مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

تبدیل ویزای تحصیلی به کاری

فهرست مقاله
تبدیل ویزای تحصیلی به کاری
تبدیل ویزای تحصیلی به کاری

در بسیاری از موارد پیش می آید که دانشجویان ایرانی حین تحصیل یک موقعیت شغلی برای آنها ایجاد می شود که به فکر تبدیل ویزای تحصیلی به کاری می افتند.

خوشبختانه امکان تبدیل در بعضی کشورها وجود دارد اما در کشورهای اروپایی این کار بسیار سخت گاهی غیر ممکن می باشد. ما در این مقاله تعدادی از این کشورها را که تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در آنها امکان پذیر است را برای شما عزیزان توضیح داده ایم با ما همراه باشید.

 

تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری در بعضی از کشورها

 

تبدیل ویزای تحصیلی به کاری
تبدیل ویزای تحصیلی به کاری

 

1.تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار ژاپن

برای تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری در ژاپن باید نوع ویزا مشخص باشد و تمام موارد بستگی به ویزای شما دارد. مدارکی که برای تبدیل ویزای تحصیل به ویزای کار در ژاپن لازم دارید به نوع ویزای شما ارتباط دارد.

در کل اکثر اسنادی که لازم دارید از طریق شرکتی که می خواهید در آنجا کار کنید انجام می شود . احتمال دارد مدارک خاصی از جایی که در آنجا مشغول به کار هستید بخواهند سعی کنید هر چیزی که می خواهند را آماده کنید.

 

2.تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار در کشور سوئد

 

برای دریافت مجوز کار در سوئد شما نیاز به یک پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرما دارید و یا اینکه می توانید یک کسب و کار برای خود ایجاد کرده و کارمندانی داشته باشید و از این طریق ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنید.

3.تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار در کشور آلمان

 

تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار در آلمان کار سختی نیست. دانشجویان باید به اداره ملی خارجی برای کسب اجازه اقامت برای اهداف شغلی خود بروند.
شما به عنوان کسی که در آلمان تحصیل کرده اید می توانید تا 18 ماه بدنبال کار خود بگردید و با یافتن شغل مورد نظر اقدام به ویزای کاری در آلمان نماید. البته بهتر است به زبان آلمانی نیز تسلط کافی داشته باشید.

 

4.تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار آمریکا

 

دانشجویانی خارجی که در آمریکا مشغول به تحصیل هستند و دوست دارند ویزای کار آمریکا را دریافت کنند می توانند ویزای F-1 (تحصیلی) خود را به ویزای H-1B (کاری) تبدیل کنند .

برای این کار باید یک پیشنهاد شغلی داشته و کارفرما ، مناسب بودن شرایط متقاضی را باید تایید کند. برای دارا بودن این شرایط یاید در شغل مورد نظر حرفه ای باشید و حداقل مدرک لیسانس را داشته باشید و کارفرمای شما باید حقوقی مانند بقیه افراد شاغلی که در سطح شما هستند را به شما پرداخت کند.

 

 

 

5.تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار مجارستان

 

در مجارستان اگر در مدرسه یا دانشگاهی مشغول تحصیل هستید می توانید درخواست برای جواز کار بدهید تا اگر شغلی برای شما پیدا شد مشغول به کار شوید . بعد از فارغ التحصیلی شما تا 9 ماه مهلت دارید شغلی در مجارستان پیدا کرده و ویزای کار مجارستان را دریافت کنید.

درخواست برای اجازه کار را می توانید بر اساس فعالیتی مفید و سودبخش ارائه دهید یعنی یک کارآفرینی در مجارستان پیدا کنید و درخواست دهید.

 

6.تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار استرالیا

 

تبدیل ویزای تحصیلی به کاری

 

یکی از مزیت‌های تحصیل در استرالیا این است دانشجویان بین المللی بعد از فارغ التحصیلی می توانند تا ۱۸ ماه اجازه اقامت برای یافتن کار و یا و یا گسترش مهارت های زبان انگلیسی را داشته باشند .

درنظرداشته باشید متقاضیان کار با مدرک لیسانس در استرالیا ویزای کار دو ساله میگیرند.
متقاضیان با مدرک فوق لیسانس ویزای کار سه ساله اخذ می کنند و متقاضیان با مدرک دکتری می توانند ویزای کاری ۴ ساله بگیرند.

 

ویزای آموزش و تحقیق (402)

این ویزا مخصوص دانشجویان است با هدف اینکه توانایی ها و مهارت های کاری خود را تا 2 سال بیشتر کنند به شرطی که زیر نظر یک کارفرما حمایت شوند .

 

ویزای منطقه ای و ویزای حمایت کننده (487)

شما با این ویزا می توانید اقامت دائم را دریافت کنید وبه این صورت که ۳ سال به شما امکان کار کردن در یک ناحیه تخصصی را می دهد.

 

ویزای حامی ماهر (886)

این ویزا به دانشجویان اجازه درخواست اقامت دائم و کار را می دهد به شرطی که توسط یک کارفرما حمایت شوند.

 

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *