مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

مهاجرت به استان پرنس ادوارد

خلاصه مقاله : بدون شک یکی از مزیت‌های استان پرنس ادوارد جهت مهاجرت، ارزان بودن هزینه‌های مهاجرتی است.و یکی از بهترین گزینه های مهاجرت استانی ست.یکی از شرایط مهاجرت به کانادا داشتن مدرک زبان آیلتس است که هزینه‌های مربوط به اخذ این مدرک هرساله در حال افزایش و شرایط اخذ آن هرساله سختر می‌شود. پس اگر می‌خواهید به یک سرزمین سردشمالی آن‌هم پرنس اوارد مهاجرت کنید بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط آن را به‌خوبی مطالعه کنید.
مهاجرت به استان  پرنس ادوارد

مهاجرت به استان پرنس ادوارد

فهرست مقاله
مهاجرت به استان  پرنس ادوارد
مهاجرت به استان  پرنس ادوارد

همان‌طور که پیش‌ازاین در خصوص مهاجرت به استان‌های کشور کانادا به شرایط موردنیاز اشاره‌شده،  استان  پرنس ادوارد نیز از این قضیه مستثنا نیست و دارای شرایط موردنیاز است. اگر تصمیمتان جدی است که به کانادا مهاجرت کنید باید مدارک و شرایط لازم و حدنصاب امتیازهای اعلامی را به دست آورید تا پرونده شما پس از بررسی اولیه توسط آفیسر اداره مهاجرت استان پرنسس ادوارد در وضعیت pool قرار داده شود و برای مصاحبه شما برنامه‌ریزی شود.

 

داشتن مدرک زبان انگلیسی برای مهاجرت شما یک مزیت مهم است زیرا دیگر نیازی به داشتن وکیل برای انجام امور مربوطه نیست در غیر این صورت نیازمند وکیل باتجربه در این خصوص برای مهاجرت شما به  استان  پرنس ادوارد راهگشا خواهد بود و در این خصوص می‌توانید موسسه مهاجرتی آوات را وکیل امن خود در این خصوص بدانید… سعی کنید هزینه‌های مهاجرتی خود را از طریق کارت‌های اعتباری انجام دهید و اگر کارت اعتباری ندارید از پرداخت‌های مجازی بهره بگیرید.

  استان پرنس ادوارد را بهتر بشناسیم

استان  پرنس ادوارد از افرادی که علاقه زیادی به راه‌اندازی کسب‌وکار در جزیره کوچک رادارند به‌خوبی استقبال می‌کند همین امر به‌ نوبه خود موجب شده است تا جزیره  پرنس ادوارد به‌عنوان استانی برای پرورش کارآفرینان بزرگ شناخته شود جزیره  پرنس ادوارد جزیره‌ای است با قدمت طولانی که در خلیج سنت لارنس کانادا واقع‌شده است که آب‌وهوای آن معتدل و بسیار دل‌انگیز است.

 شرایط مهاجرت به پرنس ادوارد چیست؟

شرایط مهاجرت به  پرنس ادوارد به‌ قرار زیر است اما ممکن است که مجدداً این شرایط تغییر کنند. لذا برای اطلاع از شرایط مهاجرت به  پرنس ادوارد باید به سایت اداره مهاجرت استانی آن مراجعه کنید.

 

شرایط لازم

1

حداقل دارایی شما باید 600 هزار دلار باشد

2

حداقل تحصیلات شما دیپلم باشد

3

حداقل سن شما 21 و حداکثر 50 سال باشد

4

دارای مدرک زبان آیلتس حداقل CLB 4 در هر مهارت باشد.

5

سعی کنید در هنگام تقاضای مهاجرت حتماً دارای طرح توجیهی موردقبول باشد

6

پس از قبولی در مصاحبه می‌بایست مبلغ 200 هزار دلار کانادا را به‌عنوان ودیعه جهت شروع کسب‌وکار 150 دلاری را در جزیر ادوارد پرداخت نمایید (تحت شرایطی این مبلغ برای شما قابل عودت است).

7

باید درزمینهٔ مدیریت و مالکیت کسب‌وکار دارای سابقه باشید

 

پس‌ازآنکه شما تمام شرایط را رعایت کرده باشید و طرح کسب‌وکار خود را ارائه کرده باشید شرایط مصاحبه شما متناسب با امتیازات اخذشده ترتیب اثر داده می‌شود. پس از قبول شدن در مصاحبه، اداره مهاجرت کانادا نامه‌ی انتخاب استانی شمارا برای اقامت دائم صادر خواهد کرد و جهت صدور ویزای اقامت ارسال می‌کند و ضمن بررسی مستندات ویزای اقامت شما و همراهانتان صادر می‌شود

یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به  استان پرنس ادوارد کانادا، کاندید شدن توسط اکسپرس اینتری است.

 

اکسپرس اینتری چیست؟

اکسپرس اینتری سیستمی است که به اعضای خود در صورت فعال بودن پاداش می‌دهد و این پاداش به‌صورت امتیازاتی است که در هنگام خروج از بانک اطلاعاتی متفاوت از هنگام ورود است. درواقع نتایج حاکی از آن است که اکثر داوطلبینی که دعوت‌نامه‌ی ITA را دریافت می‌کنند، بعد از ورود به بانک اطلاعاتی نمره‌ی خود را بهبود داده‌اند

شما قبل از هر کاری باید متوجه شوید که آیا واجد شرایط ورود به بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری هستید یا نه زیرا EOI ها فقط از داوطلبین درون بانک اطلاعاتی انتخاب می‌شوند.

برنامه اکسپرس اینتری برنامه‌ای است که بر اساس امتیازدهی کار نمی‌کند. برای این منظور شما باید یک پروفایل اکسپرس اینتری ایجاد نمایید که از این طریق واجد شرایط ارائه‌ی یک EOI به روند اکسپرس اینتری برنامه‌ی انتخاب استانی PEI) PEI-PNP) می‌شوید اما در این خصوص استثنائی برای فارغ‌التحصیلان بین‌المللی وجود دارد که با یک مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی (PFWP) در جزیره‌ی  پرنس ادوارد مشغول به فعالیت هستند

مزیت اکسپرس اینتری ارائه EOI است که هیچ هزینه‌ی دولتی ندارد. روند اکسپرس اینتری برخلاف نام آن پیچیده نیست و فقط با چند سؤال شخصی و پرسش صریح درباره علت علاقه‌ی داوطلب به مهاجرت سؤال می‌شود.

نحوه ی امتیازدهی اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت به استان  پرنس ادوارد
مهاجرت به استان  پرنس ادوارد

همانگونه که ذکر شد، متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتریبنابر ویژگی­ها و خصوصیات مورد نظر اداره مهاجرتکانادا امتیازبندی شده و در صورتی که امتیاز لازم را کسب نمایند موفق به اخذ ویزا می­شوند. بنابراین باید برای اخذ این حدنصاب، حداکثر و حداقلی در نظر گرفته شود. در این روش حداکثر امتیاز فرد متقاضی 1200 است که به دو قسمت 600 امتیازی تقسیم می­شود.

600 امتیاز اول مربوط به خصوصیات فردی متقاضی و همراهش همچون سطح تحصیلات، سطح توانایی در زبان انگلیسی و یا فرانسه، تجربه کاری، سن، پیشنهادهای شغلی درکانادا و انطباق پذیری و 600 امتیاز بعدی در صورتی به شخص تعلق می­گیرد که دارای دعوت­نامه استانی از یکی از برنامه ­های مهاجرتی استانی درکانادا باشد.

هرکدام از خصوصیات فوق دارای امتیازات مربوط به خود هستند که در جدول زیر که مختص مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری ست به اختصار به شرح آنها می­پردازیم:

 

جدول کلی امتیازات مرحله اول

عاملحداکثر امتیاز
تحصیلات 25
سطح توانایی در انگلیسی یا فرانسه 28
تجربه کاری 15
سن 12
پیشنهاد شغلی در کانادا 10
انطباق پذیری 10
مجموع 100
امتیاز قبولی67

 

درصورتی‌که این شرایط را داشته باشید کاندید اکسپرس اینتری خواهید شد:

 

 • دارای حداقل یک تخصص موردنیاز استان پرنسس ادوارد باشید
 • گروه خانوادگی شما دارای تخصص فنی و حرفه‌ای باشد
 • فارغ‌التحصیل کالج‌های کانادا باشید

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله ای با نام  مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری مراجعه کنید. 

تحصیل در کانادا

 

 

آنچه قبل از مهاجرت باید بدانید!

مهاجرت به استان  پرنس ادوارد
مهاجرت به استان  پرنس ادوارد

مهاجرت یکی از مهم‌ترین تصمیمات زندگی هر فرد است که نه‌تنها خود شخص را بلکه اطرافیان خود را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد. مهاجرت با تغییرات اساسی در محل زندگی و رفته‌رفته جامعه و فرهنگ فرد شروع می‌شود تا به آنچه در ذهن شخص تداعی شده است به وقوع بپیوندد. هر شخصی به هر دلیلی تصمیم به مهاجرت می‌گیرد ولی عمدتاً در این تصمیمات وجوه اشتراکی به چشم می‌خورد. تصمیم به مهاجرت به‌سادگی گفتن واژه مهاجرت نیست و ملزوماتی دارد که باید به آن‌ها توجه کرد. پس اگر شما نیز در آینده تصمیم گرفتید به یکی از 240 کشور جهان مهاجرت کنید بهتر است نکات زیر را فراموش نکنید:

 • تصمیم خود را مرور کنید
 • کشور مناسبی را برای مهاجرت انتخاب کنید
 • تمکن مالی خود را فراموش نکنید
 • شرایط اقامت و دریافت ویزا را به‌طور صحیح پیگیری نمایید
 • نسبت به خرید خانه و وسیله نقلیه در کشور هدف عجله نکنید
 • از ارتباط با همسایگانتان در کشور مقصد غافل نباشید
 • پروسه دعوت به مصاحبه در هر استان کانادا متفاوت است و این روند در  استان  پرنس ادوارد 60 روز است.

 

چگونه اقامت استان پرنس ادوارد را دریافت کنم؟

بعدازآنکه مدارک اولیه تهیه شد آن‌ها را به  استان  پرنس ادوارد ارسال کنید سپس فرصت‌هایی در اختیار شما قرار داده می‌شود که از استان موردنظر و شرایط آن بازدید کنید که در صورت تمایل تدارکات لازم برای برگزاری جلسه مصاحبه از شما اقدام خواهد شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان بیان می کنند.

سوال های متداول استان پرنس ادوارد

🙋‍♀️1.مهاجرت از طریق داشتن تخصص به چه صورت است؟

 • در این روش فرد باید دارای یک پیشنهاد کار از سوی یک کارفرما در پرنس ادوارد باشد. همچنین می بایست این پیشنهاد کار با تحصیلات قبلی فرد جویای کار مطابقت داشته باشد.

🙋‍♀️2.سطح زبان لازم برای مهارت از طریق تخصص چیست؟

 • فرد باید دانش زبانی لازم برای صحبت کردن به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی را داشته باشد .

🙋‍♀️3.برایمهاجرت از طریق مالکیت کسب و کار به این جزیره محدودیت سنی وجود دارد؟

 • برای این نوع مهاجرت به جزیره ی پرنس ادوارد  سن فرد متقاضی کمتر از 55 سال باشد.

🙋‍♀️4.چه روش هایی برای مهاجرت به پرنس ادوارد وجود دارد؟

 • مهاجرت به پرنس ادوارد کانادا می تواند از چهار روش کلی انجام شود: 1.از طریق داشتن تخصص 2.از طریق برنامه ی مالکیت صد در صد کسب و کار و تجارت 3.از طریق برنامه ی شراکت در کسب و کار و تجارت 4.از طریق بستگان

🙋‍♀️5.مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری به چه صورت است؟

 • شیوه کار به این صورت است که افراد واجد شرایط در این سیستم با تشکیل پروفایل ثبت نام کرده، بنابر ویژگی ها و خصوصیاتی که دارند امتیاز بندی می شوند و در صورتی که حد نصاب قبولی را داشته باشند موفق به اخذ ویزای دائمی کشور کانادا در کمترین زمان ممکن می شوند.

🙋‍♀️6.سابقه ی کاری چند امتیاز در روش اکسپرس اینتری دارد؟

 • داشتن سابقه ی کاری بر اساس سال های فعالیت حداقل 9 و حداکثر 15 امتیاز خواهد داشت.

🙋‍♀️7.برای مهاجرت به کانادا محدودیت سنی وجود دارد؟

 • بهترین سن مهاجرت به این کشور 18 تا 35 سال است که بالاترین امتیاز را در بر میگیرد.

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!