مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

به کدام کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت کنیم؟

به کدام کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت کنیم؟

فهرست مقاله

امروزه مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان به خاطر یادگیری زبان انگلیسی که نسبت به سایر زبان‌ها آسان‌تر است مورد علاقه بسیاری از افراد می باشد.البته در کل، برای مهاجرت به هر کشوری، باید زبان انگلیسی بلد باشید. تسلط به زبان انگلیسی، کلید اصلی شما برای مهاجرت به کشورها است.در ادامه با کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت آشنا خواهید شد.

 

معرفی کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت

 

کشورهای اروپایی را می توان مهد زبان انگلیسی دانست چرا که تقریبا تمام کشورهای این قاره به زبان انگلیسی تسلط دارند.همچنین کشورهای بسیار زیادی وجود دارند که با وجود آنکه زبان انگلیسی زبان اول آنها نیست اما با آن آشنایی دارند.یکی از مزیت این کشورها این است که مردم قاره اروپا معمولا می توانند به دو، سه و حتی چهار زبان صحبت کنند.کشورهای زیادی در دنیا وجود دارند که زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری آنها شناخته می شود که در ادامه با شرایط این کشورها آشنا می شوید این کشورها شامل:

 

کشور آلمان

 

کشورهای انگلیسی زبان
کشورهای انگلیسی زبان

آلمان از بزرگترین کشورهای اروپایی است و قویترین اقتصاد قاره اروپا را دارد و به عنوان یک کشور انگلیسی زبان گزینه مناسبی برای مهاجرت می باشد.کشور آلمان بیشترین تعداد مهاجر را دارد.این کشور همچنین پذیرنده پناهندگان نیز می باشد علاوه بر آن افراد تحصیل کرده و جذب نیروی کار نیز از عوامل جذب نیرو به این کشور محسوب می شود. چرا که اقتصاد و صنعت آلمان برای رشد نیاز به نیروی کار ماهر و تحصیلکرده دارد.

در حال حاضر طرح هایی مانند کارت آبی برای جذب نیروی کار ماهر و تحصیلکرده در این کشور برقرار است.از مشکلات اصلی بسیاری از افراد برای زندگی در این کشور، عدم تسلط به زبان آلمانی و خلق و خوی سرد مردم این کشور است. زبان آلمانی زبان سختی است و تسلط به آن نیاز به زمان طولانی دارد پس شما با یادگیری زبان انگلیسی می توانید به راحتی به این کشور مهاجرت نمایید.

 

کشور انگلیس

یکی دیگر از کشور های انگلیسی زبان کشور انگلیس می باشد که مهاجران زیادی را در خود جای داده است این کشور افراد ثروتمند را نیز مورد قبول قرار می دهد.

با توجه به زبان رسمی انگلیسی این کشور و نزدیکی جغرافیایی آن به ایران این کشور از گزینه های مناسب مهاجرت برای ایرانیان تلقی می شود. تعداد مهاجران در انگلیس و به ویژه در لندن چشمگیر است.

در انگلیس خدمات رفاهی دولت از کشورهایی مانند آلمان و حوزه اسکاندیناوی کمتر است. از طرفی در صورتیکه کاری در انگلیس پیدا کنید نیاز به آن دارید که توسط شرکت کارفرما حمایت شوید.در کل انگلیس شرایط خوبی را برای کار و زندگی دارد.

 

کشور استرالیا

کشور استرالیا از دیگر کشورهای انگلیسی زبان و مناسب برای مهاجرت فارسی زبانان است. این کشور که دارای رفاه بالایی است سالیان سال است که به جذب مهاجر پرداخته است.این کشور مانند کانادا برنامه های مهاجرتی مختلف برای جذب کارگران ماهر و تحصیلکرده دارد. آب و هوای نسبتا مناسب در شهرهای اصلی این کشور مانند سیدنی و ملبورن وجود دارد.در نتیجه ایرانیان زیادی به این کشور مهاجرت کرده اند.

 

کشورهای انگلیسی زبان دیگر

در قاره اقیانوسیه نیز کشورهایی همچون مارشال، نیوزیلند، گوام، استرالیا، فیجی و چند کشور کوچک دیگر که به زبان انگلیسی آشنایی دارند.کامرون، آفریقای جنوبی، کنیا، اوگاندا، نیجریه، غنا، مالاوی، زامبیا و کشورهای دیگری در قاره آفریقا نیز به زبان انگلیسی آشنایی دارند.این کشور ها نیز جزو کشورهای انگلیسی زبان مناسب برای مهاجرت به شمار می رود.

کشورهایی که انگلیسی زبان اصلی آن‌ها است

 

کشورهایی که انگلیسی زبان اصلی آن‌ها است عبارتند از:آنگویلا، آنتیگوا و باربودا، استرالیا، باهاما، باربادوس، بلیز، برمودا، قلمرو بریتانیا در اقیانوس هند، جزایر ویرجین بریتانیا، بخش انگلیسی زبان کانادا، جزایر کیمن، دومینیکا، جزایر فالکلند، جبل طارق، گرنادا، گوآم، جزایر چنل، گویان، بخش‌های انگلیسی ایرلند، جزیرهٔ من، جامائیکا، جرزی، مونتسرات، نائورو، بخش انگلیسی زبان زلاند نو، جزایر پیت‌کرن، سنت هلن، سنت کیتس و نویس، سنت وینسنت و گرنادین‌ها، سنگاپور، جزایر جورجیای جنوبی و ساندویچ جنوبی، ترینیداد و توباگو، جزایر تورکس و کایکوس، بریتانیا و ایالات متحده آمریکا.

کشورهای انگلیسی زبان که زبان اگلیسی زبان مادری آنهاست

 

کشورهای انگلیسی زبان
کشورهای انگلیسی زبان

ولز:اگرچه این کشور جزیی از بریتانیای کبیر به حساب می آید. اگرچه ۲۰% از مردم ولز به زبان ولزی هم صحبت می کنند اما زبان انگلیسی بدون شک زبان اول در این کشور است.

ایرلند: ایرلند و ایرلند شمالی هر دو جزو کشور های انگلیسی زبان اروپا به حساب می آیند که گزینه مناسبی برای مهاجرت می باشند.

اسکاتلند:یکی دیگر از کشورهای انگلیسی زبان که زبان انگلیسی اسکاتلندی در این کشور به عنوان زبان رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. تنها ۲% از جمعیت این کشور به زبان اسکاتلندی Gaelic صحبت می کنند که البته زبان انگلیسی را نیز به عنوان زبان مادری یاد گرفته اند.

 

کشورهای آمریکایی انگلیسی زبان

 

کشور های انگلیسی زبان نیز برای تحصیل و کار بسیار مناسب هستند و شرایط ایده آلی را دارند کشور های انگلیسی زبانی که شرایط ایده آلی دارند شامل کشور های زیر است:

 

کشور آمریکا

 

آمریکا به عنوان اولین کشور انگلیسی زبان و موفق ترین کشور در اقتصاد به شمار می رود آمریکا یکی از موفق ترین کشورها در جذب کارگران ماهر و افراد تحصیلکرده در جهان بوده است.یکی از شهرهای اصلی برای مهاجرت ایرانیان لس آنجلس است.

از دلایل اصلی مهاجرت افراد به آمریکا، صنعت و اقتصاد بسیار قوی و رفاه بالای نسبی این کشور است. از اصلی ترین روش های جذب مهاجر در این کشور،مهاجرت تحصیلی می باشد آمریکا دانشگاههای با کیفیت پر شماری دارد که در شکوفایی صنعت آمریکا نقشی حیاتی داشته اند که همین امر باعث شده آمریکا مهاجران زیادی را به خود جذب کند.

برای یافتن کار در این کشور تا زمانی که به زبان انگلیسی مسلط نشوید و مدارک مربوطه را تهیه نکنید کاری سخت است.بهتر است بدانید حقوق بیکاری یا حمایت های دیگر در کشور آمریکا وجود ندارد همچنین با روابطی که امروزه کشور آمریکا با ایران دارد مسیر مهاجرت به این کشور را برای ایرانیان سخت کرده است.

 

کشور کانادا

 

یکی دیگر از کشورهای انگلیسی زبان کشور کانادا می باشد.دولت کانادا برنامه منسجم و دقیقی را برای جذب مهاجران ایجاد کرده است.برای مهاجرت به این کشور باید از طریق مهاجرت آنلاین اقدام نمایید و دولت کانادا درخواست شما را بررسی کند.

جدای از دولت کانادا، شهروندان کانادا چون بسیاری شان خود یا والدینشان به کانادا کوچ کرده اند و پیشینه اصلی کانادایی ندارند مهاجران را به راحتی می پذیرند.پس این کشور را جزو انتخابات خود برای مهاجرت در نظر بگیرید.

 

برای مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان چه زبانی را بیاموزیم؟

اگر هدف اصلیتان از یادگیری زبان انگلیسی برای استفاده از آن برای مهاجرت است پیشنهاد می کنیم که پیش از هر زبان دیگری، به فکر تقویت زبان انگلیسی تان باشید.

زیرا این زبا یک زبان بین المللی به حساب نی آید و در بیشتر کشورها با دانستن این زبان می توانید به راحتی ارتباط برقرار کنید در اینصورت، هروقت احساس کردید که لهجه زبان جدید برایتان کاملاً تازه است و یا به هر دلیلی نمی توانید که منظورتان را با زبان مخصوص آن کشور منتقل کنید، بلافاصله می توانید از توانایی خود در زبان انگلیسی استفاده کنید.

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!