مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر شیپ

مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر شیپ

مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر شیپ

فهرست مقاله
مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر شیپ
مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر شیپ

مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر شیپ

مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر شیپ یا کار فرمایی از دیگر روش های مهاجرت به این کشور می باشد که فرد متقاضی باید مورد تایید کارفرما قرار بگیرد تا کار فرمایش از آن حمایت نماید. ویزا های مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر شیپ در کلاس های مختلفی وجود دارند که هر کدام ویژگی مختص به خود را خواهد داشت. در ادامه توضیحات بیشتری جهت انواع کلاس های ویزای استرالیا و مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر شیپ یا کار فرمایی ارائه شده است:

ویزای اقامت دائم در استرالیا از طریق اسپانسر شیپ ساب کلاس 186

این ویزا به عنوان اقامت دائم در استرالیا می باشد که فرد متقاضی باید مورد تایید کارفرما قرار گیرد و مهارت کافی جهت برآورد خواسته های کار فرمایش را داشته باشد. فرد متقاضی می تواند هم از داخل و هم از خارج استرالیا اقدام به اخذ این ویزا نماید و در صورتی که در استرالیا اقامت داشته باشد باید با توجه به اینکه ویزای اقامت فعلی او هیچگونه محدودیتی برای وی در نظر نگرفته می تواند اقدام به اخذ این ویزا نماید. ویزای ساب کلاس 186 اجازه کار نامحدود را به متقاضی خواهد داد و می توانند توافق کاری با کار فرمای خود عقد نمایند. از جمله شرایطی که فرد متقاضی جهت اخذ این ویزا باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

. مهم ترین شرط مورد تایید قرار گرفتن یک اسپانسر و یا کار فرما می باشد.

. افراد بالای 50 سال امکان اخذ این ویزا را نخواهند داشت.

. باید مدارک کامل از قبیل پاسپورت، شناسنامه، مدرک زبان، عکس و… را ارائه نمائید.

.همچنین متقاضیان به سه روش می توانند اقدام به اخذ این ویزا نمایند که هم می توانند اقامت موقت خود به ساب کلاس 457 را به این ویزای دائم تبدیل نمایند و هم می توانند در صورت نبود سابقه کاری در استرالیا به صورت مستقیم و توسط اسپانسر شیپ جذب شوند. مورد قبول گرفتن برای کار فرمایان خاص که دولت به آنها امتیاز ویژه ای داده است بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

انواع ویزای استرالیا

ویزای اقامت دائم در مناطق کم جمعیت استرالیا ساب کلاس 187

از دیگر روش های اقامت در استرالیا که حمایت کارفرما را می طلبد ساب کلاس 187 می باشد که فرد متقاضی باید شرایطی را داشته باشد:

-ویزای ساب کلاس 187 ویزای اقامت دائم می باشد و از طرف اسپانسر یک نقطه کم جمعیت برای افراد متخصص صادر می گردد.

– جهت دریافت این ویزا هم می توانید از داخل و هم از خارج استرالیا اقدام نمائید.

-در صورتی که فرد متقاضی از ساکنین استرالیا باشد باید با توجه به محدودیت های ویزای اقامت فعلی اقدام نماید و در صورتی که او را منع کرده باشد امکان اخذ ویزای ساب کلاس 187 وجود نخواهد داشت.

– فرد متقاضی این ویزا باید کمتر از 50 سال سن داشته باشد.

– تمامی مدارک و شواهد موجود جهت اثبات مهارت و تخصص خود را ارائه نماید همچنین مدرک زبان انگلیسی نیز در بین این مدارک خواهد بود.

این ویزا را می توان در سه حالت دریافت نمود که در ادامه به آن اشاره شده است:

-ورود مستقیم: در این روش افرادی که تجربه کار در استرالیا را ندارند و یا به صورت موقت در استرالیا ساکن هستند امکان حمایت شدن توسط کارفرما را خواهند داشت.

– تبدیل اقامت موقت: این ویزا برای افرادی در نظر گرفته شده است که ساب ویزای 457 را دارند و همان اسپانسر خود که به مدت 2 سال برای او کار کرده است دوباره اسپانسر وی شود.

– توافق کاری مخصوص کار فرمایان خاص: این ویزا مختص افرادی است که کار فرمایان آنان قرار داد های خاصی با دولت دارند.

ویزای اقامت بلند مدت و کار موقت ساب کلاس 457

این ویزا به افرادی تعلق خواهد گرفت که شخصی از داخل و یا خارج استرالیا کار فرمای وی شود و این امر می تواند به افراد داخل و یا خارج استرالیا شامل گردد و نمی توان کارفرما را استرالیایی دانست و کار فرما می تواند از هر کشوری بوده باشد و می خواهد در استرالیا شعبه ای احداث نماید که جهت درخواست این ویزا متقاضی می تواند هم از داخل و هم از خارج استرالیا اقدام نماید. جهت اخذ این ویزا داشتن شرایطی الزامی است که در ادامه به آنها اشاره شده است:

– در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا در یکی از شغل ها اسپانسر شده باشند.

– در شغل انتخاب شده مهارت و تخصص کافی را داشته باشد که مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

– داشتن مدرک انگلیسی نیز از جمله موارد مورد نیاز جهت اخذ این ویزا می باشد.

مراحل مورد نیاز جهت تبدیل آن به اقامت دائم:

افرادی که با ویزای 457 به مدت 2 سال برای اسپانسر خود کار کرده باشند و اسپانسر مایل به همکاری باشد می توانند از طریق دریافت ویزا های ساب کلاس 186و 187 اقدام به اخذ اقامت دائم استرالیا نمایند.

ویزای اقامت کوتاه مدت و کار موقت ساب کلاس 400

این ویزا به افرادی تعلق می گیرد که مهاجرت به استرالیا را به قصد 3 ماه کار تخصصی می نمایند و یا به وسیله شرکتی استرالیایی به این کشور دعوت شده باشند که جهت اخذ این ویزا باید شرایط زیر را داشته باشد:

-فرد باید خارج از استرالیا بوده باشد.

–  فرد باید دارای تخصص و مهارت به ویژه ای باشد که مورد توجه مسئولین استرالیایی قرار گیرد.

– به حضور فرد در شرایط ویژه نیاز باشد که اهمیت ملی نیز داشته باشد.

ویزای اقامت بلند مدت و کار موقت ساب کلاس 401

این ویزا برای افرادی صادر می شود که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند و می خواهند به صورت موقت به کار کردن تمام وقت مشغول شوند که این کار کردن می تواند در حالت های زیر باشد:

در سمت تخصصی خود کار کنید، جهت رقابت های ورزشی به این کشور مهاجرت نمائید، یا جهت کار تمام وقت در حیطه مذهبی به این کشور مهاجرت کنید و یا در کار خانگی مسئولین اجرایی به صورت تمام وقت کار کنید.

داشتن شرایط زیر جهت اخذ این ویزا ضروری خواهد بود:

– توسط یک اسپانسر مورد حمایت قرار بگیرید.

– کاری که در آن باید مشغول به فعالیت شوید اسپانسر داشته باشید.

– تخصص و مهارت لازم جهت خدمت به اسپانسر خود را داشته باشید.

– داشتن پشتوانه مالی نیز حائز اهمیت خواهد بود.

مزایای ویزای ساب کلاس 401

با داشتن این ویزا می توانید حداقل 2 سال در این کشور اقامت داشته باشید و اقامت طولانی بلامانع خواهد بود همچنین دارندگان این ویزا می توانند تمامی اعضای خانواده خود را به این کشور بیاورند و بدون محدودیت به داخل و خارج کشور مهاجرت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

سایت استرالیا

 

 

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *