شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

مهاجرت به پرنس ادوارد کانادا

مهاجرت به پرنس ادوارد کانادا

مهاجرت به پرنس ادوارد کانادا

به طور کلی مهاجرت به پرنس ادوارد کانادا می تواند از چهار روش کلی انجام شود که در زیر به آن ها اشاره می شود. اما قبل از ان توضیح کوتاهی درباره ای جزیره زیبا برای شما عزیزان بیان می کنیم.

استان پرنس ادوارد یکی از استان های کشور کانادا است که در جنوب شرقی این کشور و در همسایگی استان های نوااسکوشیا و نیوبرانزویک و کبک قرار گرفته است. این استان دارای مساحت و جمعیت خیلی کمی نسبت به استان های دیگر کانادا است.

در واقع این استان از جزیره ای به نام پرنس ادوارد و چند جزیره ی کوچک دیگر تشکیل شده است. اقتصاد اصلی این استان برپایه مزرعه داری است به گونه ای که بیست و پنج درصد از سیب زمینی کل کشور کانادا در این استان تولید می شود.

جمعیت این استان در حدود 146 هزار نفر است. این استان با وجود داشتن هر چهار فصل سال، مانند اغلب استان های کشور کانادا به طور کلی سرد بوده و فقط تابستان های نسبتا معتدلی دارد.

کشاورزی، گردشگری، ماهیگیری و تولید محصولات صنعتی از دیگر فعالیت های اقتصادی رایج در این استان هستند. یکی از شهرهای پرطرفدار در پرنس ادوارد برای مهاجران، شهر شارلوت تاون هست که دارای دانشگاهی به همین نام می باشد.

 

 

راه های مهاجرت به کانادا

 

 1. اقامت کانادا
 2. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارتاپ
 3. مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری
 4. مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی [2019]
 5. مهاجرت کاری به کانادا
 6. مهاجرت تحصیلی به کانادا / شرایط دریافت ویزای تحصیلی
 7. مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی و ازدواج
 8. برنامه هاس استانی کانادا

 

مهاجرت از طریق داشتن تخصص:

در این روش فرد باید دارای یک پیشنهاد کار از سوی یک کارفرما در پرنس ادوارد باشد. همچنین می بایست این پیشنهاد کار با تحصیلات قبلی فرد جویای کار مطابقت داشته باشد. فرد باید دانش زبانی لازم برای صحبت کردن به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی را داشته باشد و همچنین خواهان اقامت دائم در پرنس ادوارد باشد.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به آلبرتا

تحصیل در کانادا

 

مهاجرت از طریق برنامه ی مالکیت صد در صد کسب و کار و تجارت

اولین شرطی که فرد خواهان مهاجرت از این طریق می بایست داشته باشد، داشتن حداقل سرمایه خالص به مقدار 400 هزار دلار کانادا است. از این سرمایه فرد می بایست حداقل 150 هزار دلار کانادا را برای ایجاد یک کسب و کار جدید و یا خرید و مالکیت صد در صد یک کسب و کار دیگر که قبلا ایجاد شده بود هزینه کند. نکته ی مهم در این خصوص لزوم مدیریت این کسب و کار در داخل جزیره ی پرنس ادوارد است.

پیش از ایجاد این کسب و کار نیز مبلغ 100 هزار دلار کانادا به عنوان ضمانت از سوی فرد متقاضی پرداخت می شود که پس از سرمایه گذاری، اقامت و ایجاد این کسب و کار در این جزیره به فرد دوباره برگردانده می شود

اگر شما قصد ایجاد یک کسب و کار جدید و یا خرید و مالکیت کسب و کاری را دارید می بایست بتوانید طرحی را به عنوان برنامه ی کاری ارائه دهید و تعهد نامه ای را مبنی بر اینکه قصد اقامت دائم در پرنس ادوارد را دارید، امضا نمایید.

نکته ی قابل توجهی که باعث می شود لازم باشد فرد متقاضی هرچه سریع تر یکی از زبان های انگلیسی و یا فرانسوی را به خوبی فراگیرد، مبلغی است که به عنوان ضمانت یادگیری زبان به دولت پرداخت می شود.

این مبلغ معادل با 10 هزار دلار کانادا بوده و پس از مصاحبه با فرد و اطمینان از توانایی او برای صحبت کردن به یکی از این دو زبان، این مبلغ به او بازگردانده می شود.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ساسکا چوان

علاوه بر همه ی این شرایط، شروط کلی دیگری هم مطرح است که فرد متقاضی می بایست آن ها را داشته باشد:

 1. سن فرد متقاضی کمتر از 55 سال باشد.
 2. فرد متقاضی دارای حداقل دوازده سال تحصیلات پیش از دانشگاه (دیپلم) و یک مدرک دانشگاهی باشد.
 3. بتواند در مصاحبه توانایی خود برای صحبت کردن به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی را اثبات کند.
 4. فرد باید دارای سابقه ی مدیریتی مرتبط و مالکیت کسب و کاری مرتبط با کسب و کاری که طرح راه اندازی آن را در کانادا داده است باشد.

 

مهاجرت از طریق برنامه ی شراکت در کسب و کار و تجارت

در این حالت نیز مانند حالت قبلی فرد متقاضی باید سرمایه خالصی برابر با 400 هزار دلار کانادا داشته باشد. این فرد باید بتواند به مقدار 150 هزار دلار کانادا برای ایجاد یک کسب و کار جدید و یا خرید و مالکیت حداقل یک سوم کسب و کاری که قبلا راه اندازی شده است هزینه کند. مدیریت این کسب و کار باید درون خود جزیره پرنس ادوراد صورت گیرد و مبلغ 100 هزار دلار هم به عنوان ضمانت پیش از شراکت در این کسب و کار از سوی فرد متقاضی تسلیم می گردد.

در این روش هم می بایست یک طرح کامل از کسب و کاری که فرد قصد تاسیس یا خرید آن را دارد ارائه شود و تعهدی مبنی بر قصد اقامت دائم در پرنس ادوارد از سوی این فرد امضا شود.

سپردن مبلغ 10 هزار دلار به منظور ضمانت یادگیری زبان هم یکی دیگر از شروطی است که در طرح مشارکت در کسب و کار نیز وجود دارد و این مبلغ پس اط انجام مصاحبه و اطمینان از مهارت زبانی فرد در یکی از زبان های انگلیسی و یا فرانسوی به او بازگردانده می شود. همچنین تمامی شروط: سن کمتر از 55 سال، داشتن حداقل 12 سال مدرک تحصیلی و یک مدرک دانشگاهی، توانایی صحبت به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی و همینطور دارا بودن سابقه ی مدیریتی و مالکیت کسب و کاری مرتبط برای این روش هم صدق می کنند.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به کانادا از طریق روش خود اشتغالی کبک

 

مهاجرت به پرنس ادوارد از طریق بستگان

شهروندان ساکن جزیره ی پرنس ادوراد می توانند برای اقوام نزدیک خود از دولت تقاضای اقامت دائم نمایند. فرد دعوت کننده می بایست شروطی را داشته باشد.

 1. حداقل دو سال به عنوان شهروند در جزیره ی پرنس ادوارد زندگی کرده باشد.
 2. درامد ماهیانه ی کافی برای امرار معاش خود و فردی که می خواهد برا اقامتش تقاضا دهد را داشته باشد.
 3. سوپیشینه ی رفتاری نداشته باشد.

همچنین فردی که تقاضا برای اقامت او در پرنس ادوارد در این روش داده می شود نیز باید شروط زیر را داشته باشد:

 1. قصد زندگی و اقامت در پرنس ادوارد را داشته باشد.
 2. از اقوام نزدیک فرد مقیم در پرنس ادوارد باشد.
 3. در این استان درخواست کار داده باشد و توانایی انجام این کار را نیز داشته باشد.
 4. دارای سلامت کامل و بدون هیچ گونه سوپیشینه ی رفتاری باشد.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ