اخذ اقامت روسیه

اخذ اقامت روسیه

اخذ اقامت روسیه برای بسیاری از شهروندان خارجی تبدیل به یک هدف شده است. دلیل این موضوع این است که روسیه جزو پیشرفته ترین کشورهای آسیایی اروپایی است. این کشور امکانات زیادی برای شهروندان خود فراهم کرده است و امکان تحصیل برای فرزندان مهاجران رایگان و با کیفیت بالا فراهم است. این کشور همچنین از امنیت خوبی برای زندگی برخوردار است.

خواندن ادامه

شرایط تابعیت و اقامت قبرس

شرایط تابعیت و اقامت قبرس

کشور قبرس یکی از کشورهایی است که هرساله گردشگران زیادی به آن سفر می کنند و عده ای از مهاجران نیز قصد اخذ تابعیت و اقامت قبرس را دارند. در حقیقت قبرس جزیره ای است در دریای مدیترانه که به مروارید مدیترانه معروف است و دارای آثار باستانی زیادی مثل مسجدها و قلعه ها زیباست.

خواندن ادامه

قوانین و شرایط اقامت در استرالیا [2020]

قوانین و شرایط اقامت در استرالیا [2020]

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه ی دریافت اقامت کشور استرالیا در اختیار شما قرار دهیم. اقامت در استرالیا به وسیله ساب کلاس های متفاوت امکان پذیر خواهد بود که هر کدام شرایط خاص خود را خواهند داشت. برای مطالعه ی بیشتر با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

خواندن ادامه

اقامت کانادا

اقامت کانادا

یکی از محبوب ترین مقصد های مهاجران , کشور کانادا است.مهاجرت به کانادا در سال های اخیر سرعت بسیار بالایی به خود گرفته است. به طوری که درصد قابل توجه ای از ساکنین این کشور را غیر بومی ها تشکیل داده اند . مهاجرت از طریق تحصیل, مهاجرت کاری,مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و … از جمله روش های مهاجرت و کسب اقامت این کشور است.

خواندن ادامه

شرایط اخذ اقامت آلمان

شرایط اخذ اقامت آلمان

آلمان به دلیل جمعیت بسیار زیاد و رو به پیری درخواست مهاجرت از بسیاری از کشورها از جمله کشور ایران را قبول داشت و طی مدت زمانی مهاجران بسیاری وارد کشور آلمان شدند .اما در حال حاضر اقامت آلمان و مهاجرت به این کشور امری دشوار به نظر میرسد.اخذ اقامت آلمان شرایط و قوانینی دارد که در این مقاله به طور مفصل به آن میپردازیم.

خواندن ادامه

روشهای اخذ اقامت جمهوری آذربایجان

مزایای اخذ اقامت آذربایجان

آذربایجان در مرز شرق اروپا و غرب آسیا واقع شده و پر جمعیت ترین منطقه در قفقاز است. این کشور در کناره دریای خزر است. و توسط کشور های روسیه، ترکیه، گرجستان، ارمنستان و ایران احاطه شده است. درجهان به عنوان کشور چند فرهنگه شناخته می شود. و آذربایجان در سال های اخیر دارای پیشرفت های زیادی در تغییر سبک زندگی افراد داشته است. و با گسترش صنعت گردشگری باعث شده است است که سرمایه زیادی به  داخل کشور وارد شود.

خواندن ادامه