مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

برآورد هزینه اجاره خانه در روسیه

خلاصه مقاله : هزینه اجاره خانه در روسیه برای دانشجویان به نسبت سایر افراد متفاوت بوده و شامل مواردی از قبیل امکانات و تعداد نفرات اجاره کننده می شود. فصل اجاره خانه نیز بر روی قیمت آن تاثیر زیادی دارد و باید این موضوع نیز مورد بررسی قرار بگیرد. البته که شرایط اجاره خانه در روسیه در سال های اخیر عجیب ارزیابی شده است.
برآورد هزینه اجاره خانه در روسیه

برآورد هزینه اجاره خانه در روسیه

فهرست مقاله
برآورد هزینه اجاره خانه در روسیه
برآورد هزینه اجاره خانه در روسیه

امروزه مشکلات زیادی در راستای اجاره خانه در روسیه در نظر گرفته می شود. مثلاً هزینه اجاره خانه در روسیه، مکان، شرایط و مساحت که هر یک نیاز به بررسی دارد. از سوی دیگر در روسیه شرایط اجاره ای به صورت اجاره تابستان، اجاره زمستان و … نیز دیده می شود که هر یک از نظر هزینه با هم فرق دارند. دقت کنید که به طور کلی هزینه اجاره خانه در روسیه معمولاً بین 5 الی 20 درصد با هم فرق دارد که بستگی به شهر سکونت و امکانات ملک دارد.

 

هزینه اجاره خانه در روسیه به صورت موقت

در صورتی که قصد دارید خانه ای به صورت موقت و در طول دوره کم اجاره کنید، شاید اجاره برای شما بالا به نظر برسد. ارزان ترین بخش بازار اجاره آپارتمان در روسیه وابسته به اتاق های موجود در آپارتمان های عمومی است.

در واقع این آپارتمان ها برای دانشجویان و دانش آموزان گزینه خوبی محسوب می شود و یک فضای مناسب برای زندگی با هزینه متوسط است. از سوی دیگر آپارتمان هایی که در مرکز شهر هستند از نظر قیمت گذاری وضعیت خوبی دارند.
علاوه بر نوع اجاره، معمولاً یک اتاق یا دو اتاق مشترک در آپارتمان کمترین قیمت را به نسبت سایر اتاق ها به خود اختصاص می دهند.

 

ارزان ترین هزینه اجاره خانه در روسیه

برآورد هزینه اجاره خانه در روسیه
برآورد هزینه اجاره خانه در روسیه

یک سری ساختمان های بسیار ارزان قیمت در روسیه هستند که سبک بسیار قدیمی دارند و مربوط به دوره خروشچف و برژنف است. این آپارتمان ها در مدل های یک الی سه خوابه استاندارد طراحی شده اند و اغلب دارای آشپزخانه و یخچال و اجاق گاز هستند.

البته که نیاز به تعمیرات دارند. بخشی از این خانه ها دارای حیاط هستند که به صورت اشتراکی استفاده می شود. دقت کنید که این مدل از خانه ها برای ورود اتومبیل نیاز به کسب مجوز و رعایت نوبت از سوی صاحب خانه دارد. در راستای بررسی هزینه اجاره خانه در روسیه بهتر است در ابتدا شهر و منطقه مورد نظر را تعیین کنید.

هزینه اجاره خانه در روسیه از نوع متوسط

یک سری آپارتمان های سطح متوسط در روسیه قرار دارند که دارای ظاهری آجری هستند و در مرکز یا حومه شهر قرار دارند. این آپارتمان ها به صورت مبلمان ارزان قیمت هستند و یا حتی مبلمان ندارند. در این مدل از آپارتمان ها یخچال و فریزر و ماشین لباسشویی و تلویزیون نیز در دسترس است که هر یک از نظر موقعیت ملک شرایط خوبی را فراهم می سازند.
این مدل از خانه ها برای مدت دو الی سه سال گزینه خوبی محسوب می شوند و تقاضای زیادی را در بر می گیرد چون هم امکانات خوبی دارند و هم قیمت مناسب تری دارند. در خصوص این سبک از خانه ها معمولاً ورود کودکان کمتر از 14 سال و حیوانات خانگی ممنوع اعلام می شود.

 

هزینه اجاره خانه در روسیه از نوع لوکس

بازار اجاره خانه در روسیه هر ساله رشد دارد البته که این موضوع ارتباط مستقیمی برای تقاضای ملک و مستغلات با کیفیت بالا دارد. پیشنهادهای آپارتمان های به اصطلاح ویژه به نسبت قبل بیشتر است و این موضوع بر روی قیمت ملک و اجاره آن تاثیر می گذارد.

برخی از آپارتمان ها هستند که مثلاً سقف بلند دارند و گاه نیاز است که سیم کشی به طور کلی صورت بگیرد و یا لوله کشی بازسازی شود. همینطور برخی از آپارتمان ها هستند که دو مدل حمام دارند و همه این موارد بر روی هزینه اجاره خانه در روسیه تاثیر می گذارد. یک حمام مخصوص مهمان و یک حمام مخصوص صاحب خانه.

خانه هایی که دارای مبلمان، کمد اتاق و آشپزخانه هستند موقعیت ملکی خوبی دارند و از نظر هزینه نیز گران هستند.
خانه هایی که مجهز به سیستم زنگ خطر داخلی هستند در لیست مواردی قرار دارند که می توانند سیستم نظارت تصویری و مخابره داخل ساختمان را ارزیابی کنند.

 

اجاره آپارتمان های لوکس روسی

یک سری اپارتمان ها در روسیه به صورت آثار هنری شناخته شده اند که در نوع خود بی نظیر هستند و اجاره آن ها تنها از عهده افراد پر توان مالی در جامعه بر می آید.

این مدل از آپارتمان ها از جدیدترین مصالح ساختمانی استفاده کرده اند و بناهای معماری بی نظیری نیز دارند. اینطور که مشخص است چنین آپارتمان هایی به صورت دو بخشی طراحی شده اند و یک طبقه از آنها به صورت پنجره های رو به بیرون در دو الی سه ضلع هستند.

دو تا پنج حموم نیز دارند که دارای اتاق های مخصوص رختکن هستند و همه این موارد بخش مهمی از هزینه اجاره خانه در روسیه محسوب می شود.
مبلمانی که در این آپارتمان ها استفاده می شود اغلب گران قیمت هستند و از سوی دیگر سینمای خانگی و … نیز دارند. سیستم امنیتی خانه هوشمند است.
سیستم های هشدار دهنده و سرویس های امنیتی برای این مدل از خانه ها در نظر گرفته شده است که سرقت را به حداقل می رساند. دقت کنید که قیمت اجاره این نوع از خانه ها بسیار بالا است.

 

هزینه اجاره خانه  در نگاه کلی

برآورد هزینه اجاره خانه در روسیه
برآورد هزینه اجاره خانه در روسیه

در صورتی که یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر اجاره کنید باید هزینه 22998.47 روبل در نظر بگیرید و در صورتی که همان سبک خانه را در خارج از شهر اجاره کنید، هزینه شما 15290.14 روبل در نظر بگیرید. در صورتی که آپارتمانی در مرکز شهر با سه اتاق خواب اجاره کنید هزینه شما 43901.42 روبل خواهد بود و در صورتی که خارج از مرکز شهر را انتخاب کنید هزینه شما به 30148.53 روبل کاهش می یابد.

اینطور که بررسی ها نشان می دهد خانه هایی که خارج از مرکز شهر هستند از نظر قیمت گذاری وضعیت خوبی دارند و خانه هایی که در مرکز شهر باشند گران تر باشند. هزینه اجاره خانه در روسیه به صورتی ارزیابی می شود که شخص از عهده آن بر بیاید و به صورت سالانه تعیین می شود. هزینه اجاره خانه در روسیه برای دانشجویان به نسبت سایر افراد متفاوت بوده و شامل موارد دیگری نیز می شود.

فصل اجاره خانه نیز بر روی قیمت ان تاثیر زیادی دارد و باید این موضوع نیز مورد بررسی قرار بگیرد. البته که شرایط اجاره خانه در روسیه در سال های اخیر عجیب ارزیابی شده است و گاه درگیر رشد بالایی می شود.

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی بررسی کامل شرایط خرید خانه در روسیه  مراجعه کنید.

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!