Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

رد کردن لینک ها

چه کسانی می توانند در روسیه داروسازی و پزشکی بخوانند؟

پزشکی در روسیه

کشور پهنارو روسیه با داشتن دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی توانسته است خود را در 100 کشور برتر جهان از لحاظ علمی و آموزشی قرار دهد. این کشور پهناور و پر جمعیت جهان توانسته است با داشتن بهترین و با تجربه ترین اساتید نظر و توجه بسیاری از دانشجویان را به سوی خود جذب کند.

همچنین هزینه تحصیل در روسیه سبب شده است که افراد به توانند به راحتی به این کشور مهاجرت کنند و اقامت روسیه را دریافت کنند. مهاجرت از طریق تحصیل یکی از راه ها و روش های مهاجرت به این کشور می باشد که در حال حاضر مورد توجه بسیاری از جوانان و افراد دانشجو قرار گرفته است. کشور روسیه نیز برای افرادی که با هدف تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند برنامه ریزی های و استراتژی های بسیار طولانی مدتی را در نظر گرفته است که بتواند از این دانشجویان به خوبی استقبال کرده و تمام نیاز های آن ها را برآورد سازد.

امروزه شاهد مهاجرت های تحصیلی بسیاری از دانشجویان ایرانی به کشور روسیه هستیم که هر یک از این دانشجویان قبل از مهاجرت خود سوال های بسیار متنوعی را در مورد چگونگی مهاجرت و هزینه ی مهاجرت خود دارد.

همچنین برخی از دانشجویان به دنبال تحصیل در بهترین رشته های کشور روسیه هستند و به دنبال این هستند که کدام یک از رشته ها در این کشور و در کشور خود از آینده ی بسیار خوبی برخوردار می باشد.

پیشنهاد مطالعه »
هزینه های تحصیل در روسیه چقدر است؟ [2019]

البته بایستی به این نکته اشاره داشته باشیم که شما می توانید در این کشور در رشته های ازقبیل رشته های مدیریتی در تمامی گرایش ها، حقوق، حسابداری و بانکداری و رشته های روانشناسی و پزشکی ادامه تحصیل دهید که پذیرش و قبول شدن در هر یک از این رشته های دارای یک سری خاصی می باشد.

دوستانی که علاقه مند به تحصیل در پزشکی در روسیه هستند می توانند مارا تا آخر مقاله همراهی کنند تا اطلاعات بسیار مفید و موثری را به دست بیاورند.

 

پزشکی در روسیه

 

شما می توانید در دانشگاه های از قبیل دانشگاه لومونوسوف، فیدروف، سماچکو، سچینوا و پاولوف اشاره کرد که وزارت بهداشت کشور ایران نیز مدارک اخذ شده از این دانشگاه ها را مورد تایید قرار می دهد و شما می توانید بعد از به اتمام رسیدن تحصیل خود با مدرک خود به راحتی در کشور ایران مشغول به کار شوید.

یکی از الزاماتی که برای تحصیل در رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی در  روسیه یادگیری زبان روسی می باشد چرا که بیشتر تدریس در دانشگاه های کشور روسیه به جز دانشگاه های شهر مسکو به زبان روسی می باشد و شما برای برقرای ارتباطات با مردم محلی این کشور بایستی زبان روسی را بلد باشید.

هر چند بعد از ورودتان به دانشگاه ها کلاس های روسی نیز برای دانشجویان غیره بومی برگزار می شود اما برای قبول و پذیرش شدن در وهله ی اول بایستی بتوانید حداقل ترین نمره ی قبولی را به دست بیاورید.

 

مزایای و معایب پزشکی در روسیه

از جمله مزایای تحصیل در روسیه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یادگیری زبان روسی و در برخی از مواقع زبان انگلیسی
  • فارغ التحصیل شدن از بهترین دانشگاه های جهان
  • فرصت زندگی کردن در کشور روسیه و لذت بردن از دیدنی ها و سطح استاندارد زندگی در روسیه
  • فرصت آشنایی با دانشجویان مختلفی که از کشورهای مختلف مهاجرت کرده اند
  • فرصت آشنایی با فرهنگ بسیار غنی و آداب رسوم بسیار جالب کشور روسیه
پیشنهاد مطالعه »
شرایط دریافت ویزای تحصیلی لهستان [2019]

از معایب آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بالا بودن هزینه های زندگی و تحصیل در این کشور به خصوص در برخی از شهرهای آن مانند مسکو که یکی از گران ترین کشورهای جهان می باشد
  • دوری از خانواده و تحمل دلتنگی های که گاها برای بسیاری از دانشجویان به وجود می آید.
  • در برخی از مواقع دانشجویان دچار تهاجم فرهنگی می شوند که این مورد در کارایی تحصیل و زندگی دانشجویان بسیار تاثیر می گذارد.

دانشجویان می توانند قبل از مهاجرت خود به کشور  روسیه، مزایا و معایب این مهاجرت را سبک و سنگین کرده و بر اساس آن تصمیم نهایی خود را بگیرند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که با تحمل برخی از مشکلات می توانید آینده ی خوبی را برای خود رقم بزنید چرا که فرصت تحصیل در  روسیه بسیار با ارزشمند می باشد و همه دانشجویان این فرصت را نمی توانند به دست بیاورند؛ بنابراین حتما قبل از انتخاب خود با مشاوران با تجربه در این زمینه حتما مشورت کنید تا بهترین و درست ترین تصمیم را بگیرید.

 

هزینه ی تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه

 

هزینه ی تحصیل در رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی در  روسیه یکی از مهم ترین و اساسی ترین سوالات دانشجویان می باشد که می خواهند مهاجرت تحصیلی به این کشور داشته باشند که برای اطلاع دقیق و به روز آن می توانند با همکاران ما در سازمان مهاجرت آوات در تماس بوده و اطلاعات مورد نیاز را به دست بیاورند.

پیشنهاد مطالعه »
چگونه بورسیه تحصیلی نروژ را دریافت کنیم؟ [2019] - ویزای تحصیلی نروژ

با توجه به بالا بودن هزینه های زندگی و تحصیلی بسیار بیشتر می باشد که دانشجویان می توانند با انجام کارهای دانشجوی از پس بخش بزرگی از هزینه های تحصیلی خود بربیایند.

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره