شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

اخذ اقامت در آلمان

اخذ اقامت در آلمان

اخذ اقامت در آلمان

آیا به دنبال اخذ اقامت در آلمان هستید؟ به شما توصیه می کنیم با ما همرا ه باشید  تا اطلاعات مفیدی را در مورد اخذ اقامت در آلمان  به دست بیاورید. برای شروع از معرفی کشور آلمان شروع می کنیم. کشور آلمان یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین کشورهای جهان و قاره اروپا می باشد. کشور آلمان را به عنوان قطبی صنعتی قاره اروپا می نامند. واحد پولی این کشور یورو بوده و تمام مبادلات ارزی آن با این واحد پولی صورت می گیرد.

مردم کشور آلمان به زبان آلمانی اصیل صحبت می کنند و برای آن که  بتوانید در این کشور به راحتی ارتباط داشته باشید بهتر می باشد که قبل از سفر خود به این کشور زبان آلمانی را فرا بگیرد. کشور آلمان دارای بهترین و مجهزترین فرودگاه های جهانی می باشد که از جمله آن ها می توان به فرودگاه های فرانکفورت هان، فرودگاه مونیخ، فرودگاه برلین تگل، فرودگاه بادن بادن و فرودگاه دوسلدروف اشاره کرد.

آب و هوای این کشور نیز بسیار معتدل و ملایم می باشد و شما می توانید هر چهار فصل را در این کشور لمس کنید. همچنین این کشور دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی بوده و سالانه میلیون ها گردشگر برای بازدید از این جاذبه به آلمان مسافرت می کنند. زندگی کردن در کشور آلمان یکی از بهترین فرصت هایی می باشد که هر  فرد می تواند در طول زندگی خود به دست بیاورد.

با توجه به بالا بودن سطح زندگی و اقتصاد بسیار قدرتمند کشور آلمان، افراد بسیار زیادی از کشورهای مختلف به این کشور مهاجرت می کنند. در ادامه مقاله ی که برای شما تهیه و آماده کرده ایم سعی بر آن داریم تا اطلاعات بسیار مفیدی را در مورد اخذ اقامت در آلمان، راه های اقامت آلمان و مزیت های اخذ اقامت در آلمان ارائه دهیم.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط دریافت ویزای تحصیلی آلمان در سال 2019

همچنین شما می توانید با مراجعه حضوری خود به سازمان مهاجرت آوات اطلاعات خوبی را در مورد اخذ اقامت در آلمان به دست بیاورید. همکاران ما در این سازمان سعی بر آن دارند تا با ارائه بهترین و دقیق ترین اطلاعات را در مورد  اقامت آلمانن اطلاعات خوبی را برای شما راهنمای خوبی داده باشند.

اخذ اقامت در آلمان

یکی از موضوعاتی که برای بسیاری از افراد در مهاجرت به کشور آلمان مهم بود اخذ اقامت در آلمان می باشد به طوری که هدف از مهاجرت افراد به این کشور اخذ اقامت آن می باشد. افراد به خوبی می دانند که با به دست آوردن اقامت این کشور میتوانند یک زندگی مرفه و خوبی را داشته باشند و آینده ی درخشانی را برای خود رقم بزنند. کشور آلمان نیز قوانین بسیار راحتی را برای این گونه افراد وضع کرده است تا بتوانند به راحتی تابعیت این کشور را به دست بیاورند.

شما می توانید با دست آوردن اقامت در این کشور، برای خانواده ی خود و بستگان درجه یک خود دعوتنامه ارسال کرده و آن ها را نیز به آلمان دعوت کنید. بی شک پروسه دریافت اخذ اقامت در آلمان زمانبر و طولانی می باشد که بایستی بسیار شکیبا بوده و حوصله به خرج دهید. هم چنین بایستی در ارائه مدارک مورد نظر نهایت دقت را داشته باشید تا هیچ گونه کم و کاستی نداشته باشید چرا که این عوامل باعث طولانی شدن زمان صدور ویزای کشور آلمان و تاخیر در مهاجرت شما خواهد شد. راه ها و روش های بسیار زیادی برای اخذ اقامت در آلمان وجود دارد که در ادامه راجع به برخی از این راه ها توضیحاتی را به خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

پیشنهاد مطالعه »
اخذ تابعیت آلمان در سال 2019

راه های اخذ اقامت به آلمان

افراد بسیاری زیادی به دنبال اخذ اقامت در آلمان هستند که بتوانند در این کشور زندگی بسیار خوبی را داشته باشند. از راه های مهاجرت به این کشور میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مهاجرت از طریق ازدواج: بسیاری از افراد برای مهاجرت به دنبال راهی آسانی هستند که این راه و روش یکی از این راه های آسان می باشد و شما می توانید با فراهم کردن مدارک و شرایط لازم می توانند از این طریق اقدام به مهاجرت و اقامت آلمان را داشته باشند.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری: یکی دیگر از راه های اقامت آلمان سرمایه در این کشور می باشد، برخی از سرمایه گذاران نیز برای کسب سود بیشتر به دنبال راه های سرمایه گذاری در این کشور هستند؛ که در این راه بایستی بتواند قدرت و توان مالی خود را اثبات کنند.

مهاجرت از طریق کار و اشتغال: در کشور آلمان فرصت های شغلی بسیار زیادی وجود دارد که این موضوع افراد زیادی را وسوسه می کند تا برای داشتن شغل مناسب به این کشور مهاجرت کرده و از این طریق بتوانند اقامت کاری در آلمان خود را دریافت کنند.

مهاجرت از طریق تحصیل: کشور آلمان دارای برترین و بهترین دانشگاه های جهان می باشد که این دانشگاه ها با داشتن امکانات مدرن خود، توانسته است نظر و توجه افراد بسیاری از جوانان را به سوی خود جلب کند. به همین دلیل نیز می توانند با کسب پذیرش دانشگاه های آلمان می تواند به ادامه تحصیل بپردازند و اخذ اقامت در آلمان را به دست بیاورند.

پیشنهاد مطالعه »
هزینه زندگی در اتریش [2019]

مزیت های اقامت آلمان

شما می توانید با به دست آوردن اقامت دائم در آلمان، از مزایا و مزیت های بسیار زیادی بهره مند شوید. از مهم ترین مزیت های اخذ اقامت در آلمان می توانیم به موارد زیر اشاره کرد:

–          فرصت داشتن یک زندگی فوق العاده

–          فرصت آشنا شدن با فرهنگ مردم آلمان

–          سفر به کشورهایی که در حوزه ی شینگن قرار گرفته اند

–          فرصت آشنایی با افراد دیگری که از کشورهای متفاوت آمده اند و انجام تبادلات فرهنگی بین آدم ها

 اقامت آلمان به دو حالت صورت می گیرد، برخی از افراد در وهله ی اول ورود خود به این کشور اقامت موقت کشور آلمان را به دست می آورند و بعد از گذشت زمان و فراهم کردن شرایط و مدارک لازم می توانند اقامت دائم خود را به دست بیاورند.

منبع: سفارت آلمان

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ