رد کردن لینک ها

کشور کانادا

کشور کانادا
1 رتبه

انواع مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

کانادا (به انگلیسی: Canada) کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان (فدرال) و یازده مرکز اداری و سه قلمرو تشکیل شده‌است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده است. کانادا با مساحت ۹٫۹۸ میلیون کیلومتر مربع، دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده، بلندترین مرز زمینی در جهان است. بخش زیادی از خاک کانادا به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است. در زبان فارسی، نام کانادا بر اساس تلفظ فرانسوی آن رواج یافته‌است.

کانادا

دوره های آموزش زبان انگلیسی در کشور کانادا

دوره های آموزش زبان انگلیسی در کشور کانادا یکی از راه های اقامت است شما میتوانید در دوره های آموزش زبان انگلیسی در کشور کانادا شرکت کنید و اقامت کانادا را کسب کنید اقامت تحصیلی کانادا راهی آسان برای اخذ اقامت کانادا میباشد.

دوره های آموزش زبان انگلیسی در کشور کانادا

آموزش زبان انگلیسی تدریس

بسیاری از دانشگاه­های کشور کانادا برنامه آموزش زبان انگلیسی را در پروسه کاری خود در نظر می­گیرند. تحصیل زبان در این دوره­ها راه را برای انتقال مفاهیم در مقاطع بالاتر برای کسانی که می­خواهند تحصیلات خود را دامه دهند آسان­تر می­کند از طرف دیگر یادگیری زبان انگلیسی تضمینی برای ایجاد فرصت­های شغلی بیشتری در آینده خواهد شد. پس نیاز به یک پایه از زبان انگلیسی خواهید داشت.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

یکی از کشورهای پرطرفداری که حجم بسیاری از دانشجویان را برای اخذ ویزای تحصیلی  به خود جذب کرده است کانادا می‌باشد. اکثر دانشجویان متقاضی  درصدد هستند تا شرایط ویزای تحصیلی کانادا را جویا و سپس برای اخذ آن اقدام کنند. به همین خاطر به دنبال موسسه‌ای معتبر هستند تا بتوانند شرایط لازم برای تحصیل در کانادا و همچنین مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا را برایشان شرح داده و بعد از سنجش شرایط و همچنین پذیرش از دانشگاه مورد نظری که می‌خواهند از طریق ویزای تحصیلی کانادا گرفته شود اقدام کنند.

 

کانادا دومین کشور پهناور جهان

کانادا دومین کشور بزرگ جهان می‌باشد و درصد زیادی از ایرانیان مقیم این کشور می‌باشند در کل ایرانی‌های بسیاری علاقمند هستند که از طریق ویزای تحصیلی کانادا وارد خاک این کشور شده و سپس برای گرفتن اقامت، از طرق مختلف اقدام کنند.به همین خاطر ما در این مقاله شرح مختصری از ویزای تحصیلی کانادا، مدارک موردنظر جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا و دیگر اطلاعاتی که برای گرفتن ویزای تحصیلی کانادا مورد نیاز است خدمتتان ارائه می‌دهیم.

 

مواردی که برای شما ویزای تحصیلی صادر نمی شود

زمانی که متقاضی قصد این را دارد که دوره تحصیلی‌اش کمتر از ۶ ماه بوده باشد.

زمانی که شما پرسنل یک نماینده خارجی در کانادا بوده باشید ویزای تحصیلی کانادا به شما تعلق نمی‌گیرد.

زمانی که شما اعضای خانواده یک نماینده خارجی باشید.

کودکان خردسال والدینی که از طریق ویزای کاری کانادا و یا ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرده‌اند.

کودکان خردسالی که والدین آن‌ها می‌خواهند به‌عنوان پناهنده خود را به خاک کانادا برسانند.

و در آخر زمانی ویزای تحصیلی کانادا به متقاضی داده نمی‌شود که فرد متقاضی عضو نیروهای مسلح بوده باشد.

مهاجرت کاری به استرالیا

ویزای کاری  استرالیا

ویزای کاری  استرالیا یکی از پر طرفدار ترین طرق مهاجرت و مباحث در امر مهاجرت است و معمولا ویزای کاری  استرالیا همینطور یکی از زمان بر ترین راههای مهاجرت در حال حاضر میباشد  استرالیا، کشوری توسعه ­یافته و پهناور واقع در نیم کره جنوبی زمین است؛ کشوری که از نظر وسعت، جایگاه ششم جهان را به خود اختصاص داده است.  استرالیا بین اقیانوس­های آرام، منجمد جنوبی و هند و تعدادی دریاچه و خلیج محصور شده، به گونه­ای که با هیچ کشوری، مرز خاکی ندارد.

استرالیا

به لطف زمین حاصلخیز و آب و هوای معتدل، کشاورزی و دامداری در  استرالیا رونق فراوانی دارد؛ طوری که سالیانه بیش از ۷۵ درصد محصولات کشاورزی و دامی  استرالیا را به اقصی نقاط جهان صادر میکنند. اما علاوه بر کشاورزی و دامپروری، صنعت  استرالیا نیز رشد چشمگیری دارد. در واقع صنعتگران، کشاورزان و دامداران  استرالیایی  دست در دست هم داده و اقتصادی شکوفا رقم زده­اند. تمامی این موارد ذکر شده موجب میشود که ویزای کاری  استرالیا و مهاجرت به  استرالیا به موضوعی پر طرفدار تبدیل شود.

بازگشت به بالای صفحه