Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

رد کردن لینک ها

سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان

سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان

اگر به دنبال سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان هستید؟ اگر میخواهید در حداقل ترین زمان ممکن شرکت خود را در کشور مجارستان به ثبت برسانید؟ با ما تا آخر این مقاله همراه موسسه مهاجرتی آوات باشید. کشور مجارستان در غربی قاره اروپا قرار گرفته است و یکی از کوچکترین و دیدنی ترین کشورهای اروپایی می باشد.

این کشور با داشتن 10 میلیون نفر جمعیت یکی از کم جمعیت ترین کشورهای دنیا بوده و پایتخت آن نیز شهر بوداپست می باشد. زبان رسمی مردم مجارستان مجاری است البته بسیاری از مردم این کشور به زبان آلمانی و انگلیسی نیز تسلط دارند.

با توجه به ثبات حاکم در وضعیت اقتصادی این کشور و برقراری صلح و آرامش نسبی در آن، افراد زیادی به دنبال مهاجرت به کشور مجارستان هستند و هر کدام از این افراد به دنبال داشتن آینده ی بسیار بهتری در این کشور هستند به طوری که برای مهاجرت های خود دلایل و اهداف مشخصی را تعریف می کنند. از مهم ترین مهاجرت هایی که به این کشور در حال شکل گیری می باشد می توان به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت های تحصیلی اشاره کرد.

افراد نیز با توجه به شرایط خود، یکی از راه ها و روش های مهاجرت به این کشور را انتخاب کرده و اقدام به مهاجرت می کنند. در این مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان اطلاعاتی را برای شما عزیزان ارائه دهیم.

پیشنهاد مطالعه »
ثبت شرکت در لوکزامبورگ

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

همان طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت به مجارستان بوده و افراد بسیار زیادی از این طریق به کشور مجارستان سفر می کنند و اقامت دائم این کشور را به دست می آوردند.

سرمایه گذاری در مجارستان نیز به دو صورت می باشد. راه اول آن این است که افراد از طریق خرید اوراق قرضه مجارستان، در این کشور سرمایه گذاری های کلانی را انجام می دهند و راه دوم نیز سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت می باشد و افراد با توجه به حوزه ی تخصصی خود اقدام به تاسیس شرکت جدیدی کرده و می توانید کسب و کار خود را در مجارستان راه اندازی کند.

افرادی که از طریق سرمایه گذاری می خواهند به کشور مجارستان سفر کنند، بایستی تمام شرایط و ضوابط لازم را داشته باشند تا با اقامت و تابعیت آن فرد موافقت گردد. البته بایستی به این نکته نیز توجه کرد که مسئولان مربوطه کشور مجارستان نیز سعی بر آن دارند تا با مهیا ساختن شرایط و بستر لازم ، نظر و توجه سرمایه گذاران را از سراسر جهان جلب کنند که به شکل صریح می توان گفت در این هدف نیز بسیار موفق شده اند.

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای افراد سرمایه گذاری به وجود می آید نحوه و چگونگی ثبت شرکت در این کشور می باشد. اگر شما نیز به دنبال پاسخی دقیق برای پرسشهایی از این قبیل هستید می توانید با مراجعه حضوری به سازمان مهاجرت آوات و گرفتن وقت مشاوره از دوستان و همکار با تجربه ما، اطلاعات بسیار خوب و مفیدی را به دست بیاورید.

پیشنهاد مطالعه »
ویزای tier1 انگلستان

فواید مهاجرت به مجارستان از طریق کارآفرینی

یکی از مهم ترین عواملی که افراد را برای سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان ترغیب می کند، قوانین مالیاتی این کشور می باشد. بسیاری از کسب و کارها در کشور مجارستان، مالیات هایی در حدود 10 درصد پرداخت می کنند که این درصد در بسیاری از موارد از جمله نوع و فعالیت شرکت های مختلف کاهش خواهد یافت.

اگر هدف سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان را دارید می توانید بدون نیاز داشتن به شریک نیز اقدام به سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان داشته باشید.

سرمایه گذاران با توجه به مزیت های بسیار زیادی که می توانند از طریق سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان به دست آوردند علاقه و اشتیاق بسیار زیادی را برای مهاجرت به مجارستان پیدا کرده اند. که از جمله ی این مزیت ها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

–          نزدیک بودن به بازارهای اروپایی و فرصت تجارت و بستن قرارداد با شرکت های مختلف اروپایی

–          امکان سفر به کشورهای عضو شنگن ، چرا که شما برای مهاجرت به مجارستان بایستی ویزای سرمایه گذاری شنگن را اخذ نماید.

–          رفاه اجتماعی و زندگی در این کشور بسیار زیاد می باشد.

–          پایین بودن هزینه های زندگی در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی

–          راحت و آسان بودن مراحل ثبت شرکت در مجارستان

–          بدون نیاز داشتن به سپرده بسیار کلان

–          دریافت اقامت دائم برای خود و خانواده ی خود

–          امکان تحصیل رایگان فرزندان در بهترین کالج های مجارستان

پیشنهاد مطالعه »
ثبت شرکت در انگلستان

–          فرصت آشنایی با فرهنگ مردم مجارستان و یادگیری زبان مجاری

–          امکان افتتاح حساب شخصی و شرکتی

–          صادرات و واردات بسیار آسان در این کشور

–          پایین بودن هزینه های راهبری و اداره شرکت

–          امکان استفاده از برند های تجاری اروپایی

–          جذب نیروی انسانی آسان تر و راحت تر در این کشور

شما می توانید با انتخاب مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان فرصت های استثنایی بسیار زیادی را به دست بیاورید و از طریق همین فرصت ها در مدت زمان بسیار کوتاه به موفقیت های قابل توجهی دستیابی پیدا کنید.

نکات مورد توجه در سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان

اگر شما نیز قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان را دارید، بایستی یکسری نکات را مورد توجه خود قرار دهید که از جمله ی این موارد می توان به :

–          به فرهنگ و آداب و رسوم این کشور احترام بگذارید

–          از قوانین و مقررات وضع شده پیروی کنید.

–          سعی نکنید  کار خلافی را در جهت عدم پرداخت مالیات به اداره امور مالیاتی انجام دهید چرا که در صورت مشاهده طبق قوانین با شما رفتار خواهد شد.

این مقاله در مورد سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان می باشد که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد.

منابع: http://www.mfa.gov.hu/kulkepviselet

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره