مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا

محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا

محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا

فهرست مقاله
محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا
محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا

محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و داشتن امتیاز برای مهاجرت امروزه یکی از گزینه‌های پرمتقاضی در این کشور محسوب می‌شود.محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا محاسبه امتیازبندی مهاجرتبرای مهاجرت‌های کاری مورد نیاز است. برای دریافت ویزای استرالیا شرایط و امتیاز فرد برای مهاجرت، در انتخاب نوع مهاجرت موثر است امتیاز مهاجرت به استرالیا دارای حد نصاب ۶۰ است. محاسبه آنلاین ابزاری برای اداره مهاجرت استرالیا است که شرایط یک متقاضی اخذ ویزای اقامت دائم استرالیا را تخمین می‌زند.

موارد محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا

یکی از راه‌های مهاجرت به استرالیا اقدام از طریق داشتن مهارت و تخصص است. در صورتی که فرد متقاضی مهاجرت به قصد کار در استرالیا مهاجرت کند نیازمند داشتن امتیاز خواهد بود که این امتیاز از طریق محاسبه آنلاین صورت می‌گیرد و چنانچه به ۶۵ برسد فرد متقاضی می‌تواند در زمینه مهاجرت اقدام کند. استرالیا اقتصادی قوی داشته و به سرعت رشد کرده است. بنابراین با داشتن تخصص در یک زمینه چنانچه کارفرمایی از شما حمایت کند از طریق ویزای ۱۸۶ می‌توانید برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنید. اگر هم خودتان تمکن مالی دارید و نیازی به حامی ندارید با داشتن ۶۵ امتیاز مورد نیاز، می‌توانید از طریق ویزای ۱۸۹ جهت مهاجرت به استرالیا اقدام کنید.

امتیازبندی برای دریافت ویزا مثل برخی کشورهای دیگر از طریق مواردی مثل سن، تحصیلات، سابقه کار و میزان تسلط بر زبا انگلیسی حساب می‌شود. اگر فردی اسپانسر مالی داشته باشد امتیاز بیشتری به دست آورده و می‌تواند ویزا با شرایط بهتر را دریافت کند. چنانچه این حامی مالی یکی از اقوام شما باشد یا یکی فردی از ایالت‌های کم جمعیت استرالیا باشد می‌تواند برای فرد متقاضی ۱۰امتیاز به همراه داشته باشد و فرد با ویزای ۴۸۹ مهاجرت به استرالیا داشته باشد.

نحوه محاسبه امتیازبندی مهاجرت به استرالیا

برای محاسبه آنلاین و اینکه آیا امتیاز فرد متقاضی به ۶۵ امتیاز می‌رسد یا خیر باید با موارد امتیاز آور برای فرد متقاضی آشنا بوده و بدانید که هر مورد چگونه برای فرد متقاضی امتیاز مهاجرت به استرالیا را محاسبه می‌کند. در ادامه موارد مختلف و شرایط محاسبه آنلاین امتیاز برای فرد متقاضی مهاجرت آورده خواهد شد.

محاسبه آنلاین امتیاز سن متقاضی

شرط سنی یکی از مواردی است که در محاسبه آنلاین امتیاز موثر است. در این مورد سنین ۱۸ تا ۲۴ سال دارای ۲۵ امتیاز، سن ۲۵ تا ۳۲ سال دارای ۳۰ امتیاز است. سنین بین ۳۳تا ۳۹ سال ۲۵ امتیاز و متقاضیان دارای سنین۴۰ تا ۴۴سال ۱۵ امتیاز کسب کرده و افرادی که سن آنها بین ۴۵ تا ۴۹ سال است امتیازی از لحاظ شرایط سنی نخواهند داشت.

محاسبه آنلاین امتیاز مدارک تحصیلی

مدارک تحصیلی افراد متقاضی مهاجرت به استرالیا در محاسبه امتیازبندی مهاجرت موثر است. به این شکل افرادی که مدرک فنی حرفه‌ای دارند، مدرک آنها با دیپلم استرالیا برابر بوده و دارای ۱۰ امتیاز مهاجرت به استرالیا است. مدرک کاردانی برابر با دیپلم استرالیا نیز برای فرد متقاضی ۱۰ امتیاز به همراه خواهد داشت. مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز برای فرد متقاضی ۱۵ امتیاز داشته و مدرک دکتری امتیاز مهاجرت به استرالیا را ۲۰ امتیاز خواهد کرد. اگر مدرک کارشناسی ۱۵ امتیاز داشته باشد، معادل لیسانس استرالیا است. در بعضی از موارد، محاسبه امتیازبندی مهاجرت مدرک مقطع کارشناسی را برای فرد ۱۰امتیاز در نظر می‌گیرد.

محاسبه آنلاین امتیاز سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی

داشتن سابقه کاری مرتبط با مدرک تحصیلی می‌تواند امتیاز مهاجرت به استرالیا را به صورت آنلاین محاسبه کرده و شرایط بهتری برای آنها فراهم کند. سابقه سه سال کار مرتبط با تحصیل برای فرد ۵امتیاز محاسبه شده و پنج سال سابقه ۱۰ امتیاز محاسبه می‌شود. داشتن ۸سال سابقه کاری مرتبط با تحصیل فرد ۱۵ امتیاز برای متقاضی به صورت آنلاین محاسبه خواهد شد.

محاسبه آنلاین امتیاز سابقه کار

اگر فرد متقاضی مهاجرت به استرالیا، سوابق کاری مرتبط با حرفه خود در استرالیا داشته باشد امتیازی برای وی به صورت آنلاین در نظر گرفته می‌شود. بنابراین به ازای یک سال سابقه کار امتیاز مهاجرت به استرالیا برای فرد ۵خواهد بود. اگر فرد سابقه سه ساله مرتبط با کار داشته باشد ۱۰ امتیاز و سابقه کاری پنج ساله برای فرد، ۱۵امتیاز محاسبه خواهد شد.

محاسبه آنلاین امتیاز زبان انگلیسی

داشتن مدرک زبان انگلیسی جزو مدارکی است که محاسبه امتیاز مهاجرت به استرالیا را بیشتر کرده و می‌تواند شرایط بهتری برای متقاضیان ایجاد کند. در امتیازبندی مربوط به مدرک زبان، داشتن مدرک آیلتس ۶امتیازی ندارد اما مدرک آیلتس هفت ۱۰ امتیاز و مدرک آیلتس هشت ۲۰ امتیاز برای فرد متقاضی محاسبه می‌شود.

محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا با اسپانسر شیپ

امتیاز مهاجرت به استرالیا با داشتن اسپانسر شیپ ایالتی ساب کلاس ۱۹۰ به صورت آنلاین ۵امتیاز و داشتن اسپانسر شیپ ایالتی ساب کلاس ۴۸۹ در حدود ۱۰ امتیاز برای متقاضی محاسبه می‌شود. اسپانسرشیپ فامیلی نیز محاسبه امتیازبندی مهاجرت را در حدود ۱۰ امتیاز در نظر می‌گیرد.

موارد جزیی که در محاسبه امتیازبندی مهاجرت، موثر است

تحصیل در استرالیا به مدت ۲سال می‌تواند یاریگر فرد متقاضی بوده و در حدود ۵امتیاز برای وی به صورت آنلاین داشته باشد. مهارت‌های همسر متقاضی ۵امتیاز برای فرد محاسبه شده و در صورتی که همسر وی در ویزای فرد ذکر شده و مدرک آیلتس ۶ داشته و کمتر از ۵۰ سال داشته باشد و شغل وی در میان مشاغل مورد نیاز استرالیا بوده باشد، می‌تواند شرایط لازم را داشته باشد. گذراندن دوره‌های تخصصی سالانه نیز می‌تواند برای فرد ۵امتیاز محاسبه می‌شود.
تسلط به زبان انگلیسی و ترجمه و مترجم ناتی بودن می‌تواند پنج امتیاز برای مهاجرت به استرالیا محاسبه شود. در مورد مدارک دانشگاهی نیز فرد تنها می‌تواند از یکی از مدارک خود امتیاز بگیرد. مثلا متقاضی که هر دو مدرک دکتری و کارشناسی ارشد را دارد تنها می‌تواند از مدرک دکتری خود امتیاز کسب کند. سیستم آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا این موارد را با وارد کردن در بخش‌های مخصوص خود به صورت خودکار محاسبه خواهد کرد و نیازی نیست که شما به صورت دستی و ذهنی آنها را محاسبه کنید.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت استرالیا

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *