شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

موسسات کاریابی در آلمان

موسسات کاریابی در آلمان

کار کردن در آلمان و اخذ اقامت آلمان آرزوی بسیاری است که از طریق موسسات کاریابی در آلمان امکان پذیر است. که کار کردن در این کشور برای مردم کشور های اتحادیه اروپا به سادگی امکان پذیر است اما سوال اینجاست که آیا کار کردن در این کشور برای ایرانیان نیز ممکن است؟ موسسات کاریابی در آلمان به همین منظور در حال فعالیت هستند که می توانید از طریق این موسسات اقدام نمایید. این موسسات تمامی مراحل پیدا کردن کار مناسب را به گردن گرفته و از شما مبلغی برای این کار دریافت خواهند نمود. لازم به ذکر است که موسسات کاریابی در آلمان به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند که هر یکی ویژگی های خاص خود را خواهند داشت.

موقعیت و موسسات کاریابی در آلمان

کشور آلمان مناسب ترین موقعیت از نظر فرصت شغلی را دارد و به عنوان یک کشور صنعتی شناخته شده است. بسیاری تمایل به اخذ ویزای کار این کشور دارند که دریافت آن را بسیار سخت می پندارند. لازم به ذکر است که موسسات کاریابی در آلمان به جهت رسیدگی به مراحل ثبت نام شما در نظر گرفته شده است که می توانید به راحتی از این مراکز جهت پیدا کردن شغل مناسب استفاده نمایید.

اما اخذ ویزای کار آلمان نیازمند داشتن مدرک معتبر می باشد که باید مورد بررسی قرار گیرد. همچنین تسلط بر زبان های آلمانی و انگلیسی می تواند کمک بسزایی در گزینش شما داشته باشد. کشور آلمان به عنوان پنجمین کشور اقتصادی جهان به شمار می رود و همین امر اهمیت مراکز کاری آن را می رساند. در کشور آلمان تمامی مشاغل مورد توجه قرار گرفته اند و متقاضیان می توانند در شغل های مختلفی فعالیت نمایند.

پیشنهاد مطالعه »
چگونه ویزای کاری اتریش را دریافت کنیم؟

موسسات کاریابی در آلمان جهت سرعت بخشیدن به عملیات خرید فعالیت می کنند که در این موسسات تمامی خدمات مربوط به مشاغل آلمان ارائه می شود. موسسات کاریابی در آلمان همچنین به شما کمک خواهند کرد که شغل مناسب مخصوص خود را انتخاب نمایید.

موسسات کاریابی در آلمان

موسسات کاریابی مختلفی در سطح این کشور فعالیت می نمایند که از مهمترین آنها می توان به TmL-professional اشاره کرد. در ادامه به برخی دیگر از این موسسه های اشاره کرده ایم:

–         Az futuro- Trabajar en Alemania

–         Contacts & management

–         Proco global frankfurt

–         TTA personal GmbH hays

–         Accenture Germany

–         English language Jobs

–         FOR offshore

–         Spouse career center

از طریق این موسسات کاریابی در آلمان می توانید به راحتی اقدام نماید تا در کمترین مدت کار مورد نظر خود را بیابید.

موسسه کاریابی فدرال آلمان

مهمترین موسسه کاریابی در آلمان آژانس فدرال می باشد که این موسسه بیش از 700 شعبه در جای جای این کشور داشته و می تواند بیشترین کمک را به متقاضیان ارائه نماید. از جمله خدماتی که در این موسسه ارائه می شود می توان به مشاوره شغلی اشاره نمود که بهترین راهکار ها برایتان پیشنهاد خواهد شد. همچنینی شغل و آموزش شغل از دیگر خدمات این آژانس می باشد.

بسیاری از کسانی که قصد کار کردن در آلمان را داشته باشند باید واجد شرایط خاصی بوده باشند که از جمله این شرایط می توان به داشتن حرفه تخصصی اشاره کرد خصوصا چنانچه اهل خارج از اتحادیه اروپا بوده باشید شرایط سخت تر شده و جهت اقامت در این کشور نیازمند ویزا و کارت آبی و… خواهید بود. داشتن تاییدیه فدرال آلمان از جمله مواردی است که حتما باید برای متخصصین کاری وجود داشته باشد. لازم به ذکر است در صورتی آژانس فدرال آلمان از متخصصین خارجی استخدام خواهد نمود که نیروی کار متخصص در مدت ارائه شغل اعلام آمادگی نکرده باشد که مزایا و حقوق آن هیچ تفاوتی با سایرین نخواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه »
کار در سوئد

مجوز کار در آلمان

داشتن مجوز کار در آلمان از ضروریات می باشد که برای مردم اتحادیه اروپا و اسرائیل ارائه این مدرک نیاز نخواهد بود. و تنها چنانچه محل اقامت شما معتبر بوده باشد مجوز کار در آلمان را خواهید داشت.

اتباع کشور هایی نظیر اسرائیل، آمریکا، ایران، استرالیا، کانادا، ژاپن و نیوزلند اجازه کار در آلمان را دارند. اما داشتن مجوز کار برای تمامی اتباع خارجی امری الزامی خواهد بود.

حال این سوال برای بسیاری مطرح می شود که لازمه و اولویت بندی اخذ مجوز چه چیزهایی هستند؟ لازم به ذکر است که لازمه اخذ مجوز کار در آلمان داشتن تخصص حرفه ای می باشد که پس از اثبات این تخصص مجوز کار در آلمان برایتان صادر خواهد شد. اما موسسات کاریابی در آلمان نقش اصلی در جهت مجوز کار در آلمان را ایفا می نمایند که از طریق این موسسات می توانید در کمترین زمان مجوز کار کردن در آلمان را دریافت نمایید.

اما داشتن مجوز کار در آلمان برای نیروی کار این کشور ضروری می باشد و به هیچ وجه توصیه نمی شود از طریق غیر قانونی در این کشور اشتغال یابید چرا که عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

مشاغل موقت در موسسات کاریابی در آلمان

مشاغل موقت در آلمان می تواند بهترین انتخاب برای کسانی باشد که هیچگونه تخصص یا حرفه ای ندارند. برای مثال پیشخدمتی می تواند به عنوان انتخابی مناسب برای اتباع خارجی این کشور باشد همچنین افرادی که می خواهند شغلی پاره وقت انتخاب نمایند نیز می توانند از مشاغل موقت آلمان بهره ببرند.

پیشنهاد مطالعه »
ویزای job offer  ترکیه

در آلمان 38 ساعت در طول هفته قانون کار می باشد و در طول سال فرد حداقل می تواند 18 روز مرخصی داشته باشد. همچنین درآمد هر ساعت کار غیر تخصصی در این  کشور حدود 5/8 یورو دستمزد خواهد داشت.

داشتن دانش زبان آلمانی برای تمامی متقاضیان ضروری می باشد که حتما باید به آن توجه داشته باشید  حداقل فرد باید دانش زبان آلمانی جهت برطرف کردن نیاز های روزمره خود را داشته باشد.

پس از یافتن شغل از طریق موسسات کاریابی در آلمان

پس از اینکه شغل مناسب خود را از طریق موسسات کاریابی در آلمان پیدا کردید باید رزومه کاری خود را ارائه نمایید. همچنین داشتن سابقه کاری نیز می تواند کمک بسزایی در سرعت بخشیدن به امور داشته باشد. ارائه کلیه مدارک حقوقی و تحصیلی نیز از جمله موارد مورد نیاز می باشد. قرارداد نیروی کار در آلمان معمولا 3 ساله می باشد و در صورت درخواست مدت پایین تر کمتر سازمانی با متقاضی قرارداد خواهد بست. در هنگام عقد قرارداد باید تمامی موارد را در نظر داشته باشید و اختیارات و میزان حقوق مهمترین موارد قابل توجه برایتان خواهد بود.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت آلمان


مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ