مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

هزینه ویزای کار در استرالیا

فهرست مقاله

ویزای کار استرالیا یکی از متداول‌ترین راه‌ها برای اخذ اقامت دائم این کشور است.هزینه ویزای کار در استرالیا نیز یکی تز مواردی است که شما برای دریافت ویزای کار باید در نظر بگیرید.

 

دولت استرالیا سیاست‌های خود را در راستای جذب نیروهای متخصص تنظیم کرده و فرصت‌های شغلی و شرایط زندگی مناسبی برای این گروه از مهاجران فراهم کرده است.

 

امنیت اقتصادی این کشور سبب رشد کسب‌وکارها و کاهش نرخ بیکاری شده است که یکی از مهم‌ترین عوامل برای مهاجرت افراد متخصص به شمار می‌رود در ادامه با هزینه و شرایط ویزای تحصیلی آشنا خواهید شد.

 

انواع ویزای کار استرالیا

 

 • ویزای کارگر ماهر – مستقل (فرعی 189) 65
 • ویزای  کارگر ماهر – انتخاب شده (ساب کلاس 190) 65
 • ویزای  کارگر ماهر – منطقه ای(موقت) ( ساب کلاس 489)

 

ویزای Sub class189

این ویزای ساب کلاس برای کارگران ماهری می باشد که در کشور استرالیا کارفرما و اسپانسرشیپ ندارند و از سمت ایالت و دولت این کشور هیچ گونه حمایتی نمی شوند، ولی با توجه به واجد شرایط  بودن برای اخذ این نوع ویزا قادر به دریافت اقامت دائم استرالیا خواهند بود.

 

برای اینکه واجد شرایط ویزای ساب کلاس 189 باشید باید وارد سیستم امتیازبندی شوید و در صورت کسب امتیازات لازم می توانید مدارک خود را به صورت الکترونیکی submit نموده و ویزای کار استرالیا را اخذ کنید.پس از کسب امتیازات لازم 60 روز برای دریافت ویزای خود فرصت دارید.

 

هزینه ویزای کار در استرالیا ویزای Sub class 190

هزینه ویزای کار در استرالیا
هزینه ویزای کار در استرالیا

برای دریافت این نوع ویزا شما می توانید از طریق اسپانسرشیب ایالتی اقدام نمایید و اقامت دائم استرالیا را بدست آورید. شما با کسب امتیازات لازم می توانید همسر و فرزند زیر 18 سالتان را همراه خودتان ببرید.

 

در ویزای ساب کلاس 190 مدت زمانی که پرونده شما مورد بررسی قرار می گیرد بین 7 تا 9 ماه است. این نوع ویزا به شما اگر واجد شرایط باشید این امکان را می دهد که پس از گذشت 4 سال زندگی در خاک این کشور بتوانید برای اخذ تابعیت استرالیا درخواست دهید.

 

ویزای Sub class 489

 

از شرایط این ویزا این است که در ویزای sub class 489 این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید از این طریق برای اخذ ویزای کار استرالیا اقدام کنید.در این نوع ویزا شما باید در یک ایالت کم جمعیت و مشخصی زندگی کنید و در همان ایالت مشغول به کار شوید و باید در همان ایالت مشخص از سمت یک شخص مورد حمایت قرار بگیرید.

 

مدت زمان ویزای sub class 489  4 سال می باشد و شما می توانید با گذشت 2 سال زندگی و 1 سال کار در این کشور برای اقامت دائم آن درخواست دهید و برای اقامت باید ثابت کنید که در یک منطقه کم جمعیت در استرالیا مشغول به کار بوده اید.یکی از مهم ترین مواردی که باید بدانید این است که رشته و تخصص شما باید جزو مشاغل مورد نیاز استرالیا باشد.

 

هزینه ویزای کار در استرالیا ویزای Subclass 400

 

هزینه درخواست پایه برای این ویزا ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد ، هزینه اضافی برای افراد متقاضی بالای سن ۱۸ سال تمام ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد و هزینه اضافی برای متقاضی زیر ۱۸ سال تمام ۷۰ دلار می باشد.

 

البته هزینه درخواست این ویزا می تواند صفر باشد در صورتی که شما به عنوان نماینده برای یک دولت خارجی محسوب شوید که این افراد توسط وزیر مشخص می شوند.

 

ویزای فعالیت موقت (Subclass 408 )

 

هزینه درخواست پایه برای ویزای ساب کلاس ۴۰۸ در حدود ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد ، هزینه اضافی برای افراد متقاضی بالای سن ۱۸ سال تمام ۲۸۰ دلار استرالیا می باشد و هزینه اضافی برای متقاضی زیر ۱۸ سال تمام ۷۰ دلار می باشد.

 

هزینه درخواست این ویزا در صورتی می تواند صفر باشد که شما برای هزینه ویزای کار استرالیا در یک صنعت سرگرمی در یک رویداد یا رویداد برای یک سازمان کار کنید که این سازمان ها شامل:

 

 • یک موسسه خیریه ثبت شده با کمیسیون خیریه استرالیا و کمیسیون غیر انتفاعی
 • یک سازمان دولتی خارجی ، سفارت یا کنسولگری
 • یک ایالت و دولت یا آژانس دولتی کشورهای مشترک المنافع
 • یک سازمان تامین مالی دولتی مشخص شده توسط وزیر است.
 • همچنین هزینه درخواست ویزای ساب کلاس ۴۰۸ می تواند کاهش یابد در صورتی که شما در یک کلاس شخصی در فعالیت مشخص شده توسط وزیر فعالیت کنید.

مقاله پیشنهادی:شرایط دریافت ویزای کار در استرالیا

 

هزینه ویزای کار در استرالیا ویزای فعالیت موقت (Subclass 408)

هزینه ویزای کار در استرالیا
هزینه ویزای کار در استرالیا

هزینه درخواست برای ویزای ساب کلاس ۴۰۸ در حدود ۲۸۰ دلار و هزینه اضافی برای همسر ۲۸۰ دلار و برای فرزندان زیر ۱۸ سال نیز ۷۰ دلار می باشد و هزینه های موقت بعدی در حدود ۷۰۰ دلار می باشد .

 

هزینه درخواست پایه برای این ویزا ۱۰۸۰ دلار می باشد و هزینه برای همسر و اعضای خانواده بالای ۱۸ سال ۱۰۸۰ دلار می باشد و برای فرزندان شما که زیر ۱۸ سال می باشند هزینه ای حدود ۲۷۰ دلار می باشد و هزینه های موقت بعدی نیز در حدود ۷۰۰ دلار می باشد .

 

مدارک مورد نیاز ویزای کار استرالیا

 

یکی از مهم ترین موارد برای اخذ ویزای کار استرالیا مدارک مورد نیاز آن است که جعلی نبودن و درست بودن آن می تواند شانس قبولی ویزای شما را افزایش دهد.

 

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کار در استرالیا شامل  موارد زیر است:

 • مدارک تحصیلی و ترجمه آن ها
 • ارائه مدرک آیلتس
 • ترجمه مدارک و رزومه کاری فرد متقاضی
 • ترجمه رﺳﻤﯽ ﺳﻨﺪ ازدواج
 • ترجمه رسمی گواهی ﻋﺪم سوءپیشینه از ﺗﻤﺎم کشورهایی که ﺑﯿﺸﺘﺮ از ﯾﮏ ﺳﺎل در آنها زﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮدﯾﺪ.
 • ﻣﺪرک ﺗﺴِﺖ ﭘﺰﺷﮑﯽ
 • شناسنامه فرزندان و ترجمه آن ها
 • ارائه فرم 80
 • ﮐﭙﯽ ﺑﺮاﺑﺮ اﺻِﻞ صفحه اول و دوِم ﭘﺎﺳﭙﻮرت
 • ﮐﺎرِت ﻣﻠﯽ و ترجمه آن
 • ارائه مدارک فرزندان بالای 18 سال ( در صورتی که هزینه های مالی آنها بر عهده خانواده باشد.)
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *