مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

چه کسب و کارهایی در روسیه پر رونق است؟

کار آفرینی در روسیه

چه کسب و کارهایی در روسیه پر رونق است؟

فهرست مقاله
کار آفرینی در روسیه
کار آفرینی در روسیه

کارافرینی در روسیه

در این مقاله در خصوص کارافرینی در روسیه و سرمایه گذاری در روسیه به شما عزیزان اطلاعاتی ارائه خواهیم داد. کشور روسیه پهناورترین و پر جمعیت ترین کشور جهان می باشد که با داشتن اقتصاد قدرتمند خود توانسته است به یکی از کشورهای بسیار پیشرفته جهان تبدیل شود. این کشور دارای صنایع مختلفی در تمام حوزه های اقتصادی می باشد و از سرمایه گذاران کشورهای خارجی نیز به خوبی استقبال می کند چرا که به خوبی می داند حضور آن ها در کشور خود سبب تزریق ارز به اقتصاد کشورش می باشد که نتیجه آن نیز کاهش درصد تورم خواهد بود.

هم چنین سرمایه گذاران با تاسیس کسب و کارهای مختلفی در این کشور، سبب شاغل شدن درصدی از نیریو بیکار این کشور شده که این عامل نیز یکی از دیگر از دلایل حمایت دولت روسیه از سرمایه گذاران می باشد.

کشور روسیه قوانین و مقررات بسیار راحتی را نیز برای مهاجرانی که به قصد کارآفرینی و تاسیس کسب و کار به این کشور سفر می کنند، در نظر گرفته است. در ادامه راجع به کار در روسیه و  کارافرینی در روسیه، شرایط و مدارک لازم جهت کارافرینی در روسیه و اقامت از طریق کارافرینی در روسیه را مورد بررسی قرار داده ایم.

کارافرینی در روسیه

افراد با اهداف و دلایل بسیار متفاوتی به کشور روسیه مهاجرت می کنند که از جمله آن راه ها می توان به مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق کار و مهاجرت از طریق کارآفرینی اشاره کرد. کارافرینی در روسیه دارای یک سری شرایط بسیار خاصی می باشد و شما می توانید سالانه شاهد مهاجرت هزاران مهاجر کارآفرین به این کشور باشید که در میان این مهاجران، درصد قابل توجه ی از هم وطنان ما نیز وجود دارد که گاها به دلایل بسیار مختلفی از جمله تورم بالا و نابسامانی در وضعیت اقتصادی مجبور می شوند که به کشورهای خارجی سفر کرده و با سرمایه در اختیار خود یک کارآفرینی را راه اندازی کنند.

کشور روسیه نیز بستر بسیار مناسبی را برای این گونه افراد فراهم کرده است و برنامه ریزی های بلند مدتی را برای جذب سرمایه گذاران در نظر دارد. امروزه در کشور روسیه کسب و کارهای بزرگ و کوچک بسیاری را می توان مشاهده کرد که هر کدام از آن ها مهاجرانی از کشور های دیگر به خصوص کشور ایران می باشند. وجود این چنین کسب و کارهای تاثیر بسیار مثبتی بر اقتصاد کشور روسیه ایفا می کند.

اگر شما نیز قصد کارآفرینی در کشور دیگری را دارید می توانید کشور روسیه را در اولویت های انتخابی خود قرار دهید چرا که این کشور از اقتصاد بسیار باثباتی برخوردار بوده و در همسایگی کشورمان نیز واقع شده است.

مدارک لازم جهت کارافرینی در روسیه

برای کارآفرینی در روسیه بایستی یک سری مدارک را از قبل تهیه و آماده کنید تا بتوانید کارافرینی در روسیه را شروع کنید و بدون به وجود آمدن مشکلی به تاسیس کسب و کار خود بپردازید. از مدارک لازم جهت کارافرینی در روسیه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه اصل پاسپورت فرد متقاضی
 • ارائه کپی از مدارک شناسایی فرد متقاضی
 • اخذ و دریافت ویزای کارافرینی در روسیه که این مورد از مهم ترین و ضروری ترین مراحل می باشد که بایستی آن را تهیه و به همراه داشته باشید چرا که بدون اخذ آن حتی اجازه پرواز نیز به شما داده نخواهد شد.
 • تاسیس شرکتی در کشور روسیه
 • ایجاد نام تجاری برای کسب و کار خود و ثبت شرکت خود در سامانه شرکت های تازه تاسیس این کشور
 • باز کردن حساب بانکی به اسم شرکتی که تازه تاسیس شد
 • ارائه مدرک زبان روسی معتبر

شما می توانید برای اطلاع کامل و دقیق تر از مدارک مورد نیاز جهت کارافرینی در روسیه با همکاران ما در سازمان مهاجرت آوات در تماس باشید تا بتوانید علاوه بر اطلاع داشتن از مدارک لازم برای کارافرینی در روسیه، از دیگر نکات حساس برای تاسیس یک کسب و کار در این کشور با خبر باشید و از مشاوران ما وقت مشاوره گرفته و تمام سوالات خود را در این مورد بپرسید. توجه داشته باشید که در صورت ارائه مدارک جعل و فیک نه تنها با مهاجرت شما موافق نخواهد شد بلکه طبق مقررات و قوانین با شما رفتار خواهد شد. برای داشتن یک آینده ی موفق بهتر می باشد که صداقت را در همان گام های اولیه خود جهت شروع یک کسب و کار در این کشور داشته باشید.

هزینه های کارافرینی در روسیه

هر یک از راه های مهاجرت به روسیه دارای هزینه های می باشد که شما می توانید مبلغ حدودی این هزینه ها را از سازمان مهاجرت آوات پیگیر باشید. برای کارافرینی در روسیه نیز بایستی یکسری هزینه ها را متحمل شوید؛ که از جمله ی هزینه های کارافرینی در روسیه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه های مربوط به دریافت و اخذ ویزای کارافرینی در روسیه
 • هزینه های مربوط به تاسیس شرکت و ثبت آن
 • هزینه های مربوط به تنظیم اساسنامه و فیش های مالیاتی
 • هزینه های مربوط به حق وکیل

از دیگر هزینه های کارافرینی در روسیه می توان به اجازه و یا خرید محل سکون و تاسیسات برای شرکت جدید اشاره کرد. مهاجرت از این طریق به روسیه یکی از سخت ترین ولی در عوض از با ثبات ترین راه ها می باشد که شما می توانید با انتخاب این روش آینده ی خود و خانواده خود را تضمین کنید و روز به روز به موفقیت و سرمایه خود بیفزایید.

اقامت از طریق کارافرینی در روسیه

شما می توانید با مهاجرت خود به روسیه اقامت خود را در این کشور به دست بیاورید. البته اگر راه مهاجرت شما کارآفرینی و تاسیس کسب و کار باشد می توانید اقامت دائم و تابعیت این کشور را کسب کنید. هم چنین شما می توانید بعد از راه اندازه شرکت خود از خانواده ی خود نیز دعوت کنید و در مدت زمان کوتاهی هم برای خود و هم برای خانودتان اقامت دائم را دریافت نمایید. شما می توانید با راه اندازی شرکتی در این کشور از درآمد بسیار خوبی برخوردار باشید و بتوانید زندگی بسیار خوبی را در این کشور داشته باشید. نکته ی مهمی که بایستی در مهاجرت خود به آن توجه داشته باشید آن است که حتما زبان رسمی این کشور را یاد بگیرید تا در ارتباطات کاری و روزمرگی خود با مشکل روبه رو نشوید.

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!