مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

دلیل استفاده از وکیل مهاجرت به آلمان چیست؟

خلاصه مقاله : برای مهاجرت به آلمان استفاده و به کارگیری از یک وکیل ضروری است. زیرا یکی از مشکلاتی که امروزه بسیاری از متقاضیان اخذ ویزای آلمان دارند نبود یک وکیل خبره برای کمک به متقاضیان و دادن اطلاعات در این راه است.;کمبود اطلاعات و ناآگاهی از برخی قوانین و شرایط باعث مشکلات زیانباری برای فرد و اینده ایی که مورد تصور است, خواهد شد.لذا حضور یک وکیل با تجربه نه تنها لازم است بلکه تضمینی برای آرامش خیال شما خواهد بود. این کمبود اطلاعات متقاضیان شامل مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا، هزینه ها، مراحل اداری دریافت ویزا و ... می باشد که وکیل مهاجرت این اطلاعات را در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار می دهد.

دلیل استفاده از وکیل مهاجرت به آلمان چیست؟

فهرست مقاله
برای مهاجرت به آلمان استفاده و به کارگیری یک وکیل مهاجرت به ﺁلمان  ضروری است. زیرا یکی از مشکلاتی که امروزه بسیاری از متقاضیان اخذ ویزای آلمان دارند نبود یک وکیل مهاجرت به آلمان برای کمک به متقاضیان و دادن اطلاعات در این راه است.
این کمبود اطلاعات متقاضیان شامل مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا، هزینه ها، مراحل اداری دریافت ویزا و … می باشد که وکیل مهاجرت به آلمان این اطلاعات را در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار می دهد.

چرا افراد به کشور آلمان مهاجرت می کنند؟

دلایل زیادی برای مهاجرت به کشور آلمان وجود دارد, که برای هر فرد با توجه به شرایط او ممکن است متفاوت باشد;

دلایل مهاجرت

1

 شرایط مالیاتی رقابتی و مناسب

2

 زمینه سرمایه گذاری امن

3

 زیر ساخت خوب

4

 وجود طرح های گوناگون برای تشویق سرمایه گذاران

5

 سطح رفاه بالای ساکنان

6

 وضعیت اقتصادی خوب و پیشرو

7

 وجود نیروهای کار متخصص

8

 توجه به نوآوری

 

وکیل مهاجرت به آلمان

دلیل استفاده از وکیل مهاجرت به ﺁلمان چیست؟
دلیل استفاده از وکیل مهاجرت به ﺁلمان چیست؟
آلمان به عنوان یک کشور صنعتی و بدلیل داشتن مزایایی چون پاسپورت معتبر و امنیت اجتماعی بالا برای مهاجرین خارجی یک کشور ایده آل محسوب می شود. کیفیت بالای زندگی در سه شهر دوسلدورف، مونیخ و فرانکفورت این شهرها را جزء ده شهر برتر دنیا تبدیل کرده است.
کشور آلمان به دلیل سطح رفاه و اقتصاد بالایی که دارد هر فردی را مشتاق به زندگی و اقامت آلمان می کند. هزینه های خدمات درمانی در این کشور بصورت رایگان و کامل می باشد. آلمان یک کشور دموکرات و یکی از پرجمعیت ترین کشورهای اروپا است. بعد از جنگ جهانی دوم اقتصاد آلمان رشد چشمگیری پیدا کرد.
آلمان نیز مانند سایر کشورها تمایل به جذب سرمایه های خارجی در تمامی زمینه ها دارد.از این رو در سال های اخیر ایرانیان زیادی از طریق وکیل مهاجرت به آلمان برای مهاجرت به آلمان استفاده به کارگیری یک وکیل مهاجرت به آلمان ضروری است.
زیرا یکی از مشکلاتی که امروزه بسیاری از متقاضیان دارند. همچنین علاوه بر ایرانیان، آلمان مقصد بسیاری از مهاجرین سراسر دنیا است. اقامت در آلمان یکی از اهداف مهاجرین است.

دلیل استفاده از وکیل مهاجرت به آلمان

 به همین علت طبیعی است که پروسه اخذ مجوز مهاجرت و اقامت در زمان مهاجرت به آلمان  بسیار سخت باشد. همچنین روزانه پرسش های زیادی در مورد کار در آلمان، ویزای کار آلمان چیست؟ مزایای این ویزا چیست؟ شرایط دریافت ویزا چیست؟
مشاغل مورد نیاز آلمان کدام اند؟ مدت اعتبار این ویزا چقدر است؟ آیا با اخذ این ویزا میتوان اقامت در این کشور را دریافت کرد؟ مدارک مورد نیاز این ویزا چیست؟ و هزاران سوال دیگر از طرف متقاضیان پرسیده می شود. با توجه به موارد ذکر شده دلیل مشورت با یک وکیل مهاجرت به ﺁلمان را می توان پی برد.
با هزینه بسیار پایین و چه بسا رایگان. دانشجوها زمانی میتوانند در این کشور مشغول به کار شوند که مسلط به زبان آلمانی باشند.
مراحلی که باید توسط وکیل مهاجرت به ﺁلمان طی شود تا در آلمان تحصیل کنید شامل: پذیرش دانشگاه، اخذ ویزای تحصیل، اجازه مهاجرت و خرید بلیط است. مشورت با یک وکیل مهاجرت به آلمان میتواند کمک زیادی در این زمینه به شما بکند.

ضرورت وجود وکیل برای مهاجرت

از ﺁنجایی که در بسیاری از پرونده هایی که در دادگاه شکست خورده اند مشاهده شده که یا مدارک ارسالی برای سفارت ناقص بوده یا با استاندارهای خواسته شده منطبق نبوده است. از این رو برای متقاضیان بهتر است که در زمان مهاجرت به این کشور از یک وکیل مهاجرت به آلمان استفاده نمایند تا هم در وقت و هم در هزینه های آن ها صرفه جویی شود.
گاها افرادی که قصد مهاجرت به کشور ﺁلمان دارند با استفاده از تجربیات دیگران قدم در این عرصه می گذارند و برای مهاجرت درخواست می دهند. در حالی که پرونده هر شخصی بسته به عواملی مانند میزان تحصیلات، سن متقاضی، وضعیت مالی و شرایط خانوادگی متقاضی و سابقه کاری او متفاوت است.
در اینجاست که وجود یک وکیل مهاجرت به آلمان با ﺁگاهی و اشراف کامل به امور حقوقی و قوانین این کشور اهمیت پیدا می کند و کمک رسان و پیش برنده پرونده مهاجرت به آلمان متقاضیان می شود.

شرح خدمات و وظایف وکیل مهاجرت به آلمان

 

دلیل استفاده از وکیل مهاجرت به ﺁلمان چیست؟
دلیل استفاده از وکیل مهاجرت به ﺁلمان چیست؟
از آنجایی که سوالات پیش ﺁمده برای متقاضیان مهاجرت به آلمان زیاد است لذا وظیفه وکیل مهاجرت به آلمان این است که پاسخگوی تمام این سوالات باشد و تمام اطلاعات را در اختیار متقاضیان قرار دهد.
به دلیل اینکه هدف تمام مهاجرین به کشور آلمان، اقامت است لذا یکی از خدمات و وظایفی که وکیل مهاجرت به ﺁلمان در اختیار این افراد قرار می دهد در مورد اقامت دائم و اقامت موقت این کشور است.
وکیل مهاجرت به ﺁلمان انواع اطلاعات از قبیل امور و فرﺁیند تجاری برای اخذ مجوز و ثبت شرکت، اطلاعاتی در مورد امور ابتدایی مانند گواهی نامه رانندگی، اجاره دفتر برای شرکت خود، اجاره مغازه و آپارتمان را به صورت جامع و کامل در اختیار شما قرار وی دهد.
همچنین وکیل مهاجرت به آلمان در مورد پرونده های پذیرش تحصیلی نیز شما را راهنمایی می کند. مثلا می تواند برای شما اقدام به تطابق مدارک دوره های فنی حرفه ای در آلمان، اخذ پذیرش دانشگاه و پذیرش برای گذراندن دوره­ های زبان نماید.

اخذ ویزای کاری آلمان

ویزای کاری ﺁلمان معروف به بلو کارت است. واجدین شرایط این ویزا کسانی هستند که تخصص، تحصیلات و سابقه کاری آنها مرتبط با نیازهای شغلی آلمان و همچنین دارای مدرک زبان آلمانی باشند.
مراحل دریافت این ویزا بدین شکل است که ابتدا درخواست ویزای کار و فرستادن مدارک به سفارت آلمان و سپس به دنبال عقد قرارداد کاری با یک شرکت آلمانی معتبر باشید.
پس از تأیید مدارک از سوی سفارت، یک مصاحبه 15 تا 20 دقیقه ای را باید انجام داد. در صورت موافقت و تایید پرونده 1 الی 2 ماه بعد برای اخذ پاسپورت و دو الی سه هفته برای گرفتن ویزا با متقاضی تماس گرفته می شود.
معمولا این ویزا 4 ساله است ولی اگر مدت زمان قرارداد کمتر از 4 سال باشد به نسبت زمان اعتبار ویزا نیز کم می شود.
از مزایای این ویزا این است که همسر و فرزندان زیر 18 سال از همان اول می توانند با فرد متقاضی به کشور المان بروند و زندگی کنند حتی همسر آن شخص میتواند مشغول به کار شود. مدت زمان دریافت این ویزا حدودا یکسال است.

نکات مهم وقت سفارت 

 

چند نکته

1

وقت سفارت آلمان غیر قابل تغییر است و وقتی که تنظیم میشود نمی توان آن را تغییر دارد پس در برنامه ریزی برای سفر خود به آلمان دقت لازم را به عمل بیاورید.

2

دقت کنید که برای گرفتن وقت سفارت باید مشخصات پاسپورتی خود و مشخصات مورد نیاز را به طور دقیق به موسسه ارائه دهید وگرنه موسسه تعهدی در قبال اشتباهات شما نخواهد داشت.

3

ایمیلی که برای گرفتن وقت سفارت ارائه میشود باید یک ایمیل کاملا در دسترس باشد.

 

تمامی مواردی که در فوق گفته شد. مواردی بسیار مهم میباشند لذا دقت کنید تمامی موارد فوق به درستی ارائه گردد تا خدایی نکرده در برنامه ی شما عزیزان مشکلی بوجود نیاید چرا که هر کدام از مواردی که گفته شد. در صورتی که اشتباه وارد شود منجر به این میشود که در روزی که شما وقت  رزرو کرده اید سفارت از ورود شما ممانعت به عمل آورد.

 

نحوه گرفتن وقت سفارت

 

موسسه حقوقی آوات علاوه بر وقت سفارت خدمات دیگری نظیر ویزای توریستی آلمان، اخذ پذیرش از دانشگاههای آلمان . اخذ ویزای کاری آلمان ، ثبت شرکت در آلمان و سرمایه گذاری در آلمان را به صورت تضمینی ارائه میدهد.. ضمنا باید خدمت شما عرض کنیم که سفارت آلمان .با هیچ ارگانی در این باب همکاری نمیکند و ما نیز از این مقوله مستثنا نیستیم.

 

پیشنهاد می کنیم برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی  آموزش کامل گرفتن وقت سفارت آلمان  نگاهی بیندازید.

اخذ ویزای تحصیلی آلمان

در ابتدا این ویزا 3 ماهه است و پس از ورود به کشور به یک الی دو سال تبدیل می شود. کسانی که قصد تحصیل در کشور ﺁلمان را دارند می توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را بعد 6 تا 12 ماه همراه خود ببرند. برای اخذ ویزای تحصیلی ابتدا باید در سفارت آلمان به کمک وکیل مهاجرت به آلمان یک مصاحبه انجام دهید.

اخذ ویزا از طریق ازدواج

افرادی که همسر آلمانی دارند بدون نیاز به اجازه کار و تحصیل می توانند در این کشور مشغول به کار شوند. نو جوانی که سنش کمتر از 16 سال است و یکی از والدین شهروند ﺁلمان است به راحتی میتواند به این کشور مهاجرت کند. البته تمامی این کارها با کمک یک وکیل مهاجرت به آلمان به راحتی امکان پذیر خواهد بود.
برای اطلاعات بیشتر در زمینه این نوع مهاجرت توصیه می کنیم به مقاله ای با نام مهاجرت از طریق ازدواج در آلمان  مراجعه کنید.

اخذ ویزا از طریق تخصص

افرادی که قصد مهاجرت به آلمان از طریق تخصص را دارند می­توانند از دو مسیر اقدام به این کار کنند: اخذ ویزای کار یا همان بلوکارت و گرفتن ویزای جستجوی کار یا job seeking. آلمان با اختصاص دادن این دو نوع ویزا به مهاجران، به دنبال جذب نیروهایی با مهارت و علم بالا، دانش زبانی خوب و سابقه کار حرفه ­ای قابل اعتماد هستند تا بتوانند بدین طریق مقدمه پیشرفت روزافزون خود را فراهم سازد.

 

برای آشنایی بیشتر با این نوع مهاجرت توصیه می کنیم مقاله ای بانام مهاجرت به آلمان از طریق تخصص  مراجعه کنید.

 

 اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

 

کشور آلمان با رشد بالای اقتصادی, امنیت اقتصادی, صنایع بزرگ و پیشرفته, زیرساخت های قوی و … این کشور را به جذاب ترین کشور اروپا برای سرمایه گذاری تبدیل نموده است. سرمایه گذاری در آلمان به راه های مختلف امکان پذیر است که شامل:

طبق قوانین سرمایه گذاری در آلمان برای سرمایه گذاری یا ثبت شرکت شما نیاز دارید یک طرح اقتصادی یا Business plan ارائه دهید. این طرح باید در کشور المان قابلیت اجرا داشته باشد. از طرف دیگر این طرح باید به گونه ای باشد که امکان سود آوری آن وجود داشته باشد در آن حوزه، تجربه کاری داشته باشید.

حداقل هزینه مورد نیاز سرمایه گذاری در آلمان  25000 یورو می باشد. با این میزان سرمایه شما می توانید یک شرکت با مسئولیت محدود در آلمان تاسیس نمایید که حداقل تعداد اعضای آن یک نفر است. نوع دیگری از شرکت های قابل تاسیس در آلمان شرکت سهامی است که به حداقل سرمایه ای حدود 50,000 یورو نیاز دارد. ثبت انواع دیگری از شرکت ها در آلمان نیز وجود دارد که شرایط خاص خود را دارد.

 

دلیل استفاده از وکیل مهاجرت به ﺁلمان چیست؟
دلیل استفاده از وکیل مهاجرت به ﺁلمان چیست؟

اقامت آلمان از طریق اشتغال زایی

طبق شرایط زیر بعد از 5 سال فرد متقاضی می تواند اقامت کشور آلمان را اخذ نماید:
  • کسب و کار پیشنهادی مورد نیاز کشور آلمان باشد
  •  سود دهی در اقتصاد آلمان داشته باشد
  • تحت پوشش سرمایه خود یا وام بانکی است
  •  سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان

 

سوال های متداول وکیل مهاجرت

🙋‍♀️1.آیا بدون کمک یک وکیل میتوان مهاجرت کنم؟

  • برای داشتن یک مهاجرت موفق آگاهی از قوانین مهاجرتی کشور مقصد  کلفی نیست بلکه باید به این قوانین مسلط باشید.اگر این توانایی را دارید بدون کمک وکیل میتوانید مهاجرت کنید.

🙋‍♀️2.چطور یک وکیل مهاجرتی مطمئن پیدا کنم؟

  • اولین ویژگی یک وکیل مهاجرتی خوب صداقت است. در صورتی که با موسسات مهاجرتی معتبر و با سابقه برای مهاجرت مشورت کنید میتوانید به وکلای آنها با خیال راحت اطمینان کنید.

🙋‍♀️3.هزینه ی داشتن یک وکیل مهاجرنی چه قدر است؟

  • تجربه ی وکیل و توانایی بالا در امور حقوقی و بین المللی از توانایی های یک وکیل خوب است, که باعث میشود شما بدون هیچ دغدغه ایی به مهاجرت خود امیدوار باشید.لذا نمیتوان به طور دقیق عدد و رقم مطرح کرد.

🙋‍♀️4.چگونه وقت سفارت فوری دریافت کنیم؟

  • به دلیل طولانی بودن وقت برخی سفارت ها , گاهی نیاز به دریافت وقت فوری داریم.وقت فوری این امکان را به شما میدهد در سریع ترین زمان ممکن در سفارت حضور داشته باشید.گاهی دریافت وقت فوری نیاز به هزینه ی بیشتری دارد.

🙋‍♀️5.چطور مطمئن شویم یک وکیل مهاجرتی با ما صادق است؟

  •  برای اطمینان از صداقت وکیل مهاجرتی بهتر است خودتان هم تحقیق کنید و اطلاعات کافی به دست بیاورید.

🙋‍♀️6.آیا می توان به صورت حضوری  وقت سفارت دریافت کرد؟

  • خیر .برای جلوگیری از ازدحام وشلوغی وقت سفارت به صورت آنلاین تعیین میشود. و در صورت حضور فیزیکی پاسخگویی صورت نمیگیرد.

 

 

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات