی کار مورد نیاز خود به راحتی ویزای کار را برای مهاجران صادر میکند.

🙋‍♀️5.امکان کار همراه در این کشور وجود دارد؟

  • با داشتن پیشنهاد کاری و دریافت مجوز به راحتی میتوان در این کشور به کار مشغول شد.

🙋‍♀️6.بدون داشتن مدرک تحصیلی میتوان در این کشور به کار مشغول شد؟

  • بدون تخصص و مدرک تحصیلی به سختی میتوان کارفرمایی را برای ارسال دعوتنامه متقاعد کرد.

🙋‍♀️7.چه شهرهایی برای کار در روسیه موقعیت بهتری دارند؟

  • شهرهای بزرگی چون مسکو و سن پترزبورگ و سوچی و … به دلیل تمرکز صنایع و اقتصاد دارای بیشترین موقعیت کاری هستند.
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!