مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

چگونه با سرمایه حداقل مهاجرت کنیم؟

چگونه با سرمایه حداقل مهاجرت کنیم؟

فهرست مقاله

امروزه سرمایه گذاری یکی از متداول ترین روش های مهاجرت است که ریسک زیادی را با خود به همراه دارد که برای یک سرمایه گذاری خوب اول باید کشور مقصدتان را مشخص کنید وضعیت وشرایط آن را بررسی کنید سپس با توجه به شرایط و سرمایه خود اقدام به سرمایه گذاری نمایید.انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت و اقامت از طریق سرمایه گذاری همواره موضوع بسیار مهمی برای بسیاری افراد در ساسر کره زمین است.در ادامه باشرایط مهاجرت با سرمایه گذاری کم و شرایط آن آشنا خواهید شد با ما همراه باشید.

به طور کلی دو مسیر برای سرمایه گذاری در کشورها وجود دارد، که به تابعیت تحت گزینه‌ی سرمایه‌گذاری منجر می‌شوند، یکی از طریق قبول تابعیت با اقامت و دیگری بدون اقامت که به تابعیت مستقیم با گذرنامه منجر می‌شود. تعداد کشورهایی که چنین طرح‌های مبتنی بر سرمایه‌گذاری اقتصادی را ارائه می‌دهند افزایش یافته است، که موجب داغ شدن بازار تقاضای جهانی برای گذرنامه و ویزا در این کشور ها می‌شود.

 

کشورهایی که با سرمایه گذاری کم می توان اقامت گرفت؟

در ادامه با شرایط کشورهایی که با سرمایه گذاری کم می توانید نسبت به اخذ اقامت آن اقدام کنید آمده است به شما توصیه می کنم با دقت آن را مطالعه کنید و با توجه ب سرمایه خود برای سرمایه گذاری موفق اقدام کنید.

مهاجرت با سرمایه گذاری کم به کشور استرالیا

مهاجرت با سرمایه گذاری کم
مهاجرت با سرمایه گذاری کم

اولین کشوری که به عنوان بهترین کشور برای سرمایه گذاری شناخته شده است کشور استرالیاست.کشور استرالیا به‌دلیل زیرساخت‌های قوی و پایدار اقتصادی، شرایط کاریِ مطلوب و استانداردهای بالای زندگی به‌عنوان بهترین کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان شناخته شده است. روش‌های متعددی برای دریافت اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد.

استرالیا یکی از قوی‌ترین کشورهای جهان از نظر اقتصادی است. این کشور امسال وارد بیست و هفتمین سال پیاپیِ رشد اقتصادی خود شده است. اقتصاد استرالیا به‌خوبی دربرابرِ تغییرات جهانی انعطاف‌پذیر است.

مؤسسات موفق، بهره‌وری بالاتر از سطح متوسط و ریسک پایین سرمایه‌گذاری در کسب‌وکار، استرالیا را به کشوری محبوب برای سرمایه‌گذاری خارجیان تبدیل کرده است.

توصیه می کنم اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید، بهتر است از روش سرمایه‌گذاری اقدام کنید. دولت استرالیا از سرمایه‌گذاران خارجی به‌شدت استقبال می‌کند و می توانید سرمایه گذاری موفقی در این کشور داشته باشید.بدنیست مطلب سرمایه گذاری در استرالیا را مطالعه کنید و با راهکارهای سرمایه گذاری در استرالیا آشنا شوید.

 

شرایط اقتصادی کشور استرالیا

 

  • اقتصاد استرالیا رتبه‌ی سیزدهم را در جهان را دارد.
  • این کشور رتبه‌ی هفتم جهان را در کارآفرینی دارد، حدود ۴۵ درصد از شرکت‌های استرالیا در نوآوری فعال هستند.
  • رتبه‌ی دهم جهان را به‌خاطر کیفیت زیرساخت‌ها، سرمایه‌ی انسانی و مؤسسات تحقیقاتی علمی دارد.
  • سطح بهره‌وریِ ۱۵ صنعت از ۲۰ صنعت این کشور، بالاتر از میانگین جهانی است.
  • علاوه‌بر این، میزان تولید ناخالص داخلی استرالیا ۲/۱ تریلیون دلار است و پیش‌بینی می‌شود این مقدار به ۵/۱ تا ۹/۱ تریلیون دلار برسد. پیش‌بینی می‌شود رشد متوسط تولید ناخالص داخلی این کشور طی ۵ سال آینده به ۸/۲ درصد برسد که در بین اقتصادهای پیشرفته‌ی جهان از همه بیشتر خواهد بود.
  • همچنین دانش و نوآوری سهم عمده‌ای در پیشرفت اقتصادی استرالیا دارد.

برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در استرالیا باید ویزای سرمایه‌گذاری این کشور را دریافت کنید. این ویزا درحال‌حاضر برای کارآفرینان، سرمایه‌گذاران خطرپذیر، سرمایه‌گذاران معمولی، سرمایه‌گذاران ویژه و کسب‌وکارهای نوآورانه در دسترس است.

برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری باید ابتدا ویزای ۱۸۸ استرالیا را که یک ویزای موقت است داشته باشید. اعتبار این ویزا ۴ سال و ۳ ماه است. با داشتن این ویزای استرالیا می‌توانید برای دریافت ویزای اقامت دائم این کشور نیز اقدام کنید.

 

مهاجرت با سرمایه گذاری کم به کشور اسلواکی

 

دومین کشوری که از لحاظ سرمایه گذاری مناسب است و از سرمایه گذاران استقبال می کند کشور اسلواکی است.کشور اسلواکی برخلاف دیگر کشورها، قوانین سختگیرانه­ تری برای مهاجرت ندارد و تنها کشوری در اروپا است که افراد بدون داشتن هیچ گونه سرمایه‌ای می‌توانند ویزای اقامتی این کشور را دریافت کنند. البته تنها راه دریافت این نوع ویزا، ثبت شرکت در براتیسلاوا یا دیگر شهرهای معروف اسلواکی است.

همینطور شما می توانید از طریق روش های دیگر مانند اخذ اقامت اسلواکی از طریق خرید ملک و اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت، اقامت اسلواکی را دریافت نمایید.درواقع دریافت اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری به صورت همان ثبت شرکت است و از این رو نیاز است که شما در ابتدا با قوانین ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید سپس اقدام به تاسیس شرکت نمایید.

تمامی مجوز اقامت‌های دریافتی در اروپا تا 5 سال اول است و شما در صورتی که 5 سال در این کشور فعالیت داشته باشید می‌توانید اقدام به درخواست اقامت دائم این کشور نیز نمایید که این نوع اقامت به راحتی داده خواهد شد.

 

مهاجرت با سرمایه گذاری کم به کشورپرتغال

مهاجرت با سرمایه گذاری کم
مهاجرت با سرمایه گذاری کم

کشور یکی دیگر از کشورهای مناسب برای سرمایه گذاری است که در گزارش بانک جهانی در مورد شاخص آسانی انجام کسب‌وکار از میان ۱۹۰ کشور، رتبه ۲۹ را کسب کرده است.رشد اقتصادی این کشور ۲.۳٪ بوده است. ارتقاء سیستم سرمایه‌گذاری در زمینه ابداعات و تحقیق و توسعه، این کشور را به مکانی جذاب برای سرمایه‌گذارهای خارجی تبدیل کرده است. نرخ بازگشت سرمایه به‌دلیل ثبات اقتصادی پرتغال، مطمئن و البته در بخش‌های مختلف سرمایه‌گذاری متفاوت است.

شما برای  راه‌اندازی و ثبت شرکت در این کشور، می‌توانید از یارانه‌های دولتی و تسهیلات مناسب بهره‌مند شوید.و به عنوان یک سرمایه‌گذار غیراروپایی به‌راحتی می‌توانید از طریق اخذ شهروندی به‌وسیله برنامه‌ی ویزای طلایی پرتغال، در مدت ۶ سال، موفق به دریافت شهروندی این کشور نیز شوید. مقدار سرمایه مورد نیاز برای اخذ شهروندی این کشور ۳۵۰هزار یورور برای شرکت‌ها یا ۲۵۰ هزار یورو برای شرکت‌های در حال بازسازی و احیاء است.

 

مهاجرت با سرمایه گذاری کم به کشور اتریش

 

کشور اتریش یکی از کشورهای اروپایی مناسب برای سرمایه گذاری است،برای سرمایه گذاری در کشور اتریش راه های گوناگونی وجود دارد.این روش ها شامل:سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک است.

اگر قصد دارید اقامت دائم کشور اتریش را به دست آورید باید به مدت 10 سال در این کشور اقامت مستمر و فعالیت داشته باشید ولی با سرمایه گذاری می توانید این مدت را کاهش دهید.

برای سرمایه گذاری در کشور اتریش به سرمایه ای حدود 3 میلیون تا 10 میلیون€ (یورو) نیاز دارید. با سرمایه گذاری موفق در کشور اتریش می توانید اقامت دائم این کشور را پس از گذشت 3 سال کسب کنید و پس از گذشت 10 سال تابعیت و شهروندی کشور اتریش را به دست می آورید.

 

کشور فیلیپین بهترین کشور برای سرمایه گذاری

 

اولین کشوری که بالاترین جایگاه برای سرمایه گذاری را به خود اختصاص داده کشور فیلیپین است. این کشور با جمعیتی حدود ۳٫۱۰۳ میلیون نفر، پتانسیل بالایی برای سرمایه‌گذاری در صنایع مختلف دارد.

یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در فیلیپین، سرمایه‌گذاری در بخش کالاها و خدمات اساسی است. موقعیت استراتژیک فیلیپین در منطقه‌ی جنوب شرقی آسیا به‌شکلی است که بازار اصلیِ خرید برای میلیون‌ها نفر به‌شمار می‌رود.

دولت فیلیپین به‌دنبال گسترش جاده‌ها و ساخت پل‌ها برای تسهیل حمل کالا از تولیدکننده به مصرف‌کننده است. علاوه‌براین، درنظر دارد سیستم‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات را تقویت کند. اگر سرمایه‌ی کافی برای این‌کار دارید، می‌توانید در این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کنید.

بازار صادرات فیلیپین کشورهای بزرگی مانند ژاپن، آمریکا، چین و سنگاپور را دربرمی‌گیرد. بنابراین یکی از بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری، برای شما به حساب می آید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات