رد کردن لینک ها

مهاجرت به استان  پرنس ادوارد

مهاجرت به استان پرنس ادوارد

بدون شک یکی از مزیت‌های استان پرنس ادوارد جهت مهاجرت، ارزان بودن هزینه‌های مهاجرتی است.و یکی از بهترین گزینه های مهاجرت استانی ست. همان‌طور که پیش‌ازاین در خصوص مهاجرت به استان‌های کشور کانادا به شرایط موردنیاز اشاره‌شده،  استان  پرنس ادوارد نیز از این قضیه مستثنا نیست و دارای شرایط موردنیاز است. اگر تصمیمتان جدی است که به کانادا مهاجرت کنید باید مدارک و شرایط لازم و حدنصاب امتیازهای اعلامی را به دست آورید تا پرونده شما پس از برسی اولیه توسط آفیسر اداره مهاجرت استان پرنسس ادوارد در وضعیت pool قرار داده شود و برای مصاحبه شما برنامه‌ریزی شود.

یکی از شرایط مهاجرت به کانادا داشتن مدرک زبان خارجه آیلتس است که هزینه‌های مربوط به اخذ این مدرک هرساله در حال افزایش و شرایط اخذ آن هرساله سختر می‌شود. پس اگر می‌خواهید به یک سرزمین سردشمالی آن‌هم پرنس اوارد مهاجرت کنید بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط آن را به‌خوبی مطالعه کنید.

داشتن مدرک زبان انگلیسی برای مهاجرت شما یک مزیت مهم است زیرا دیگر نیازی به داشتن وکیل برای انجام امور مربوطه نیست در غیر این صورت نیازمند وکیل باتجربه در این خصوص برای مهاجرت شما به  استان  پرنس ادوارد راهگشا خواهد بود و در این خصوص می‌توانید موسسه مهاجرتی آوات را وکیل امن خود در این خصوص بدانید… سعی کنید هزینه‌های مهاجرتی خود را از طریق کارت‌های اعتباری انجام دهید و اگر کارت اعتباری ندارید از پرداخت‌های مجازی بهره بگیرید.

 شرایط مهاجرت به پرنس ادوارد چیست؟

سال گذشته یعنی 2018 شرایط مهاجرت به  پرنس ادوارد به‌قرار زیر است اما ممکن است که مجدداً این شرایط تغییر کنند لذا برای اطلاع از شرایط مهاجرت به  پرنس ادوارد باید به سایت اداره مهاجرت استانی آن مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت تحصیلی به کانادا

باید درزمینهٔ مدیریت و مالکیت کسب‌وکار دارای سابقه باشید

 • حداقل دارایی شما باید 600 هزار دلار باشد
 • حداقل تحصیلات شما دیپلم باشد
 • حداقل سن شما 21 و حداکثر 50 سال باشد
 • دارای مدرک زبان آیلتس حداقل CLB 4 در هر مهارت باشد.
 • سعی کنید در هنگام تقاضای مهاجرت حتماً دارای طرح توجیهی موردقبول باشد
 • پس از قبولی در مصاحبه می‌بایست مبلغ 200 هزار دلار کانادا را به‌عنوان ودیعه جهت شروع کسب‌وکار 150 دلاری را در جزیر ادوارد پرداخت نمایید (تحت شرایطی این مبلغ برای شما قابل عودت است).

 

پس‌ازآنکه شما تمام شرایط را رعایت کرده باشید و طرح کسب‌وکار خود را ارائه کرده باشید شرایط مصاحبه شما متناسب با امتیازات اخذشده ترتیب اثر داده می‌شود. پس از قبول شدن در مصاحبه، اداره مهاجرت کانادا نامه‌ی انتخاب استانی شمارا برای اقامت دائم صادر خواهد کرد و جهت صدور ویزای اقامت ارسال می‌کند و ضمن بررسی مستندات ویزای اقامت شما و همراهانتان صادر می‌شود

یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به  استان پرنس ادوارد کانادا، کاندید شدن توسط اکسپرس اینتری است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله ای با نام  مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری مراجعه کنید. 

اکسپرس اینتری چیست؟

اکسپرس اینتری سیستمی است که به اعضای خود در صورت فعال بودن پاداش می‌دهد و این پاداش به‌صورت امتیازاتی است که در هنگام خروج از بانک اطلاعاتی متفاوت از هنگام ورود است. درواقع نتایج حاکی از آن است که اکثر داوطلبینی که دعوت‌نامه‌ی ITA را دریافت می‌کنند، بعد از ورود به بانک اطلاعاتی نمره‌ی خود را بهبود داده‌اند

شما قبل از هر کاری باید متوجه شوید که آیا واجد شرایط ورود به بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری هستید یا نه زیرا EOI ها فقط از داوطلبین درون بانک اطلاعاتی انتخاب می‌شوند.

برنامه اکسپرس اینتری برنامه‌ای است که بر اساس امتیازدهی کار نمی‌کند. برای این منظور شما باید یک پروفایل اکسپرس اینتری ایجاد نمایید که از این طریق واجد شرایط ارائه‌ی یک EOI به روند اکسپرس اینتری برنامه‌ی انتخاب استانی PEI) PEI-PNP) می‌شوید اما در این خصوص استثنائی برای فارغ‌التحصیلان بین‌المللی وجود دارد که با یک مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی (PFWP) در جزیره‌ی  پرنس ادوارد مشغول به فعالیت هستند

پیشنهاد مطالعه »
راه های مهاجرت به ایتالیا

مزیت اکسپرس اینتری ارائه EOI است که هیچ هزینه‌ی دولتی ندارد. روند اکسپرس اینتری برخلاف نام آن پیچیده نیست و فقط با چند سؤال شخصی و پرسش صریح درباره علت علاقه‌ی داوطلب به مهاجرت سؤال می‌شود.

درصورتی‌که این شرایط را داشته باشید کاندید اکسپرس اینتری خواهید شد:

 

 • دارای حداقل یک تخصص موردنیاز استان پرنسس ادوارد باشید
 • گروه خانوادگی شما دارای تخصص فنی و حرفه‌ای باشد
 • فارغ‌التحصیل کالج‌های کانادا باشید

تحصیل در کانادا

  استان  پرنس ادوارد را بهتر بشناسیم

 استان  پرنس ادوارد از افرادی که علاقه زیادی به راه‌اندازی کسب‌وکار در جزیره کوچک رادارند به‌خوبی استقبال می‌کند همین امر به‌نوبه خود موجب شده است تا جزیره  پرنس ادوارد به‌عنوان استانی برای پرورش کارآفرینان بزرگ شناخته شود جزیره  پرنس ادوارد جزیره‌ای است با قدمت طولانی که در خلیج سنت لارنس کانادا واقع‌شده است که آب‌وهوای آن معتدل و بسیار دل‌انگیز است.

اگر می‌خواهید با اداره مهاجرت PEI در ارتباط باشید راه‌های زیر توسط موسسه مهاجرتی آوات به شما پیشنهاد می‌شود:

immigratepei@gov.pe.ca

Phone: (902) 620-3628
Fax: (902) 368-5886

 

آنچه قبل از مهاجرت باید بدانید:

مهاجرت یکی از مهم‌ترین تصمیمات زندگی هر فرد است که نه‌تنها خود شخص را بلکه اطرافیان خود را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد. مهاجرت با تغییرات اساسی در محل زندگی و رفته‌رفته جامعه و فرهنگ فرد شروع می‌شود تا به آنچه در ذهن شخص تداعی شده است به وقوع بپیوندد. هر شخصی به هر دلیلی تصمیم به مهاجرت می‌گیرد ولی عمدتاً در این تصمیمات وجوه اشتراکی به چشم می‌خورد. تصمیم به مهاجرت به‌سادگی گفتن واژه مهاجرت نیست و ملزوماتی دارد که باید به آن‌ها توجه کرد. پس اگر شما نیز در آینده تصمیم گرفتید به یکی از 240 کشور جهان مهاجرت کنید بهتر است نکات زیر را فراموش نکنید:

 • تصمیم خود را مرور کنید
 • کشور مناسبی را برای مهاجرت انتخاب کنید
 • تمکن مالی خود را فراموش نکنید
 • شرایط اقامت و دریافت ویزا را به‌طور صحیح پیگیری نمایید
 • نسبت به خرید خانه و وسیله نقلیه در کشور هدف عجله نکنید
 • از ارتباط با همسایگانتان در کشور مقصد غافل نباشید
 • پروسه دعوت به مصاحبه در هر استان کانادا متفاوت است و این روند در  استان  پرنس ادوارد 60 روز است.
پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به ایتالیا

 

چگونه اقامت خواهم گرفت؟

بعدازآنکه مدارک اولیه تهیه شد آن‌ها را به  استان  پرنس ادوارد ارسال کنید سپس فرصت‌هایی در اختیار شما قرار داده می‌شود که از استان موردنظر و شرایط آن بازدید کنید که در صورت تمایل تدارکات لازم برای برگزاری جلسه مصاحبه از شما اقدام خواهد شد.

 

راه های دیگر برای مهاجرت به کانادا:

 1. مهاجرت به کانادا
 2. شرایط مهاجرت به کانادا
 3. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارتاپ
 4. مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
 5. مهاجرت به کانادا از طریق نیروی با تجربه کانادایی
 6. مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی و ازدواج
 7.  ویزای طولانی مدت دیدار خانواده کانادا
 8. مهاجرت خوداشتغالی کانادا
 9. سرمایه گذاری در کانادا
 10. مهاجرت تحصیلی به کانادا / شرایط دریافت ویزای تحصیلی
 11. برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP)
 12. برنامه های استانهای کانادا

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان بیان می کنند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره