مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

 کالج پچ

فهرست مقاله

 کالج پچ

در این مقاله در خصوص  کالج پچ بحث می کنیم.مجارستان یکی از کشورهای بسیار پیشرفته و توسعه یافته ی می باشد و از اقتصاد بسیار قدرتمندی برخوردار می باشد به طوری که سالانه افراد بسیار زیادی برای اخذ و دریافت اقامت راهی این کشور می شوند. افراد با راه های بسیار مختلفی به این کشور مهاجرت می کنند که از جمله ی این راه ها و روش ها می توان به مواردی مانند مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق ازدواج و مهاجرت از طریق تحصیل اشاره کرد.

مهاجرت به مجارستان

امروزه افراد بسیاری برای مهاجرت به این کشور راه تحصیل را انتخاب می کنند چرا که این راه یکی از راحت ترین و ساده ترین راه های مهاجرت و اخذ تابعیت این کشور می باشد. دانشگاه ها و کالج های بسیار مختلفی در این کشور وجود دارد که هر کدام از آن ها با داشتن بهترین امکانات و خدمات سعی بر آن دارند تا نظر و توجه بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان غیر بومی را جذب کنند.

دانش آموزان کشور ما نیز در سال های اخیر علاقه ی زیادی را برای ادامه تحصیل در کالج های مختلف این کشور دارند به طوری که در سال های اخیر شاهد افزایش روز افزون این مهاجرت ها هستیم. در ادامه این مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد یکی از بهترین و مدرن ترین کالج های کشور مجارستان توضیحاتی را برای شما عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در کشور مجارستان را دارید، ارائه دهیم. لطفا برای کسب اطلاعات بهتر و بیشتر در مورد  کالج پچ تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

شرایط پذیرش در  کالج پچ

 کالج پچ در 200 کیلومتری شهر بوداپست واقع شده است و با داشتن فضای بسیار آرام و زیبای خود نه تنها از بهترین و بالاترین سطح آموزش برخوردار است بلکه، توانسته است با داشتن فضای سبز و دل باز خود، رضایت و نظر دانش آموزان خود را جذب کند. دانش آموزانی که قصد ورود به دانشگاه ها را دارند می توانند مدتی را در  کالج پچ به تحصیل بپردازند تا بتوانند زبان مجاری و انگلیسی خود را گسترش داده و آمادگی لازم را برای ورود به دانشگاه مورد نیاز خود، به دست بیاورند.

شرایط پذیرش در  کالج پچ بدین صورت می باشد که افراد بایستی مدرک دیپلم خود را ارائه دهند و توانسته باشند تا نمره های قبولی خوبی را در برخی از دروس پایه کسب کرده باشند. عدم نداشتن هیچ گونه بیماری و سوء پیشینه نیز از دیگر شرایط پذیرش در  کالج پچ می باشد. حداکثر سنی که متقاضیان می توانند داشته باشند 24 سال بوده و مدت زمان برای پذیرش در این کالج بسیار کم می باشد به همین دلیل اگر قصد ادامه تحصیل در  کالج پچ را دارید بایستی زودتر اقدام کنید تا بتوانید در زمان مورد نظر خود به تحصیل در این کالج بپردازید.

این کالج سالانه دو بار پذیرش دانش آموز از سراسر جهان دارد که دوره ی اول آن اکتبر هر سال و دوره ی دوم آن ماه ژانویه هر سال می باشد و شما می توانید با توجه به آمادگی خود در یکی از این دوره های ثبت نام کرده و درخواست پذیرش خود را اعلام نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت نام در  کالج پچ

دانش آموزان علاوه بر داشتن شرایط مورد نیاز، بایستی مدارک لازم را نیز جهت ثبت نام در  کالج پچ را از قبل آماده و تهیه کنند تا بتوانند در زمان شروع ثبت نام بدون اتلاف وقت و داشتن کم و کاستی در مدارک خود به ثبت نام خود بپردازند. از مهم ترین و ضروری ترین مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در  کالج پچ می توانیم به مواردی از جمله زیر اشاره کنیم:

–          دعوتنامه از اساتید  کالج پچ

–          6 قطعه عکس با زمینه سفید

–          ترجمه مدرک دیپلم خود با ارائه ریز نمرات دوره ی دبیرستان

–          ارائه مدرک زبان انگلیسی معتبر با کسب حداقل نمره ی قبولی

–          پر کردن فرم درخواست ادامه تحصیل در  کالج پچ

–          پرداخت مبلغ 200 یورو به دفتر نمایندگی کالج

–          اخذ و دریافت ویزای تحصیلی کشور مجارستان

–          ارائه مدارک شناسایی

شما می توانید با آماده کردن مدارک فوق به راحتی پذیرش تحصیل در این کالج را کسب کنید و فرصت تحصیل در یکی از بهترین کالج های دنیا و زندگی در کشور مجارستان را به دست بیاورید. شما می توانید با تحصیل در این کالج با دانش آموزان کشورهای دیگر نیز آشنا شده و دوستی های خوبی را با آن ها داشته باشید.

همچنین می توانید با فرهنگ مردم مجاری نیز از نزدیک آشنا شده و تجربه های خوبی را به دست بیاورید.

هزینه های

شما می توانید با مراجعه به سازمان مهاجرتی آوات در مورد هزینه های تحصیل در  کالج پچ اطلاعات دقیق تری را به دست آورید برای این کار کافی است که وقت مشاوره از مشاوران سازمان مهاجرتی ما بگیرید و برای تمام سوال های خود پاسخ به روزتری را پیدا کنید. از جمله هزینه های تحصیل در  کالج پچ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–          هزینه تحصیل 8000 یورو

–          هزینه خوابگاه 300 یورو

–          هزینه بیمه 20 یورو

–          هزینه صدور پذیرش 100

البته بایستی توجه داشته باشید که با توجه به رشته های مختلفی که در این کالج وجود دارد شما هزینه های متفاوت تری را پرداخت کرد برای مثال رشته های که به پژوهش میدانی و آزمایشگاهی نیاز بیشتری دارد هزینه های بیشتری را نیز می طلبد.

شما می توانید با اقامت در خوابگاه های کالج، کمترین هزینه را برای اقامت خود در این کشور پرداخت نمایید. در فصل تابستان نیز دوره های زبان انگلیسی برگزار می شود که دانشجویان می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

دانشجویان همچنین می توانند مدت مشخصی از هفته را به کار بپردازند و بتوانند به راحتی از پس هزینه های خود بر بیایند. دانشجویان می توانند از باشگاه های ورزشی و مراکز انفورماتیک کالج نیز به صورت مرتب و طبق برنامه استفاده کنند.

مسئولان  کالج پچ سعی بر آن دارند تا برنامه آموزشی و تحصیلی بسیار پیشرفته ای را برای دانش آموزان ارائه دهند و در این هدفشان نیز بسیار موفق عمل کرده اند.

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *