Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

رد کردن لینک ها

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به کانادا  از طریق سرمایه‌گذاری از مواردی است که دریافت اقامت این کشور را برای علاقمندان فراهم می‌کند. بسیاری از افراد هستند که به دنبال اقامت کانادا  از طریق کار هستند و در این زمینه برنامه‌ریزی کرده و برای دست‌یابی به اهداف خود تلاش می‌کنند. آشنایی به روش‌های مهاجرت به کانادا  از طریق سرمایه‌گذاری می‌تواند شما را برای دست‌یابی به هدف، بهتر راهنمایی کند. کانادا  کشوری است که هدف مهاجرت و اقامت بسیاری از متقاضیان است که هریک بر اساس شرایط و نیازهای مورد نظر خود، در این زمینه اقدام می‌کنند.

مهاجرت به کانادا  از طریق سرمایه‌گذاری به روش فدرالی

از دیگر راه‌های سرمایه‌گذاری، مهاجرت از طریق برنامه‌های استانی است. اقدام برای مهاجرت به کانادا  از طریق برنامه‌های استانی، در نظر گرفتن شرایط و قوانین استان مورد نظر است.

این نوع مهاجرت دو روش صورت می‌گیرد. یک روش از راه غیر اکسپرس اینتری و دیگری اقدام از طریق اکسپرس اینتری استانی است. کانادا استان‌هایی دارد که در لیست استان‌های مهاجرپذیر هستند.

استان البرت، استان مانیتو، استان بریتیش کلمبیا، استان نیوبرانزوئیک و استان نیوفالند و لابرادور از مهم‌ترین آنها هستند. بعد از انتخاب استان مورد نظر برای مهاجرت، پرونده خود را به هر استانی که انتخاب کرده‌اید ارسال ‌کنید.

این پرونده توسط اداره مهاجرت کانادا  بررسی شده و آزمایش و سابقه فرد بررسی می‌شود. فاکتورهایی که در نتیجه بررسی این پرونده موثر هستند مورد توجه قرار گرفته و تایید اقامت دائم فرد و تغییرات مورد نظر در پرونده، بررسی می‌شوند.

پیشنهاد مطالعه »
اقامت کانادا

روش سرمایه‌گذاری فدرال اکنون از بین رفته است و به جای آن روش‌هایی مثل کارآفرینی کبک و بیزنس استان‌های خاص ایجاد شده است.

تحصیل در کانادا

 

مهاجرت به کانادا  از طریق سرمایه‌گذاری کبک

سرمایه‌گذاری کبک شرایط خاصی دارد و این شرایط متغیر بوده و هر ساله تغییر می‌کند. چنانچه مایل به اقامت دائم در کانادا  هستید و ارزش دارایی شما و خانواده تان در حال حاضر بیشتر از دو میلیون دلار کانادا  است و سابقه دو سال مدیریت قانونی در زمینه صنعت یا کشاورزی یا تجارت در بخش های خصوصی یا دولتی در سطح بین الملل را داشته باشید، شرایط مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک را دارید.

داشتن تجربه مدیریت در این زمینه‌ها، به این مفهوم است که متقاضی مسئولیت و وظایف مربوط به مدیریت و برنامه ریزی این منابع را به عهده داشته باشد. این برنامه یک برنامه تجاری محسوب شده و مشاغلی مثل پزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی، سردفتری و… را در بر دارد.

متقاضی اقامت  کانادا  از طریق سرمایه گذاری کبک باید مبلغی در حدود یک میلیون و دویست هزار دلار کانادا  را در یک موسسه شناخته شده در این کشور به نفع کبک سرمایه گذاری کرده و بعد از گذشت ۵سال اصل این مبلغ را بدون سود آن به وی برگرداند.

مهاجرت به کبک

 

امکان دریافت کردن تسهیلات مالی به جای سرمایه‌گذاری انفعالی نیز وجود دارد. در این زمینه شرایط متقاضی مثل سن، تحصیلات، تجربه، زبان و سازگاری در تصمیم‌گیری مورد توجه خواهد بود اما متقاضیان برای دریافت اقامت دائم نیازمند دانستن زبان انگلیسی یا فرانسه نخواهند بود.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری خوداشتغالی فدرال

فرد متقاضی مهاجرت به کانادا خوداشتغالی یک فرد خارجی محسوب می‌شود که دارای تجربه کاری بوده و با راه‌انداختن یک پیشه در کانادا ، می‌تواند اقتصاد این کشور را یاری کرده و سبب سرمایه‌گذاری در آن شود.

خوداشتغالی شامل متقاضیانی می‌شود که تجربه کاری و توانایی کار و خدمت در فرهنگ، اجتماع و ورزش کانادا  را دارند. ضرورت دارد که فرد متقاضی خوداشتغالی ارزش خالص مالی  و سرمایه خود را برای کشور کانادا  مشخص کند. مقدار این سرمایه باید تا حدودی با سرمایه یک کارآفرین در سطح محدود مطابقت داشته باشد. اگرچه قانون خاصی که مشخص کند حتما باید یک مبلغ مشخص در این زمینه ارائه شود وجود ندارد.

سرمایه‌گذاری خوداشتغالی مزایایی دارد که نسبت به نوع دیگر مهاجرت‌ها کار را برای فرد متقاضی آسان‌تر می‌کند. در این نوع از مهاجرت داشتن مدرک زبان ضرورتی ندارد و کوتاه بودن فرایند بررسی پرونده‌ها از مهم‌ترین موارد موجود در این زمینه است.

فرد متقاضی مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری خوداشتغالی برای مهاجرت به کانادا  باید ثابت کند که می‌تواند شغلی ایجاد کند که درآمد آن برای تامین زندگی وی کفایت می‌کند.

مزایای سرمایه‌گذاری در کانادا

مهاجرت به کانادا  از طریق سرمایه گذاری برای توسعه تولید و رشد اقتصادی و با هدف جذب سرمایه متقاضی مهاجرت انجام می‌شود. فرد متقاضی مهاجرت باید تجربه تجاری و بیزینسی و یا توان مدیریتی داشته باشد تا بتواند در این زمینه وارد عمل شود. در روش مهاجرت به کانادا  از طریق سرمایه‌گذاری، متقاضی الزامی به داشتن مهارت در زمینه زبان انگلیسی و زبان‌های خارجی دیگر نداشته و حتی ضرورتی برای داشتن مدرک تحصیلی نیز برای وی در نظر گرفته نشده است.

پیشنهاد مطالعه »
ویزای ۵ ساله کانادا

متقاضی مهاجرت به کانادا  از طریق سرمایه‌گذاری باید دارای مبلغی از سرمایه در این کشور باشد که بتواند در اقتصاد کانادا  موثر باشد. فرد متقاضی می‌تواند برای برای همسر و فرزندان خود درخواست اقامت دائم داشته باشد.

اگر یک متقاضی مهاجرت به کانادا  از طریق سرمایه گذاری هستید می توانید با داشتن مبلغ ۸۰۰۰۰۰دلار کانادا  اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در این کشور را به دست بیاورید. برای سرمایه‌‌گذاری در کانادا ، حتما لزومی ندارد که این سرمایه گذاری به صورت نقدی انجام شود. بلکه شما با داشتن معادل مبلغ ۱میلیون و ۶۰۰هزار دلار کانادا  می‌توانید در زمینه سرمایه‌گذاری اقدام کنید.این دارایی می تواند شامل یک زمین، شی یا خانه باشد. فرد در آوردن این سرمایه به کانادا  اجباری ندارد بلکه می‌تواند در این زمینه تصمیم‌گیری کرده و طبق تصمیم عمل کند.

سرمایه‌گذاری در استان‌های مختلف با شرایط و مقدار سرمایه متفاوت در نظر گرفته شده است. نگاهی به شرایط استان‌ها و میزان مبالغ سرمایه‌گذاری در آنها نشان می‌دهد که استان بریتیش کلمبیا از استان‌هایی مثل ساسکاچوآن و نیوبرانزویک میزان مبلغ سرمایه‌گذاری بیشتری را از متقاضیان مهاجرت به این کشور درخواست می‌کند. برای اینکه انتخاب بهتری برای سرمایه‌گذاری در کشور کانادا  و دریافت اقامت دائم داشته باشید بهتر است اطلاعات جامع تری داشته باشید تا دست‌یابی به هدف برایتان آسان‌تر باشد.

منبع: سفارت کانادا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره