شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

خرید ملک در ازمیر

خرید ملک در ازمیر
در این مطلب در مورد خرید ملک در ازمیر و املاک ازمیر بطور مفصل صحبت خواهیم کرد ; ازمیر شهریست که در غرب شبه جزیره ی آناتولی ، مرکز منطقه ی اژه و اطراف خلیج ازمیر واقع شده است ; ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه ; در طول تاریخ همواره یکی از مناطق مهم مسکونی در آناتولی بوده است.

همه چیز درباره ی پروژه های مسکونی در ازمیر

خرید ملک در ازمیر

پروژه های مسکونی ازمیر ، برای کسانی که میخواهند در میان زیباییهای بینظیر اژه زندگی کنند ; فرصتهای فوق العاده ای هدیه میکند ; اخیرا افراد زیادی به جای زندگی در شهرهای بزرگی همچون آنکارا و استانبول ترجیح میدهند در شهر زیبایی همچون ازمیر زندگی کنند.

زندگی در ازمیر

ازمیر شهریست که در غرب شبه جزیره ی آناتولی ; مرکز منطقهی اژه و اطراف خلیج ازمیر واقع شده است. ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه ; در طول تاریخ همواره یکی از مناطق مهم مسکونی در آناتولی بوده است ; وجود راههای حمل ونقل آسان ، ایلچه های فوق العاده ، امکانات رفاهی اجتماعی و انسانهای شاد ، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است .این موضوع بر روی شاخص های املاک این شهر تاثیر گذاشته است.
 علاوه بر این میتونیم بگیم که در ازمیر برای حمل و نقل راه حل های فوق العاده ارائه داده اند.

امکانات اجتماعی

اگر یک نگاه کلی و عمومی به پروژه های ازمیر بیاندازیم ; متوجه وجود امکانات رفاهی و عمومی خواهیم شد که زندگی در این پروژه ها را زیباتر و راحتتر میکند .عموما در همه ی این پروژه ها استخر های سرپوشیده /سرباز ، فضاهای بازی کودکان ، حمام ترک ، سونا ، اِسپا ، استخرهای تزئینی و تراسهای مخصوص حمام آفتاب وجود دارد.

توضیحاتی در مورد محلات ازمیر

ارزش میانگین ارزش ملک در محله های بورنوا ، بایراکلی و کارشی یاکا :
قیمت فروش املاک مسکونی در بورنوا هر متر مربع به طور میانگین ۳٫۰۷۵ لیر ; قیمت ملک متوسط ۳۶۴۰۰۰لیر اجاره به طور متوسط ۱٫۳۸۰ لیر.
در بایراکلی قیمت فروش ملک مسکونی هر متر مربع به طور متوسط ۲٫۷۲۵ ، قیمت ملک ۳۴۳۰۰۰لیر و اجاره به طور متوسط ۱٫۵۶۰ لیر میباشد.
در کارشی یاکا ، قیمت هر متر مربع ملک مسکونی به طور متوسط ۳٫۱۵۰ لیر ، قیمت ملک به طور متوسط ۳۸۴۰۰۰ لیر و اجاره ۱٫۵۸۰ لیر میباشد.

ارزش خرید ملک در ازمیر و مستغلات در مرکز این شهر

محلات گوزل باهچه و اورلا ، با پروژه های مسکونی مستقل و به شکل ویلا مورد ترجیح بسیاری میباشد ; قیمت ملک مسکونی در گوزل باهچه بین ۲۵۰٫۰۰۰ تا ۱٫۲۰۰٫۰۰۰لیر متغیر میباشد.
متراژ متوسط حدود ۱۸۰ متر مربع بوده و قیمت هر متر مربع برای فروش به طور میانگین ۳٫۸۵۰ لیر میباشد.
در اورلا قیمت ملک مسکونی بین ۲۸۰٫۰۰۰تا ۱٫۸۹۰٫۰۰۰لیر متغیر است. متراژ متوسط خانه ها در این محله تقریبا ۱۷۵ متر است ، قیمت فروش هر متر مربع ۴٫۱۰۰لیر.
در منطقه ی سفرحیصار ، ویلاها حرف اول را میزنند.
اخیرا ، املاک مسکونی با تیپ ویلا در این منطقه با اقبال فراوانی روبرو شده است. و این موضوع  موجب افزایش قیمت ملک در منطقه شده است. قیمت ملک در این منطقه میانگین بین ۱۶۵٫۰۰۰تا ۴۹۰٫۰۰۰لیر میباشد. به طور متوسط قیمت هر متر مربع ۲٫۴۰۰لیر در مناطق   و توربالی در سالهای اخیر رشد قیمت چشمگیری وجود داشته است.
قیمت فروش هر متر مربع ملک مسکونی در منطقه ی مِنِمِن ۱٫۸۰۰ لیر بوده ، متراژ خانه ها حدود ۱۳۰ متر مربع میباشد. و قیمت متوسط ملک حدود ۲۳۰٫۰۰۰ لیر میباشد.
در توربالی قیمت هر متر مربع ملک مسکونی ۱٫۴۷۵ لیر بوده ، اندازه ی متراژ ۱۳۶ متر مربع و قیمت متوسط ملک ۲۰۰٫۰۰۰لیر میباشد..
ازمیر یکی از شهرهاییست که در سال ۲۰۱۷ بیشترین رشد قیمت در زمینه ی ملک را داشته است.
قیمت حدود ۱۶ درصد رشد داشته و بازه ی قیمت  به طور متوسط در هر متر مربع حدود ۲٫۸۲۸ لیر شد.

قیمت اجاره خانه در ازمیر ترکیه

قیمت اجاره خانه در ازمیر ترکیه :در این مطلب قصد داریم میاگین  قیمت اجاره خانه در ازمیر ترکیه را بررسی کنیم به همین منظور دو نوع منزل به صورت
۱خوابه
۳ خوابه
با ۲ موقعیت مختلف
مرکز شهر
خارج از مرکز شهر
مورد بررسی قرار می دهیم تا بتوانید حدودا قیمت اجاره خانه در ازمیر ترکیه محاسبه کنید.

اجاره در هر ماه

آپارتمان (۱ خوابه) در مرکز شهر ۱،۲۵۰٫۰۰ دامنه تغییرات  TL 1،۰۰۰٫۰۰-۱،۶۰۰٫۰۰
آپارتمان (۱ خوابه) خارج از مرکز ۷۵۰٫۰۰ دامنه تغییرات TL 550.00-1.000.00
آپارتمان (۳ اتاق خواب) در مرکز شهر ۲،۱۰۲٫۷۸ دامنه تغییرات TL 1،۵۰۰٫۰۰-۳،۰۰۰٫۰۰
آپارتمان (۳ اتاق خواب) خارج از مرکز ۱،۳۱۳٫۲۴ دامنه تغییرات TL 1،۰۰۰٫۰۰-۱،۸۰۰٫۰۰

قیمت خرید ملک در ازمیر

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر ۴،۴۵۳٫۳۳ دامنه تغییرات TL 3،۵۰۰٫۰۰-۸،۰۰۰٫۰۰
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز ۲،۹۳۵٫۶۲ دامنه تغییرات TL 2،۰۰۰٫۰۰-۶،۰۰۰٫۰۰
میانگین حقوق و تامین مالی کارمندان در ازمیر
میانگین حقوق ماهانه خالص (بعد از مالیات) TL ۲،۲۶۵٫۶۲
نرخ بهره وام در درصد (٪)، سالانه، برای ۲۰ سال نرخ ثابت ۱۴٫۵۰ ۱۲٫۰۰-۲۱٫۴۸
اگر قصد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه را دارید. حتما قبل از هر اقدامی تحقیقات لازم را انجام دهید چه بسیار از ایرانیانی که بعد از سرمایه گذاری در ترکیه و سایر کشور ها متوجه شده اند نمی توانند اقامت دریافت کنند یا از شرایط دریافت اقامت بعد از سرمایه گذاری در کشور دوم مطلع شده اند. !

ارزانترین محله ازمیر

در محله ی بِرگاما ، خانه های دست دوم و نو به طور میانگین ، قیمت هر متر مربع ۱٫۳۷۰ لیر ، اجاره ی یک خانه ی صد متری ۷۰۰ لیر میباشد. ارزانترین خانه های مسکونی در ازمیر بعد از بِرگاما در منطقه ی” اُدِمیش” یافت میشود. قیمت خانه ی فروشی در این منطقه برای هر متر مربع به طور میانگین ۱٫۵۵۳ لیر است.
پیشنهاد مطالعه »
اقامت ترکیه بدون خرید ملک

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ