Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

رد کردن لینک ها

مهاجرت به نیوبرانزویک

مهاجرت به نیوبرانزویک

استان  نیوبرانزویک  یکی از استان های کشور کانادا است و خیلی از افراد تمایل دارند مهاجرت به نیوبرانزویک داشته باشند این استان کانادا که در جنوب شرقی این کشور قرار گرفته است. این استان دارای شهرهای سنت جان با جمعیت 130000 نفر به عنوان بزرگ ترین شهر و فردریکتون به عنوان مرکز آن می باشد. در  نیوبرانزویک  دو زبان فرانسوی و انگلیسی صحبت می شود. 35 درصد مردم این استان زبان فرانسوی را زبان مادری خود می دانند با این حال به انگلیسی نیز مسلط هستند. این استان پوشیده از جنگل بوده و دارای چند جزیره ی کوچک نیز می باشد.

 

اقتصاد و اشتغال در  نیوبرانزویک

صنایع چوبی، ماهیگیری و کشاورزی مهم ترین صنایع اقتصادی این استان هستند. محصولات چوبی این منطقه از کانادا به بسیاری از کشورهای دنیا صادر می شوند. همچنین این استان به دلیل دو زبانه بودن مورد توجه شرکت های فن آوری ارتباطات قرار گرفته است که دلیل عمده ی آن تسلط ساکنان  نیوبرانزویک  به دو زبان انگلیسی و فرانسوی است.

همچنین در شهر سنت جان، صنایع و کارخانه های زیادی مانند ماشین سازی و حمل و نقل، صنایع کاغذسازی و فلزکاری و همین طور صنایع غذایی رونق دارد. همچنین طبیعت بکر و زیبای این استان به همراه جزایر آن باعث شده صنعت گردشگری در  نیوبرانزویک  رشد خوبی داشته باشد.

مهاجرت به نیوبرانزویک
نیوبرانزویک

مهاجرت به نیوبرانزویک و هزینه ی زندگی

استان  نیوبرانزویک  نسبت به بسیاری از استان های کانادا دارای هزینه های پایین تری به لحاظ مسکن و خوراک و پوشاک می باشد. با وجود اینکه درامد متوسط هر خانواده در این استان حدودا 46400 دلار کانادا می باشد و درامد بالایی در مقایسه با سایر استان های این کشور محسوب نمی شود، اما مخارج پایین در این استان باعث شده نسبت درامد به هزینه در  نیوبرانزویک  نسبتا بالا باشد و ساکنان آن از رفاه خوبی برخوردار باشند.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به  کانادا از طریق خویشاوندی

به طور متوسط قیمت خرید خانه در سنت جان که بزرگترین شهر این استان است، 160000 دلار کانادا می باشد که نسبتا ارزان می باشد.

 

 

راه های دیگر برای مهاجرت به کانادا:

 

 1. مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی [2019]
 2. مهاجرت کاری به کانادا
 3. مهاجرت تحصیلی به کانادا / شرایط دریافت ویزای تحصیلی
 4.  ویزای طولانی مدت دیدار خانواده کانادا
 5. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارتاپ
 6. مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری
 7. شرایط مهاجرت به کانادا

 

مهاجرت به نیوبرانزویک و کیفیت تحصیل و زندگی

 نیوبرانزویک  به دلیل داشتن آمار بسیار پایین جرم و جنایت (پایین تر از میانگین کشور کانادا)، استانی بسیار امن برای زندگی محسوب می شود. هم چنین تحصیلات در این استان از مهدکودک تا پایان دبیرستان برای تمامی شهروندان کانادایی رایگان می باشد.

همچنین مدارس این استان دو زبانه بوده و بالاترین نرخ فارغ التحصیلان از دبیرستان یعنی 87 درصد را در کانادا دارا می باشند. در این استان چهار دانشگاه و یک کالج و تعدادی موسسه فنی و کالج های مذهبی وجود دارد که هر کدام بورسیه هایی علاوه بر بورسیه های وزارت آموزش کانادا به دانشجویان اعطا می کنند.

یکی از دلایل تعدد بورس های تحصیلی در این استان بالا بودن نسبی مخارج دانشگاهی در آن می باشد. دانشگاه های این استان در روند پیشروی اقتصاد آن از سنتی به مدرن نقش پررنگی داشته اند. به عنوان مثال دانشگاه  نیوبرانزویک  یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های کانادا در زمینه ی علوم و مهندسی کامپیوتر می باشد.

یکی از دلایلی که این استان را به محل مناسبی برای زندگی مهاجران تبدیل می کند، فرهنگ دوزبانه ی آن و آمیختگی فرهنگ روستایی و شهرنشینی مردم آن می باشد که باعث خونگرمی زیاد ساکنین این منطقه از کانادا شده است. نشریه ی مانی سنس دو شهر فردریکتون و مانکتون در استان  نیوبرانزویک  را دو تا از پنج شهر برتر کانادا برای زندگی انتخاب کرده است.

پیشنهاد مطالعه »
سرمایه گذاری در انگلستان (2019)-مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

 

مهاجرت به نیوبرانزویک و بهداشت و خدمات اجتماعی

استان  نیوبرانزویک  هم مانند تمامی مناطق کشور کانادا تمامی خدمات بهداشتی ضروری را با بیمه ی کانادایی پوشش می دهد.

 

شرایط مهاجرت به نیوبرانزویک

وضعیت معیشتی مناسب و محیط زیبای استان  نیوبرانزویک  آن را به مقصدی دلپذیر برای مهاجران تبدیل کرده است. همچنین سرمایه گذاران خارجی به دلیل سریع تر بودن روند و ارزان تر بودن راه اندازی کسب و کار در این استان به آن توجه ویژه ای دارند.

اما مهاجرت به این استان از طریق روش استانی که برای شروع یک کسب و کار می باشد، شرایطی را می طلبد که شخص متقاضی می بایست آن ها را داشته باشد.

 1. توانایی زبانی: توانایی مکالمه به یکی از زبان های انگلیسی و یا فرانسه که در این استان رایج هستند.
 2. شخص متقاضی می بایست یک دوره ی آموزشی حداقل دو ساله را پس از دوران تحصیلات دبیرستان گذرانده باشد.
 3. داشتن سن حداقل 22 سال و حداکثر 55 سال برای شخص مهاجر.
 4. داشتن سابقه ی اداره ی یک کسب و کار موفق در کشوری دیگر(در واقع فرد می بایست در پنج سال اخیر، حداقل سه سال سابقه ی مدیریت کسب و کاری را داشته باشد.)
 5. دارایی مجموعا 350 هزار دلار کانادا در کشوری که شخص مهاجر شهروند آن می باشد.
 6. شخص داوطلب باید بتواند برای شروع کسب و کار خود در این استان مبلغ 75 هزار دلار کانادا را به عنوان ودیعه برای تایید استانی واریز نماید.
 7. صورت دادن یک سفر حداق 5 روزه به استان نیوبرانزویک  توسط شخص داوطلب.
 8. ارائه ی یک طرح جامع و کامل از کسب و کاری که شخص مهاجر قصد راه اندازی آن در استان نیوبرانزویک  را دارد.
 9. شخص متقاضی می بایست قصد داشته باشد در مدت مدیریت کسب و کار خود در استان نیوبرانزویک  زندگی کند.
پیشنهاد مطالعه »
همه چیز در مورد سوئد

 

نکاتی مهم

از آن جایی که مهاجرت کاری به کانادا متقاضیان بسیاری دارد، برنامه انتخاب استانی که باعث سریع تر شدن مهاجرت و صدور ویزا می شود توسط این استان اعمال شده است که نیروی متخصص کار و همچنین سرمایه گذاران را حمایت می کند.

به طور کلی هریک از فاکتورهای زبان، سن، تحصیلات و دارایی بر اساس مدارک و شواهدی که شخص داوطلب ارایه می کند امتیازاتی را برای وی خواهد داشت که مجموع آن ها برای امکان مهاجرت به کانادا از طریق روش استانی می بایست حداقل 65 باشد.

همچنین مواردی مانند داشتن درخواست برای مهاجرت به کانادا از طریق روش دیگر به جز روش استانی  نیوبرانزویک ، داشتن ادعای پناهندگی رد شده در کانادا، ممنوع الورود بودن به کانادا، عدم سکونت قانونی در کشور قبلی مورد سکونت فرد داوطلب و همچنین کسانی که دستور خروج آن ها از کانادا صادر شده است، باعث رد صاحیت شدن فرد برای مهاجرت از این طریق می گردد که باید پیش از انجام اقدامات مهاجرتی مورد توجه قرار گیرند.

 

منبع: کانادا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره