مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ﺁشنایی با خدمات وکیل مهاجرت به کانادا

خلاصه مقاله : کشور کانادااز جمله کشورهایی می باشد که متقاضیان زیادی برای اقامت دارد به همین خاطر اغلب افراد متقاضی به دنبال وکیل مهاجرت به کانادا هستند تا بتوانند با کمک وی بدون مشکل و با آرامش خاطر به این کشور مهاجرت نمایند . نداشتن وکیل مهاجرت به کاناداباعث می شود که متقاضیان به دلیل آشنا نبودن با قوانین مربوط به مهاجرت وقتشان را تلف نمایند و هزینه های گزافی پرداخت نمایند . متقاضیانی که تصمیم دارند به صورت قانونی مهاجرت نمایند لازم است که از مشاوره‌ی یک وکیل مهاجرت بهره ببرند تا با انجام اقدامات لازم ، مهاجرتی راحت را تجربه نمایند و به آسانی امور مربوط به مهاجرت ، اقامت و تابعیت را در کشور کانادابه انجام برسانند .
ﺁشنایی با خدمات وکیل مهاجرت به کانادا

ﺁشنایی با خدمات وکیل مهاجرت به کانادا

فهرست مقاله
ﺁشنایی با خدمات وکیل مهاجرت به کانادا
ﺁشنایی با خدمات وکیل مهاجرت به کانادا
روش های مهاجرت به کانادا متفاوت است که شما می توانید با استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا تمام این روش ها را به صورت علمی و مفصل بدانید و همچنین وکیل مهاجرت به کانادا این روش ها را برای آگاهی بیشتر شما به صورت مفصل تشریح می کند.
افراد متقاضی مهاجرت به کانادا با کمک وکیل مهاجرت به کانادا می توانند از قوانین جدید مربوط به انواع روش های مهاجرت به این کشور آگاه شوند.

مهاجرت به کانادا

 

برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور های خارجی را دارند مهاجرت به کانادا از بزرگترین آرزوهای این افراد است. راه و روش های مهاجرت به کانادا بسیار زیاد است که برخی از این روش ها شامل مهاجرت از طریق تحصیل در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا، تولد فرزند در کانادا، کار و اشتغال در کانادا و بسیار روش های دیگر که شما می توانید.
با کمک این وکیل های مهاجرتی از جزئیات این راه ها اطلاعات کسب نمایید. در واقع وکیل مهاجرت به کانادا به شما کمک می کند که در نهایت بهترین راه مهاجرت به این کشور را انتخاب نمایید تا از این طریق آسودگی خاطر خود و خانواده شما را فراهم آورد.
امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کانادا در رسانه ها و سایت های مختلف به دنبال پیدا کردن  و انتخاب بهترین راه های مهاجرت به کانادا هستند. اطلاعات ضد و نقیضی در این رسانه ها در مورد شرایط مهاجرت به کانادا موجود است. از این رو بهترین راه برای کسب اطلاعات دقیق در مورد شرایط مهاجرت به کانادا استفاده وکمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت به کانادا است.

مهاجرت به روش خویشاوندی

شهروندان و افراد مقیم دائم در کانادا می توانند. افرادی با نسبت های خویشاوندی نزدیک را تحت تکفل خود قرار دهند. البته شرط این کار داشتن تمکن مالی لازم برای پرداخت هزینه های شخص بدون کمک گرفتن از دولت کانادا است. (استثنا در خصوص الحاق همسر این شرط الزامی نیست.).

شخصی که از طریق یکی از خویشاوندانش دعوت می شود. می بایست دارای درجه خویشاوندی نزدیک با او باشد. این افراد شامل همسر، فرزندان، نوه ها، پدر و مادر، پدر بزرگ و مادر بزرگ، خواهر و برادر. ( به شرط اینکه کمتر از هجده سال داشته باشد و تحت قیومیت پدر یا مادرش نباشد.) می باشند. همچنین شهروند یا مقیم دائم این کشور می تواند. کودکی را که به فرزندخواندگی قبول کرده است به این کشور منتقل کند.

مهاجرت به کشور کانادا و اخذ اقامت آن از راه سرمایه گذاری

یکی از راه های مهاجرت به کانادا انجام سرمایه گذاری در این کشور می باشد. سرمایه گذاری در این کشور در استان کبک انجام می شود که حداقل مبلغ لازم برای آن 800 هزار دلار می باشد. و اگر فردی بخواهد از همان ابتدا اقامت دائم دریافت نماید. باید به دولت این کشور ثابت کند که از لحاظ مالی می تواند. 6/1 میلیون دلار را تهیه نماید که بعد از آن پاسپورت کشور کانادا را دریافت خواهد کرد .

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری که یکی از راه های مهاجرت به کانادا می باشد. به این ترتیب است که فرد متقاضی مبلغ مورد نظر یعنی 6/1 میلیون دلار را به مدت زمان 5 سال در اختیار دولت این کشور قرار می دهد. و پس از گذشت 5 سال این دولت مبلغ مربوطه را بدون سود به فرد متقاضی بر می گرداند .

ویژگی های یک وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا فردی می باشد که بعد از اینکه از دانشگاه فارغ التحصیل شد در آزمون مربوط به وکالت شرکت می کند و پس از اینکه دوره‌ی کارآموزی را به مدت 18 ماه گذراند ، موفق به اخذ مجوز وکالت از کانون وکلای دادگستری می شود .

برای انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا لازم است که ویژگی های زیر مورد توجه قرار گیرد :

 • وکیل مربوط به مهاجرت لازم است که دارای پروانه‌ی وکالت دادگستری باشد .
 • وکیل مربوط به مهاجرت لازم است که دارای پروانه‌ی مؤسسه حقوقی باشد .
 • وکیل مربوط به مهاجرت لازم است مجوز داشته باشد تا بتواند حقوق بین الملل را اجرا نماید .
 • وکیل مربوط به مهاجرت لازم است که با قوانین کشورها و سفارت خانه ها به طور کامل آشنایی داشته باشد .
 • و همچنین باید قبل از اینکه برای فرد متقاضی پرونده تشکیل بدهد با وی به توافق برسد .

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله ی  وکیل مهاجرت به کانادا مراجعه کنید.

اقامت دائم کانادا از راه Express Entry – Skill Worker

یکی از مناسب ترین راه های مهاجرت به کانادا برای افرادی که تخصص در حرفه ای دارند این روش می باشد که از همان ابتدا به این افراد اقامت دائم اختصاص می یابد .

سیستم مورد نظر برای این راه بر حسب point base system می باشد که هر یک از خصوصیات عنوان شده برای فرد متقاضی از امتیاز خاصی برخوردار می باشد .

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی  راه های مهاجرت به کانادا مراجعه کنید.

وظیفه وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا با در نظرگرفتن مباحث حقوقی بین الملل و اشراف کامل به فضای قانونی امور مهاجرتی این کشور می تواند مشاوره صحیح و اطلاعات جامع و کامل در رابطه با روش های مهاجرت به کانادا در اختیار متقاضیان عزیز قرار می دهد. در زمان مهاجرت به کانادا سوالات زیادی ذهن متقاضیان را به خود مشغول می کنند که از جمله این سوالات می توان به موارد زیر اشاره نمود.
کدام روش مهاجرت به کانادا سریع ترین راه است؟ یا اقدامات اولیه و لازم برای مهاجرت به کانادا، اقامت کاری در کانادا، تحصیل در این کشور و … چیست؟ یا برای اخذ ویزای این کشور باید چه مراحلی را طی نمود؟ استفاده و به کارگیری یک وکیل مهاجرت به کانادا می تواند پاسخگوی تمام این سوالات باشد و این امکان را به متقاضیان مهاجرت به کانادا می دهد که با اطلاعات و آگاهی کامل بهترین راه از نظر خود را انتخاب نمایند.

آشنایی با خدمات و وظایف وکیل مهاجرت به کانادا

کمک و خدمات وکیل مهاجرت به کانادا فقط در زمینه گرفتن تابعیت و اخذ اقامت این کشور به متقاضی خلاصه نمی شود بلکه علاوه بر این کار خدمات گسترده دیگری نیز به شخص متقاضی ارائه می دهد که یکی از این خدمات این است که می‌تواند از وضعیت فرد متقاضی دفاع کرده و از اخراج (دیپورت) وی جلوگیری نماید.
یکی دیگر از خدمات و وظایف این وکیل ها  این است که می‌تواند در رابطه با نحوه‌و شرایط اخذ ویزای کار کانادا برای مدت زمان مشخص، به شخص متقاضی مشاوره‌ی حقوقی ارائه دهد. همچنین افرادی که می خواهند در این کشور ادامه تحصیل دهند می توانند درباره انواع ویزای کانادا با وکلای مهاجرت این کشور مشورت نمایند.
ﺁشنایی با خدمات وکیل مهاجرت به کانادا
ﺁشنایی با خدمات وکیل مهاجرت به کانادا

ﺁشنایی با خدمات وکیل مهاجرت به کانادا

گرفتن حق شهروندی کشور کانادا با استفاده از وکیل مهاجرت این کشور
وکلای مهاجرت به کانادا می توانند برای گرفتن حق شهروندی از طریق روال قبول تابعیت به شخص متقاضی کمک می کنند. برای این که شخص متقاضی بتواند از طریق روال قبول تابعیت، حق شهروندی این کشور را دریافت کند باید در ﺁزمون های زبان انگلیسی و علوم اجتماعی قبول شود و همچنین باید نامه‌ های مختلفی را حاوی قرار ملاقات دریافت کند.

چگونگی درخواست شهروندی کشور کانادا

زمانی که شخص متقاضی از یک کشور دیگر بخواهد درخواست شهروندی کانادا بدهد استفاده از یک وکیل برای طی کردن روال قانونی این امر بسیار سودمند است. به این دلیل که پروسه درخواست شهروندی به این کشور بسیار پیچیده و زمان بر است. از این رو وکلای مهاجرت می توانند با استفاده از روش ها و شیوه های مختلف می تواند به متقاضی برای رسیدن به این هدف کمک نماید. این روش ها و شیوه ها عبارتند از:
 •  مثلا یکی از این روش های پیشنهادی این است که وکیل به شخص متقاضی کمک می کند تا اسناد مورد نیاز برای اخذ شهروندی را جمع‌آوری نماید.
 •  یا در زمان های اضطراری برای گرفتن حق شهروندی به صورت فوری به متقاضیان کمک می کند.
 •  متقاضیان را برای ﺁزمون های شهروندی آماده و کمک می کند
 •  کمک به متقاضی در ایجاد کسب و کار در کشور کانادا
 •  همچنین به عنوان وکیل متقاضی به جای او در دادگاه حاضر می شود

در چه شرایطی استخدام وکیل مهاجرت به کانادا الزامی است؟

استخدام این وکیل ها در شرایطی بیش از پیش احساس می شود که خود فرد متقاضی مهاجرت، درک کامل و جامعی از الزامات مختلف قوانین مهاجرت نداشته باشد. همچنین برخی افراد نیز برای درخواست اخذ ویزا و تهیه اسناد مربوط به این درخواست یک وکیل مهاجرت استخدام می کنند. اما برخی شرایط در زمان مهاجرت وجود دارد که استخدام این وکیل ها را الزامی می کند. این شرایط عبارتند از:

شرایطی که وجود وکیل ضروری است

1

متقاضی دارای سوء پیشینه باشد

2

متقاضی دارای بیماری واگیر دار باشد

3

  در خواست های قبلی متقاضی برای اخذ ویزا رد شده باشد

4

 پرونده متقاضی با پروسه طولانی روبه رو باشد

5

متقاضی ممنوع الورود باشد

6

زمانی که متقاضی درخواست ویزای کار به کانادا داده باشد

7

هنگامی که ازدواج متقاضی با شهروند کانادایی خاتمه یافته باشد و منجر به طلاق شود

8

زمانی که برای فرزندان زیر 21 سال درخواست اقامت دائم کنند.

 

ﺁشنایی با خدمات وکیل مهاجرت به کانادا
ﺁشنایی با خدمات وکیل مهاجرت به کانادا

 

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چه قدر است؟

هزینه این وکیل ها عوامل و معیار های مختلفی از جمله تخصص وکیل و میزان تجربه وی در زمینه مهاجرت بستگی دارد و بر طبق این معیار ها تعیین می شود. از آنجایی که سرنوشت هر شخص متقاضی به این مسئله بستگی دارد لذا انتخاب یک وکیل مهاجرت معتبر و کاربلد و خوب کار آسانی نیست. لذا به متقاضیانی که قصد استخدام و مشاوره یک وکیل مهاجرت دارند توصیه می شود که به تخصص و تجربه کاری او در زمینه مهاجرت بسیار توجه و دقت نمایند.

سوال های متداول

🙋‍♀️1.داشتن چه اطلاعاتی برای یک وکیل مهاجرت ضروری است؟

 • وقتی فردی که قصد مهاجرت دارد امور خود را به وکیل واگذار میکند به این معناست که آن وکیل باید مسلط بر تمام امور مربوط به مهاجرت و اطلاعات روز کشور مورد نظر باشد.

🙋‍♀️2.آیا دراختیار داشتن وکیل برای مهاجرت به کانادا الزامی است؟

 • از آنجایی که مهاجرت به کانادا بسیار سخت است.اذا وجود یک وکیل برای تسهیل امور بسیار لازم و ضروری است.

🙋‍♀️3.بهترین راه مهاجرت به کانادا چیست؟

 • بر اساس شرایط  و موقعیت فرد مهاجر بهترین راه مهاجرت تعیین میشود.مهاجرت از طریق سرمایه گذاری, تحصیل و… از پرطرفدارترین راه های مهاجرتی به کانادا هستند.

🙋‍♀️4.در ایران چطور میتوانم از یک وکیل مهاجرت به کانادا مشاوره بگیرم؟

 • سازمان های مهاجرتی از جمله موسسه آوات برای ارائه ی مشاوره در تمام امور مهاجرتی در خدمت هم وطنان عزیز هستند .اما باید این نکته را تاکید کنیم که از معتبر بودن سازمان مهاجرتی اطمینان حاصل کنید.

🙋‍♀️5.رشته ی تحصیلی وکلای مهاجرت به کانادا چیست؟

 • برای اینکه فرد بتواند وکیل مهاجرت شود باید تحصیلات حقوق بین الملل داشته باشد.

🙋‍♀️6.ایا بدون وکیل هم میتوان امور مهاجرت را انجام داد؟

 • بله.  هیچ قانونی شما را مجبور به داشتن وکیل نکرده است.اما داشتن وکیلی که در ارتباط با وکلای بین المللی است باعث سرعت بخشیدن به امور و آگاهی از اطلاعات روز مهاجرت خواهد بود.

🙋‍♀️7.هزینه ی زندگی در کانادا چه میزان است؟

 • به طور کلی هزینه ی زندگی در کانادا به شهر محل زندگی و کیفیت زندگی شما بستگی دارد.و به طور میانگین کمتراز 15 هزار دلار در سال می باشد.

🙋‍♀️8.پس از چه مدت بعد از مهاجرت به کانادا میتوانم پاسپورت این کشور را دریافت کنم؟

 • برای دریافت پاسپورت و اقامت دائم این کشور بین 3 تا 5 سال بعد از مهاجرت میتوانید اقدام کنید.

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!