مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

وکیل مهاجرت به کانادا

خلاصه مقاله : روش های مهاجرت به کانادا متفاوت است که شما می توانید با استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا تمام این روش ها را به صورت علمی و مفصل بدانید و همچنین وکیل مهاجرت به کانادا این روش ها را برای آگاهی بیشتر شما به صورت مفصل تشریح می کند. افراد متقاضی مهاجرت به کانادا با کمک وکیل مهاجرت به کانادا می توانند از قوانین جدید مربوط به انواع روش های مهاجرت به این کشور آگاه شوند.
وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

فهرست مقاله
وکیل مهاجرت به کانادا
وکیل مهاجرت به کانادا

کشور کانادااز جمله کشورهایی می باشد که متقاضیان زیادی برای اقامت دارد به همین خاطر اغلب افراد متقاضی به دنبال وکیل مهاجرت به کانادا هستند تا بتوانند با کمک وی بدون مشکل و با آرامش خاطر به این کشور مهاجرت نمایند .نداشتن وکیل مهاجرت به کاناداباعث می شود که متقاضیان به دلیل آشنا نبودن با قوانین مربوط به مهاجرت وقتشان را تلف نمایند و هزینه های گزافی پرداخت نمایند .

متقاضیانی که تصمیم دارند به صورت قانونی مهاجرت نمایند لازم است که از مشاوره‌ی یک وکیل مهاجرت بهره ببرند تا با انجام اقدامات لازم ، مهاجرتی راحت را تجربه نمایند و به آسانی امور مربوط به مهاجرت ، اقامت و تابعیت را در کشور کانادابه انجام برسانند .

مهاجرت به کشور کانادا از طریق روش های متعددی مثل : ادامه تحصیل ، اشتغال ، سرمایه گذاری ، تولد فرزند ، ازدواج ، ثبت شرکت و پناهندگی صورت می گیرد که هر کدام از آنها قوانین و شرایط مخصوص به خود را دارد ، وکیل مهاجرت به کانادادر این امر وکالت فرد متقاضی را به منظور مهاجرت به این کشور بر عهده می گیرد و با توجه به اینکه با قوانین مربوط به کشور کانادا و سفارت خانه‌ی این کشور آشنایی کامل دارد قادر است بر مبنای قوانین مذکور برای فرد متقاضی پرونده تشکیل دهد و قوانین مهاجرتی را اجرا نماید.

 

مهاجرت به کانادا (لیست هزینه ها + شرایط)

 

ویژگی های یک وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا فردی می باشد که بعد از اینکه از دانشگاه فارغ التحصیل شد در آزمون مربوط به وکالت شرکت می کند و پس از اینکه دوره‌ی کارآموزی را به مدت 18 ماه گذراند ، موفق به اخذ مجوز وکالت از کانون وکلای دادگستری می شود .

برای انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا لازم است که ویژگی های زیر مورد توجه قرار گیرد :

1

وکیل مربوط به مهاجرت لازم است که دارای پروانه‌ی وکالت دادگستری باشد

2

وکیل مربوط به مهاجرت لازم است که دارای پروانه‌ی مؤسسه حقوقی باشد

3

وکیل مربوط به مهاجرت لازم است مجوز داشته باشد تا بتواند حقوق بین الملل را اجرا نماید

4

وکیل مربوط به مهاجرت لازم است که با قوانین کشورها و سفارت خانه ها به طور کامل آشنایی داشته باشد

5

و همچنین باید قبل از اینکه برای فرد متقاضی پرونده تشکیل بدهد با وی به توافق برسد

 

وکیل مهاجرت به کانادا در ایران

در کشور ایران فردی با عنوان شغلی وکیل مهاجرت به کاناداوجود ندارد چرا که قانون مربوط به وکلا در ایران معتقد هستند که تمامی وکلای دادگستری صلاحیت دارند در مورد کلیه‌ی امور به افراد متقاضی مشاوره‌ی حقوقی بدهند و در هر امری اظهار عقیده نمایند .

به هر حال تمام افرادی که در مؤسسات حقوقی و همچنین دفاتر مهاجرتی با عنوان شغلی وکیل مهاجرت مشغول به کار هستند لازم است که برای مهاجرت به این کشور از تجربه‌ی مشاوره ای برخوردار باشند و همچنین مدارک قانونی نیز داشته باشند .

تحصیل در کانادا

 

مزایای برخورداری از وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا
وکیل مهاجرت به کانادا

هنگامی فردی برای امور مهاجرتی خود به کشور کانادا وکیل انتخاب نماید متوجه خواهد شد که مراحل مربوط به مهاجرتش به این کشور به سرعت انجام خواهد شد و به بیانی از مزیت های عمده ای در این امر برخوردار می شود که عبارتند از :

داشتن وکیل مهاجرت به کانادا، فرد متقاضی را از شر کلاهبرداران و افراد فرصت طلب که قصد فریب وی را دارند در امان نگه می دارد .

وکیل مربوط به مهاجرت با ارائه‌ی مشاوره به متقاضیان کمک می کند که تمامی اقدامات مورد نیاز خود را قبل از سفر به انجام برسانند تا بتوانند به راحتی از کشورشان خارج گردند .

وقتی افراد متقاضی از یک وکیل مهاجرت کمک می گیرند از لحاظ روانی نیز امنیت خواهند داشت چرا که با اعتماد به وکیل مورد نظرشان در امر مهاجرت دچار استرس کمتری خواهند شد .

صرفه جویی در هزینه ها

برخورداری از وکیل مهاجرت به کانادا باعث می شود که در اغلب هزینه ها صرفه جویی شود. چرا که فرد متقاضی در مبلغی با وکیل مورد نظرش به توافق می رسد. و وی کلیه‌ی اقدامات لازم به منظور مهاجرت را به انجام می رساند. دیگر لازم نیست که به افراد متعددی هزینه های اضافه پرداخت گردد .

وکیل مهاجرت اقدامات مورد نیاز برای مهاجرت را با در نظر گرفتن شرایط خاص کشور کانادا انجام می دهد. به بیانی می توان گفت که اوضاع و احوال سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و همچنین جغرافیایی کشور کانادا را مد نظر دارد.

وکیل مربوط به مهاجرت به کشور کانادا قادر است متقاضیان را در انتخاب روش های مهاجرتی متعدد مشاوره دهد و به آنها کمک کند تا با توجه به شرایطی که دارند روشی مناسب را برای مهاجرت به این کشور انتخاب نمایند .

هنگامی که وکیل مهاجرت به کانادا که فرد متقاضی برای امور مهاجرتی خود به این کشور انتخاب نموده است فردی مجرب باشد می تواند با کمک او اقدامات مورد نیاز به منظور مهاجرت را بسیار سریع به انجام برساند و به راحتی از کشورش خارج شده و بدون مشکل به کشور کاناداوارد شود .

وکیل ویزای تحصیلی کانادا در ایران

قبل از هر اقدامی اگر خواهان اخذ ویزای تحصیلی کانادا هستید. بهتر است که از طریق وکیل ویزای تحصیلی کانادا از رتبه‌بندی دانشگاه‌های این کشور و همچنین میزان هزینه‌های زندگی در کانادا و اجاره خانه و یا خوابگاه در کانادا اطلاعات کافی کسب کنید.

با برنامه‌ریزی دقیق می‌توانید به موفقیت رسیده و بعد از اتمام دوره تحصیلی در کانادا مشغول به کار شوید. پس این هدف شما بسیار بزرگ می‌باشد و با کمک گرفتن از وکیل ویزای تحصیلی کانادا می‌توانید. این امید را داشته باشید که می‌توانید هر چه سریع‌تر به اهداف خود دست یابید.

به جرات می‌توان گفت وکیلی که کار خود را بلد باشد و در این زمینه تجربه کافی و عملی داشته باشد سخت یافت می‌شود و تحقیق در این زمینه نیازمند صرف زمان و جستجوی اصولی می‌باشد

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی  وکیل ویزای تحصیلی کانادا مراجعه کنید.

یک توصیه

افرادی که تصمیم به مهاجرت به کشور کانادا می گیرند می دانند که در حال ایجاد تغییری بزرگ در زندگی خود هستند. چرا که پس از مهاجرت به این کشور زندگی را در یک محیط با فرهنگی متفاوت ، قوانین. شرایط آب و هوایی و هنجارهای اجتماعی متفاوت با کشور خود تجربه خواهند نمود. به همین خاطر برای برخورداری از لحظاتی خوش در کشور کانادا توصیه می شود. که قبل از انجام سفرشان از یک وکیل مهاجرت به کانادا کمک بگیرند که در کار خود تخصص داشته باشد و بتواند آنها را در این مسیر پیچیده به خوبی راهنمایی نماید .

منبع: سفارت کانادا

سوال های متداول

🙋‍♀️1.آیا بدون وکیل هم میتوان امور مهاجرت را انجام داد؟

  • بله.  هیچ قانونی شما را مجبور به داشتن وکیل نکرده است.اما داشتن وکیلی که در ارتباط با وکلای بین المللی است باعث سرعت بخشیدن به امور و آگاهی از اطلاعات روز مهاجرت خواهد بود.

🙋‍♀️2.در چه شرایطی استخدام وکیل مهاجرت به کانادا الزامی است؟

  • در برخی شرایط مانند داشتن سو سابقه یا دیپورت شدن چندباره حضور وکیل بیش از پیش ضرورت دارد.

🙋‍♀️3.میزان سابقه ی وکیل چه تضمینی برای مهاجرت دارد؟

  • هر چه وکیل انتخابی شما سابقه ی بیشتری داشته باشد به این معنی است که با قوانین مهاجرتی کانادا بیشتر آشنایی دارد لذا با کمترین مشکل مهاجرت شما را پیش خواهد برد.

🙋‍♀️4.مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری به چه صورت است؟

  • تا قبل از سال 2015 فرایند اخذ ویزا و مهاجرت به کانادا فرایندی سخت بود اما در اوایل سال 2015 باین روش به وجود آمد.مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری برپایه ی امتیاز دهی در کمترین زمان ممکن است.

🙋‍♀️5.با خرید ملک میتوان اقامت کانادا را به دست آورد؟

  • خیر. با خرید ملک در این کشور نمیتوانید اقامت دریافت کنید و برای دریافت اقامت  باید یکی از روش های مهاجرت مثل سرمایه گذاری یا کار و… را انتخاب کنید.

🙋‍♀️6.مهاجرت از  طریق خوداشتغالی کانادا شامل چه افرادی میشود؟

  • افرادی که استخدام مرکز خاصی نیستند مانند هنرمندان در زمینه های مختلف هنری , ورزش کاران و مربی های ورزشی و… میتوانند. از این روش به کانادا مهاجرت کنند.

 

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
مریم
مریم
2019/04/17 10:10

با سلام و خسته نباشید خواستم بدونم هزینه یک وکیل برای مهاجرت چقدره؟ من با همسرم می خواهیم بریم کانادا ممنون میشم پساخ سوالم را بدید با سپاس از شما.