مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

کار مشاور اقامت آلمان چیست؟

خلاصه مقاله : از جمله مواردی که باعث شده بیشتر مردم به آلمان مهاجرت کنند این است که این کشور وضعیت اقتصادی بسیار خوبی دارد.در این کشور نیروی کار متخصص وجود دارد و از سطح رفاه بالایی برای زندگی برخوردار است.امور مربوط به اقامت نیاز به تجربه و تخصص زیادی است تا فرد در این مسیر دچار مشکب نشود. لذا در این مقاله به این موضوع می پردازیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
کار مشاور اقامت آلمان چیست؟

کار مشاور اقامت آلمان چیست؟

فهرست مقاله
کار مشاور اقامت آلمان چیست؟
کار مشاور اقامت آلمان چیست؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا بیشتر مردم برای مهاجرت کشور آلمان را انتخاب می کنند؟ چرا آلمان هر ساله مهاجران زیادی را به خود جذب می کند؟ در این زمینه کار مشاور اقامت آلمان چیست؟ چرا برای مهاجرت باید با مشاور اقامت آلمان مشورت کرد؟

آیا برای مهاجرت به این کشور حتما باید با مشاور اقامت آلمان صحبت نمود؟ لازم به ذکر است که این ها مجموعه ای از سوالاتی می باشد که با آن رو به رو هستیم.

همچنین در این کشور زمینه ی سرمایه گذاری امن وجود دارد و طرح های مختلفی برای تشویق نمودن سرمایه گذاران مطرح نموده اند.روش های زیادی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که از جمله از طریق تحصیل در آلمان، کار در این کشور ، خود اشتغالی و یا حتی کار آفرینی در آلمان ، ازدواج ، تولد و …. می باشد.

مقاله پیشنهادی:روش های اقامت به کشور آلمان چیست؟

شرح وظایف مشاور اقامت آلمان

بسیاری از مردم بر این باورند که می توانند پروسه اقامت در آلمان را به تنهایی شروع کنند و دیگر احتیاجی به مشاور اقامت آلمان نیست. این باور بسیار غلط است. شما برای مهاجرت حتما باید از مشاور اقامت آلمان کمک بگیرید تا پروسه اقامت شما به درستی طی شود و مشکلی برای شما به وجود نیاید.

برای مهاجرت و همین طور اقامت قوانین سفت و سخت و همین طور غیر قابل پیش بینی وجود دارد که اشتباه کردن ممکن است دیگر راهی برای برگشت نداشته باشید.

همانطور که می دانید اشتباه کردن به آسانی صورت می گیرد اما عواقب سختی را به دنبال دارد. در این راستا شغلی به نام مشاور اقامت آلمان وجود دارد.
برای مثال اگر مامور مهاجرت آلمان پس از انجام یک سری بررسی ها ممکن است شما را به اینکه تقلب نموده اید متهم نمایید.

و می تواند تمامی مزایایی که در رابطه با مهاجرت شماست به صورت دائم محروم کنید. اما اگر شما از قبل با مشاور اقامت آلمان صحبت کرده باشید و از مشاوره آن بهره ببرید دیگر این مشکلات به وجود نمی آید.

کار مشاور اقامت آلمان این است اطلاعات کاملی در اختیار شما بگذارد، شرایط شما را بسنجد، برایتان برنامه ریزی دقیق انجام دهد ، مدارک مورد نیاز شما را با دقت بررسی نماید و در صورت هر گونه مشکل و یا خطایی شما را با خبر کند.

پرونده ی مهاجرت ، پرونده ی بسیار مهمی است و باید آن را به کسانی بسپارید که تخصص بسیار زیادی در این زمینه دارند و بهترین گزینه مشاور اقامت آلمان است.

 

کار مشاور اقامت آلمان چیست؟
کار مشاور اقامت آلمان چیست؟

 

مشاور اقامت آلمان

برای مهاجرت و همینطور اقامت در کشور آلمان قوانین بسیار زیادی وجود دارد که شما از آن با خبر نیستید و این قوانین ممکن است هر سال دچار تغییر شود اما مشاور اقامت آلمان اطلاعات خود را هر روز در زمینه ی مهاجرت و اقامت بروز می کند تا مراجعه کنندگان را بهتر راهنمایی کنند و برای آن ها مشکلی به وجود نیاید.

شما به تنهایی نمی توانید کار اقامت خود را انجام دهید، ممکن است شرایطی را دارا باشید که از آن مطلع نباشید اما مشاور اقامت آلمان می توانید بهترین روش ها و همینطور راهکار ها را در اختیار شما قرار دهد و شما را از وضع موجود آگاه سازد.

یک مشاور اقامت آلمان با تجربه از تمامی برنامه های اقامت و همینطور مهاجرت آگاهی و همینطور آشنایی بسیار زیادی دارد. قوانین مهاجرت و اقامت تاثیرگذار بر تمامی چیزهایی است که برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد از جمله: خانواده ، داشتن کار، زندگی کردن در مکانی امن و…

اگر پرونده ی مهاجرتی ما موفق شود و یا حتی دچار مشکل شود، امکان این وجود دارد که بر روی زندگی ما و یا حتی کسانی که برای ما مهم هستند و دوستشان داریم تاثیر بگذارد.

به همین دلیل اهمیت بسیاری دارد که پرونده ی مهاجرتی و اقامتی خود برای کشور آلمان را نزد یک مشاور اقامت آلمان که تخصص بسیار زیادی در کار خود دارد تحویل دهید. هم خیالتان از بابت مهاجرت و اقامت در آلمان راحت می شود و دیگر نیازی به نگرانی نیست.

مقاله پیشنهادی:شرایط دریافت اقامت آلمان برای ایرانیان چیست؟

چگونه یک مشاور مهاجرتی و اقامتی خوب پیدا کنیم؟

 

کار مشاور اقامت آلمان چیست؟
کار مشاور اقامت آلمان چیست؟

 

بیشتر افراد ترس از این را دارند .که کار مشاوری که به آن مراجعه می کنند خوب نباشد. و روند کاری آن ها به تاخیر و یا حتی دچار مشکل شود. یک مشاور خوب با دقت به حرف شما گوش می دهد و پرونده ی شما را با دقت و همینطور جزئیات بررسی می کند.

بعضی از مشاورانی که در این زمینه مشغول به کار اند حوصله ی کافی به خرج نمی دهند .و حتی به پرونده ی مراجعه کننده نگاهی مختصر می اندازند .که این کار باعث می شود پروسه مهاجرتی مراجعه کننده با تاخیر طی شود.

امروزه با جستجو کردن عنوان مشاور اقامت آلمان در اینترنت سایت های متعددی برای ما آورده می شود. اعتماد کردن به این مشاوران دشوار است. مشاوره ی درست دادن کار بسیار سختی است و هر کسی در این زمینه تخصص ندارد چه بسا افرادی هستند .که با مدارک تقلبی در این زمینه فعالیت می کنند و مبالغ بسیار بالایی را هم دریافت می کنند که این اصلا عادلانه نیست.

 شرایط اقامت آلمان و اخذ تابعیت

اگر شما اقامت دائم زندگی در آلمان را دارید ، می توانید تحت شرایط اقامت آلمان شهروند این کشور شوید .
شما نیاز به ارسال درخواست برای اقامت دائم دارید . در صورتی می توانید درخواست اقامت دائم را خودتان ارسال کنید که شما حداقل 16 سال تمام داشته باشید . برای کودکان و نوجوانان زیر 16 سال ، والدین باید درخواست را ارسال کنند.

فرم های درخواست در اختیار مقامات مربوطه قرار می گیرند:

 

کسانی که می توانند در خواست شما را پذیرش کنند

1

اداره مهاجرت شهر یا شهرداری شما

2

خدمات مهاجرت جوانان ( JMD )

3

مشاوره مهاجرت برای مهاجرین بزرگسال ( MBE )

4

شهرستان یا اداره منطقه

 

نکته:

شما می توانید قبل از ارسال درخواست از طریق برنامه ، از طریق سازمان های موجود در شهر خود با مشاوران گفتگو کرده سپس اقدام به ارسال درخواست خود کنید .

پیشنهاد میکنیم به مقاله ی شرایط اخذ اقامت آلمان نگاهی بیندازید.

دلیل استفاده از وکیل مهاجرت به آلمان

 به همین علت طبیعی است که پروسه اخذ مجوز مهاجرت و اقامت در زمان مهاجرت به آلمان  بسیار سخت باشد. همچنین روزانه پرسش های زیادی در مورد کار در آلمان، ویزای کار آلمان چیست؟ مزایای این ویزا چیست؟ شرایط دریافت ویزا چیست؟
مشاغل مورد نیاز آلمان کدام اند؟ مدت اعتبار این ویزا چقدر است؟ آیا با اخذ این ویزا میتوان اقامت در این کشور را دریافت کرد؟ مدارک مورد نیاز این ویزا چیست؟ و هزاران سوال دیگر از طرف متقاضیان پرسیده می شود. با توجه به موارد ذکر شده دلیل مشورت با یک وکیل مهاجرت به ﺁلمان را می توان پی برد.
با هزینه بسیار پایین و چه بسا رایگان. دانشجوها زمانی میتوانند در این کشور مشغول به کار شوند که مسلط به زبان آلمانی باشند.
مراحلی که باید توسط وکیل مهاجرت به ﺁلمان طی شود تا در آلمان تحصیل کنید شامل: پذیرش دانشگاه، اخذ ویزای تحصیل، اجازه مهاجرت و خرید بلیط است. مشورت با یک وکیل مهاجرت به آلمان میتواند کمک زیادی در این زمینه به شما بکند.
پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر به مقاله ی دلیل استفاده از وکیل مهاجرت به آلمان چیست؟  نگاهی بیندازید.

در تهران موسسات بسیار زیادی فعالیت دارند که کار آن ها مشاور اقامت آلمان است. شما می توانید با صورت حضوری و یا حتی تلفنی با این مشاوران در ارتباط باشید. البته لازم به ذکر است که مشاوره ی حضوری به نسبت مشاوره ی تلفنی خیلی بهتر است.

زیرا در مشاوره ی حضوری شما فرصت بیشتری برای صحبت کردن و همینطور مشورت کردن دارید.در سفارت آلمان در تهران مشاوران بسیاری وجود دارد که شما می توانید از مشاوره های آن ها در زمینه ی مهاجرت و اقامت کمک بگیرید.

این مشاوران تایید شده توسط سفارت هستند و کار آن ها قانونی و همینطور دارای مدرک معتبر نیز می باشند. شما می توانی مدارک مورد نیاز خود برای مهاجرت و اقامت را به آن ها تحویل دهید و این مشاوران در این زمینه به شما راهنمایی های بسیار و اطلاعات بسیار زیادی در اختیارتان قرار می دهند.

 

سوال های متداول مشاور اقامت آلمان

🙋‍♀️1.چرا توصیه میشود برای اقامت آلمان مشاوره دریافت کرد؟

  • گاها افرادی که قصد مهاجرت به کشور ﺁلمان دارند. با استفاده از تجربیات دیگران قدم در این عرصه می گذارند و برای مهاجرت درخواست می دهند. در حالی که پرونده هر شخصی بسته به عواملی مانند میزان تحصیلات. سن متقاضی، وضعیت مالی و شرایط خانوادگی متقاضی و سابقه کاری او متفاوت است.

🙋‍♀️2.چند نوع اقامت وجود دارد؟

  • در کشور آلمان دو نوع اقامت وجود دارد. اقامت دائم و اقامت موقت.

🙋‍♀️3.چه کسانی میتوانند بلو کارت دریافت کنند؟

  • ویزای کاری ﺁلمان معروف به بلو کارت است. واجدین شرایط این ویزا کسانی هستند. که تخصص، تحصیلات و سابقه کاری آنها مرتبط با نیازهای شغلی آلمان و همچنین دارای مدرک زبان آلمانی باشند.

🙋‍♀️4ویزای جاب سیکر بهتر است یا جاب آفر؟

  • با داشتن ویزای جاب آفر شما نیاز به جستجوی کار در کشور آلمان ندارید. و شما از قبل از ورود به آلمان پیشنهاد شغلی مناسبی دریافت کرده اید.

🙋‍♀️5.چه مدت طول میکشد تا ویزای کاری دریافت کنیم؟

  • پس از تأیید مدارک از سوی سفارت، یک مصاحبه 15 تا 20 دقیقه ای را باید انجام داد. در صورت موافقت و تایید پرونده 1 الی 2 ماه بعد برای اخذ پاسپورت و دو الی سه هفته برای گرفتن ویزا با متقاضی تماس گرفته می شود.

🙋‍♀️6.حداقل سرمایه برای ثبت شرکت در آلمان چه میزان است؟

  • حداقل هزینه مورد نیاز سرمایه گذاری در آلمان  25000 یورو می باشد. با این میزان سرمایه شما می توانید یک شرکت با مسئولیت محدود در آلمان تاسیس نمایید که حداقل تعداد اعضای آن یک نفر است.

🙋‍♀️7.چگونه وقت سفارت فوری دریافت کنیم؟

  • به دلیل طولانی بودن وقت برخی سفارت ها , گاهی نیاز به دریافت وقت فوری داریم.وقت فوری این امکان را به شما میدهد در سریع ترین زمان ممکن در سفارت حضور داشته باشید.گاهی دریافت وقت فوری نیاز به هزینه ی بیشتری دارد.

 

 

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
مژگان ایروانی
مژگان ایروانی
2019/12/24 07:55

سلام من یک فرزند پسر بیست ساله رشته تربیت بدنی دارم می خواهم به المان مهاجرت کند راهش چیست البته به هیچ زبانی به جز فارسی مسلط نیست

شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!