اتریش, مهاجرت

روش های مهاجرت به اتریش

روش های مهاجرت به اتریش

روش های مهاجرت به اتریش

آیا به دنبال روش های مهاجرت به اتریش  هستید؟ آیا می خواهید در مورد روش های مهاجرت به اتریش  اطلاعاتی را به دست بیاورید؟ با ما همراه باشید. جمهوری فدرال اتریش یکی از کشورهای پیشرفته و مدرن در قاره اروپا می باشد که از فرهنگی غنی و تمدن تاریخی برخوردار می باشد. زبان رسمی مردم اتریش آلمانی می باشد از این جهت برای سفر و مهاجرت به این کشور بایست بر زبان آلمانی و یا انگلیسی مسلط باشید.

کشور اتریش در زمینه های مختلفی از جمله آموزشی و علمی و درآمد اقتصادی بسیار پیشرفته می باشد به طوری که می توان گفت نرخ بیکاری در این کشور نزدیک به صفر بوده و کالج ها و دانشگاه های معتبر با امکانات عالی را دارا می باشد.

همچنین هزینه زندگی در این کشور بسیار مناسب در مقایسه با کشورهای اروپایی دیگر می باشد از این رو هر ساله بر تعداد افرادی که خواهان و مشتاق مهاجرت به این کشور هستند افزوده می شود. از روش های مهاجرت به اتریش می توان به مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق ازدواج و تولد اشاره نمود؛ که در بخش های بعدی به توضیح هر کدام یک از موارد مذکور خواهیم پرداخت. افراد بایست با توجه به شرایط و امتیازاتی که دارا می باشد یکی از روش های مهاجرت به اتریش را انتخاب نموده و اقدام به اخذ ویزای آن نوع مهاجرت نماید.

آژانس مهاجرتی آوات می تواند در این زمینه شما دوستان را به خوبی راهنمایی نماید برای این منظور شما می توانید با مراجعه به آژانس مهاجرتی آوات در زمینه بهترین روش های مهاجرت به اتریش اطلاعاتی به دست آورید در این صورت با انتخاب گزینه مناسب احتمال و درصد اخذ ویزای اتریش شما بسیار بالا خواهد بود.

مهاجرت تحصیلی به اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل یکی از روش های مهاجرت به اتریش می باشد و افراد بسیاری این روش را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند البته توجه داشته باشید که برای اخذ ویزای تحصیلی و مهاجرت به اتریش از این طریق بایست شرایط لازم را داشته باشید برای مثال افرادی که مدرک تحصیلی از دانشگاه آزاد دارند نمی توانند ویزای تحصیلی اتریش را دریافت نماین چرا که تمامی دانشگاه های اتریش از اتباع خارجی مدرک تحصیلی از دانشگاه های سراسری را می خواهند.

مهاجرت تحصیلی به اتریش از جمله کم هزینه ترین روش های مهاجرت به اتریش بوده و کم ریسک ترین گزینه به شمار می آید شهریه دانشگاه های اتریش در حدود 350 تا 750 یورو برای هر ترم تحصیلی می باشد.

دانشجویانی که در حال حاضر در مقطع تحصیلی مشغول به تحصیل هستند فرصت و امکان انتقال واحد های درسی خود به یکی از دانشگاه های اتریش و تحصیل در اتریش را دارند البته بایست تمامی شرایط لازم را نیز مهیا نمایند؛ و افرادی که تحصیلات شان به پایان رسیده می توانند با مراجعه به آژانس مسافرتی آوات راهنمایی های لازم برای تحصیل در مقاطع فوق را به دست آورند.

مهاجرت به اتریش از طریق کاری

از دیگر راه های مهاجرت به اتریش، مهاجرت از طریق کار می باشد. کشور اتریش به درآمد اقتصادی بالایی دستیابی دارد از این رو مقصد ایده ال برای افرادی که میخواهند مشغول به کار باشند، می باشد. اگر شما در این کشور مشغول به تحصیل باشید امکان دریافت ویزای کار در اتریش شما بسیار بالا می باشد البته اگر از امتیازات کافی برخوردار نباشید نمی توانید ویزای مربوطه را به دست آورید.

مهاجرت به اتریش از طریق کار به دو روش صورت می پذیرد. در روش اول فرد خود اقدام به اخذ ویزای کار اتریش برای سفر به این کشور و یافتن شغل مناسب برای خود خواهد کرد و اما در روش دوم فرد توسط ارگان ها و شرکت های خاص در کشور اتریش برای همکاری و کار در آن مکان احضار خواهد شد که در این صورت برای فرد دعوتنامه ای از صاحب کار فرستاده می شود که این امر در اخذ سریع ویزای کاری اتریش کمک خواهد کرد.

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

افرادی که به سن قانونی رسیده اند می توانند از طریق ازدواج با یکی از اتباع داخلی و شهروندان کشور اتریش به این کشور مهاجرت نمایند. افرادی که با فردی از کشور اتریش ازدواج نماید پس از گذشت 6 سال که بایست 5 سال از این مدت را در کشور اتریش بگذراند با داشتن شرایط لازم از جمله تسلط کافی بر زبان اتریشی، عدم سوء پیشینه و تمکن مالی و … می تواند اقدام به اخذ تابعیت اتریش نماید. این روش یکی از آسان ترین روش های مهاجرت به اتریش بوده و در سال های اخیر بسیار مورد توجه افراد واقع شده است.

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از  راه های مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش  می باشد. یکی از راه های سرمایه گذاری ثبت شرکت در این کشور می باشد که برای انجام آن بایست در این کشور مشغول به تحصیل و یا مشغول به کار باشید که بتوانید اقدام به ثبت شرکت نمایید.

روش دیگر سرمایه گذاری کلان و سنگین خواهد بود که بایست مبلغی حدود 3 میلیون یورو را در نظر داشته باشید که شما با سرمایه گذاری این مبلغ می توانید تابعیت اتریش خود خانواده تان را در مدت زمان کوتاهی به دست آورید.

کارشناسان شرکت مهاجرتی آوات در ابتدا روش کم ریسک تر را برای شما دوستان پیشنهاد می کند چرا که وارد شدن به این کشور از طریق تحصیل و کار و سرمایه گذاری های سبک سبب می شود شما آشنایی با اقتصاد و فضای کسب و کار این کشور داشته و با طیف گسترده از آگاهی اقدام به سرمایه گذاری سنگین نمایید.

مهاجرت به اتریش از طریق تولد

در اخر نیز می خواهیم در مورد مهاجرت به اتریش از طریق تولد را مورد بررسی قرار دهیم. توجه داشته داشته باشید که نظام کشورها بر دو اساس یعنی خون و خاک می باشد به این معنی که کشورهایی که نظام خون را می پذیرند فرد به تابعیت والدین مبتنی بوده و در نظام خاک تابعیت کودک متولد شده به محل تولد وی برمی گردد. قانون کشور اتریش براساس نظام خون می باد و کودک متولد شده از والدین اتریشی تابعیت اتریشی را به دست می اورد حتی اگر کودک در خارج از کشور از پدر و مادر اتریشی به دنیا بیاید باز هم تابعیت این کشور را اخذ خواهد کرد.

منبع: سفارت اتریش

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *