مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

قوانین و مقررات مهاجرت کاری به بلژیک در سال 2019

مهاجرت کاری به بلژیک

قوانین و مقررات مهاجرت کاری به بلژیک در سال 2019

فهرست مقاله
مهاجرت کاری به بلژیک
مهاجرت کاری به بلژیک

مهاجرت کاری به بلژیک

مهاجرت کاری به بلژیک یکی از راه های مهاجرت به کشور بلژیک می باشد. امروزه مهاجرت از طریق کاری به کشورهای مختلف بسیار افزایش یافته است به طوری که شما می توانید به راحتی از آمار مهاجران به این موضوع پی ببرید.

البته بایستی این نکته را نیز در نظر داشته باشید که مهاجرت های کاری به سادگی امکان پذیر نمی باشد و افراد برای رسیدن به مرحله مهاجرت کاری بایستی از فیلتر های زیادی رد شوند. هر کشوری با توجه به قوانین و مقررات خود دارای شرایط بسیار خاصی برای مهاجرت کاری دارد که شما می توانید با توجه به کشوری که انتخاب کرده اید ، در مورد قوانین و مقررات آن اطلاعات کامل را کسب کرده و سپس اقدامات لازم را جهت مهاجرت خود انجام دهید.

 

بلژیک

 

بلژیک یکی از کشورهای صنعتی در قاره اروپا می باشد که با داشتن شرکت های خصوصی بسیار بزرگ و تولید محصولات متنوع، توانسته است به یکی قدرتمند ترین کشورهای جهان تبدیل شود. کمبود نیروی انسانی جوان در این کشور زنگ خطر را برای مسئولان به صدا درآورده است و این امر سبب شده تا مستولان کشور بلژیک برنامه ریزی ها و اهداف بلند مدتی را برای جذب نیروی جوان کشورهای دیگر در نظر گرفته اند تا بتواند کمبود نیروی انسانی خود را تا حدودی جبران نمایند.

از طرفی نیز بسیاری از افراد در کشورهای دیگر به دنبال شغال شدن در یک شغل مناسب با درآمد بهتری می باشند و به خاطر آن مهاجرت های مختلفی به کشورهای پیشرفته و صنعتی دارند. که کشور بلژیک می تواند بهترین گزینه برای مهاجرت کاری برای افرادی که میخواهند برای کار به کشور دیگری سفر می کنند.

کشور ما نیز یکی از کشورهای می باشد که برای مهاجرت های کاری خود کشور بلژیک را در اولویت های خود قرار می دهند. کشور بلژیک نیز زیر ساخت ها و تسهیلات بسیار خوبی را برای مهاجرانی که به این کشور سفر می کنند، دارند. یکی از مهم ترین مراحل در مهاجرت کاری به بلژیک، دریافت دعوتنامه معتبر از یک شرکت بلژیکی می باشد که وجود این دعوتنامه باعث اخذ راحت تر و سریع ویزای کاری شده و افراد می توانند به راحتی به مهاجرت و سفر خود بپردازند.

با دریافت دعوتنامه می توانید حمایت یک کارفرمای بلژیکی را دریافت نمایید که این امر برای شما مزیت های بسایر زیادی را خواهد داشت. شما بعد از سه سال اقامت موقت در کشور بلژیک می توانید درخواست اخذ اقامت و تابعیت دائمی خود را اعلام نمایید و بعد از گذشت سه سال متوالی به عنوان یکی از هم وطنان کشور بلژیک در آمده و حتی بتوانید خانواده ی خود را نیز به این کشور ببرید. با مهاجرت کاری به بلژیک می توانید اقامت موقت خود را نیز در این کشور به دست بیاورید.

 

مقالات مرتبط با بلژیک:

 

 

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت کاری به بلژیک

 

مهاجرت کاری به بلژیک همان طور که در بخش های قبلی نیز به آن اشاره شد از مهاجرت های پر طرف داری بوده و امروزه بسیار مورد توجه افراد و جوانان واقع شده است.

برای مهاجرت کاری به بلژیک بایستی قبل از سفرتان یک سری مدارکی را تهیه و آماده کنید که طبق آن بتوانید با دریافت ویزای کاری بلژیک ، به این کشور سفر کنید. تمام این مدارک برای هر متقاضی که از هر کشوری باشد یکسان بوده و هیچ گونه تبعیض نژادی و زبانی برای مهاجران خود قائل نیستند.

از جمله مدارک مورد نیاز برای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دریافت دعوتنامه کاری از یک کارفرمای بلژیکی و حمایت و پشتیبانی کامل از کارفرمای مربوطه
  • کپی و اصل مدارک شناسایی
  • ارائه پاسپورتی که حداقل 6 ماه از اعتبار آن باقی مانده باشد
  • دریافت ویزای کاری بلژیک
  • ارائه گواهی پزشکی و بیمه نامه
  • ارائه گواهی مبنی بر داشتن هیچ گونه سوء پیشینه
  • ارائه مدارک تحصیلی و رزومه کاری معتبر

شما می توانید با ارائه مدارک ذکر شده به اقدام به مهاجرت کاری خود داشته باشید. نکته ای که در این مورد بایستی به آن توجه داشته باشید این است که حتما در ارائه مدارک نهایت توجه و دقت را حاصل فرمایید تا در صدور ویزای مربوطه به مشکلی بر نخورید.

مدارکی که برای مسئولان مربوط ارسال می شود با دقت بسیار زیادی مورد توجه قرار می گیرد و در صورت هر گونه مغایرتی طبق قوانین با فرد اقدام کننده رفتار خواهد شد. بنابراین سعی بر آن داشته باشید تا مدارک اصل و معتبری را ارائه دهید.

 

نکات مورد توجه در مهاجرت کاری به بلژیک

 

  • آگاهی و اطلاع از قوانین و مقررات کاری مربوط به کشور بلژیک
  • احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم کشور بلژیک
  • در صورتی که کارفرما به هر دلیلی از شما حمایت نکند و شما کار خود را از دست دهید. فقط 88 روز فرصت دارید تا کار جدیدی را پیدا کنید در غیر این صورت بایستی کشور بلژیک را ترک نمایید.

 

شما می توانید برای اطلاع بیشتر و دقیق تر از مدارک لازم و همچنین برای آگاهی از چگونگی مهاجرت کاری به بلژیک با همکاران ما در سازمان مهاجرت آوات در تماس بوده و اطلاعات دقیق تری را به دست بیاورید. همکاران ما در سازمان مهاجرت آوات سعی بر آن دارند تا به روز ترین و دقیق ترین اطلاعات را به شما عزیزانی که قصد سفر را دارند، ارائه دهند.

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!