مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

بهترین کشورها برای سرمایه گذاری

بهترین کشورها برای سرمایه گذاری

فهرست مقاله

مهاجرت از راه های زیادی امکان پدیر است و هر کشوری شرایط و قوانین خود را برای مهاجرین دارد که شما برای مهاجرت اول باید شرایط و هزینه های کشور مورد نظر را بدانید سپس اقدام به مهاجرت نمایید در این مقاله با شرایط مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشورهای مختلف آشنا خواهید شد.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا

 

کانادا یکی از کشور های مناسب برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری  در کانادا است.کانادا از نظر سرمایه‌گذاری خارجی، در رده ۱۵ام جهان قرار دارد. کانادا از این طریق توانسته بیش از ۲۴ بیلیون دلار آمریکا، سرمایه جذب کند. در ضمن این کشور از نظر شاخص آسانی کسب‌وکار از میان ۱۹۰ کشور، در رتبه ۱۸، قرار دارد.

وجود نیروی کار ماهر، محیط مناسب برای سرمایه‌گذاری، وجود منابع عظیم نفت، گاز و معادن، حفظ شرایط عالی در تجارت بین‌المللی و همچنین اقتصاد کانادا، این کشور را به کشور مهاجر پذیر تبدیل کرده است.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا از روش های زیر امکان پذیر است:

 

  • سرمایه‌گذار کبک (ارزش خالص دارایی ۲ میلیون دلار و سرمایه‌گذاری حداقل ۱.۲ میلیون دلار)
  • برنامه کارآفرینی کبک (بودجه حداقل ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار پوند)
  • خوداشتغالی (ارزش مالی دارایی سرمایه‌گذار حداقل ۱۰۰ هزار دلار)
  • برنامه کارآفرینی استانی برای مهاجرت به یکی از استان‌های کانادا (دارایی خالص حداقل ۳۵۰ هزار پوند)
  • ویزای استارت‌آپ برای راه‌اندازی کسب‌وکار (سرمایه حداقل ۷۵ تا ۲۰۰ هزار دلار)

مهاجرت از طریق سرمایه گذاریبه بریتانیا

دومین کشور مناسب برای سرمایه گذاری و مهاجرت کشور بریتانیا می باشد.سرمایه‌گذاری خارجی در بریتانیا، سال به سال افزایش ۹۰ درصدی دارد.ئ این کشور از نظر شاخص کسب‌وکار، از میان ۱۹۰ کشور، در رده هفتم قرار دارد.که باعث شده به یک کشور مهاجر پذیر تبدیل شود.

برای سرمایه گذاری در این کشور ابتدا باید ویزای سرمایه گذاری آن را دریافت کنید.برنامه ویزای سرمایه‌گذاری درجه ۱ بریتانیا، برای جذب سرمایه‌گذارهای غیراروپایی، ثروتمند و کارآفرین، تنظیم شده و مناسب کسانی است که حداقل ۲ میلیون پوند برای سرمایه‌گذاری در اختیار دارند. البته ویزای دیگری به‌نام کارآفرینی در این کشور وجود دارد و مناسب کسانی است که برای شروع یک حرفه و سرمایه‌گذاری در آن، حداقل ۵۰‌ هزار پوند دارند.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به پرتغال

یکی دیگر از کشورهای مناسب برای سرمایه گذاری در پرتقال است.پرتغال در گزارش بانک جهانی در کسب‌وکار از میان ۱۹۰ کشور، رتبه ۲۹ را کسب کرده است.رشد اقتصادی این کشور ۲.۳٪ بوده است.نرخ بازگشت سرمایه به‌دلیل ثبات اقتصادی پرتغال، مطمئن و البته در بخش‌های مختلف سرمایه‌گذاری متفاوت است. این نرخ در بخش املاک ۴.۵ تا ۶.۷ درصد است که این کشور را به کشوری مناسب برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

جالب است بدانید کشور پرتغال به‌منظور تقویت بخش سرمایه‌گذاری‌های مربوط به فناوری، اقدام به ساخت و ایجاد مناطق آزاد کرده است.مقدار سرمایه مورد نیاز برای اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور، ۳۵۰هزار یورور برای شرکت‌ها یا ۲۵۰ هزار یورو برای شرکت‌های در حال بازسازی و احیاء است.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به اتریش

اتریش یکی دیگر از کشورهای مناسب سرمایه گذاری به‌دلیل اینکه در تقاطع اروپای شرقی و اروپای غربی واقع شده است، سرمایه‌گذارهای خارجی بسیاری را به خود جلب می‌کند. این کشور از نظر کسب‌وکار  در رتبه ۲۲ قرار دارد. عمده‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها در این کشور برای فعالیت‌های فنی و همچنین علمی است که تقریبا ۵۳.۴ درصد را به خود اختصاص داده است.و ۳.۴ درصد از سرمایه‌گذارها در فعالیت‌های مربوط به املاک هستند.

برای مهاجرت بع اتریش باید ۳ تا ۱۰ میلیون یورو در این کشور سرمایه‌گذاری کنید تا پس از ۳ سال اقامت دائم بگیرید و پس از ۱۰ سال زندگی در این کشور شهروند آن شوید. اما در صورت سرمایه گذاری در این کشور این مدت کمتر خواهد بود.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به استرالیا

"<yoastmark

یکی از کشور های مناسب دیگر که به‌دلیل ثبات اقتصادی بالا، سرمایه‌گذارهای خارجی بسیاری به خود جذب کرده است کشور استرالیا می باشد که از نظر سرمایه‌گذاری جهانی در رتبه هشتم قرار دارد.

حداقل سرمایه شما برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا، ۱.۵ میلیون دلار استرالیاست. البته با داشتن حداقل ۲۰۰ هزار دلار می‌توانید نسبت به اخذ ویزای کارآفرینی این کشور اقدام کنید.

یکی از راه های دیگر سرمایه گذاری در این کشور از طریق ثبت شرکت است.برای ثبت شرکت در استرالیا شما ابتدا باید توضیحی مختصر از نوع فعالیت خود به استرالیا ارائه دهید و سپس تمام جزئیات کار خود (Business Plan) را شرح دهید.سپس با تعیین نام شرکت‌تان و دریافت تأییدیه اتاق بازرگانی و قسمت جذب سرمایه‌گذاری در استرالیا به نام ASIC مراحل ثبت شرکتتان را کامل کنید.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به اسپانیا

یکی از کشور های مناسب دیگر برای سرمایه گذاری اسپانیا است این کشور نیز دارای نرخ بازگشت سرمایه مناسبی می باشد.برای این که بتوانید در این کشور سرمایه گذاری کنید باید حداقل 500 هزار یورو سرمایه داشته باشید.می توانید بعد از ده سال فعالیت و زندگی در این کشور تابعیت خود را نیز دریافت کنید، البته این در صورتی است که 6 ماه از هر سال را در این کشور باشید.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به قبرس

یکی از کشور های مناسب برای سرمایه گذاری کشور قبرس است که گرفتن شهروندی و مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری ارزان نیست ( ۲،۰۰۰،۰۰۰ یورو برای پاسپورت و ۳۰۰،۰۰۰ یورو برای گلدن ویزای این کشور باید کنار بگذارید ) می توانید پاسپورت قبرس را در مدت ۶ ماه یا کمتر دریافت کنید.در حقیقت ، شما می توانید برای  سرمایه گذاری تقریبا از هر کشوری در جهان برای شهروندی قبرس درخواست کنید.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به گراندا

نام گرانادا هم در لیست بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری وجود دارد . گرانادا شهروندی تازه ای را با برنامه سرمایه گذاری برای اتباع خارجی به تصویب رسانده است .

موسسه حقوقی آوات در همه مراحل اعم از اخذ ویزای سرمایه گذاری، ثبت شرکت و مسائل حقوقی همراه شماست کافیست در صفحه ارتباط با ما به ما مراجعه کنید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات