شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان

افراد بسیاری اقدام به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان می نمایند چرا که شرایط کار کردن در آلمان خوب بوده و نیاز به شرکت در این کشور دیده می شود. کشور آلمان به منظور سرمایه گذاری در آلمان به افرادی که در یکی از ایالت های آلمان اقدام به ثبت شرکت نموده اند اقامت می دهد. یکی از مرسوم ترین راه ها جهت سرمایه گذاری در آلمان ثبت شرکت می باشد که به راحتی می توانید از طریق سرمایه گذاری در این کشور اقامت آلمان را بدست آورید.
لازم به ذکر است که هر سرمایه گذاری اقامت آلمان را در پی نخواهد داشت و کشور آلمان جهت هدفمند سازی ثبت شرکت در آلمان اقدام به ارائه شرایطی نموده است که فرد متقاضی باید تمامی شرایط را بدون کم و کاست داشته باشد. داشتن سرمایه کافی جهت سرمایه گذاری ضروری خواهد بود.

ثبت نمودن شرکت در آلمان به وسیله مراکزی امکان پذیر خواهد بود که این مراکز محدودیت های خاصی برای شرکت در نظر خواهند گرفت. یکی از بهترین مراکز ثبت شرکت GMBH می باشد. این شرکت ها روندی سریع داشته و سریعا شما را به خواسته خود خواهند رساند.
سرمایه گذاری در آلمان می تواند توسط حداکثر 3 نفر انجام شود که این امر به ثبت شرکت سهولت بخشیده است اما باید تنها یک نفر به عنوان مدیر معرفی شود که شرکت های آلمانی آن شخص را خواهند شناخت. اما شرکت هایی که بیش از یکی نفر بانی دارند باید در مراکز قانونی به عنوان شریک ثبت شده باشند.

حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان

برای ثبت شرکت در آلمان مبلغ به خصوصی در نظر نگرفته شده اما باید در نظر داشته باشید که تمامی اطلاعات شرکت مورد نظر شما مورد بررسی قرا گرفته و میزان سرمایه مورد نیاز به اطلاعتان خواهد رسید که این مبلغ به مقداری خواهد بود که هزینه احداث و همچنین خوراک یکی ساله شرکت شما را تامین نماید.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت قاچاقی به آلمان

برخی از افراد این سوال برایشان پیش خواهد آمد که منظور از مخارج یک ساله شرکت چیست؟ در ادامه به مخارج یکی ساله شرکت اشاره کرده ایم:

  • – برای مدیر شرکت باید حقوق ویژه ای در نظر گرفته شود که حقوق 12 ماهه آن یعنی خودتان از مخارج یکساله شرکت شمار می رود.
  • – هزینه اجاره دفتر که به صورت یکساله محاسبه خواهد شد.
  • – چنانچه کارمند یا کارمندانی را استخدام نموده اید حقوق 12 ماهه آنها
  • – چنانچه در طی یک سال تبلیغات و… انجام خواهید داد.

مراحل اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان

در ابتدا لازم به ذکر است که مهمترین موضوع قابل توجه در اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان داشتن مدارک کامل می باشد که پس از اینکه مدارک خود را ارائه نمودید پس از بررسی های لازم درخواست شما رد و یا پذیرش خواهد شد. در صورت تایید باید این مدرک را به سازمان حقوقی سروش فردا آلمان ارسال نمایید تا بررسی های لازم صورت گیرد پس از اینکه طرح توجیهی شما نیز مورد قبول واقع شد یک شرکت به نام شما اختصاص داده خواهد شد. پس از اینکه شرکت ایجاد شد یک حساب بانکی به آن اختصاص داده خواهد شد و به همزمان با این امر اقامت موقت سه ماهه برای شما فرستاده می شود که با این ویزا می توانید به کشور آلمان مهاجرت نموده و طرح توجیهی خود را تکمیل نمایید. پشت سر گذاشتن مراحل مورد نیاز به شما در رسیدن سریعتر به اقامت دائم آلمان کمک خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش

مزایای ثبت شرکت در آلمان

همانطور که در بخش اول نیز به آن اشاره شد کشور آلمان از جمله کشور های صنعتی به شمار می رود که کسب و کار در آن رونق بالایی دارد. به همین دلیل مزایای بیشماری برای افرادی خواهد داشت که قصد اینچنینی دارند.

در ادامه به برخی از این مزایا اشاره کرده ایم:

  • – برای اخذ اقامت و ثبت شرکت در آلمان مدت زمان کمتری مورد نیاز خواهد بود.
  • – زندگی در آلمان شرایط عالی دارد.
  • – هیچ سرمایه مشخصی برای راه اندازی کسب و کار در نظر گرفته نشده است و فرد می تواند متناسب با وسع خود اقدام به سرمایه گذاری نماید.
  • – هیچ الزامی برای استخدام کارمند در نظر نگرفته شده است.
  • – فرد متقاضی می تواند شرکت خود را به صورت غیر حضوری در سفارت آلمان ثبت نماید.
  • – زندگی با اعضای خانواده از جمله عوامل مهم می باشد.

 

تحصیل در آلمان

مهاجرت به آلمان

محدودیت های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان

علاوه بر دانستن مزایای ثبت شرکت در آلمان باید با محدودیت های آن نیز آشنایی داشته باشید. از جمله محدودیت های ثبت شرکت در آلمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– میزان هزینه های اخذ اقامت آلمان ثبت شرکت در این کشور بالا می باشد.
– باید مدارک خود را مبنی بر اینکه فعالیت اقتصادی فرد را در کشور مبدا نمایش دهد به این مرکز ارائه نمایید.
– همچنین قبل از اخذ این ویزا باید در نظر داشته باشید که پرداخت هزینه های مالیات و تمدید هر ساله باید به صورت منظم انجام پذیرد.
افرادی که بالای 45 سال سن داشته باشند الزام به احراز دارایی ها داشته و یا باید حقوق بازنشستگی کافی برای زندگی در آلمان داشته باشند.
– افرادی که مدرک لیسانس نداشته باشند باید مدرک زبان آلمانی خود را ارائه نمایند.
– همسر و فرزندان فرد متقاضی که بالای 16 سال سن دارند باید مدرک زبان A1 داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه »
کار در آلمان برای ایرانیان

مدارک مورد نیاز جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان

سرمایه گذاری در آلمان نیازمند ارائه مدارکی خواهد بود که این مدارک نشان دهنده صلاحیت متقاضی می باشد. از مدارک مورد نیاز می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– تمامی مدارک ثبت شرکت در آلمان
– تمامی مدارک شناسایی از قبیل شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت، عدم سو پیشینه، نشان دادن تمکن مالی و … می باشد.
– باید تمامی مدارک برای اثبات مدیریت خود برای یک شرکت فعال حداقل به مدت یک سال در کشور مبدا را ارائه نماید.
– و برای بعضی از مشاغل باید مجوز فعالیت در آلمان ارائه دهد.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت آلمان


مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ