انگلستان, انگلیس, کاری

گرفتن ویزای کار انگلستان

گرفتن ویزای کار انگلستان

گرفتن ویزای کار انگلستان

گرفتن ویزای کار انگلستان، متقاضیان بسیار زیادی دارد. باید دانست که افرادی که قصد دارند در انگلستان کار کنند باید اقامت این کشور را کسب کنند اما تنها اشخاصی می‌توانند در این کشور کار کنند که یک دوره تحصیلی را گذرانده باشند. فرایند دریافت ویزای کار انگلیس به این صورت است که متقاضی بعد از فارغ‌التحصیل شدن، ویزای خود را از دانشجویی به کاری تغییر داده و بعد از مدتی اقامت دائم خود را از انگلستان دریافت می‌کند.

شرایط ویزای کار انگلستان

گرفتن ویزای کار انگلستان از چند راه امکان‌پذیر است. یکی از راههای گرفتن ویزای کار این است که فرد در کشور انگلستان دعوت‌نامه کاری از فردی که شرایط معتبر دارد دریافت کرده . فرد باید شرایط مربوطه را داشته باشد. از شرایط دیگر گرفتن ویزای کار انگلستان این است که فرد متقاضی در آگهی مورد نظر پذیرفته شود. آگهی‌های مربوط به کار به مدت ۳ماه در داخل کشور و ۳ماه در اتحادیه اروپا پخش شده و چنانچه فرد مورد نظر پیدا نشود از ایران و یا از کشورهای دیگر نیروی کار گرفته می‌شود. شخصی در این آگهی‌های کاری پذیرش شود، می‌تواند ویزای کار انگلستان را درخواست دهد.

مراحل حقوقی دریافت ویزای کار

پیدا کردن کارفرما در اروپا دارای شرایطی خاص است. کارفرما باید شغل مورد نظر خود را آگهی کرده و برای آن حقوقی در نظر بگیرد که بتواند هزینه‌های فرد و خانواده وی را تامین کند. گرفتن ویزای کار انگلستان، باید مراحل قانونی خود را طی کند و شخص کارفرما در این کشور باید اسپانسر شده و ویزای کار بدون داشتن اسپانسر امری دشوار محسوب می‌شود. افراد باید مراقب اشخاص کلاهبرداری که مدعی هستند ویزای کار را در مدتی کوتاه برای متقاضی فراهم می‌کنند باشند و چنانچه قصد دارند ویزای کاری را از طریق مشاور و وکلای حقوقی دنبال کنند، به موسسه‌های معتبر مراجعه کنند. کل فرایند گرفتن ویزای کار انگلستان در حدود ۳الی ۹ماه طول می‌کشد و فرد متقاضی می‌تواند بعد از چند سال تقاضای اقامت دائم انگلستان کند.

انواع ویزای کار انگلستان

۱-ویزای کار انگلستان از طریق تاسیس شرکت
اخذ ویزای کاری انگلیس از طریق تاسیس شرکت و کارآفرینی از ویزاهای پرطرفدار در این کشور است. چون این ویزا از سیستم امتیازبندی پیروی می‌کند، متقاضی این نوع اقامت باید دارای امتیاز ۹۵ باشد. برای اخذ ویزای کاری انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری، باید در این کشور سرمایه‌ای به ارزش ۲۰۰هزار دلار در بانک‌های معتبر این کشور داشت. داشتن این مقدار پول می‌تواند در حدود ۷۵ امتیاز برای فرد تامین کند، بنابراین این مقدار سرمایه باید متعلق به خود فرد و یا خانواده او بوده و متقاضی بتواند مالکیت خود را در این زمینه اثبات کند. در این نوع سرمایه‌گذاری فرد باید به زبان انگلیسی تسلط داشته و مدارکی برای اثبات آن داشته باشد.

متقاضیان اخذ ویزای کاری انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری باید توان مالی جهت پرداخت هزینه‌های زندگی خود را داشته و آن را اثبات کند. اگر متقاضی و همراهان وی خارج از کشور انگلستان باشند، مبلغ مورد نظر برای آنها با کسانی که داخل این کشور هستند متفاوت خواهد بود. وقتی شخص متقاضی مدارک مورد نظر خود را به همراه یک طرح اقتصادی ارائه کرد پروسه ویزای خود را آغاز می‌کند و در پایان برای راه‌اندازی شرکت و کسب و کار خود، مبلغ مورد نظر را پرداخت کرده و در این زمینه اقدام خواهد کرد. مدت زمان دریافت این ویزا سه سال و نیم است و فرد در این مدت می‌تواند ۲فرصت شغلی ایجاد کند و ویزای خود را به مدت ۲ سال تمدید کرده و با داشتن ۵سال سابقه اقامت در این کشور، اقامت دائم انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری را به دست آورد.

۲-ویزای کار انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری investor
اخذ ویزای کاری انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری investor، بر امتیاز بندی استوار است. برای دست ‌یابی به این نوع از اقامت در انگلستان، فرد متقاضی باید ۷۵امتیاز کسب کند تا واجد شرایط سرمایه‌گذاری در این کشور شناخته شود. گرفتن ویزای کار انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری investorشرایط خاصی دارد. برای دست یافتن به این موقعیت باید سرمایه فرد در حدود ۲میلیون پوند باشد. داشتن این مورد می‌تواند ۳۰ امتیاز برای فرد داشته باشد. این سرمایه باید در یک بانک یا موسسه مالی معتبر بوده و قابلیت انتقال به انگلستان را داشته باشد.

برای گرفتن این نوع از ویزای کار انگلستان، باید اوراق قرضه، اوراق سهام و اوراق دولتی را ارائه داد تا بتوان ۳۰امتیاز کسب کرد. همچنین فرد می‌تواند ۱۵امتیاز را قبل از پایان یافتن ۳ماه از زمان دریافت ویزای سرمایه‌گذاری در این کشور بپردازد. برای دست یافتن به این نوع از اقامت، فرد باید دارای حساب بانکی در انگلستان باشد.
از مزایای گرفتن ویزای کار انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری investor، نیاز نداشتن به مدرک زبان انگلیسی است و لزومی ندارد متقاضی برای تامین هزینه همراهان خود مبلغ خاصی را در حساب بانکی خود قرار دهد. در این نوع از مهاجرت، فرد می‌تواند همسر و فرزندان زیر ۱۸سال را با خود همراه کند. این ویزا، مدت زمانی ۳ساله داشته و تا ۲ سال دیگر تمدید خواهد شد. اگر فرد در حدود ۵میلیون سرمایه داشته باشد در مدت ۳سال می‌تواند اقامت دائم انگلستان را دریافت کند. گرفتن ویزای کار انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری investor با صرف کردن هزینه‌های زیاد امکان‌پذیر بوده و می‌تواند تابعیت این کشور را کسب کند.

متقاضیان گرفتن ویزای کار انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری بهتر است بدانند که این نوع از سرمایه‌گذاری با ریسک همراه است. متقاضیان دریافت این نوع از ویزای کار انگلستان، باید گزینه‌های کم‌ریسک را برای خود در نظر بگیرند. برای مثال از طریق تحصیل و یا روش‌های دیگر مهاجرت وارد این کشور شده و با حضور در انگلستان و آشنایی با شرایط و قوانین این کشور، برای جذب سرمایه‌گذاری و دریافت ویزای کار اقدام کنند.

اخذ ویزای کاری انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری از روش‌های محبوب برای مهاجرت به این کشور است. افرادی که دارای سابقه کار بوده و در زمینه کارهای تجاری اقدام می‌کنند شانس بهتری برای دریافت ویزای کار را دارند. بنابراین با داشتن این سابقه، می‌توانند از شرایط بهتری برای دریافت ویزا برخوردار شوند. اگر متقاضیان گرفتن ویزای کار انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری ایده‌ای را ارائه دهند که مناسب تشخیص داده شود، مسیر کوتاه‌تری را برای دست‌یابی به هدف، برای خود ایجاد می‌کنند.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت انگلستان

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *