مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش

همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش

همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش

فهرست مقاله
همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش
همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش

همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش

افرادی که به دنبال افزایش کیفیت زندگی خود هستند و قصد دارند برای زندگی خود و خانواده شان بهترین تصمیم را بگیرند باید همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش را بدانند و با شرایط زندگی و اجتماعی این کشور آشنا باشند.مهاجرت به اتریش یکی از بهترین راه ها برای افرادی است که خواهان تغییر و تحولی اساسی در زندگی خود و خانواده شان هستند و می خواهند کیفیت زندگی خود را نسبت به گذشته افزایش دهند و در این زمینه آینده خود و فرزندانشان را بهبود ببخشند. در این میان مهاجرت به اتریش می تواند به عنوان یکی از بهترین راه حل ها برای ما ایرانی ها باشد زیرا این کشور هم به نیروی کار متخصص و جوان نیاز دارد و هم این که تحصیلات آکادمی در این کشور به بهترین شکل ممکن اجراء می شود و در برخی از دانشگاه های این کشور تحصیل به ضمانت یافتن شغل انجام می پذیرد و این می تواند گزینه عالی به حساب بیاید.

درباره اتریش

اگر به دنبال فهمیدن همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش هستید باید گزینه مربوط به شرایط اقلیمی و جمعیتی این کشور را هم بدانید. کشور اتریش از جمعیت کمی برخوردار بوده و در سال 2026 جمعیت این کشور حدود 8.5 میلیون نفر بود. جالب است بدانید از این تعداد جمعیت حدود 20 درصد را مهاجرین و خارجی های اتریشی تشکیل می دهند و این افراد آزادانه و به صورت مسالمت آمیز با دیگر افراد بومی کشور اتریش زندگی می کنند. پرجمعیت ترین شهر این کشور همان وین پایتخت اتریش است که حدود20 درصد جمعیت این کشور در شهر وین ساکن است.

این اطلاعات می تواند در ارتباط با دانستن مهاجرت به اتریش به شما کمک کند.
اما در ارتباط با همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش گزینه آب و هوایی این کشور است به طوری که در طول فصل زمستان آب و هوایی سرد به همراه بارش برف دارد و در فصل تابستان آب و هوای آن تقریبا گرم و معتدل است البته باید بگوییم که شرایط آب و هوایی این کشور را نیز به دو بخش باید تقسیم بندی کنیم به طوری که در بخش شرقی این کشور آب و هوای این کشور در طول فصل زمستان سرد و خشک است و بارش در آن به ندرت اتفاق می افتد اما در بخش غربی این کشور آب و هوایی سرد به همراه بارش زیاد برف و باران در فصل زمستان دیده می شود که این نکته هم می تواند برای مهاجرت به اتریش مفید باشد.

اقتصاد اتریش

اما یکی دیگر از عواملی که در مورد همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش مهم است، گزینه اقتصاد این کشور است. بر اساس آمارهای رسمی از این کشور می توان به تولید ناخالص داخلی 337 میلیون یورو در سال 2015 اشاره کرد و از این میان حدود 39 یورو برای هر فرد بود. هم چنین رشد اقتصادی این کشور هر ساله بر خلاف وضعیت اقتصادی بد برخی از کشورهای اروپایی همواره رشد مثبت داشته و طبق آخرین آمارهای رسمی از سال گذشته این رشد چیزی در حدود 9 درصد بود. دولت اتریش اقتصاد قوی خود را مدیون کار و فعالیت شرکت های کوچک و متوسط آن می داند هم چنین صنایع مهمی از مواد غذایی، تولید چوب و کاغذ و هم چنین صنایع خودروسازی باعث افزایش این رشد اقتصادی شده است. در این میان نمی توان از گزینه پیمان اقتصادی این کشور با دولت دوست و همسایه خود یعنی آلمان غافل بود.

همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش تنها به اقتصاد قوی و هم چنین شرایط آب و هوایی کشور اتریش برنمی گردد. بلکه شرایط خوب تحصیلی و هم چنین وجود برخی از معتبرترین دانشگاه های اروپا و حتی جهان در این کشور باعث افزایش مهاجرت تحصیلی به این کشور شده است. در دانشگاه های خصوصی این کشور قرار دادی با دانشجو بسته می شود که در صورت وضعیت تحصیلی مناسب فرد، به بنگاه ها و شرکت های این کشور جذب می شود و این می تواند یکی از مهم ترین فرصت ها برای مهاجرت به این کشور باشد.

شاید بتوان در ارتباط با همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش به گزینه سرمایه گذاران این کشور اروپایی اشاره داشت به طوری که در این میان گزینه کلاس های زبان آلمانی، آشنایی با کامپیوتر و مهارت های هفت گانه و هم چنین برخی از تخصص مورد نیاز برای مشاغل خاص را برای پناه جویان در مراکز آموزش حرفه ای این کشور برگزار می کنند و در این میان به سادگی می توانند استعدادهای ناب این مهاجران را شناسایی کنند و آن ها را وارد مشاغل مورد نیاز دولت این کشور کنند، این تمام چیزی است که در ارتباط با همه چیز در مورد مهاجرت به اتریش وجود دارد و یکی از بهترین شرایط در دولت این کشور می توان به استعدادیابی دولت این کشور و هم چنین برنامه درستی که برای آن دارد اشاره کرد.

اما یکی دیگر از شرایط در ارتباط با  مهاجرت به اتریش می توان به یکپارچه سازی انتشار اطلاعات و اخبارهای رسمی در مورد پیشنهادهای شغلی و دوره های آموزشی دولت اتریش اشاره کرد به طوری که بر اساس این انتشارات سرمایه گذاران می خواهند که انتشار اطلاعات به صورت یکسان و عادلانه هم به پناهندگان و هم به شهروندان رسمی این کشور انتشار داده شود و در این راستا بتوانند بهترین و کارآمدترین استعدادهای مورد نیاز خود را کشف کنند. به هر حال این انتشار درست باعث شده که در هر زمینه شغلی بهترین و کارآمدترین شخص برای آن پست انتخاب شود.

به هر حال برای اخذ اقامت کشور اتریش از راه های مختلفی می توان اقدام کرد، در حال حاضر یکی از بهترین راه حل ها می توان به دریافت ویزای تحصیلی اشاره کرد، هم چنین پیدا کردن شغل مناسب از طریق سایت اداره مهاجرت دولت اتریش و هم چنین سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور نیز می تواند یکی دیگر از گزینه های مورد نظر برای رفتن به این کشور به حساب آید.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت اتریش

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!