Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

رد کردن لینک ها

ویزای کار و کاریابی آلمان – شرایط دریافت ویزای کاری 2019 آلمان

ویزای کار و کاریابی آلمان

ویزای کار و کاریابی آلمان  برای کسانی در نظر گرفته شده است که می خواهند کشور خود را به قصد کار کردن درآلمان ترک نمایند. کشورآلمان برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا جهت کار کردن دارند ویزای خاصی در نظر گرفته است که فرد متقاضی باید شرایطی داشته باشد تا مورد قبول قرار گرفته و ویزای کار و کاریابی آلمان  به وی اعطا شود.

کشورآلمان از جمله کشور هایی است که از کمبود نیروی کار کارآمد رنج می برد و به همین دلیل اقدام به استخدام نیرو های خبره از کشور های خارجی می نماید. اما مولفه اصلی جهت پذیرش داشتن مهارت حرفه ای می باشد که به اقتصاد این کشور کمک نماید.

لازم به ذکر است که اخذ ویزای کار و کاریابی آلمان  مستلزم ارائه مدارکی می باشد که باید بدون کم و کاست به مراکز مربوطه ارائه شود. همچنین باید کار فرد متقاضی در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان قرار گرفته باشد و در غیر این صورت امکان پذیرش وی وجود نخواهد داشت. لذا داشتن یک اسپانسر یکی از ایالت هایآلمان از ضروریات اخذ این ویزا می باشد.

باید در نظر داشته باشید که داشتن مدرک زبان جهت اخذ این ویزا ضروری نمی باشد اما امتیاز به خصوصی برای متقاضی خواهد داشت.

کار کردن درآلمان بستگی خواهد داشت که عضو یکی از اتحادیه های زیر بوده باشید:

  •  عضو اتحادیه EU باشید.
  •  عضو یکی از مناطق اقتصادی سوئیس EEA بوده باشید.
  •  عضو شهروندان کشور ثالث بوده باشید.
پیشنهاد مطالعه »
شرایط دریافت اقامت آلمان برای ایرانیان چیست؟

کشور ایران عضو کشور های ثالث می باشد که به بررسی آن پرداخته ایم.

ویزای نیروی کار آلمان

–         شخص متقاضی همچنین باید رزومه کاری خود را ارائه نماید.

–         داشتن بضاعت مالی از دیگر مولفه هایی است که باید مورد بررسی قرار گیرد به همین منظور پرینت حساب های بانکی نیز درخواست خواهد شد.

ویزای کاریابی آلمان

ویزای کاریابی نیز همانند ویزای کارآلمان این امکان را خواهد داشت که فرد متقاضی به مدت 6 ماه درآلمان اقامت داشته و به دنبال کار باشد. در واقع ویزای کار و کاریابی آلمان  را می توان هم طراز با یک دیگر در نظر گرفت.

در صورتی که فرد متقاضی پیش از اتمام 6 ماه شغل مربوط به حیطه کاری خود را پیدا کرد می تواند نسبت به کار کردن در آن درخواست دهد. لازم به ذکر است که با در دست داشتن ویزای کاریابی آلمان  اجازه کار کردن بلافاصله نخواهید داشت.

چرا که این ویزا تنها جهت گشت درآلمان و جستجوی کار در این کشور ارائه می شود. پس می توان گفت ویزای کاریابی قبل از ویزای کار ارائه می شود که فرد متقاضی پس از یافتن شغل مورد نظر می تواند ویزای کار دریافت نموده و مشغول به کار کردن نا محدود شود.

درحالت کلی امکان اخذ ویزای کار و کاریابی آلمان  برای افراد متخصص امکان پذیر خواهد بود.

از جمله مواردی که در مورد ویزای کار و کاریابی آلمان  لازم است بدانید:

–         در ابتدا باید در نظر داشته باشید که باید شرایط اخذ ویزای کاریابی آلمان  را داشته باشید که شرایط اخذ آن همانند ویزای کارآلمان می باشد که پس از بررسی های لازم و اطمینان از واجد شرایط بودن امکان اخذ ویزای کاریابی آلمان  وجود خواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه »
کارت قرمز سفید قرمز اتریش

–         باید از تمامی اسناد و مدارک خود کپی تهیه کرده باشید.

–         در ابتدا باید فرم درخواست ویزای کاریابی آلمان  را پر نمایید که پس از طی این مرحله باید قرار ملاقات رزرو نمایید.

–         باید مدرک تحصیلی شما ارزشیابی شده باشد تا این موضوع آشکار شود که مورد قبول این کشور قرار خواهید گرفت یا خیر.

–         بررسی بضاعت مالی فرد از دیگر شرایط اخذ این ویزا می باشد که قبل از دریافت تمامی این عوامل مورد بررسی قرار می گیرند.

منبع:سفارت آلمان

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره