Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

رد کردن لینک ها

تحصیل رایگان داروسازی در آلمان

تحصیل رایگان داروسازی در آلمان

شرایط تحصیل رایگان داروسازی در آلمان چگونه می باشد؟ برای به دست آوردن پذیرش تحصیل رایگان داروسازی در آلمان چه مدارکی را بایستی مهیا و آماده کنیم؟ مزیت های تحصیل رایگان داروسازی در آلمان چیست؟ تمام این سوال ها برای دانشجویان و متقاضیانی که به دنبال ادامه تحصیل در کشور آلمان هستند، پیش می آید.

کشور آلمان با داشتن بهترین و مدرن ترین دانشگاه های خود، توانسته است توجه و نظر بسیاری از دانشجویان غیر بومی را به سوی خود جذب کند. یکی از رشته های پر طرفداری که امروزه مورد توجه بسیاری از دانشجویان واقع شده است، می توان به رشته ی داروسازی اشاره کرد. کشور آلمان نیز یکی از بهترین گزینه ها برای ادامه تحصیل در رشته داروسازی می باشد چرا که با داشتن اساتید برتر و با تجربه خود در این رشته و همچنین امکانات و آزمایشگاه های داروسازی بسیار پیشرفته ی خود، توانسته بستر لازم را برای تحصیل در این رشته را فراهم کند.

توجه داشته باشید که تحصیل رایگان داروسازی در آلمان آرزوی بسیاری از دانشجویان و جوانان می باشد که امروزه به دنبال آن هستند. دانشجویان کشور ما نیز امروزه به دنبال تحصیل در آلمان هستند و شما می توانید از صف های طولانی که در جلوی درب کنسولگری کشور آلمان شکل گرفته، به اهمیت این موضوع پی ببرید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا راجع به مدارک مورد نیاز تحصیل رایگان داروسازی در آلمان و مزیت های داروسازی در آلمان توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

پیشنهاد مطالعه »
دریافت اقامت پس از تحصیل در آلمان

مدارک لازم برای تحصیل رایگان داروسازی در آلمان

تحصیل رایگان داروسازی در آلمان نیازمند یک سری مدارکی می باشد که بایستی متقاضیان هنگام درخواست تحصیل خود در این کشور، تمام مدارک لازم و ضروری را از قبل تهیه و آماده کرده باشند. توجه داشته باشید که مراحل اخذ داروسازی در آلمان بسیار حساس بوده و برای اینکه با درخواست شما موافقت کنند، بهتر می باشد مدارک را بدون کم و کاستی ارائه دهید. از مهمترین مدارک مورد نیاز برای ادامه تحصیل در رشته داروسازی آلمان می توانیم به موارد زیر اشاره کرد:

 • گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه
 • گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری
 • داشتن مدرک زبان آلمانی معتبر
 •  اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی
 • پاسپورتی که حداقل 6 ماه اعتبار زمانی داشته باشد.
 •  دریافت و اخذ ویزای تحصیلی کشور آلمان
 •  پر کردن فرم درخواست پذیرش در رشته ی داروسازی کشور آلمان
 •  دعوتنامه (در صورت وجود داشتن)
 •  ارائه آخرین مدرک تحصیل خود
 •  ترجمه ریز نمرات آخرین مدرک تحصیلی

توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین و ضروری ترین مدارک مورد نیاز، ویزای تحصیلی کشور آلمان می باشد و شما بدون داشتن آن نمی توانید درخواست خود را اعلام نمایید. برای اینکه از برنامه های درسی  داروسازی در آلمان جا نمانید بهتر می باشد که چند ماه قبل اقدام به دریافت ویزای تحصیلی کشور داشته باشید تا بتوانید به موقع پذیرش داروسازی در آلمان را به دست بیاورید.

برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان نیز بایستی از راه های قانونی آن اقدام کنید چرا که افراد سودجوی بسیار زیادی برای کسب منافع زیاد سعی بر آن دارند تا ویزای جعلی به شما ارائه دهند که این موضوع نه تنها شما را به هدفتان نخواهد رسانید، بلکه سبب به وجود آمدن مشکلات بسیار زیادی نیز خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل در آلمان با دیپلم [آپدیت 2019]

چرا تحصیل رایگان داروسازی در آلمان

چرا دانشجویان تحصیل رایگان داروسازی در آلمان را انتخاب می کنند؟ در پاسخ به این سوال بایستی گفت که بسیاری از دانشجویان و جوانان به دنبال شغل و آینده درخشانی هستند و سعی دارند تا با ادامه تحصیل در یک رشته بسیار خوب در یکی از دانشگاه های برتر جهان، مدرکی را به دست بیاورند که بتوانند در کم ترین زمان استخدام شوند که یکی از این رشته های خوب و دانشگاه های برتر، رشته داروسازی در کشور آلمان می باشد.

بسیاری از دانشجویان اروپایی نیز با انتخاب تحصیل رایگان داروسازی در آلمان سعی بر آن دارند تا در این کشور به ادامه تحصیل بپردازند چرا که مدرک ارائه شده توسط دانشگاه های این کشور در سراسر کشورهای جهان مورد تایید و قبول می باشد، به طوری که در کشور ایران نیز مدرک های صادر شده از تمام دانشگاه های کشور آلمان را مورد تایید وزارت علوم قرار می گیرد و افراد می توانند به راحتی در حوزه ی رشته ی تحصیلی خود به کار مشغول باشند و آینده ی درخشان خود را بسازند.

کشور آلمان نیز یکی از کشورهای صنعتی بوده و صدها شرکت داروسازی با برندهای بسیار معروف جهانی در این کشور به فعالیت مشغول هستند و به جهت دانشجویان می توانند بعد از اتمام دانشگاه، فرصت استثنایی استخدام شدن در یکی از این شرکت های داروسازی را به دست بیاورند.

مزیت های تحصیل رایگان داروسازی در آلمان

همان طور که در بخش های قبلی نیز به آن اشاره شد،  داروسازی در آلمان امروزه مورد توجه بسیاری از دانشجویان واقع شده است و دانشجویان می توانند با به دست آوردن پذیرش داروسازی در آلمان، از مزیت ها و مزایای بسیار زیادی بهره مند شوند که از جمله این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • –         فرصت به دست آوردن ادامه تحصیل در یکی از بهترین کشورهای دنیا
 • –         با داروسازی در آلمان فرصت زندگی در کشور آلمان را به دست می آورید.
 • –         فرصت آشنایی با دانشجویان دیگری که از کشورهای مختلف به این کشور مهاجرت کرده اند.
 • –         با داشتن ویزای شینگن می توانید از کشورهای که در حوزه ی شینگن هستند نیز بازدید کنید.
 • –         فرصت آشنایی نزدیک با فرهنگ، آداب و رسوم مردم کشور آلمان
پیشنهاد مطالعه »
شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک

شما همچنین می توانید برای به دست آوردن اطلاعات بهتر و دقیق تر با همکاران ما در سازمان مهاجرتی آوات ارتباط برقرار کنید. دوستان با تجربه و حرفه ای ما در این سازمان سعی بر آن دارند تا دقیق ترین و به روز ترین اطلاعات را برای شما عزیزانی که علاقه مند به این موضوع هستید، ارائه دهند.

منبع: سفارت آلمان

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره