شماره تماس : 02191012193 - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

وکیل مهاجرت به کانادا

فهرست مقاله
وکیل مهاجرت به کانادا
وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

کشور کانادااز جمله کشورهایی می باشد که متقاضیان زیادی برای اقامت دارد به همین خاطر اغلب افراد متقاضی به دنبال وکیل مهاجرت به کانادا هستند تا بتوانند با کمک وی بدون مشکل و با آرامش خاطر به این کشور مهاجرت نمایند .

نداشتن وکیل مهاجرت به کاناداباعث می شود که متقاضیان به دلیل آشنا نبودن با قوانین مربوط به مهاجرت وقتشان را تلف نمایند و هزینه های گزافی پرداخت نمایند .

متقاضیانی که تصمیم دارند به صورت قانونی مهاجرت نمایند لازم است که از مشاوره‌ی یک وکیل مهاجرت بهره ببرند تا با انجام اقدامات لازم ، مهاجرتی راحت را تجربه نمایند و به آسانی امور مربوط به مهاجرت ، اقامت و تابعیت را در کشور کانادابه انجام برسانند .

مهاجرت به کشور کانادا از طریق روش های متعددی مثل : ادامه تحصیل ، اشتغال ، سرمایه گذاری ، تولد فرزند ، ازدواج ، ثبت شرکت و پناهندگی صورت می گیرد که هر کدام از آنها قوانین و شرایط مخصوص به خود را دارد ، وکیل مهاجرت به کانادادر این امر وکالت فرد متقاضی را به منظور مهاجرت به این کشور بر عهده می گیرد و با توجه به اینکه با قوانین مربوط به کشور کانادا و سفارت خانه‌ی این کشور آشنایی کامل دارد قادر است بر مبنای قوانین مذکور برای فرد متقاضی پرونده تشکیل دهد و قوانین مهاجرتی را اجرا نماید .

 

مهاجرت به کانادا 2019 (لیست هزینه ها + شرایط)

 

شرایط مهاجرت به کانادا

 

ویژگی های یک وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا فردی می باشد که بعد از اینکه از دانشگاه فارغ التحصیل شد در آزمون مربوط به وکالت شرکت می کند و پس از اینکه دوره‌ی کارآموزی را به مدت 18 ماه گذراند ، موفق به اخذ مجوز وکالت از کانون وکلای دادگستری می شود .

پیشنهاد مطالعه »
اقامت در اسپانیا

برای انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا لازم است که ویژگی های زیر مورد توجه قرار گیرد :

 • وکیل مربوط به مهاجرت لازم است که دارای پروانه‌ی وکالت دادگستری باشد .
 • وکیل مربوط به مهاجرت لازم است که دارای پروانه‌ی مؤسسه حقوقی باشد .
 • وکیل مربوط به مهاجرت لازم است مجوز داشته باشد تا بتواند حقوق بین الملل را اجرا نماید .
 • وکیل مربوط به مهاجرت لازم است که با قوانین کشورها و سفارت خانه ها به طور کامل آشنایی داشته باشد .
 • و همچنین باید قبل از اینکه برای فرد متقاضی پرونده تشکیل بدهد با وی به توافق برسد .

وکیل مهاجرت به کانادا در ایران

در کشور ایران فردی با عنوان شغلی وکیل مهاجرت به کاناداوجود ندارد چرا که قانون مربوط به وکلا در ایران معتقد هستند که تمامی وکلای دادگستری صلاحیت دارند در مورد کلیه‌ی امور به افراد متقاضی مشاوره‌ی حقوقی بدهند و در هر امری اظهار عقیده نمایند .

به هر حال تمام افرادی که در مؤسسات حقوقی و همچنین دفاتر مهاجرتی با عنوان شغلی وکیل مهاجرت مشغول به کار هستند لازم است که برای مهاجرت به این کشور از تجربه‌ی مشاوره ای برخوردار باشند و همچنین مدارک قانونی نیز داشته باشند .

تحصیل در کانادا

 

مزایای برخورداری از وکیل مهاجرت به کانادا

هنگامی فردی برای امور مهاجرتی خود به کشور کانادا وکیل انتخاب نماید متوجه خواهد شد که مراحل مربوط به مهاجرتش به این کشور به سرعت انجام خواهد شد و به بیانی از مزیت های عمده ای در این امر برخوردار می شود که عبارتند از :

داشتن وکیل مهاجرت به کانادا، فرد متقاضی را از شر کلاهبرداران و افراد فرصت طلب که قصد فریب وی را دارند در امان نگه می دارد .

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت تحصیلی به کانادا

وکیل مربوط به مهاجرت با ارائه‌ی مشاوره به متقاضیان کمک می کند که تمامی اقدامات مورد نیاز خود را قبل از سفر به انجام برسانند تا بتوانند به راحتی از کشورشان خارج گردند .

وقتی افراد متقاضی از یک وکیل مهاجرت کمک می گیرند از لحاظ روانی نیز امنیت خواهند داشت چرا که با اعتماد به وکیل مورد نظرشان در امر مهاجرت دچار استرس کمتری خواهند شد .

برخورداری از وکیل مهاجرت به کانادا باعث می شود که در اغلب هزینه ها صرفه جویی شود چرا که فرد متقاضی در مبلغی با وکیل مورد نظرش به توافق می رسد و وی کلیه‌ی اقدامات لازم به منظور مهاجرت را به انجام می رساند و دیگر لازم نیست که به افراد متعددی هزینه های اضافه پرداخت گردد .

وکیل مهاجرت اقدامات مورد نیاز برای مهاجرت را با در نظر گرفتن شرایط خاص کشور کانادا انجام می دهد و به بیانی می توان گفت که اوضاع و احوال سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و همچنین جغرافیایی کشور کانادا را مد نظر دارد .

وکیل مربوط به مهاجرت به کشور کانادا قادر است متقاضیان را در انتخاب روش های مهاجرتی متعدد مشاوره دهد و به آنها کمک کند تا با توجه به شرایطی که دارند روشی مناسب را برای مهاجرت به این کشور انتخاب نمایند .

هنگامی که وکیل مهاجرت به کانادا که فرد متقاضی برای امور مهاجرتی خود به این کشور انتخاب نموده است فردی مجرب باشد می تواند با کمک او اقدامات مورد نیاز به منظور مهاجرت را بسیار سریع به انجام برساند و به راحتی از کشورش خارج شده و بدون مشکل به کشور کاناداوارد شود .

پیشنهاد مطالعه »
شرایط تحصیل در رشته پزشکی در کشور آلمان

 

راه های مهاجرت به کانادا 2019

 

افرادی که تصمیم به مهاجرت به کشور کانادا می گیرند می دانند که در حال ایجاد تغییری بزرگ در زندگی خود هستند چرا که پس از مهاجرت به این کشور زندگی را در یک محیط با فرهنگی متفاوت ، قوانین ، شرایط آب و هوایی و هنجارهای اجتماعی متفاوت با کشور خود تجربه خواهند نمود به همین خاطر برای برخورداری از لحظاتی خوش در کشور کاناداتوصیه می شود که قبل از انجام سفرشان از یک وکیل مهاجرت به کانادا کمک بگیرند که در کار خود تخصص داشته باشد و بتواند آنها را در این مسیر پیچیده به خوبی راهنمایی نماید .

منبع: سفارت کانادا

2 نظر

 1. مریم

  با سلام و خسته نباشید خواستم بدونم هزینه یک وکیل برای مهاجرت چقدره؟ من با همسرم می خواهیم بریم کانادا ممنون میشم پساخ سوالم را بدید با سپاس از شما.

  پاسخ
  1. مرادی

   سلام دوست عزیز
   روش های مهاجرت به کانادا متفاوت است و هزینه ها نیز متفاوت است برای اطلاعات بیشتر لطفا با موسسه تماس بگیرید
   ممنون

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات پیشنهادی ویژه شما

مهاجرت

امور مهاجرت

امروزه افراد با هدف های گوناگونی مانند تحصیل کار زندگی

02191012193 تماس جهت مشاوره تلفنی