مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

موسسه مهاجرت به استرالیا

فهرست مقاله
موسسه مهاجرت به استرالیا
موسسه مهاجرت به استرالیا

زندگی در دنیای امروزی سبب شده است که توجه به مهاجرت ضرورت بیشتری پیدا کرده و به عنوان یک نیاز مطرح شود. مراجعه به موسسه مهاجرت به استرالیا اتفاقی است که امروزه رقم خورده است. بنابراین متقاضیانی که به دنبال راهی برای ورود به کشورهای معتبر دنیا هستند می‌توانند از این طریق سرنوشت خود را تغییر دهند. بنابراین از همین رو است که باید به افرادی مراجعه کنند که در موسسه‌های مهاجرتی بوده و از روش‌های ورود به کشورهای دیگر مثل ویزای توریستی و یا ویزاهای تحصیلی و کاری و… در این زمینه آگاه باشند.

کارکرد موسسه مهاجرت به استرالیا

موسسه‌های مهاجرت به استرالیا مختلف هستند. کسی که می‌خواهد مهاجرت را در سطح جامعه بین‌الملل پیگیری کند باید با یک موسسه مهاجرتی قرارداد منعقد کرند که مجوز انجام خدمات حقوقی و بین‌المللی در زمینه مهاجرت داشته باشد. برخی از این موسسه‌ها فقط در یک زمینه خاص فعالیت می‌کنند. برای نمونه ممکن است یک موسسه مهاجرتی فقط در زمینه دریافت ویزای تحصیلی اقدام کند.

بنابراین موسسه مورد نظر فقط در این حیطه می‌تواند مشاوره داده و یا اقدامات لازم را برای متقاضی انجام دهد. این موسسات معمولا وکلایی دارند که به علم حقوق احاطه داشته و می‌توانند قوانین مربوط به مهاجرت راب رای متقاضیان توضیح دهند.

برخی موسسات مهاجرت به استرالیا نیز هستند که در تمامی زمینه‌های مهاجرتی اقدام می‌کنند و متقاضیان از طریق مراجعه به آنها می‌توانند از امتیازات مورد نظر بهره‌مند شوند. چیزی که متقاضیان مهاجرت به استرالیا باید به آن توجه داشته باشند این است که موسسات قانونی را از موسسات مشابه و کلاهبردار تشخیص دهند تا گرفتار نشوند.

 

موسسات مهاجرت به استرالیا

موسسه‌های مهاجرتی اغلب در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کنند و معمولا موسساتی رسمی و ثبت شده در تهران هستند که مجوز رسمی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی را دارند. برخی از نمایندگی‌های انحصاری این دفاتر مهاجرتی تنها خدمات مهاجرت تحصیلی از کشور استرالیا را بر عهده دارند.

موسسه های مهاجرت به استرالیا با به کار گرفتن تجربه وکلای رسمی مهاجرتی، خدمات خود را در زمینه گرفتن ویزای دائم و موقت استرالیا ارائه می‌کنند. اگر قصد دارید برای کار در استرالیا، مهاجرت و یا تحصیل به کشور استرالیا بروید باید موسسه‌هایی که امکانات باکیفیتی برای فرد در نظر می‌گیرند را انتخاب کنید.

موسسه مهاجرتی نوع ویزای فرد متقاضی را با شرایط او می‌سنجد و فهرستی از مدارک مورد نیاز وی را در اختیار وی قرار می‌دهد. این موسسه کمک می‌کند تا مدارک متقاضی هرچه سریع‌تر آماده شده و آنها را به اداره مهاجرت تحویل می‌دهند و در روند کار متقاضی را آگاه و به وی اطلاع‌رسانی می کنند.

 

موسسه مهاجرت به استرالیا چه خدماتی انجام می‌دهد

 

۱-استفاده از وکلای مهاجرتی

برخی موسسه‌های مهاجرت به استرالیا خدماتی در زمینه مهاجرین در بدو مهاجرت و پس از آن ارائه می‌دهند. این موسسات از کارگزاران مسافرتی استفاده کرده و پرونده‌های مربوط به موکلان خود را بررسی کرده و پیچیدگی‌های فنی آنها را در نظر می‌گیرند. برخی از موسسات مهاجرت به استرالیا با استفاده از وکلای خود در همه دادگاه‌های تجدید نظر در زمینه ویزا و حصول نتیجه فرد را یاری می‌کنند. استفاده از وکیلان زبده و کارآموخته شانس قبولی فرد در پرونده‌ها را افزایش داده و ریسک موفق نشدن آنها را کم می‌کند.

۲-نظارت بر امور مهاجرت

موسسه‌های مهاجرت به استرالیا از کیفیت بالایی در زمینه ارائه خدمات برخوردارند و در هر ماه سقف قبول مشتری آنها تا یک حد خاص است. این موسسات گاهی فعالیت‌های مشمول قانون تجارت استرالیا را به عنوان یک مرجع رسمی ارائه مجوز جهت فعالیت و نظارت به کارگزاران رسمی مهاجرت در کشور استرالیا را ارائه می‌دهند.

۳-ارائه مشاوره به متقاضیان

از معمول‌ترین خدماتی که توسط موسسه مهاجرت به استرالیا به متقاضیان مهاجرت ارائه می‌شود و از کیفیت بالایی برخوردار است مشاوره به افراد است. این موسسات اطلاعات زیادی را جمع‌آوری کرده و در زمینه مهاجرت بهترین خدمات را ارائه می‌کند. این موسسات با ارائه خدمات مشاوره‌ای و سیستماتیک کردن امور خود سعی در ارائه بهترین خدمات به موکلین خود دارد.

۴-عقد قرارداد برای انجام امور مهاجرت

یکی دیگر از خدماتی که موسسه‌های مهاجرت به استرالیا انجام می‌دهند، ارائه خدمات مهاجرتی است. بخشی از این خدمات عبارت از مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت در قالب تمامی روزهاست. مشاوره تخصصی با کارشناسان امور مهاجرت، عقد قرارداد برای انجام امور مربوط به مهاجرت برای موکلین خود با گارانتی و تضمین قانونی مربوط به آن و دیگر خدماتی که در زمینه حقوق بین‌الملل و زیر نظر وکلای مجرب و پایه یک انجام می‌شود.

 

از دیگر خدمات موسسه‌های مهاجرت به استرالیا که طی سال‌های اخیر بسیاری از خانواده‌های ایرانی را به سمت خود جذب می‌کند، امور مربوط به تحصیل و ویزای تحصیلی و اقامت فرزندان آنهاست که در سال‌های اخیر ذهن بسیاری از متقاضیان ایرانی را درگیر کرده است. افرادی که اهداف کوتاه‌مدت دارند برای ادامه تحصیلات فرزندان خود، دانشگاه‌های معتبر خارجی برنامه‌ریزی کرده و تاجران و با هدف توسعه کار و فراهم آوردن شرایط برای افراد، گزینه مهاجرت به عنوان هدفی بلند مدت پایه‌ریزی می‌کنند.

 

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

 

لینک مفید: سفارت استرالیا

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *