مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

سرمایه‌ گذاری در اسپانیا

فهرست مقاله
سرمایه‌گذاری در اسپانیا
سرمایه‌گذاری در اسپانیا

سرمایه‌ گذاری در اسپانیا

یکی از راه های اخذ اقامت اسپانیا سرمایه‌ گذاری در اسپانیا است. اسپانیا از کشورهای زیبا و توریست‌پذیر اروپاست. اسپانیا به کشور ارزان قیمت برای خارجی‌ها شهرت دارد.  اسپانیا کشوری است که مردمانی شاد دارد. برخی به سرمایه‌گذاری در این کشور اندیشیده و به سرمایه‌گذاری در این کشور به عنوان یکی از گزینه‌های جذاب می‌نگرند.

راه‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری در کشور اسپانیا وجود دارد که با تحقیق در مورد آنها می‌توان به بهترین این راه‌ها برای سرمایه‌گذاری دست یافت.

برخی به سرمایه‌گذاری از طریق خرید زمین‌های گلف می‌اندیشند. اسپانیا آب و هوای خوبی داشته و در حدود ۶۰ زمین گلف دارد. گلف از بازی‌های رایج و محبوب در این کشور است و کسانی که بر روی این زمین‌ها سرمایه‌گذاری می کنند آنها را خریده و از طریق اجاره دادن زمین‌ها به سرمایه بسیاری دست پیدا می‌کنند.

سرمایه‌گذاری با خرید ملک در اسپانیا

یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در کشور  اسپانیا خرید ملک است. برای مشخص شدن ملک‌هایی که ارزش خرید در این کشور را داشته باشند باید تحقیق و جستجو کرد و نمی‌توان نادانسته وارد عمل شد زیرا  اسپانیا نیز مثل دیگر جاهای دنیا دارای شهرها و مراکزی است که قیمت زمین در آنها متفاوت است.

برای مثال در  اسپانیا استانی به نام کاستا دل سول وجود دارد. بسیاری این نام را نمی‌شناسند و برایشان غریب است، این استان جزو جاهایی است که خرید ملک در آن به عنوان سرمایه‌گذاری، نتیجه‌بخش خواهد بود. شهر دیگری که از لحاظ خرید ملک از اهمیت و ارزش زیادی برخوردار است شهر کاستادلالوز است.

سواحل شگفت‌انگیز این شهر هفت مایل دورتر بوده و شهرک‌های نزدیک پلایا و بارسا از معماری‌های جذاب اسپانیا محسوب می‌شوند. در این شهر زیبا آپارتمان‌های زیبا و باغ‌های تمیزی در کنار ساحل قرار دارد.

در نزدیکی این مکان، زمین‌های گلف نیز وجود دارد و در زمستان استراحت‌گاه‌هایی کوچک با ساده‌ترین کافه‌های ساحلی، مردم را به سمت خود جذب می‌کنند.

ماربیا از دیگر شهرهای استان کوستادل است. این شهر را پاتوق پولدارها نامیده‌اند. این پولدارها تنهایی اسپانیایی نیستند، بلکه از سراسر جهان برای سرمایه‌گذاری به این کشور می‌آیند و این مکان فرصت‌های بیشماری را در اختیار افرادی از سراسر دنیا قرار داده که در این شهر سرمایه‌گذاری کنند.

ماربیا از آب و هوای خوبی برخوردار است. این شهر زمستان‌های ملایم و تابستان‌های دلپذیری دارد. این شهر مکانی مورد توجه توریست‌ها بوده و زمین‌های گلف ان طرفداران بسیاری دارد. بی نظیرترین کشتی‌های تفریحی دنیا در ساحل این شهر بوده و بهترین جا برای هنرپیشه‌های هالیوود محسوب می‌شود. این شهر مکانی بی‌نظیر و رویایی است و یکی از جاهایی است که سرمایه‌گذاری در آن در شهر اسپانیا می‌تواند نتیجه بخش بوده بلکه سود سرشاری را عاید صاحبان سرمایه در این شهر کند.

مهاجرت به اسپانیا

سرمایه‌گذاری از طریق توریسم

یکی دیگر از راه‌های سرمایه‌ گذاری در اسپانیا از طریق صنعت توریسم است. اسپانیا علاوه بر داشتن مکان‌های تاریخی و تفریحی مکان‌ها و شهرهای فوق‌العاده مجهز و زیبایی با جاذبه‌ها و امکانات توریست‌پسند دارد که یکی از آنها شهر ماربیا بود که به آن اشاره کردیم.

از دیگر شهرهای توریستی  اسپانیا شهر بارسلونا است. این شهر که پایتخت اسپانیا نیز محسوب می‌شود جزو شهرهای بزرگ این کشور بوده و دومین مرکز تجاری آن است. شهر دارسلونا یکی از شهرهای غنی  اسپانیا از لحاظ فرهنگ، صنعت و تجارت است.

این شهر قطاری سریع‌السیر دارد که گردشگران را به مقاصد مورد نظرشان می‌رساند. خیابان‌های این شهر بسیار جذاب بوده و همواره نمایشگاه‌هایی از آثار هنری را در دل خود جای داده‌اند.

این شهر سالانه پذیرای میلیونها گردشگر از جای تا جای جهان بوده و می‌تواند یکی از مراکز مهم برای سرمایه‌گذاری توریستی در اسپانیا محسوب شود.

بیشتر افرادی که به دنبال سرمایه‌ گذاری در اسپانیا بوده اند، طبیعت این کشور آنها را جذب کرده است. اسپانیا طبیعت زیبایی دارد. زیباترین بخش طبیعت اسپانیا که جنبه سرمایه‌گذاری آن خوب جواب داده و بسیار پرسود است سواحل این کشور است. همین مساله سبب شده است که بسیاری از طریق خرید املاک در ساحل اسپانیا و در اختیار گذاشتن آن برای توریست‌ها، در ایجاد سود کلان از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور اقدام کنند.

شرایط سرمایه‌ گذاری در اسپانیا

قیمت املاک و خانه‌ها در اسپانیا متفاوت بوده و گاه رو به کاهش و در مواردی نیز رو به افزایش بوده است. تحقیق در مورد قیمت این خانه‌ها نشان می‌دهد که نرخ خانه‌ها با احتساب تورم در ده سال گذشته در  اسپانیا رو به کاهش بوده است. همین امر می‌تواند مشوقی برای کسانی که قصد سرمایه‌ گذاری در اسپانیا را دارند بوده و آنها را به این سمت، رهنمون کند.

با تمام مواردی که گفته شد در صورت قصد سرمایه‌ گذاری در اسپانیا ، داشتن اطلاعات دقیق و میدانی ضرورتی است که می‌تواند شما را در نتیجه بخش بودن سرمایه‌گذاری و ریسک در این زمینه یاری کند. بنابراین برای سرمایه‌گذاری در این کشور ابتدا به طور کامل تحقیق کرده و پس از شناخت مکان‌های مهم این کشور برای سرمایه‌گذاری سفری توریستی به این کشور داشته و مناطق مذکور را از نزدیک ببینید تا انتخاب بهتری داشته باشید. علاوه بر این، شما باید شرایط سرمایه‌گذاری در این کشور را بدانید و بررسی کنید که با شرایط شما همخوانی و مطابقت داشته باشد.

برای مثال شما برای خرید ملک در اسپانیا و سرمایه‌گذاری در این کشور باید حتما اقامت این کشور را داشته باشید. اما لازم نیست این اقامت یک اقامت همیشگی باشد و در برخی موارد شما می‌توانید تنها نصف سال را در این کشور باشید.

بنابراین سرمایه‌گذاری در این کشور تنها از طریق شناخت راه‌های سرمایه‌ گذاری در اسپانیا مقدور نیست بلکه شامل قوانین و شرایط موجود این کشور نیز خواهد شد، شما می‌توانید اگر خانواده‌ای در اسپانیا دارید، از طریق آنها اقدام به سرمایه‌گذاری کنید و حضور آنها در این کشور و اقامت آنها می‌تواند برای شما در زمینه سرمایه‌گذاری یاری رسان باشد.

سرمایه‌ گذاری در اسپانیا برای بسیاری از افراد جریان پرسودی را ایجاد کرده است اما طبیعی است که این پروسه نیز مثل بسیاری از کارهای دیگر نوعی ریسک محسوب شده و باید حساب شده وارد میدان شد. شاید بهترین راه پیش روی شما این باشد که قوانین و شرایط مربوط به این موارد را دقیق مطالعه کرده و با فرد یا موسسه‌ای که در این زمینه تخصص و تجربه کافی دارد مشورت کرده و از او در این زمینه راهنمایی بخواهید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!